Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Małgorzata pytała się, kiedy Teo kończy sesję - wiem, że 7 lipca ma jakiś egzamin, nie wiem czy to ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi pytała, czy idziemy na wybory. To ja odpowiem - odkąd padł prl, zawsze chodzę na wybory! A pamietam jeszcze, jak mnie szantażowała szefowa w prl, że nie byłam na wyborach a jej m jest sekretarzem partii :-p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze - odbyłam właśnie długą rozmowe ;) Bechemotku - ja też zawsze chodze na wybory i tym razem sobie nie odpuszcze Dobranoc Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ jutro latam na miotle - bo po moich podłogach walają sie jakieś koty i to bynajmniej nie filemony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 🌻🌻 i na kawusie zapraszam - pachnie już zabójczo I_I? I_I? I_I? I_I? na herbatke też (_)> (_)> (_)> i inusie oczywiście U? U? U? spało mi sie dobrze - poszłam spać o 24.00 Pozdrawiam Was wszystkie i życze dnia bezstresowego, słonecznego i udanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrusik świeży na stół kłade na nim bukiet jaśminu - moja małża lubi mi takie bukiety przynosić - to musze mu przyznać http://global.images6.fotosik.pl/514/c5514b1aec3bd513.jpg No i śniadanko ustawiam pieczołowicie: grzanki masło wędlinek półmisek serów półmisek owoców i warzyw półmisek sok , jogurt, woda mineralna Kto wstanie - niech zajada coby nie zemdleć w pracy i krzątaninie ❤️ ❤️❤️ Pozdrawiam pięknie i życzy udanego dnia. Ja będe tu co chwile zaglądać latając na miotle bo dzisiaj nigdzie nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Tereterku zaskoczyłaś mnie tak wczesnym śniadankiem, dziękuję Ci bardzo wszystko jest przepyszne, w dodatku zapach jaśminu roznosi się wszędzie ,też rośnie w moim ogrodzie , przepięknie kwitnie i pięknie pachnie. Dla mnie dziś będzie ekscytujący dzień bo po południu przylatuje moja synowa z wyspy a jadę po nią na lotnisko z drugą synową i małą. Dlatego już się usprawiedliwiam że może mnie dziś nie być, bo trochę muszę się przygotować , coś fajnego ugotować, a jeszcze nie byłam na zakupach. Wypiję wiec kawusię, kąsnę śniadanka i wyruszam na zakupy a później do kuchni :D W następnych dniach też będę miała mniej czasu ale obiecuję że będę kukać. Wszystkim życzę wspaniałego dnia a pogoda sprzyja, piękne słoneczko za oknem i temperatura nie za wysoka, więc super. Pozdrawiam wszystkich, papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️ optymistko nasza - ciesze sie, że wstałaś zwarta i gotowa do działań bo wczorajsze Twoje zmęczenie już nas martwiło troche Trzymam kciuki żebyś dzisiaj zdążyła ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Ach jaki pieknie tu pachnie Terterku:). Mam na mysli nie tylko polmisek wedlin, bo zapach jedzenia dla mnie jest ostatnio najpiekniejszym zapachem ale ten jasmin! Od razu chce sie zyc. Fotki torebki dostalam i napisze te torebka jest bardzo, bardzo!!! Tokinka jak fajnie ze przylatuje synowa. Zazdroszcze Ci wycieczki na lotnisko. Ja tak lubie spacerowac sobie po lotnisku. Moze dlatego ze lotnisko zawsze wiaze mi sie z urlopem. Fajnie ze razem z synowa spedzicie pare dni razem. Szkoda tylko ze syn nie przylecial:( A ja bede sie zbierac. Musze poogladac zamrazarki no i kupic jakas:O Mam bardzo stara i czuje ze lada dzien wyzionie ducha. Ostatnio zawsze kiedy tylko jestem w piwnicy slysze dziwneze ciaglke chodzi i zre prad:O W zwiazku z tym moj dzien nie bedzie bezstresowy. Musze przejechac przez wielkie rondo ktorego sie boje:( Aaa jakos tam bedzie! Na razie, trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! oj! narobilem bledow Mialo byc... ze zawsze jak jestem w piwnicy slysze