Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

oki Bonitko muszę znikać, zaczyna mnie ssać z głodu i żeby nie zgrzeszyć wolę się położyć spać:P dziękuję Ci za współny wieczór:) całuję mocno👄 i do zobaczenia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) u nas jak był jeden komp to były przepychanki,a le od jakichś dwóch lat jest spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedzielę U mnie dopiero dzisiaj chłodniej:) W nocy była burza. Wczoraj byłam u koleżanki na wsi...było super!!! Bondi❤️ musisz uważać na swoje zdrówko. Mnie często w takie upały podobne zasłabnięcia się zdarzały ale teraz bardziej na siebie uważam, dużo piję wody mineralnej i raczej nigdzie się nie wybieram na słońce, a w pracy nogi pod biurkiem mam wyprostowane i na stołeczku ( pod biurkiem nie widać a efekty są:) ) Gadam i gadam a Wy dzisiaj bez kawusi:( Zaparzam pyszną kawusię, herbatkę , inusię i stawiam dużo wody mineralnej i sok pomarańczowy.....częstujcie się UUUUUUUUUUU .Piwonie w ogródku jeszcze są więc zostawiam dla Was piękny bukiet🌼 i oczywiście cudnej urody filiżanki:D Ja za truskawki wczoraj płaciłam 4 zł , piękne , duże i słodkie zostawiam do skosztowania...później zrobię koktajl. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Personalna dzięki za kawkę i truskawki u mnie tez dzisisaj chłodna wczoraj mnie nie było bo była bratanica a dzisiaj o 12 jede z nią do dina parku blisko mnie otworzyli dlatego zostawiam obiadek już teraz rosołek (________________________________) z lanym ciastem do tego młode ziemniaczki################3333 mięsko pieczen @@@@@@@@@@@@@ oraz sosik$$$$$$$$$i sałatka z ogórków o 12 prosze się częstować zapraszam życze miłej niedzieli pózniej podeśle zdjęcia z dino parku [czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna dzięki za kawę w filiżankach przecudnej urody, smakuje wyśmienicie. Moje samopoczucie wróciło do normy, jurto mam wizytę u lekarza rodzinnego a w środę u neurologa, będę musiała też odwiedzić krążeniowca, a tu oczekiwanie pół roku. Jak dobrze że się ochłodziło, koniec aresztu domowego. Straszne anomalia pogodowe, jednego 49 następnego 18, tyle właśnie jest dzisiaj u mnie. Personalna moje piwonie dopiero zaczynają rozkwitać, jadę właśnie na działkę pozbierać truskawki i przywieźć kwiaty. Powiedz czy to możliwe, żeby piwonie zmieniły kolor? W ubiegły roku przesadzałam, miałam bordowe, różowe i białe, a w tym roku mam same białe. Truskawki u mnie też po 4 zł , dzisiaj pierwszy raz będę jadła swoje. Kosmi - będzie dobrze, wszystko się ułoży. Ja nie mam licznej rodziny, M też nie, więc nie mamy takich problemów. Wszystkim życzę miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :D U mnie dzisiaj można oddychać choć takie spadek temp. to niezły szok dla mego organizmu :( . Zapodałam obiadek w garnku :) dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Jestm po nieprzespanej nocy, do 24 była duchota, prysznic nie pomagał. Po północy nadeszła burza, ale nas tylko liznęła. Oglądałam niebo w kierunku Sandomierza, ogólnie świętokrzyskiego - był to jeden błysk i grzmoty - i już wiem, że przeszła tam nawałnica. Rano byliśmy w naszym uratowanym przed powodzią kościółku nad Wisłoką. Było super, chłodno (komary tylko niemłosiernie żarły :-o). Teraz już słońce zaczyna grzać. Truskawki u nas 3,50 - 4 zł. Też słodkie i duże :-D. Bondi, cieszę się, że lepiej