Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynabcm

Radiesse - nowy (stary) wypełniacz

Polecane posty

Gość gość
Fakt, kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze, ale nie inaczej jest w przypadku hydroksyapatytu wapnia. Hydroksyapatyt wapnia jest materiałem budulcowym, który wchodzi w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Zastosowanie znalazł też w Radiesse. Jego cząsteczki pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Działanie jest dwuetapowe: tuż po podaniu widzimy efekty wypełnienia np. zmarszczek, a w ciągu kolejnych miesięcy poprawia się także kondycja skóry. Wszystko to dzięki stymulacji produkcji własnego kolagenu, który wytwarza się pod wpływem cząsteczek hydroksyapatytu wapnia. A efekty? Rok albo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam sie na zabieg z użyciem Radiesse nie dlatego ze chciałam sie pozbyc zmarszczek mam a bardziej mialam brzydką bliznę na twarzy moja pani Dr z CDIME AMARYLLIS zaproponowala urzycie tego preparatu na wypełnienie tej blizny RADIESSE czyni cuda jestem mega zadowolona.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Proszę o informację, czy zabieg ten nie spowoduje, że twarz będzie wielka i maskowata np. jak u p. Minge, Racewicz itp. Boję się sztucznego wyglądu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu duże znaczenie mają umiejętności lekarza. Ważne jest, aby podał preparat w prawidłowy sposób, czyli w odpowiednich ilościach i we wskazanych dla konkretnego problemu miejscach. To naprawdę bardzo ważne. Przed wizytą warto sprawdzić, czy lekarz ma ukończoną szkołę podyplomową z medycyny estetycznej, czy długo pracuje na Radiesse itp. Nie ufałabym zabiegom w promocyjnych cenach, robionych przez nie wiadomo kogo. W warszawie takie zabiegi dobrze wykonują np. lekarze z Time Clinic, mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Do gość wczoraj Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka
tez mam mlizne na twarzy i mam dylemat czym ją wypełnic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam radiesse 4 dni temi na dłonie. 54 lata.Jestem bardzo zadowolona-efekt natychmiastowy,żadnych krwiaków,sińców.Ręce zostały znieczulone ,a potem cie niutką igła wprowadzono przeparat-nic nie bolało.Na drugi dzień dłonie lekko opuchnięte,ale na kolejny dzień nie było już śladu.Dłonie piękne,młode:) Zdecydowanie polecam-zapłaciłam 1.700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, efekt na dłoniach jest świetny. Ja do tej pory zrobiłam dwa zabiegi (jeden w tym roku i wcześniejszy dwa lata temu). Także starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam u dr Beaty Pander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dłonie, to Radiesse jak najbardziej tak, nawet dla tych najbardziej żylastych i wysuszonych. Sama przez całe życie wykonywałam prace domowe bez żadnych dodatkowych osłon (zmywanie, sprzątanie itp.). A wiadomo, że dłonie po wielu latach takiej "ręcznej roboty" nie prezentują się najlepiej. Ten zabieg jakby wypełnił skórę moich dłoni, ta uniosła się i rozprostowała, a ścięgna i żyły przestały się rzucać w oczy, także polecam. Jestem tylko ciekawa jak długo utrzyma się efekt, bo zabieg nie był najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony Radiesse na początku 2015- w styczniu. Efekt jest taki, ze teraz skóra w miejscu podania jest w troszeczkę lepszej kondycji niż tam gdzie Radiesse nie podano. Skóra jest także bardziej gęsta w miejscu podania Radiesse. Oprócz tego policzki sa bardziej wyraźne , ale efekt jest bardzo delikatny w stosunku do tego co miałam przed zabiegiem. Ogólnie wielkiej różnicy nie ma - za cenę 1600 zł w mej ocenie nie ma szału... Mam 35 lat wiec może w późniejszym etapie życia przyniosło by to jakiś super fajny efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam na poradzie w klinice Amaryllis w Bytomiu, pani doktor zaleciła mi radiesse i szczerze mówiąc nie byłam do tego zabiegu na początku przekona, ale poczytałam i poszłam. Po 3 miesiącach mogę powiedzieć ze spokojem, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Radiesse po prostu działa - skóra jest gładsza, jędrniejsza a zmarszczki wygładzone, moja twarz wygląda młodziej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Ja robiłam Radiesse i lekarz powiedział mi, że to raczej jest zabieg dla kobiet w moim wieku, czyli po 40, z wyraźnymi zmarszczkami. Co ciekawe, była to terapia mieszana, bo poza Radiesse wstrzyknął mi też gdzieniegdzie kwas hialuronowy. Podobno Radiesse