Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Nie dość ze malutka, no mniej więcej mojego wzrostu czyli jakieś 160 to chudzina a on ..... zresztą nie pytaj nawet ile waży bo nie odważę się tu napisać :O zresztą sama dokładnie nie wiem bo on się nie przyznaje nawet na największych torturach ale to juz ma po mamusi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Późno bo wcześniej się nie wyrabiam, ale miło spędzamy czas, dopiero położył się, to mam chwilę wolną, ale muszę pisać po ciemku, bo komp jest u małego w pokoju. Widzę że dyskusja o wymiarach, mój ma 8lat, 140 cm wzrostu i rozmiar buta 35, wyrośnie z niego wielkolud ale to po synu, mój synuś ma 188 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bondi , fajnie że wpadłaś , mamy podobnie duże wnuki :D może kiedyś je poznamy ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi czy Ty się odnajdujesz w tym upale ? masz nawet ochotę gdzieś wychodzić ? ja mam ochotę wyjśc najwyżej do piwnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zapowiedział, że będzie się całował dopiero jak będzie miał 16 lat, bo od 16 to już młodzież, więc będzie mógł, a teraz ma dobrą koleżankę z klasy, nawet fajna(to jego określenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest, że takie wielkoludy;) gustują w drobniutkich kobietkach:) sama znam kilka takich par:) a że syn dużo waży to nie dziwota przy takim wroście:) Bondi to też koszykarz Ci rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeszcze nie było dużego upału, było trochę chmurek, więc nawet pospacerowałam przed południem, jutro od rana idziemy na działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio się nawet nad tym zastanawiałam ,pewnie myślą że takie malutkie dziewczynki łatwo dają sobą kierować , jednak jak widać w życiu jest całkiem na odwrót:D Bondi , to dobry jest Twój wnusio jak już takie plany robi , co kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam siły pracować na działce , oczywiście dziś mama mi wypomniała że jej nie pomagam a ja przecież wiosną prosiłam odpuśćmy sobie dużą dzialkę w tym roku, to nie , więc zapowiedziałam że pomagać nie będę i nie pomagam , jedynie podlewam ale z węża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on już nawet wie kiedy się ożeni, jak będzie miał 25 lat i będzie producentem filmowym albo krytykiem filmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja na razie mam wszystko zrobione na działce, jutro tylko i wyłącznie rekreacja i grillowanie a w niedzielę plaża i kąpiel w jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina i tak trzymaj, chocia pewnie dużo Cię ta asertywność kosztuje Bondi ale masz roztropnego wnusia, a spod jakiego znaku jest? zapisz to koniecznie i za kilka lat daj u do przeczytania, ale będzie się śmiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobry jest :D mój młodszy zawsze chciał sie ożenić z sąsiadką 10 lat starszą od niego :D dobrze że potem z tego wyrósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryby, od małego ma parcie na szkło, nic go nie krępuję, wręcz upomina się o zdjęcia i filmowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostuję Zuuziczku , ja mam małą działkę , (tam gdzie stal namiot ) i to mi wystarczy , tam mam wszystko porobione ale na dużą nawet nie wchodzę i nie patrzę ,nawet łatwo mi to przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pożegnam się już bo nie widzę klawiatury, a nie chcę świecić światła żeby go nie budzić. Mam z nim ekstra rozrywkę, on o swoich planach mówi bardzo poważnie a mnie to śmieszy, ale nie dają poznać . Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, pamiętam, że Twoja działeczka teraz malutka, żeby się nie zarobić i bardzo dobrze:) a cóż z tej starszej sąsiadk wyrosło;):P Bondi pewnie małemu jeszcze sto razy się pozmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że dzieci coś planują a później sto razy zmieniają zdanie gorzej jak już są dorośli a zachowują się nadal jak rozkapryszone dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boni spokojnej nocy a jutro wspaniałego relaksowego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku czy w swoim laptopie zainstalowałaś myszkę ? czy używasz płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkę oczywiści, jakąś laserową;), po 8 latach z myszą nie byłam w stanie opanować płytki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra tym razem się poddaję , już zmęczona jestem bardzo :( idę na podusię śladem Bondi . Trzymaj się Zuuziczku , spokojnej nocy i miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :D kolorowych snów życzę wszystkim ja zaczynam dopiero grilować teraz jest nareszcie czym oddychać jest u mnie siostra przyjechał właśnie braciszek z małżonką więc trwaj chwilo 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=-3oS63Zey9g Wstawajcie....szkoda dnia!!!:D:D:D Wychodżcie spod poduch...Nowy dzień, nowe nadzieje...czekają wiatry, żeby Was porwac w piękną, letnią sobotę...DZISIEJSZY DZIEŃ SIĘ NIE POWTÓRZY!!!!! Prooooooooszę....wsłuchajcie się w słowa tej piosenki. Niepowtarzalnego dnia życzę, pełnego radości i uśmiechu :D:D:D:D I zapodaję kawusię z mleczkiem, inkę też, herbaciątko z cytryną.... NAJMILSZEGO!!!!!!śPIOCHY......wssssssssssssssssssstawaaaaaaaaaaaaać!!!!!! SZKODA DNIA!!!!!!!!🌻kwiat}{kwiat]🌻kwiat}{kwiat]🌻kwiat}{kwiat]🌻kwiat}{kwiat]🌻kwiat}{kwiat]🌻...a to łapka dla każdej , żeby pociągnąć Was spod kocyków...:D..a tobuźka, że byłyście grzeczne i tak chętnie powstawałyście 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna jak ta Poetka głośno krzyczy , normalnie ludziom spać nie daje :D kurcze odganiam ten krzyk, nakrywam się na głowę kocykiem i nic, dalej słyszę :( Ratunku chcę spać ! No dobra juz dobra , gramolę się powoli ze swojego łóżka , podnoszę swoje opasłe cielsko:D No dobra ,nie krzycz już wstałam:D i chwytam się za kawusię może mnie obudzi do końca :D. Mniam jaka pyszna, chyba dziś też kropelki eliksiru miłości rozpuściłaś w tym cudownie smakującym czarnym płynie :D:P eh Poetko wielkie dzięki :D dzięki Tobie zobaczyłam że znów słoneczko świeci i jest cudnie cieplutko:P i że powinnam zacząć dzień z nadzieją w sercu ,dziękuję 👄 buziaka oddaję i jeszcze jednego posyłam👄 Zuuziczku , przepraszam ale wczoraj padałam już na dziob i nic nie pomogło, nawet popijanie wody, poprostu zasypiałam nad kompem:O Ja nadal użytkuję płytkę w swoim kompie i mam nadzieję że kiedy wreszcie oddadzą mi komp z naprawy okaże się że wymienili mi ja na nową bo już prawie dziurę w niej wytarłam :O Roberto, dla mnie to duże zaskoczenie widzieć Cię o takiej porze na topiku, widać że radość Cię rozpierała. Dziś pewnie nawet krzyk Poetki nie jest w stanie wyciągnąć Cię z objęć Orfeusza :D Swoją drogą jak to się dzieje że u Ciebie nie ma komarów ? Dla wszystkich miłego wspaniałego dnia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D jestem i ja Poetko dobrze że tak krzyczysz taki piękny dzień :D tokino...u mnie komary są ale jest ich mało pewnie jutro już wcale nie będzie w piątek prykali na te małpy komary to pryszcz w porównaniu z muchami ,te to potrafią kąsać 😠 Dla wszystkich miłego dnia wybywam nad jeziorko :D A pytam drugi raz czy któraś wie coś na temat przebywania psiaków na plaży morskiej ????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×