się czujesz! Personalna! Bardzo się cieszę, że mogę powąchać piwonie :-) Beti, miłego dnia! Roberto, pozdrawiam ! Ale szybka jesteś, już podałaś obiadek a ja jeszcze nie zaczęłam myśleć co by tu zjeść :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki A jak tu dzisiaj gwarno ,widać,ze zrobiło się chłodniej i jesteśmy żywsze. U mnie tez w nocy była burza ale ja nie mogłam sie nawet obudzić-nie wiem co sie stało,wszyscy w domu latali odłączali z gniazdek bo kilka lat temu spaliło nam rowter i telefon.Takze są przezorni.A ja tylko spalam cos słyszałam ale nie reagowałam. Macie racje dziewczynki w taką pogodę to tylko siedzieć w domu.Napisze ,że moja ciotka(taty siostra) pojechała jakieś 200 km do swojej wnuczki.Wczoraj wieczorem dostalam telefon,ze dostała udaru i zmarła.Pogrzeb najprawdopodobniej we wtorek będzie.Powoli widzę zmniejsza mi sie rodzina.I jakos przypomniało mi się jak na pogrzebie mamy powiedziała do mnie teraz to pewnie będzie moja kolej.Sprawdziło się. U mnie też truskawki około 4 zł i nawet są slodkie. trzymajcie sie dziewczynki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam cały dzien byłam ale było super byłąm z moim znajomym on był z córkami a ja z bratanicą jego żona była w pracy najpierw pooglądaliśmy dinozaury a pózniej dzieci poszły na plac zabaw a my na kawkę ze znajomym ta jedna córka ma 15 lat to te mło0dsze pilnował myśmy sobie pili spędziłam miło niedziele znajomy jest super fajne ciacho już kiedyś pisałam miałam małą randkę a jak szliśmy z dziewczynami to wyglądaliśmy jak małżeństwo hi hi hi bo ta jedna córka ma 10 lat i tyle pomarzyłam i tyle ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ Ja tez mialam dzisiaj fajny dzien. Jest juz chlodniej, w poludnie ruszylismy wiec z domku. Pojezdzilismy troszke po okolicach, bylismy w malutkim pieknym kosciolku, po drodze wypilam kawe . Przed 5 wrocilismy bo zachmurzylo sie bardzo, a przed deszczem wiadomo kazdy ciagnie do domu. W domku pokrecilam sie jeszcze po ogrodku, podwiazalam moje kwiatuszki, ktore w tym roku wyrosly wielkie jak byki :P i tak zeszla mi niedziela:O Beti Ty nasza marzycielko. Tylko marzeniom trzeba czasami troszke pomoc. Twoje marzenia nie sa za bardzo wygorowane. Na poczatek rozejrzyj sie dobrze. Moze jest ktos fajny wsrod Twoich znajomych. Moze byc z corka, ale lepiej by bylo dla Ciebie, zeby byl bez obraczki:O Zaraz bedae ogladac mecz. Graja Niemcy. Zobaczymy jak im pojdzie. Pewnie dobrze bo oni maja zawsze duzo szczescia. No i w ataku naszych rodakow:O Pieknego wieczoru zycze wsiem. Trzymajcie sie dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu, smutne bardzo ze znowu pogrzeb w rodzinie:( Ale to juz ostatnie takie wydarzenie. Ty juz wyczerpalas limit, teraz bedzie juz tylko dobrze i same wesela. Musi byc gdzies sprawiedliwosc.... A ja nic nie wylaczam z gniazdka przed burza. Malz sie smieje i mowi ze nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 na kawusie zapraszam I_I> I_I> I_I> I_I> na herbatke U> U> U> U> i inusie (_) (_) (_) u mnie rano przeszły burze więc jest przyjemnie - czego i Wam życze ❤️ Teraz biegne do pracy więc szybciutko śniadanko: bułeczki z masłem twarożek waniliowy jajka na miękko plastry szynki konserwowej truskawki jak wróce to poczytam i napisze co nieco a na razie pozdrawiam serdecznie i całuski posyłam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :D deszczykowo u mnie ale to nic podlewać nie potrzeba ale ale tylko nie za długo deszczyku :D Beti ...zadanie mam takie same jak Bonitka 👄 Małgosiu ..tak teraz już koniec będzie tylko słonko 👄 tokino...dlaczego ciebie tak mało ?