ma bardziej właściwości liftingujące, a kwas hialuronowy wypełniające - dlatego warto łączyć te terapie. Oczywiście dzięki temu cena była odpowiednio wyższa... dlatego mam nadzieję, że efekt faktycznie utrzyma się co najmniej dwa lata. Efekt jest bardzo subtelny, nie zmienia rysów twarzy i wyglądam na o wiele weselszą niż wcześniej - to chyba dzięki podciągnięciu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, zainteresowałam się ostatnio odmładzaniem dłoni. Czy ktoś może robił sobie Radiesse na dłonie? Widziałam na ich stronie zdjęcia takiego zabiegu i muszę przyznać, że efekt jest niezły, o ile to nie photoshop :) http://www.radiesse.pl/photo-gallery/index.cfm#hand Dajcie znać, czy to prawda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg radiesse na dłonie ponad rok temu i do dziś mam gładką skórę dłoni. Jak dla mnie ten zabieg to rewelacja, na prawdę polecam, podaję stronkę kliniki w której ja robiłam www.e-amaryllis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty nie powiesz, wszedzie widze dzisiaj wasze posty reklamujace wasz nedzny gabinet. BEZCZELNI OSZUSCI, JAK MACIE CZELNOSC PODAWAC SIE ZA ZADOWOLONYCH KLIENTOW!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnaaa
A w Warszawie gdzie polecacie wykonanie wypełniacza na twarz? Nie chciałabym trafić na jakichś partaczy, tylko na profesjonalistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeMe
Podłączam sie do pytania koleżanki, gdzie w Wawie można poddac sie takiemu zabiegowi w jakimś profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara72
Jak chcecie aby zabieg był wykonany profesjonalnie to na pewno polecić mogę Prefemed klinike medycyny estetycznej - w samym centrum w Hotelu Mariott. Jestem ich stała klientką i do tej pory sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lekarzy, którzy pracują na preparatach Radiesse w Warszawie, to polecam Time Clinic. Robiłam tam Radiesse dwa lata temu i pamiętam, jak p. doktor mówiła, że ten wypełniacz stosują tylko lekarze z dużym doświadczeniem, ponieważ działa inaczej niż kwas hialuronowy i ostateczny efekt zabiegu widać dopiero po trzech miesiącach (a więc trzeba przewidzieć, jak będzie wyglądać "rezultat końcowy"). Ja do dzisiaj widzę działanie tego wypełniacza, efekt jest bardzo naturalny, więc polecam. Tylko nie idźcie do byle kogo na zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka11
Lepiej wybrać się do kliniki medycyny estetycznej i przedstawić specjalistom swój problem. Ja na przykład chciałam powiększyć usta i poszłam do tej kliniki http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/bonadea Efekt świetny, zabieg praktycznie bezbolesny. Była inna pani przede mą, która chciała lifting za pomocą nici pdo i też profesjonalnie się nią zajęto, doradzono. Oczywiście efektu nie widziałam bo ja poszłam do innego pokoju zabiegowego tak to nazwijmy, ale grunt, ze można liczyć na pomoc i poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1...2...3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eseensse
Radiesse w Warszawie, to polecam profemed - profesjonalna klinika, a nie jakies gabinety z zakupow grupowych z pod ciemnej gwiazdy :P Znajoma tak sie nabrala. Ja wole zaplacic calos, ale miec pewnosc, ze zabieg zostanie dobrze wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizza
No własnie był swego czasu boom na te zakupy grupowe i salony kosmetyczne ooferowaly mase uslug - tylko wlasciwie jaka byla ich jakosc, czesto srednia. Ja tez jestem zdecydowanie w takim przypadku za profesjonalnymi klinikami medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, lepiej nie korzystać z zakupów grupowych. Radiesse nie jest tanim zabiegiem. Całkowity lifting twarzy to koszt ok. 2 tyś złotych. Może cena trochę odstrasza, ale efekty są naprawdę niesamowite i utrzymują się dłużej niż w przypadku zwykłego kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nowy czy stary????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wiecie, gdzie w Krakowie można bezpiecznie wykonać taki zabieg? I u jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie niestety nie, ale jesli o Warszawę chodzi to polecam Profemed - klinika w Mariocie. Mają ceny konkurencyjne i dobrych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony zabieg z radiess ponad 3 lata temu, byłam bardzo zadowolona i wybieram się w najbliższym czasie go powtórzyć. Robiłam w Face&Body Instytut w Krakowie. Pani Klaudia bardzo sympatyczna i kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×