Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No i za przeproszeniem to jest postawa do d u p y! Maaluutkkaa - nu nu!!! Właśnie dlatego Kaczyński jest groźny, bo jego zwolennicy się sprężą, ważne żeby oddać głos! nawet jeśli nie ma faworyta. Przepraszam, że się wychyliłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaluutka , Bechemooek ma rację, zagłosuj na kogokolwiek ale oddaj ważny głos, bo jak tak wszyscy będziemy myśleć to oczywiście moherowe berety zwyciężą i kaczka będzie pierwsza:( 😭 Jeszcze można oddać swój głos ,jeszcze lokale są otwarte, zmobilizuj się proszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko ! Wczorajsze spotkanie było cudne :-D. Spotykamy się na imieninach naszego przyjaciela Wiesia od przeszło 25 lat. 5 lipca będzie 2 rocznica jego śmierci ale my (ok. 13 osób) ciągle jesteśmy. Chwilę spędzamy na cmentarzu, pogadamy, poopowiadamy Wiesiowi co nowego a później w małej knajpce wspominamy, żartujemy, coś przekąsimy, wypijemy. Z żoną Wiesia i z przyjaciółmi spędzamy wspaniałe chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie mieć taką stałą paczkę, wyobrażam sobie jaka panuje między Wami cudowna atmosfera, to bardzo miłe tak spotkać się z przyjaciółmi.Czyli mam rozumieć że mały kacyk Ci dokuczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D, Tokinko, teraz jesteśmy już stateczni ;-). Taka ilość jakż wypijamy już nam nie szkodzi :-). Ale kiedyś to się działo!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko , spokojnej nocy👄 Bechemootku , mnie to jest żal że nie utrzymuję kontaktów ze szkoły. porozjeżdżała się brać po świecie i kontakt znikomy a o takich spotkaniach nie ma mowy :( eh jakby to było świetnie spotkać swoją starą paczkę eh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuu wiedziałam ze mi się oberwie :D Bochemotku Tokino obiecuję ze pierwsza pomaszeruję na drugą turę (jesli będzie):) pszczółko masz przesliczną córę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaluutka ,wybacz ale to właśnie na nas spoczywa odpowiedzialność za to z nami będzie za kolejne 5 lat więc dlaczego nie wypowiedzieć się w tej kwestii tylko pozwalać innym decydować ? Wszak kadencja będzie trwała kiedy Twoje dziewczynki dążyć będą do dojrzałości i nie bez znaczenia jest jaka to będzie ich dojrzała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra byłam na NK i widziałam fotkę , śliczna dziewczynka, uroda zapewne po mamusi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaluutka , jak widzisz ogłaszają wyniki wyborów, trzymam Cię za słowo że w drugiej turze będziesz aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam córki Pszczółki! Tokino, to nie są znajomi ze szkoły, to już znajomości końcówka studiów (szczególnie ś.p. Wiesiu i Ewa) i potem praca - to nasze takie towarzystwo z kręgu "służba zdrowia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Spełniłam swój obowiązek, jestem zadowolona, mój kandydat prowadzi. Pszczółko piękna córcia, gratuluję. Mimo złych zapowiedzi był dzisiaj przyzwoity dzień, nie padało było około 19 stopni. Byłam w REALU, zakupiłam walizko-wózek, to już na wyjazd do Zakopca, stara torba wysłużyła się. Zuuzik moje truskawki są słodkie i bardzo pachnące, taka odmiana. Jutro muszę wstać o 4-tej, idę zarejestrować syna do chirurga, codziennie rejestrują 4 osoby, w normalnej kolejce termin na koniec września. Tokina M dostał dyspensę na sezon truskawkowy, bo uwielbia truskawki w każdej postaci. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, też spełniłam obywatelski oboiązek, ale zła jestem, że za dwa tygodnie trzeba iść znowu:o Pszczółko podpisuję się pod opiniami dziewczynek, masz ślicznotkę w domu, już widzę ten tabun chłopaków, który za nią chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ważne Bechemootku ,skąd taka znajomość, ważne ze trwa już sporo lat i jak widać przetrwała nie jedno. Bondi , cieszę się że Malżyk może się najadać choć truskawek,to wsaniałe owoce, jeszcze jak piszesz Twoje słodkie i soczyste a przede wszystkim mało kaloryczne. Czy już masz zaklepany termin w Zakopcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A do d..py z takim latem. Caly dzien leje, jest 13 stopni i my siedzimy z tylkiem na kanapie caly dzien bo nie mozna nosa wysciubic z domu😠 Dopiero teraz wieczorem wlaczylismy ogrzewanie i humor mi sie nieco poprawil. Dlaczego nie od razu? Ale mimio ciepla w domu jest mi jakos markotnie:O Jak jest cieplo mysle o wakacjach ktorych nie planuje, jak jest zimno tez jest mi zle:( Juz sama nie wiem czego chce:O Na wyborach nie bylam, to dla mnie stanowczo za duzo zachodu. A jeszcze do tego targana emocjami moglabym postawic krzyzyk nie w tym miejscu:O Nic to moze jutro mi sie poprawi. Pieknego wieczoru zycze Wam a raczej tego co z niego zostalo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , mnie też szkoda ,gdyby poszli Ci niezdecydowani i oddali głos na Bronka to mielibyśmy już sprawę z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dzisiaj sama zatargałam;) dziadka do lokalu wyb., bo nie chciał iść:P Bonita co to za smuteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda, że będzie II tura, zawsze to ryzyko, tym bardziej, ze już urlopy. No i znów koszty!!!!!!!!!! Myślałam, że ludzie dbają o swoje pieniążki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, kiedy wybierasz się do Z-pca? Moja matuś z siostrą i psem pojechały dziś do Nowego Targu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko a skąd jakieś takie złe emocje , coś się dzieje u Ciebie złego?czy to tylko pogoda tak na Ciebie źle działa ? jakoś w to nie wierzę więc co się dzieje ? Ty zawsze taka mocna emocjonalnie teraz się poddajesz? Zuuziczku brawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, mój syn zmartwił się, że będzie II tura, bo wikść jego młodych znajomych już wybiera się na urlop. Jego też nie będzie i nawet nie ma jak pobrać zaświadczenia uprawniającego do głosowania gdzieś tam, bo nie ma możliwości przyjechać do domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitę rozstroiła zła pogoda:o u mnie dzisiaj było bardzo ładnie, ale słyszałam, że lato ma być do dupy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnieBechemootku i tu się mogą zacząć schody:( bo mohery nie jadą nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×