Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Oj Wesolek:) A to ci zaszczyt kopnal:) 6 plackow musisz upiec. Moze zrob drozdzowe :P bedzie predziej:P z jablkami, sliwkami, gruszkami....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :-D, też wrzucam do kompa fotki, gdy Teo jest w domku. Rozumiem też twoje obawy, ja bardzo nie kocham siebie w foto. Ale parę fotek wrzuciłam do garnka, nawet siebie raz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku no dawaj zamieniamy się na chałupy:):).Schodów u mnie nie ma tylko na poddasze ale tam nie ma się po co pchać,hi,hi ale za to lokatorów byś miała no i ruch i gwar przez cały dzień i większą część nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody musza byc Bechemootku. Pomysl tylko o deszczach i powodziach. A z tymi remontami to tez nie trzeba przesadzac. Wlasciwie to wystarczy umalowac raz na pare lat. Tym razem sama nie wiem co mnie napadlo z tym malowaniem pokoju. Moze dlatego ze jest niby bialy, ale nie za bialy:O U nas potrzeba tylko umalowac palarnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, jesli pomoże taki zapas :-D - ale uprzedzam, taki zapas wymaga młodej metryki, czyli szaleństwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, możemy sie zamieniać :-D - nawet wyborcy nas pognębili 😭 - jakieś wschodnie karesy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita,hi,hi pomysł z plackami na drożdżach bombowy ale siostrzeniec by mnie przeklął,chciał abym piekła placki na całe wesele ale dał się przekonać że nie mam warunków ani możliwości.I że robi weselisko w jakimś eliganckim lokalu to z początku nie chcieli się w ogóle zgodzić na ciasta pieczone w domu,tylko chcieli takie z cukierni.Siostrzeniec szuka oszczędności bo niestety wszystko finansuje prawie sam( takich ma rodziców niestety)więc w końcu zgodzili się aby placki piec po domach ale zastrzegli sobie że mają to być ciasta nie byle jakie aby sobie lokal nie zepsuł renomy.Uwierzycie ludziom to się już robi coś w głowach,no i mam problem bo nie wiem czy umiem takie eliganckie placki robić:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz racje Bechemootku:P Lepiej nie podpierac sie winkiem. Metraka sie nie zgadza:( Dziewczynki co Wy piszecie? Wrzucanie fotek do kompa to jest najprostrze co jest w komputerowni:P Ja nawet to skapowalam:OTrzeba tylko podlaczyc kabelek i wszystko robi sie samo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrze Wesolek co za czasy nastaly:O drozdzowe malo eleganckie::O Trzeba dbac o renome lokalu:O Mozna by posypac drozdzowe kokosem:P albo platkami z migdalow:P co by bylo "iligancko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody muszą być,hi,hi zawsze są jakieś schody albo do piwnicy albo w życiu.Bonitka jak by u mnie zdarzyła się powódź to nawet na dach bym nie mogła uciec po za bardzo spadzisty no i nie ma jak na niego wleźć. Bechemootku o wyborach już cicho sza umoczyłam dziś pupę u Banderaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki nie przesadzajcie już z tą metryką i winkiem znam paru ochlapusów co mają więcej latek jak my i winko im nie szkodzi.Ja lubię lampeczkę dobrego winka ale czeguś nie mogę,łepetynka boli:).No chyba że jest malutka,ale jak dobre winko to na jednej trudno zakończyć:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wrzuce i posle Wam fotki z margritkami. Ja nie bylam na wyborach Wesolku bo dla mnie to za duzo fatygi. Musialabym jechac az do Monachim. A zreszta nie mieszkam w Polsce, lepiej niech zadecyduja ci ktorzy mieszkaja tu na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita,hi,hi same to u mnie robią się tylko zmarszczki:):) Ja nie wiem gdzie taki kabelek wetknąć,hi,hi nawet jakbym wiedziała to na pewno coś bym zepsuła,cała ja:):) Mam warzenie