Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakToJa

Soki tymbark vega - czy warto to pić?

Polecane posty

Otóż pytanie jak w temacie - jestem na diecie, do tego jestem osobą zabieganą, nie jem prawie wcale warzyw - jak już to owoce od czasu do czasu. Chciałabym mimo diety dostarczać mojemu organizmowi jakichś witamin itd.... i zastanawiam sie, czy warto sięgnąć po soki tymbark vega? Smaków jest kilka, więc mogłabym jeden kartonik dziennie wypić, ale czy warto, czy to po prostu sama chemia np? Chodzi mi o te soki: http://www.tymbark.com.pl/produkty.html?l=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka88
Dla zdrowia warto jeść tylko świeże warzywa/owoce i tak samo pić świeże soki, ewentualnie jednodniowe np Marvitu. Pozbądź się złudzeń że w kartonie wyłożonym aluminium z kilku miesięczną datą przydatności zostały jakiekolwiek korzyści dla organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodry pomysl
wart i polecam sa bardzo dobre ja je pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dlatego też zastanawiam się jak to z tymi sokami jest - warto pić czy nie warto... nie znoszę warzyw i wątpię, zeby udało mi się je jesć częściej...a soczek jest całkiem pyszny, tylko zastanawiam się czy napewno ma na tyle własciwości odżywczych, żeby warto było je pić codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfarona
hmmm... no ja bym się nie zdecydowała... mają jednak sporo substancji konserwujących i sporo soli nawet jeżeli niektóre nie zawierają cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatary sa na o2
ezeli nie lubisz warzyw a smakuje ci sok z nich to znaczy ze w tym soku jest cos innego niz tylko warzywa, prawda? a co do samych sokow, to juz lepiej zrobic gar zupy warzywnej chocby na samej wodzie i sobnie to popijac niz takie hurtowe soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulina84
Ja już naprawdę nie wiem jak to jest, oczywiście zgadzam się, że świeże lepsze, i takie soki z kartonów nie są super zdrowe. Ale akurat ten wygląda OK. Np. w pracy do śniadania, ja mam akurat warzywny pikantny i nie w kartonie tylko w butelce, właśnie sobie pije. I tak, skład to: przeciery i soki z pomidorów, marchwi, jabłek, buraków, pietruszki, selera, papryki, cebuli, porów, sól morska /ok, trochę jej jest, nie zauważyłam/, witam C, pieprzy caynenne, pieprzy zielony. Wydaje mi się że skład nie najgorszy, bez cukru, z wit A , nie pisze nic o konserwantach więc nie wiem. Ma mało dość węgli bo 5/100 i mało kalorii. Czy on naprawdę jest taki niezdrowy że nie można go wypić 2-3 razy w tyg?? Wychodząc z takiego założenia muszę piec chleb, robić masło itd. Fakt omijam najgorsze składy, soki z cukrem, produkty z glutaminianem, ale ten wydaje mi się spoko. Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
jak to się mówi " lepszy rydz niż nic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niahniah
Moja dieta złożona w głównej mierze z alkoholu, tłustego i słodkiego jadła ubogiego w witaminy, niestety nie pozwala mi na spożywanie takich produktów! mało tego gdy zacząłem spożywać "od czasu do czasu" to dusiło mnie po szlugach strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladasz super i nie chudnij
wartosci odzywczych to one wiele nie mają. Ale są dobre, bo niskokaloryczne, zapchasz sie takim sokiem i zjesz mniej pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0o0oklkjk
we wszystkich kartonach i tak czai sie chemiaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
kupcie sobie swieze pomidory i zrobcie sok jest pyszny i zdrowy i taniej was wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
do tego buraczek , seler marchewka i inne wryzwka i superr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
warzywka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllka89
Ja generalnie lubie i te warzywne i te owocowe. I pije je dosyc regularnie. Ale oczywiscie to wszystko zalezy od tego co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat może stary, ale dorzucę, że ja robię z tym soków szybki sos do mięsa - gotuję, zagęszczam i siup na talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowszanka77
u mnie to tylko Rabenhorsty chodza - dla niewtajemniczonych - ekologiczne pyszne soczki bez cukru:))) sa w wielu smakach, owocowe, warzywne, jakie kto chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sobie sama nie wyciskasz, to to nie jest sok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych soków ze sklepu, jeśli już to te samodzielnie wyciskane. Tak jak podają na str. https://www.terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki, soki najlepiej wyciskać w wyciskarce wolnoobrotowej. Wtedy wychodzi taniej od kupnych soków i wiemy co pijemy. Robię tak od lat i jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tez tylko własne, samodzielnie wyciskane uznaję. Z Tymbarku to zdarzyło mi się kilka razy kupić w Rossmanie takie w małych butelkach (niestety plastikowych) owocowe przekąski. Dobry zapychacz i jakaś alternatywa jak się zdrowego jedzonka z domu nie zabrało, bo skład nie najgorszy. Choć odżywczo to wiadomo, nie to co jednodniowy. Ten przy takim terminie przydatności musi być konserwowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłko wiśnia karton 2l jabłko 10% sok wiśnia 10% sok nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda B
eee najlepiej to mi smakuja te z rabenhorsta. one nie są wytwarzane z soku zagęszczonego dlatego smakują tak, jak z sokowirowki. no i sa zrobione z owoców i warzyw ekologicznych co już jest całkiem ekstra. i sprzedawane w butelkach z ciemnego szkła co chronią zawartość a nie w jakichś kartonach z aluminium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha

Bardzo je lubię i często piję. Zabieram jako przekąski do pracy, zamiast zupki, zwłaszcza jak jest upał i nic na ciepło mi nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×