Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

🖐️Ja już wykapana jestem ,włoski wszystkie poukładane :d czas na kawunie zapodaję i herbatki :D idę dzisiaj do doktorowej z wynikami zobaczę co powie tak na moje oko to niby dobre tylko OB 9 i w moczu PH8 niby jeszcze w normie ale ja to mam pierwszy raz . Zuuzku ..tak to te pierwsze drogie oprawki :(szkła też troszkę kosztowały .:( tokino..nie da się zmienić oprawek bo każda oprawka ma inny rozstaw :(szkła maja po dwie dziurki i nie będą pasować :( Ja już jestem nastawiona na nowe oprawki . Dziewczyny od poniedziałku moja Małża zamówiła płytkarza na schody wejściowe i wiecie ile zaśpiewał 2tysiki będzie robił dwa tygodnie a ja mam tylko jedno wyjście będę więżniem we własnym domu .kosmi.... widzisz twój Małża układa płytki ile by pracy jest w Polsce i byłby w domu z tobą a ty dopieszczona :D Personalna...tak mi przykro przytulam cię mocno do ❤️ Małgorzato ...a ty co wyjechałaś czy jak ? Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antre
wyciag z fasoli?? a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roberto dziękuję za kawusię i podziwiam że tak wcześnie a Ty już gotowa do wyjścia. Kurcze to pechowo z tymi okularami, jak się nie da nawet szkieł wykorzystać, więc koniecznie muszą uznać reklamację , przecież na oprawki jest jakaś gwarancja, nie odpuszczaj tym bardziej, że słono kosztowały. U mnie znów pada :( bożeszszsz już mam tak serdecznie dość tego deszczu :( gorzej nawet niż w Irlandii :( Woda znów przybiera ,mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak ostatnio ale wały są przemoczone :( jejku , kiedy zaczniemy normalnie żyć ? Eh nie piszę już bo znów się rozbeczę , ostatnio to mi najlepiej wchodzi:( Trzymajcie się cieplutko , życzę wszystkim mimo wszytko pięknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - dziękuje za kawusie Roberto ❤️ Niebo dalej zapłakane - u mnie leje, roślinki nie chcą rosnąć bo brakuje im słońca a i my mamy nielekko Zuziku ❤️- zwykle jak mam "pod górke" i czuje że nie wyrabiam - myśle tak: jeszcze troche jeszcze troche i za pare sekund seria sie skończy - ciągne dalej i tak rzeczywiście jest: za chwile seria sie kończy, przechodzimy do następnego ćwiczenia a ja mam przyjemne uczucie że mobilizuje swoje starszawe ciało :P:D Uwielbiam lekkie zakwaski jak mam - to jest ból który jest dla mnie przyjemny :P:D Bonito - tym razem winka wychłeptałaś dużo? ciesze sie że urodzinki udane.❤️ Kosmitko- ja też mysle tak jak Roberta - że Twój Kogucik miałby tu dużo pracy - maże powinien próbować? ❤️ Ide zaraz do pracy - pewnie okrężną drogą bo moje skróty znowu zalane i zabłocone Zostawiam śniadanko na stole: gorącą jajecznice na masełku (__________)=======o bułeczki i chlebek dżem truskawkowy pieczeń rzymską [[[[[[[[[ Jeśc trzeba niestety - nie da sie najeść raz na całe życie i mieć spokój - a szkoda Personalna - przytulam Cie mocno mocno ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ u mnie też pada jest paskudnie byłam na zakupach ale jeszcze nie wszystko kupiłam dziekuje za kawunie chciałm myć dzisiaj okna ale pada i nie da rady dzwoniam teraz do biura bo pyttałam jak remamen i jest ok a księgowa do ,mnie czy po chorobowym wracam już do pracy czy mam zamiar dalej chorować bo nie wią czy tamtej dać urlop pozdrawiam życze miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lało cały dzień i noc, ale wreszcie przestało. Nawet zza chmur wygląda słońce. Jest ciepło :D Pozdrawiam wszystkie cieplutko i wysyłam słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️smarkatka wita was. u mnie leje nic nowego,ja nie pamiętam bożego ciała bez deszczu zawsze lało bynajmniej u nas,kiedy było ciepłe to na palcach