dziwne dzwieki i ze "maszyna" ciagle chodzi i zre prad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki u mnie słoneczko jeszcze troche muszę polatac na miotle,a potem moze sie gdzieś wybiorę:P:)w plener a jutro mamy gości z tych sron co nasz Wesołek pochodź zyczę udanego wekeendu:) buziaki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ U mnie dziś słoneczko pięknie świeci :) Terterku❤️ jak pięknie przygotowałaś śniadanko z bukietem jaśminu:) 👄👄 Torebusia bardzo, bardzo ładna i pięknie ją ujęłaś w fotkach :) ❤️ Tokinko❤️ Będzie dobrze nie zamartwiaj się za w czasu po malutki i zrobisz sobie fakt, że pracorki jest dużo :( i kasy tez pójdzie nie mało:( Życzę miłych wrażeń z synową. Ja również trzymam kciukaski żebyś zdążyła ze wszystkim pa🖐️❤️ Bechemootku❤️👄 Bonitko❤️ życzę udanego zakupu i szerokiej drogi :) nie bój się ronda jesteś sprytna kobietką i poradzisz sobie👄🖐️ Paaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! halo! ❤️ ❤️ ❤️ witam znowu i zapraszam na naleśniczki z serem i truskawkami @@@@@@@@@@@@@@@@@ jest tez capucino V V V V V V V V u mnie słoneczko daje równo ale jest zimny wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczynkom A ja skubnę gotowego terterkowego naleśniczka,musi być pyszny,najgorzej ,ze się obżarłam obiadu ale 1 naleśniczek zawsze się zmieśći. Terterku torebka rzeczywiście pojemna i funkcjonalna.Ja tez mam torebke i zawsze szukam kluczy bo ma za duzo przegrodek. terterku ta przesyłka dla przyjaciól u mnie sie nie otwiera albo ja jej nie umiem otworzyć,poczekam na któroś moje dziecko może się uda. Tokino czy synowa juz dotarła do Ciebie?Na długo zagości w Polsce?Dzięki za życzenia. Kosmitko to teraz jak będziesz miała gości będziesz pewnie serwowac pyszności to i my się zalapiemy pewnie. Pszczólko wiesz o czym mysle bluzka ładniusia ale Tobie we wszystkim bedzie ładnie i tak sie zastanawiam ,że Ty z córcia pewnie w jednych rzeczach możecie chodzić.Wiesz moze trzeba którejś z nas by Cie podkarmiła.Bo najgorzej jak nie będziesz miała siły do nas przychodzić.Czy Ty wogóle cos jesz? Bonitko zamrażarka wybrana? Teraz są energooszczędne ale czy one takie są kto wie,moze tylko tak piszą. A wiesz ja na początku jak zaczęłam jezdzić najtrudnejsze skrzyzowania omijałam-to nic,że nakładałam czasem sporo km ale udawało się.teraz już nie.Najgorzej wtedy nie lubiałam skrzyzowań pod górkę,bałam sie,że samochód pojedzie do tyłu. Teraz bym chciała się nauczyć wjeżdzać do mojego garażu tyłem,troche to trudne bo u mnie 2 samochody tak wchodzą ukosem.Proszę małza ale on chyba wie,ze to nie na mój rozum (jestem za tępa na to chyba)i nie chce mnie nauczyć. Mówi,ze nie wszystko muszę umieć.Drań z niego.Dlatego jak wracam do domu zostawiam najczęsciej mój samochód na chodniku albo wjeżdzam przodem. A ja dziś dokończyłam mycie okien w domu.Wreszcie jest czysto i od razu inny wydaje sie zapach z firanek Stawiam dla wszystkich miskę z czereśniami.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja nie byłam w życiu na lotnisku i sama nie wiem czy przyznawać się do tego czy nie:p Cieszę się razem z Tokiną z przyjazdu rodzinki,taka kochana bo daleko od domu,hi,hi Dobra wiem należy mi się klaps,duża niedobra dziewczynka ze mnie :) No dobra już nie mądrkuję,wczoraj mnie nie było bo miałam leciuteńki zapiernicz,dzisiaj mam go także ale wetknęłam łeb choć na momencik bo Zuuzik zrobi mi reprymendę,no i jest moje własne 5 min:):) U mnie nic nowego,torebka śliczna i jest klawo:),klawo jak cholera(ciekawe czy wytną:p ) To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczątka kochane. To ja, zapracowana BABA :(. Odkąd wróciłam do pracy rozpisuję ofert techniczne na projekty unijne związane z organizacją imprez dla dzieci świetlicowych...nic tylko komputer, komputer i jeszcze raz komputer...:) Z rana pędzę na działkę, potem jakiś szybciutki obiadek, zawodowo pracuję między 11 a 19, po powrocie komp., gadu- gadu ze swoim szczęściem do 22.00 i tak wkoło Bartek. Dodatkowo w weekendy latam obsługiwać wesela, teraz znowu dyżur w urzędzie w związku z wyborami....ehhhh, nawet nie wiem na czym mi zleciało to półrocze..... Pozdrawiam Was kochanie i całuję z całego serducha. