Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magodal

Bonsai na prezent - co myślicie

Polecane posty

Niedługo mój facet ma urodziny. Pomyślalam, że kupię mu drzewko bonsai. Bardzo lubi rośliny, ale mamy mieszkanko malutkie i nie możemy miec ich dużo. A tak będzie miał zajęcie inne niż komputer. Mam jeszcze kilka innych pomysłów, ale nie wiem na co się zdecydować ostatecznie. 1. Bonsai, 2. mini piłkarzyki albo mini stół do bilarda (wiadomo duży mały kochany chłopczyk miałby radochę), 3. szpilkowa tablica (zabawa i ozdoba), 4. dębowy albo kryształowy grawerowany kufel do piwa (można znaleźć cudeńka, a piwko lubimy oboje) 5. z kategorii piwnych to jeszcze myślałam, żeby tak jajcarko mu kupić kufel, który się zamraża i do tego koszulkę z napisem "two beer or not two beer". Poradźcie, bo najdalej do końca tygodnia muszę zamówić, żeby spokojnie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
jako facet: 1,4 lub 5. bardzo fajne prezenty wszystkie te 3 co wymienilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinię męską :) Dodam jeszcze, że znalazłam bonsai do samodzielnego wyhodowania od ziarenka :) Wydaje mi się, że mogłaby to być dobra zabawa dla niego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pisze to idę spać :) Mam nadzieję, że ktoś się jutro wypowie, bo dylemacik mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego kolegów
może popytaj jego kolegów? może coś podpowiedzą, w koncu tez faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O książce też pomyślałam. Ja wiem, że bonsai wymaga więcej troski i pielęgnacji niż zwykła roślinka, ale właśnie to o tyo chodzi. Bo on bardzo lubi kwiaty i opiekowanie się nimi, a w domu nie mamy możliwości, żeby dużo roślin trzymać. Jeśli ja nie wiem to jego koledzy tym bardziej:) Jesteśmy razem prawie 6 lat :) Wiem, że niestety nie stać mnie na to, żeby kupić mu coś co naprawdę by chciał, dlatego myślałam, żeby było oryginalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie weim ale i tajk bym spy
hmhm no chyba ze tak. ale jescli chodzi o tych kolegów, warto wg mnie i tak spytac, no bo przecież z kolegami nie rozmawia się o tym samym co z zoną/dziewczyną, moze do któregoś w ostatnim czasie palnał haselko, że może by sobie kupił to albo tamto, No ale skoro tak te roslinki lubi to myśle że to drzewko to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może racja. Zapytam.Nawet dziś przeglądałam historię stron, które przeglądał, że sprawdzić czy czegoś tam nie wybrał sobie i nie marzy o tym. Ale nic ciekawego nie znalazłam. Myslicie, że przegięłam z tym przeglądaniem stron?Zawsze mieliśmy taką zasadę, że nie grzebiemy sobie w kompach, ale miałam dobre intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fajna sprawa. tylko takie juz wyrosniete i uformowane bo takie do samodzielnego zasadzenia to nie widomo czy wyrosnie. a i z ta ksiazka tez dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
drzewko bonsai to bardzo oryginalny prezent i moim zdaniem najlepszy, inne to w sumie kumple mogą mu kupić, a ten jednak bardziej nadaje się na prezent od dziewczyny, także moim zdaniem pomysł z drzewkiem bonsai jest najbardziej trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, to jednak utwierdziliście mnie w przekonaniu, że kupię to bonsai. tylko caly czas się waham nad tym zestawem od ziarenka. bo na takie już uformowane i wyrośnięte to mnie na chwilę obecną nie stać (kosztuje, z tego co się orientowałam ponad 200 zł.), chyba, ze znacie jakieś miejsca gdzie można kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem bonsai plus
ksiazka jest niezlym pomyslem:) tzn takie wstepnie formowane bonsai, bo te dobrze sa potwornie drogie kiedys widzialam takie w dziale ogrodowym obi za 20-30zl wtedy poczatki czyli najtrudniejsza czesc bedzie mial z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×