mozna policzyć dziewczyny fajnie piszecie my to z m przerabiali 3 razy,tyle go mialam w domu co teraz.Robił dlugo w Banderasowej miescinie,ale jak się upomniał o swoje to już wróg,a drugie słuchając takiej gadki pan robi zagranicą do polskie pięniadze nie dla pana ze taki czlowiek to jest zmanierowany,no to mój troche sie zdenerwowła powiedział co myśli .albo jeszcze lepiej pan by był zadokładny to juz rece opadają.dlatego tak postanowiliśmy chodź nam o dzieci .z drugiej strony nie jest nam łatwo ,bo coś za coś.A zebyscie nie pomyślały ,że jestem materialistką to nie,bo z najdrobniejszych pięniązków potrafimy się cieszyć i kiedy jest cięzko to dzieci też rozumieja. pozdrawiam zycze milutkiego dzionka z promykiem słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna ❤️współczuję i przytulam Roberta dzięki za kawę👄, przyda się oj przyda, czarne chmury wiszą od wczoraj, a ja poszłam spać dzisiaj o 3.30, wstałam o 7.00 porobiłam zakupy, wypiję kawę i kładę się dospać jeszcze. Roberta wyniki masz dobre:D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytkim dziewczynkom Przepraszam za nieobecnosc ale zanim Was poczytam bo dużo tu sę dzieje stronek przybywa.To i nie bardzo potem wiem co pisac,teraz dalej brak czasu ale mam nadzieję,ze juz niedługo będę wolniejsza. Zmartwiła mnie wiadomośc o Personalnej,jesteśmy z Tobą wiem ,ze jest Ci cięzko i nie jest to prawda ,że czas leczy rany moze kiedys tak będzie ale wiem z własnego doswiadczenia,ze jeszcze długo bedzie Ci cięzko.Nadzieja to taka ,ze kiedys sie spotkamy z tak waznymi i kochanymi dla nas osobami.Bądz dzielna Personalna. Tokino cieszę sie z nadzieją twoja o pracy dasz rade na pewno oby tylko Cię zatrudnili. Roberto wiem co to remonty ale jak trzeba to trzeba.Pamiętaj tylko by kupic nie śliskie płytki bo potem w zimie sie na nich jeżdzi jak na łyżwach ,najlepsze takie chropowate jakby.U mnie jak kiedyś zrobiliśmy to w zimie musiał leżeć chodnik bo zejśc nie mozna było.Dlatego teraz u nas śa takie jakby chropowate. Bonitko a pamietasz o jakiś osłonach przy braniu antybiotyku? Pszczóleczko a bierzesz jakies leki alergiczne? Kosmitko przy takiej pogodzie jak teraz mamy o przeziebienie nie jest trudno. Terterku czy córcia juz urządziła mieszkanko swoje? Zuuziczku piszesz o ćwiczeniu Ty taka wysportowana i nie dajesz rady to co ja miałabym powiedzieć,jak ja do ćwiczeń całkowity leń jestem. Beti nie wiem co Ciradzić wiem tylko,że z praca tzn znalezieniu jej jest cięzko ,łatwo odejść ale potem co ,miej na oku ,skąłdaj gdzie indziej a terz moze ciągnij trochę zwolnieniami,troszke się wzmocnisz,odpoczniesz. Na razie dziewczynki,trzymajcie sie bo ja zaraz znowu jadę do L... na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapodaje obiadek mam dzisiaj rybke @@@@@@@@@@@@@@@2 panga ziemniaki############ oraz surówke z kiszonej kapusty zapraszam wieczorkiem mnie nie bedzie bo ide na grupe od17 do 19,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Bonitko👄przekaż proszę spóźnione:Oale baaaardzo szczere życzenia🌼Duuuuużo zdrówka!!! U mnie leje od rana:P:P:PZimno jak cholera:P:P:P ...a ja mam urlop:P Ale to nic!najważniejsze,że nie chodzę orać:O:O:O Na 17 jestem umówiona na usg tarczycy:(((to już czas,aby sprawdzić czy guzek się nie powiększył!W piątek na badania tsh i ft4 i wtorek konsultacja;)))z przemiłym profesorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie też zimno i pada :( Personalna❤️ bardzo współczuję :( Małgosiu❤️ nic nie biorę, bo jeszcze nie stwierdzone przez lekarza czy jestem alergikiem to tylko przypuszczenia, umówiona jestem na 9 sierpnia na wizytę u alergologa i on powie no i oczywiście testy trzeba będzie zrobić :( 🖐️ Banderasku❤️ wypoczywaj