że zaczynam gadać sama ze sobą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita w sumie się nie dziwię mi także się nie chciało iść a miałam blisko lało i myślę sobie że pójdę na drugą turę.Ale tato mnie zmobilizował,hi,hi ciut mi się dostało bo teraz nam się dostaje od niego,hi,hi.Mówi nie idź,nie idź to wygra ten gruby(chciał powiedzieć mały bo ma kłopoty z mową ale przeklina zawsze dobrze i wyraźnie:) )).No i pojechaliśmy wszyscy bo i mamę wzięliśmy i córkę siłą wyciągnęłam,choć się opierała i groziła że wszystkie okienka zakreśli,tylko tato został choć w sumie i on mógł pojechać aby grubego nie wybrali:):),weźmie się go na drugą turę,musimy Banderaska przegłosować:):) oj teraz to już chyba przegięłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita margerytki piękne i Ty pięknie prezentujesz się w ich towarzystwie.Ja zastanawiam się co to za dwa drzewka na pierwszym zdjęciu,takie na pniu.I piękny masz ogródek ostatnio kocham się w ogrodach.Bechemootek gdzieś odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiesza mi sie komputer. Ale jestem, jestem Wesolku. Bylam na poczcie i ogladalam zdjecia od Beti. Kabelka nie sposob zle podlaczyc. W moim aparacie jest tylko jedny dziurka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, wiem gdzie kabelek wetknąć.....gorzej, ze nie umiem później znaleźć tych fotek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale w kompie cała masa dziurek.Oj ja to taka leniwa jestem,wyznam z ręką na sercu i nie chce mi się ich prosić by mi wszystko wyłożyli no i zawsze komuś coś nie pasuje. Bechemootku to mieli świeże powietrze ale tyłki to chyba im marzły bo zimne mamy noce.U mnie dodatkowo kocur się wciska bo z powodu koteczki dostał wymeldowanie,bo chciał kociętom krzywdę zrobić i tymczasowo śpi po za domem w garażu ale nocami jak mam uchylone okno to włazi i się z nim ganiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj synuś mnie obśmiał, że teraz nie ma kabelków tylko są blu...cóś - ale to tylko z telefonu, mam nadzieję :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku ja nie mam za duzo drzewek. To jest za maly ogrodek na drzewa. Mam duzo krzewow, albo raczej krzakow:PW kuble na tarasie rosnie cyprys albo tuja jak na to mowi malzyk. I mam takie jedno male drzewko, ktore jest ladne i ladnie kwiatnie. To jest jakis ostatnio popularny i modny japonczyk-wisnia z listkami jak listki bobkowe:P I jest zielone caly rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś synuś -senior, zainstalował mi " picasso", albo coś takiego i uczył mnie obróbki fotek :-O - fajne, ale jak siedzi obok mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku a niech się śmieje my i tak wiemy swoje kabelek to kabelek a blu to taka bajka na cartoonnetwork Dziewczynki ja już muszę znikać,muszę odłączyć kabelek bo mi się pęcherz przepełnił:p. Na dokładkę boli mnie gardło,wspominałam wam o tych wirusach które wszystkie łapię jak lecą,żeby tak co innego lgnęło do mnie,na ten przykład szczęście,zdrowie i kasa:):):) DOBRANOC i DUŻA BUŹKA👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, masz super ogródek! Ja nie mam nic. W tym roku, nul :-(. Nic wam nie mówię, ale dzieje się źle z moim kręgosłupem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita Tak to mi właśnie wygląda na takie zimo zielone,piszesz japońska wiśnia,fajna już ja lubię.A jak niebieski hibiskus,ketmia?,ma już pączki..Dobra już idę pa,pa,pa,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wesolku, wyplucz gardelko i spij dobrze. Bechemootku ja w tym roku nic nie robie specjalnego. Ciagle pada, podlewa te krzaki i samo rosnie. Ja zreszta nie chce juz tak duzo sadzic kwiatow jak w ubieglych latach. Ogrodek jest do odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×