Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam🖐️ Posłałam Wam pocztę :) jak obiecałam :) Terterku❤️ koniecznie zrób fotkę torebusi uwielbiam torebki :) Ja też sobie zakupiłam perfumiki :) MEXX bardzo je lubię mmmmm. Dzieki za obiadek👄 Bonitko❤️ ciesze się że badanie wyszło OK :)👄 Małgosiu❤️ czereśnie bardzo lubię :P :) szkoda że mieszkasz tak daleko :( 👄 Pozdrawiam WAS DZIEWCZYNKI bardzo cieplutko ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tererek... i ja mam taka nadzieje że w końcu kiedyś skończy :) A zupkę to ja poproszę moja ulubiona ja często zupki zagęszczam kaszka u mnie to lubią 👄 Pszczólko ...to ty kupiłaś bluzunię a ja myślałam że Małgośia jest ładna ale tobie we wszystkim ładnie 👄 Małgosiu ...ja nie mam oporu co do spodni chodzę wszędzie w spodniach na wszelkie okazje bo ani myślę pokazywać moich nóg z żylakami długich spódnic nie założę lubię z kolankami jeśli już :D👄 Wesołku Jeden ...w związku że ja obawiałam się hormonów mój gin.wpadł na pomysł i kazał mi kupić homeopatyczne klimakt heel biorę dopiero tydzień obaczymy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Roberto - u mnie też lubią zupki z kaszką - a mnie przypomina to dzieciństwo i jedzone w przedszkolu lub stołówce szkolnej zupy jarzynowe. Pszczółko ❤️ Ty lasencja jesteś niesamowita! z odwagą na świat patrz! nie daj sie nikomu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem wreszcie bo u mnie wciąż coś się dzieje i stale jakieś zmiany. Mam od dziś laptopa zastępczego , pojechałam po niego dziś rano z synem a potem z małą do dentysty. Obawiałam się krzyków wrzasków a tu cisza spokój, nawet myślałam że dentystka tylko ogląda małą. Niespodziwanka pełna, ząbek zaplombowany i obyło się bez łez:O:D Mała była bardzo dzielna ale pani dentystka wiedziała jak do niej podejść no i przygotowanie psychiczne małej przez mamę też swoje zrobiło. Po powrocie do domu chciałam uruchomić nowy komp ale niestety musiał przyjechać mój internetowy dostawca i mi go skonfigurować. Wreszcie teraz mogę tu kuknąć i mogę się czuć tak jak na swoim,tyle że inna marka, ale mnie to nie przeszkadza. Pszczółeczko jeszcze nie byłam na poczcie a jeśli pisałaś o tym co wczoraj to widziałam i bardzo mi się bluzeczka podobała. Małgosiu, jeśli chodzi o mój dach o oczywiście na razie po wizycie rzeczoznawcy naprawimy prowizorycznie ale muszę się rozglądnąć za jakąś porządną firmą żeby już wymienić całe pokrycie dachowe. I tak była wymiana w planie bo nadal mam na dachu eternit, teraz chciałabym położyć blachę. W dodatku muszę na nowo stawiać kominy, bo chyba te ostatnie wstrząsy tektoniczne uszkodziły obydwa, więc jedno przy drugim trzeba zrobić. Nie wiem tylko czy znajdę teraz jakąś dobrą firmę z wolnym terminem, bo u nas wielu ludziom zniszczyło dachy, szczególnie te pokryte ondulinem. Roberto jak widzisz, przede mna też mordęga wielka, tak że nie narzekaj na płytkarza, bo jak zrobi to będziesz bardzo zadowolona i wciąż będziesz patrzeć na jego dzieło z zachwytem:) Nie było chyba poobiedniej kawusi więc zapraszam na cappuccino @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ plus drożdżowe rogaliki, pieczona razem z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Roberta :) hi, hi dzięki 👄 Ja na imprezki staram się chodzić w spódniczkach lub sukienusiach :) a tak do chodzenia czy do latania po mieście to wolę spodnie są wygodniejsze :) Terterku :) dzięki serdeczne👄 Ty jednak umiesz podbudować człowieka:) i za to Cię bardzo ściskam mmmmmmm❤️ Tokinko :) masz dzielną i wspaniałą wnuczkę👄 Ciesze się że Tobie też mój zakup się podoba :) Ja do Twojej kawusi i rogalików dostawiam omlety biszkoptowe z bita śmietana i truskawkami :) :) ( @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko :D skąd wiedziałaś, że mam taką ochote na omlet z truskawkami? :P:D już chciałam zrobić ale małż padnięty drzemał po pracy i nie chciałam mu hałasować. Zrobiłam twarozek z truskawkami. A teraz moge spałaszować pysznego słodkiego omlecika mniam :P No i popije kawusią kapucino :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku bardzo się cieszę że Ci smakuje omlecik i mogłam spełnić Twoją zachciankę :P :D Twój