na urlopiku :) U doktorka na pewno będzie wszystko OK innej opcji nie ma :) powodzenia🖐️ Kosmi❤️ a w jakie miejsce jedziecie na wakacje ? bo my też się wybieramy nad morze :)🖐️ Pozdrawiam i mocno przytulam mmmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Presonalna❤️❤️❤️❤️ Witam u mnie dzisiaj burzowo,grzmi i błyska średnio raz na dwie godziny,nie wiem ile jeszcze jest w stanie ziemia przyjąć tej wody:p.Troszkę dłubałam w ogrodzie ale jest za mokro i wygania raz po raz straciłam cierpliwość:p:).Przyszłam do domu i się byczę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołek🖐️ Pszczólko napisałam na poczte❤️ mój potok przybra widzę go już z 1 piętra nie podobie mi się to ,a deszcz to powodziowy u nas leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma znalazla sposób na obniżenie cholesterolu i cukru na czczo zjeśc lyzeczkę cynamonu powiem wam ,ze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u doktorowej wyniki dobre dostałam skierowanie do naczyniowca i kardiologa . Ja tam sprawdziłam że len jest dobry na cholesterol piję go zmielony co rano bo całych nie mogę od kiedy Wesołek narobił smaka do tego jadłam polecony przez Zuzuka olej z rekina i moje wyniki to hdl-50mg/dl,ldh60-mg/dl,tróglicerydy-100-mg/dl tarczyca taż dobra tylko te obrzęki na nogach ,:( kosmi ...chodzilo mi oto by twoja Małża skoro jest dobry to nie nie ma przeszkód by rozpoczął własną działalność a nie pracował u kogoś wtedy na pewno zlecania by były na miejscu a nie w delegacji moi znajomi wcale nie są poza domem jak piszesz tylko maja zlecenia na miejscu a na delgacje wysyła się pracowników .No ale wiecie co robicie tylko szkoda że ty i twoje dzieci całe życie spędzicie z dala od ojca rodziny .Przepraszam że ci to piszę nie chciałam cię urazić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino..mam naprawione okulary nareszcie :D przyszłam z miasta inie poprawiałam ciągle jak tamte oprawki co chwilkę bo jeżdziły po nosie jak na łyżwie :D Bondi... kupiłaś? Małgosiu dobrze że się odezwałaś 👄 Bandersku .... 🖐️ Wesolku i umnie pada ledwo skosiłam trawkę a tu sru ulewa jak się patrzy teraz przestało :) kosmi a u ciebie blisko ta rzeka w razie W istnieje zagrożenie że cię podleje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ W imieniu malzowinki dziekuje za zyczenia urodzinowe🌼 Dzisiaj jest juz normalny i dla mnie bardzo pracowity dzien. Pralam, sprzatalam i zmienialam posciel. Na koniec garnkowalam sie:P Kupilam wplowine na zraty zawijane albo jak ktos woli rolady i zrobilam na zapas 6 wielkich jak byk sztuk. Gotowanie dokumentowalam zdjeciami:) A co! Mam dowod jaka jestem wzorowa gosposia:) U mnie oczywoscie leje. W ogrodku trawa i stokrotki po kolana. Nie mamy szansy skosic. Robercika ty mialas wiecej szczescia. A Kosmi ma racje . Na Boze Cialo czesto pada. Szkoda, bo nas jest piekna tradycja. Wyplata sie zywe dywany kwiatowe, ktore ukladane sa dokola kosciola. Przewaznie starsze panie tak sie angazuja i pracuja juz tydzien wczesniej. To jest cos przepieknego. A jaka frajda przejsc sie z procesja po takim dywaniku:) No ale w tym roku chyba nie bedzie chyba procesji i nie bedzie dywanikow, bo leje codziennie juz od tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...cos mi przerwalo:( Robercika dobrze ze ulubione okalarki juz na nosie. A remoncik nie potrwa dlugo za to beda "pikne" schodki. Smutasek u mnie tez leje:( Beti dobrze ze remanent wyszedl ok. A ksiegowej nastepnym razem odpowiedz ze jesli bedziesz jeszcze chora i lekarz to potwierdzi to bedziesz zmuszona nie przyjsc do pracy. Kosmi, sami musicie zadecydowac. Masz racje cos za cos:( A w malych miejscowosciach pewnie i o zlecenia trudno. Duzo ludzi robi