👄 Dla reszty Pań Miłego Dnia cmokam mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie też popadało lepiej się oddycha ja mam dzsiaj wolne jutro do pracy a jeszcze idę na masaż ale dopiero będę dzwonić na którą godzine mam przyjść Terterku dzięki za kawke i śniadanko pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U mnie też chłodek aż za zimno :( jest tylko 10 stopni :( Małgosiu... przykro mi , że znowu masz pogrzeb :( tyle kłopotów i zmartwień masz Kochana👄 Chcę Wam napisać, że moja córcia jedzie w nagrodę ze szkoły do Sopotu na pięć dni ( oczywiście sponsoruje wyjazd szkoła) :) Pozdrawiam WAS Moje Kochane i życzę dobrego dnia :) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wczoraj wróciłam zmęczona z działki a później był finał w tańcach i już nie wchodziłam. Wygrała Julka, bardzo ją lubię i jestem zadowolona. Z działki przywiozłam pierwsze truskawki, piękne duże i smaczne, wrzucę do garnka, kwitną już goździki - brodacze. Terterku dzięki za kawę👄 i śniadanko. Roberta jakie smaczne żarełko umieściłaś w garnku❤️ a Orsi w jakim ekstra futrzaku :D. Beti korzystaj z wolnego i odpoczywaj, flirciarz ten twój masażysta-uważaj❤️ Taka pogoda jak dzisiaj mogłaby być całe lato 18 stopni :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A moja niedziela była do d....,no ale i tak się cieszę że u Was było lepiej:) Dzisiaj z samego rana powitała mnie nawałnica,no ale polało i w sumie najgorzej nie było,gradu Sandomierskiego niet. Kosmi Z rodziną ponoć najlepiej wypada się na zdjęciu w moim przypadku i to odpada bo ja swoim wyglądem psuję każda fotografię:p.To przykre co teraz napisze ale moja rodzina to mój największy skarb i niestety największe przekleństwo.Mam kompleks monachijski,hi,hi. Małgorzato oj skąd ja to znam? te ciągłe pogrzeby.Jednak 10 lipca mam mieć wesele u siostrzeńca pierwsza taka uroczystość od ponad 15 lat,może to zapowiedź lepszych czasów?! Dobra to tyle,buziam i już mnie nie ma. A komary masakryczne,jestem w jednej połowie zeżarta a w drugiej napuchnięta i podrapana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Melduje sie z poniedzialku. Juz myslalam ze to strajk topikowy. Wczoraj bylo pustawo:( Na szczescie okazalo sie tylko ze to tylko final tanca z gwiazdami. Pszczolka jaka masz zdolna corcie:) Gratulejszyn:) dla corci I Ciebie za taka corcie. Pewnie jestes dumna z niej jak paw. I slusznie!!!! Jest z czego byc dumnym!!! Wesolek a co to jest ten kompleks monachijski? :O Ciesze sie ze w rodzinie masz radosne wydarzenie. To wesele to bedzie przelom i dobre czasy dla Ciebie nadchodza, juz sa na zakrecie:) Ja tez mam w sierpniu wesele u syna mojego kuzyna w Po..ce ale nie pojade, nie specjalnie moge i nie chce. Szczerze piszac ja nie cierpie wesel i takich rodzinnych spedow. Obecnosc ogranicze wiec tylko do wesel dzieci mojego rodzenstwa i bede cala dusza na tych uroczystosciach. Ale na razie nie zanosii sie na "zeniaczki" Bondi a co to za "brodacze" wyhodowalas na dzialce? Nie mam pojecia jakie to sa te gozdziki:O Zaraz startuje do jakiejs pracy. Mamy dzisiaj poniedzialek i mam nadzieje ze caly tydzien bedzie dla nas udany. Trzymajcie