twarożek super mmmm :) ale się na wcinałam :) 👄 Zuuziczku dziękuję Kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim podwieczorku lecę napchana jak "BĄK" :P :) na kanapę przed telewizornię może cosik po oglądam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółeczko ja też chętna jestem na omlecik w dodatku z truskawkami , mniam, mniam, nie odmówię nigdy :D Tereterku serek może też wszamię bo w zasadzie jestem przed kolacją więc bardzo chętnie :D Do tej pory próbuję pościągać wszystko co miałam na swoim kompie , nie wszystko jeszcze się udało, ale powoli dojdę do wszystkiego. Niestety nie mam wciąż swojego kalendarza,który był moją pamięcią i nie wiem kiedy kto ma imieniny a kto kiedy urodziny:( Pamiętałam Tereterku że masz gdzieś w połowie czerwca ale za boga nie pamiętam daty :( dlatego już dziś składam Ci najserdeczniejsze życzenia 🌼🌼🌼👄👄👄 do życzeń dołączam przesyłkę na @. Niestety nie jest wykonana przeze mnie ale za to bardzo ładna,mam nadzieję że i Tobie się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino niczym sie nie martw - ważne, żebyś jakoś uporała sie i z domem i z komputerem i żeby sie wszystko unormowało. Ja mam urodziny 18-go czyli w piątek hi hi hi :P:D osiemnaste!!! hurra!!! Nie mam pomysłu na ten dzień ani na niedziele bo wtedy goszcze rodzinke u siebie. I ja Ciebie ściskam i całuje już teraz - dziękując pięknie :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Tereterku że taki dzień powinnaś spędzić tak jak chcesz ,sprawiając sobie duże i małe przyjemności. Myślę jednak że Twoja cudowna rodzinka już zadba o to byś się w 18 urodziny nie nudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy u was też powiewa chłodny wiaterek? Tokina i Terterek niedługo córcia będzie w waszych stronach pisałam wam na pocztę. Terterku a nie potrzebujesz na ten dzien byłam bym kucharka i :P:P:):)kelnerką a ty bys na całego swiętowałą?szkoda że daleko. dzięki za kawunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie rozpadalo sie na dobre:( Z fryzjera wyszly nici:( Dzieki Pszczolka za fotki w nowej bluzce:) Bluzeczka jest taka w Twoim stylu, prezentujesz sie bardzo ladnie. A w ogole to napisze tylko ze mam z a j e b i s c i e zgrabna kolezanke:P Oj:( oj:( Tokina bedziesz miala duzo skretu, pracy i wydatkow w zwiazku z nowym dachem. Ale coz zrobic nowy dach musisz miec tym bardziej ze stary jak piszesz eternitowy:Ono i do nowego dolozy sie ubezpieczenie. Tylko co zrobisz z plytkami ktorymi jest wylozony domek? Pisalas ze grad troche uszkodzil:( Terterek gratuluje nowego nabytku torebki i perfumek. Kurcze z perfumkami to tak jest, ile pewnosci siebie dodaje poperfumowana skorka:) Telefon do mnie koncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie wczoraj wieczorem nie zauwazył ,że się pojawiłąm,a teraz Terterek sie wystraszyła ,ze chcę kucharzyć w jej kuchni:P:):P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny u mnie pogoda wyśmienita, taka w sam raz, słonko świeci, jest cieplutko, bomba:) kojarzycie taką pisarkę znaną m.in. z upodobania do koloru wrzosowego? dzisiaj niechcący robiłam za jej kierowcę i razem byłyśmy na lodach:) hehe to mnie zaszczyt kopnął:P Tokina to co w końcu zdiagnozowali w Twoim laptopku, że nie mogą go naprawić? Bonita czy chodzisz do jednej i tej samej fryzjerki, czy tak na chybił trafił i czy nie musisz wcześniej się umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ja Cię zapraszam nie tylko do kuchni;) bo jak już pisałam, kuchni w moim domu mogłoby nie być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie dzisiaj nie było za ciepło wiał chłodny wiatr dziewczynki wczoraj nie miałam siły zaglądać do Was wlazła mi jakaś cholera w lewy bark nie mogłam się ruszać przyszłąm z pracy to wziełam tabletkę pzre4ciwbólową i się położyłam i zasnełam obudziłam się przed dziesiątą a dzisiaj prosto z pracy poszłam na terapie teraz przyszłam życze miłego wieczoru pozdrawiam Wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi , nikogo nie wystraszyłaś tylko pewnie Tereterek poszła zrobić Małżykowi kolację i nie przeczytała o Twojej gotowości :D Bonitko i będzie problem z tymi panelami na ścianie bo kładł je Małż