samemu remonty. Banderasek do d.py masz pogode . Ale zrob wszystko zeby urlopik mimo deszczu byl udany. Wszystkie Was caluje i pozdrawiam. Nie dajcie sie zlej pogodzie. Personalna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 pszczółko Wesołku kosmisłyszałam o zagrożeniu powodziowym w górach:(((Trzymam kciuki!Uważajcie na Siebie👄 Roberto Bonitko Po usg tarczycy jestem załamana😭Doktor stwierdził,że moja tarczyca nie pracuje:((((Jest prawie całkowicie zwapniona😭😭tzn.jest prawie całkowity stan zapalny:((((Czytałam kiedyś o takiej chorobie genetycznej zwanej Hashimoto:Oale nigdy bym nie przypuszczała,że mnie to dotyczy:((((Dwa lata temu zostało to wykluczone,ale dzisiejsza wizyta wysuwa zupełnie inne wnioski z poprzedniego usg:(((((prawdopodobnie guzek,który miałam niby dwa lata temu był początkiem zwapnień😭😭😭....Pozostaje nadzieja,że profesor odeprze te przypuszczenia we wtorek...w co szczerze wątpię:((((:(((( Kiedyś byłam naprawdę zdrowa:((((:((((:((((....dziś zostało mi powiedziane,że jestem chora nieuleczalnie😭ale można z tym normalnie funkcjonować:O:O:O....Masakra:(((((😭 Personalna❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Banderasku przytulam do ❤️ja już kilkanaście lat jestem bez tarczycy,była guzowata, można bez tego żyć, trzeba tylko już do końca życia brać hormony tarczycy. Lekarz wcześnie podjął decyzje o usunięciu i nie doszło do przewlekłego stanu zapalnego Hashimoto .Roberta nie kupiłam bo nie było, ale przy mnie dzwoniła mgr do hurtowni i tam jej powiedzieli żebym się wstrzymała kilka dni, będzie w promocji za pół ceny. W piątek się dowiem. Za pół godziny zapraszam na ciasto drożdżowe z truskawkami i rabarbarem oraz struclę drożdżową z serem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondusiu❤️dzięki za słowa otuchy👄...Jestem przerażona😭 Wszamałam już połowę Twoich wypieków;)))...przy stresie tak mam:O Idę aaa Spokojnej nocki💤paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Tokina co się dzieje niedobrego??? Banderaku przykro mi bardzo, że taką dianozę postawił doktor:( trzymaj się dzielnie 👄 Roberto to ten optyk jakiś niesolidny skoro nowe patrzałki tak szybko się popsuły:o Terterku to Ty jesteś lepsza ode mnie:) ja czasami muszę odpuścić, bo nie wyrabiam i nie pomaga zaciskanie zębów:P a zakwasy też lubię, bo są dla mnie wyznacznikiem, że przykładałam się do ćwiczeń, jak ich nie mam to uważam, że albo ćwiczenia były a słabe, albo ja za leniwa;):P Małgoś no widzisz żadna ze mnie sportsmenka;) kondycyjnie jestem słabiutka:o Bondi czyżby dzisiaj pełnia była, że tak długo czuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku a u mnie dzisiaj nie lało, ale szaro było jak w październiku:o Kosmi też smarkata, albo pociągająca jestem:P marznę w pracy, marznę w domu (śpię pod kołdrą i kocem-zimą tak nie spałam), jak nic przyjdzie ognisko rozpalić na środku pokoju no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, Ty sie nie za przejmuj na zapas tarczyca. Moze nie jest tak zle jak wyglada na pierwszy rzut oka. Moja tez byla guzowata i jest dalej:P Najwazniejsze zeby guzki jednakowo chlonely jod. A w ogole to za czesto tarczyca jest leczona. Naprawde ja jeszcze 20 lat temu przed wyjazdem do N...c, leczylam sie 5 lat na tarczyce. Po przyjezdzie, tutaj tez poszlam do tarczycowego dochtora. Zrobiono dokladne badania,lekarz powiedzial mi ze nie powinnam brac zadnych lekarsw, wiec nie biore. Od czasu do czasu robie sobie wyniki krwi i te sa tak w dolnych granicach normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik 🖐️ja wlaczylam ogrzewanie. Tez bylo zimno jak w psiarni:P Jak chcesz sie zagrzac troszke to wpadnij do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×