Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szerokie spektrumm

co was r4azi u innych mam? ze robią źle

Polecane posty

Gość szerokie spektrumm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbb
- wciskają stopy niemowlęcia w ciasne, źle uszyte butki - (skoro o stopach) wierzą że niemowlęciu jest obojętne czy ma chłodne stopy i dłonie, czy nie - wkładają smoczek niemowlęcia do swoich ust przed podaniem dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbb
- prowadzą w ogóle to dziecko do podwórkowej piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMMMMMAAAA
karmią mlekiem modyfikowanym a nie piersią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek okrutniczek
kiedy myślą, że zjadły wszystkie rozumy i krytykują inne mamy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi q7
MOJ SYNEK JEST NA MODYFIKOWANYM BO NIE MIALAM POKARMU I JEST ZDROWY JAK RYBA,WIEC NIE UDZIELAJ SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
a co mnie to obchodzi co robią inne mamy? To ich dziecko i każda robi jak uważa! Wkurza mnie za to wciskanie nosa w nie swoje sprawy przez różne nawiedzone istoty, które myślą, że pozjadały wszystkie rozumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosijka
a ja wkladam smoczek najpierw do moich ust zanim podam dziecku, jakos zyje :P i tez karmie mlekiem modyfikowanym (karmilam tylko 3 miesiace - wybor mojego synka :/ ) i nic mnie u innych nie denerwuje, bo skoro tak robia, znaczy, ze tak chca, a w tym kraju (podobno) mozna miec swoje zdanie na kazdy temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia 85
Na place zabaw noszą ze sobą żele do mycia rąk dla dzieci!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUMTOBE
zamiast zajac sie swoim dzieckiem, krytykuja nawyki i zachowania innych mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi q7
wlasnie,kazda matka robi to co uwaza za sluszne,wiec dajcie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weksel Rose
Razi mnie wybitna głupota i otępienie większości mamusiek. Ich monotematyczność i ciasnoumysłowość. Gadają tylko o kupach, pieluchach, zupach i innych gównie, zachwycają się swoimi bachorkami i każdemu każą ciumkać na jego widok. Uważają, że skoro ich bachor jest dla nich na pierwszym miejscu to musi też być pępkiem świata dla wszystkich. Wywalają swoje ohydne "cyce" gdzie tylko im się spodoba, bo mają się za święte krowy. Nie używają mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie razi
3-letnie dziecko w pieluszce i koment mamy: ma jeszcze czas :o Masakra! Aaaa i kilkukrotnie widziałam to samo dziecko w kasku na placu zabaw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kasku na placu
dziecko w kasku na placu zabaw to raczej wymysł dziecka, nie matki. to cię tak razi w jego matce? :D mnie właśnie wkurza takie sztywniactwo - należy robić tylko to, co wypada. ludzie opanujcie się! trochę luzu! do nas na plac zabaw dzieci przychodzą i poprzebierane za batmanów, i w krótkich rękawkach gdy na dworze zimno, i zdarza się, że bez butów po placu ganiają, bez gumiaków skaczą po kałużach... dopóki im mamy na to pozwalają, to mi to również nie przeszkadza. chyba najważniejsze, aby dziecko się dobrze bawiło. a co mnie obchodzi, że ma kask na głowie? widać mu się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertka
Mnie wkurzaja kafeteryjne matki co to pisac poprawnie nie potrafia, sa wulgarne (na pomaranczowo najczesciej) ale pouczaja wszystkich i calymi dniami siedza na forum, nie dbajac o wlasne dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×