z synami a teraz nie będzie komu zdjąć i położyć na nowo:( Małż ma coś tam z cieśnią nadgarstka i traci czucie w palcach a syn z wyspy nie przyleci na wakacje ,drugi będzie miał tylko dwa tygodnie wolnego więc nie wiem ile będzie mógł poświęcić na naprawę , eh już nawet nie chce mi się myśleć co to będzie. Dobra wiadomość to taka że już w niedzielę ma przyjechać szef pierwszej firmy ,zobaczyć co i jak i wycenić,zobaczę co powie. Zuuziczku ,Ty taka skromna jesteś co do kuchni a widać na zdjęciach że radzisz sobie świetnie ,więc nie pisz że mogłoby nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🖐️ Zuuzik:P chociaż ty jedna ,bo widzisz resztę uciekła ja wiem ,że jestem słomiana wdowa i sie bójcie ale ja lubi swojego niedźwiadka:P:),ale oko mogę zawiesić:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niby piszę ale jakoś tak mało zrozumiale :O W niedzielę przyjedzie wycenić dach a nie panele:O Zuuziczku nie wiem co jest z moim laptopem , podobno ... dziś usłyszałam ... że mogę go nie mieć jeszcze trzy miesiące :( podobno tak szybko działają serwisy:( Podobno trzeba czekać na oryginale części a jeśli już nie jest taki typ produkowany to jest problem a nowszej generacji części nie zamontują bo byliby stratni wiec koło sie zamyka a ja nadal pozostaję z niczym:( Kurcze same przykrości mnie spotykają w tym roku😭 Betusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina gdybys mieszkała blizej mnie to juz bys miał tego kompa zrobionego dziewczyny idziecie na wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, no nie mogę, ale wymyślili wytłumaczenie: podobno:o oj szlag może trafić i najgorsze w tym to, że tak czy siak jesteśmy zdanie na łaskę tych nieszczęsnych serwisów Beti może znów się przedźwignęłaś? Kosmi od patrzena nikomu nie ubędzie;), jak dla mnie możesz śmiało patrzeć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, a może wycenią na tyle, że będziesz mogła wziąć fachowca do dachu? a jeśli chodzi o eternit, to czy aby nie dopłacają do tego, żeby go usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kosmitko Ty Przekręcie :D:D:D wczoraj faktycznie Bechemotek z Wesołkiem tak sie rozgadały, że nawet nie zauważyły, że zniknęłyśmy kosmitko :P:D;) A Dzisiaj ja na chwilke zniknęłam bo robiłam fotki mojego prezenciku co sobie sama kupiłam na urodzinki za swoje samodzielnie zarobione pieniądze ;) :D:P a co! Kosmitko kochana! ❤️ jak ja bym chciała żebyś Ty mi ugotowała w niedziele i upiekła cosik! ❤️ Ja jestem tak jak Zuzik - lepiej sie całuje niż gotuje - tyle że ambitna jestem to staram sie sprostać obowiązkom pani domu ale gdby to ode mnie zależało - to kuchnie zamknęłabym na kłódke! hi hi hi Kiedyś mówiłam, że mam starą kuchnie - teraz nie mam wymówiki - kuchnia nowa dobrze wyposażone i d u p a :D:D:D musze sie starać! Przyjedź Skarbie i poszalej po mojej kuchni - będe szczęsliwa :D Dziewczynki posle zaraz fotki Tokino Kochana - śliczną urodzinową prezentacje mi posłałaś - dziękuje Ci Słonko Ty Nasze ❤️ ❤️ ❤️ I dla naszej paczki prezentacja też fajna 👄 Bonito - masz racje - lubimy dobrze pachnieć - nawet jak to jest tylko płyn do płukania - to już jest coś a jak perfumki to pełnia zadowolenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku do dachu musi być fachowiec , raczej firma bo muszą zrobić szybko . Trzeba wybudować dwa kominy i zmienić pokrycie na powierzchni 120 m2 . To do ściany , gdzie trzeba wymienić sporo paneli plastikowych , będę miała problem z wykonawcami :( Jeśli chodzi o laptop , to pewnie mogłabym go o wiele szybciej naprawić u siebie ale wtedy nie byłby na gwarancji i pewnie byłyby duże koszty naprawy ,choć dalej nie wiem co się zepsuło:( Kosmi wszędzie są fachowcy ale ja musiałam oddać do serwisu bo był jeszcze na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o utylizację eternitu to u nas urząd miasta jakoś się do tego przyczynia tylko trzeba chyba zgłosić , przyjeżdżają i zabierają sami , ale konkretnie co i jak to muszę się dowiedzieć. Tereterku perfumiki fajna rzecz , niby jej nie widać a jak cieszy :D Kiedyś zakupiłam kilka flakoników z firmy FM i mam spory zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×