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham wieczorowo Bechemotku wiedziałam, że będziesz wiedzieć kto zacz w tych fioletach:) Tokina radosne chwile przed Tobą, zatem Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona;) Terterku powiedz na czym Twój F ostrzy/tępi pazurki? Wesołku cieszę się, że mimo iż ciężko pracujesz znajdziesz dla nas chwilkę:) jeszcze czekam tylko na jedno - na Twoją fotkę obiecaną sto lat temu;) Bonita jak tam rondo? jechałaś po wewnętrznej czy zewnętrznej stronie? i kupujesz samą zamrażarkę czy chłodziarko-zamrażarkę? Poetko czyli pracujesz na pełnych obrotach tak jak lubisz:) no to lecę, bo i tak gadam sama ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wojtek. Wojtek Poetko :P:D i tak w koło Wojtek :D:D:D :P:P:P Rozumiem Cie absolutnie. Mnie sie wydawało że jak odejde na emeryture to będe miała więcej czasu. Nic z tych rzeczy. Mniej - dużo mnie. I tak cały czas zapiernicz w koło Wojtek :P I też dopadają mnie smutki różniste - dzisiaj wyjątkowo jakoś jest mi cholernie smutno. Mogłabym sie wypłakać ale nie ma ramienia które by to rozumiało a wirtualne sa tylko wirtualne niestety. Wesołku - cholera nie podlega cenzurze - gdybyśmy ulżyły sobie i sieknęły "k u r w a " to by dopiero obcięło :D:P Dziewczynki martwie sie bo coś mam z okiem - kurna aż boje sie myśleć bo jak nie ucho to oko - pewnikiem sypać sie zaczynam :O W lewym oku mam jakiś taki efekt latającego fusa czy farfocla czy cholera wi co :P no i łzawi mi troche - przeszkadza w patrzeniu w jeden punkt. Nie unikne wizyty u okulisty :O Jak nie urok to s r a c z k a albo przemarsz wojsk :P Jakieś to życie smutne sie zrobiło - nic sie nie dzieje - człowiek na d u p i e siedzi i wysoko nie podskoczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - ostrzy sobie pazurki w kilku miejscach: na starych poduchach kanapowych, z których ma legowisko; na mini dywaniczku-wycieraczce który leży na podłodze pod oknem balkonowym; a najlepiej ostrzyło mu sie na kanapie mojego dziecka :O którą zniszczył - choć to tania kanapa z ikei za pare groszy ale żal mi było i nie moge mu tego darować zbójowi jednemu wrrr Zniczczył boki kanapy i albo dam do tapicera albo jak dziecko będzie się urządzało to kupie jej na nowe lokum nową fajną kanape A zbójowi pazury obciamy i już kanapy tknąć zadnej nie pozwalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;tak na chwilunię, prawie jak błyskawica Poetka :-D! Terterku! koniecznie maszeruj do okulisty, coś tam kiedyś wiedziałam, co to ta czarna muszka, nitka czy cóś :-p. Ale zabij, nie przypomnę sobie 😭, wiem tylko, że trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde Bechemotku pójde bo trzęse portkami żeby mi sie coś nie przyplątało - nie mam ochoty na chorowanie :O No właśnie Bechemotku - już od jakiegoś czasu nawołuje Malutką i nic :( Nie było jej w ostatnie niedziele- a zawsze zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - nie ma - tyle tylko, że dziewczynki mają końcówke roku - może jest zajęta? a może wyjechali? eee :O wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś awaria netu? Ja mam zamiar zmienić dostawcę netu i tak się wacham, niby 4x szybszy a połowę tańszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×