sie, buziam mocno👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki U mnie dziś nie wiem jak tzn raz mi jest gorąco a zaraz zimno.Cały czas się przebieram.I latam z otwieraniem i zamykaniem okien. Co prawda dzisiaj mnie naszło i umyłam 2 okna. I chyba na dzisiaj starczy.Szykuję obiad i na jutro bo jutro jedziemy na ten pogrzeb.Nie jest to w mojej miejscowości. Takze czeka mnie jutro spotkanie z rodzinką same wiecie jak to jest.I tak jest ,ze teraz z rodzina taty spotykam sie już na takich niestety uroczystościach.Też bym chciała by te pogrzeby sie skończyły wreszcie i nastał lepszy czas.Może kiedyś.Wesołku ja niestety byłam w maju na 2 weselach,ale co z tego siedzieliśmy tylko za stołami i patrzylismy jak ludzie się bawia.I wiesz troche to było nie tak -najgorzej jak ktoś sie nas zapytał a czego wy nie tańczycie.A nie iść na wesela nam też nie pasowało,za bliska rodzina była.Takze przesiedzieliśmy i tyle tzn moja małza jadł co dawali na stole a ja patrzyłam . Pszczółeczko fajnie,ze córcia dostała taka nagrodę.Cieszę sie raem z Tobą. Dziewczynki nie wiem jak wygląda kleszcz,pewnie dobrze wie o tym nasza Bonitka.Wczoraj córka przynisła mi kota a on miał na szyi takie coś małe czarne, wbite w skórę. jakby kawałeczek igły.Nie wiem jak to określić.Wykręciłam mu to i wyrzuciłam i tak sie zastanawiam czy mógł to byc kleszcz?Był osowiały cały dzień.Ale dzisiaj jest normalny.Nie wiem moze jestem przewrażliwiona jakoś. Roberto czy widać juz koniec robotki? Bonitko tzn mamy rozumieć ,ze to Ty teraz jesteś kierowcą w czasie niedzielnych wypraw? Trzymajcie sie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita:) Hi,hi chodziło mi o syndrom sztokholmski a nie o kompleks monachijski o matko jaka plama Małgorzato:) Ja teraz kompletnie nie nadaję się na wesela ale podobnie jak u Ciebie rodzina zbyt bliska i nie pasuje nie iść,ale bardzo się boję tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki ale mam sklerozę:o zapomniałam coś ważego zrobić, zagadano mnie, tyle dobrego, że na tematy pracorowe:P (ale żadne to wytłumaczenie) i zapomniałam:o cholera cholera cholera, jestem do dupy kier., jutro będę musiała się gęsto tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko wycałuj córę, zdolna z niej dziewczynka:) zasłużyła na taką fajną nagrodę:) Małgoś samo życie:o my też kiedyś braliśmy udział w weselu będąc w żałobie, tyle dobrego, że nikt się o nic nie pytał, bo wszyscy wiedzieli Wesołku w końcu musi się odmienić na lepsze:) Bondi truskawy piękne:) i popatrz jednak dobrze mówili w telewizorni, że u Was cieplej było, bo nasze truskawki w ogródku jeszcze zielone, mimo iż wczesna odmiana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Kochana :) dziękuję 👄 a dumna troszeczkę też jestem :P :) w końcu taki wyjazd kosztował by 800 zł. :) A jej na pewno się przyda zmienić powietrze ze względu na tą jej alergie, także w tym roku będzie miał okazję być dwa razy nad morzem, bo my też jedziemy :)👄 Małgosiu :) Kochana dziękuję👄 Robisz porządeczek w domciu a ja leniuchuje :P jakoś nie mam ochoty na sprzątanko :( ale myślę że długo to nie potrwa :P:) Zuuzik :) 👄 Wesołeku :) no to poskaczesz sobie na weselisku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, seriale się pokończyły, od teraz tylko powtórki:P a Wy gdziesię podziewacie? buuu spadam więc i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×