Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Betuś , jak Twoja skóra po opalaniu ? Pewnie jesteś już czarna jak heban:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina 🖐️ dzięki za malinki a ja chciałam się odchudzaća ty same pyszności na naszym stole i jak spaść z wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po malinkach nie przytyjesz :D a zresztą choćby nawet jakieś deczko by przybyło to nawet nie będzie widać bo Ty szczuplutka jesteś a poza tym ciężka praca z Ciebie wszystko co zbędne wyciągnie, więc spokojnie wcinaj malinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok będe wcinać ale czy ja taka szczuplutka to nie wiem córak sie śmieje ze będzie miała rodzenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak córka ma wszystko a w poniedziałek jadę ze znajomym na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby to ten znajomy co się pokazał po 2 latach?:P a co w końcu z tym Twoim M , poszedł sobie wreszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ten raz zadzwonił i znów cisze powiedział że am napisać do niego ale ja jakoś nie maoge się zebrac nie wiem co robić a M narazie siedzi piasłam że się zrobił okropnie mądry i mów zże bez nakazu nigdzie nie pójdzie bo nie mamay prawa go wyrzucić że wróci z policą i będziemy musieli go wpuścić mądry gn.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja ide do rodziców po przyszli ze znajomymi ide posiedzieć do nich nie gnieaj sie dobranoc miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyynki Tokine padł net życzy wam wszystkim spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinie padł net :-(, Beti poszła na pogaduchy, Banderasowa pewnie lula, Bonita ogląda mecz.............to ja pewnie też za chwilę pójdę na poduchy. Przesyłam wszystkim buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam pomachać łapką na dobranoc :)🖐️ i życzyć spokojnej nocki 👄 Roberto dziewczynki mają rację jedź chodź na parę dni nad morze oderwiesz się od codzienności :) Ja też najprawdopodobniej pojadę nad Bałtyk :) moja córa z M bardzo chcą a mi się coś nie chce za bardzo :( jestem jakaś nie do życia i nic mi się nie chce no ale zobaczymy czas pokaże. Tokino nie ma to jak dobry zakup :) zwłaszcza dla siebie też uwielbiam zakupywać :P :) jak sama dobrze wiesz :) jakie ze mnie ziółko z kupowaniem. Ja też od synusia starszego dostałam w prezencje torbę którą kiedyś oglądałam w sklepie i bardzo mi się podobała :) zrobił mi miłą niespodziankę :) Achhhhh bym zapomniała kciukaski które trzymałyście za córci granie nie zawiodły :) bardzo się ludziom spodobała i wszyscy jej gratulowali także ja też się cieszę. Nawet zarobiła pierwsze pieniążki babcia tej dziewczyny co miała 18 rocznicę wsadziła na przymus córci do kieszeni :) No lecę już na podusię miałam machnąć tylko łapką a rozpisałam się nie wąsko :P :D :D ❤️Dobranoc❤️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz macham na dobranoc! Pszczółko! cieszę się, że twoja śliczna i zdolna córa ma takie zajęcie :-) - myślę, że to dobre doświadczenie i pierwsze grosiki :-D! Dobrej nocy życzę i proszę aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane w domku :D Małza wstała o3ciej i budzi mnie by jechać ,a ja nie bo jak jechac to w piątek w nocy tak żeby być choć dwa dni a nie wracać dzisiaj w nocy to już nie dla mnie kiedyś tak jeżdzilismy teraz juz mi się nie chce :(Bandaresek ma rację stój potem w korkach godzinanmi a słonko smali .Pojadę w przyszły piątek obiecaliśmy to sobie i Małza ija . Zaparzyłam kawuni świeżo mielonej i herbatkę . A teraz spadam umyć Orsiego i za jakiś obiadek potem pojedziemy na jeziorko po córkę dzwoniła i mówiła że tam palca nie ma gdzie wetknąć a też duszno lepiej w domku mamo zostań :D Do potem 🖐️ kosmi ..pewnie już jedzie ciekawe gdzie ona jedzie wiecie ?szczęśliwej podróży kosmi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Przepraszam za wczoraj, padł mi net i znów wściekła byłam zmuszona oglądać TV:( szkoda, bo nawet Bechemootek się pokazał i Pszczółka. Wpadłam zapodać niedzielną kawusię a tu kawa już podana, w dodatku przez Robertę, co już dawno się nie zdarzyło:) Roberto wielkie dzięki, Twoja kawa natychmiast stawia na nogi a przy dzisiejszym upale taki power jest bardzo potrzebny👄 Pewnie że jechać nad morze to choć na kilka dni a nie jechać tyle km i wracać tego samego dnia, to szkoda nawet kasy na paliwo, bo więcej jesteś zmęczona podróżą w tym upale niż skorzystasz z uroków morza. Trzymaj Małża za słowo i w piątek musowo wyjazd, a może nawet uda się przeciągnąć jeszcze kilka dni, tego CI życzę👄 Postawiłam już na rosołek, żeby szybko mieć obiad z głowy,nie zamierzam stać przy kuchni w samo południe. Tym bardziej że dziś ma przyjechać kolejny pan do oglądnięcia mojego dachu, wczoraj był inny. Tak sobie zbieram opinie, specyfikacje, a w międzyczasie spokojnie czekam na wieści z firmy ubezpieczeniowej. Tak czy tak mam czas, bo pierwszy termin wykonania dachu zaczyna się dopiero w sierpniu, kolejny we wrześniu i październiku. Spora rozbieżność , mam nadzieję że i w cenie też będzie podobnie:D Pszczółko, gratuluję, Twoja córcia to naprawdę perełka, mam nadzieję kiedyś zobaczyć ją na dużej scenie w świetle jupiterów:) Pszczółko, ja tak bardzo nie przepadam za zakupami ale czasem poprostu muszę, bo już na te czarne rzeczy patrzeć jakoś nie mogę i musiałam coś dokupić bo nie mam co na siebie włożyć przecież:P No a Ty widzę wzbogaciłaś się o piękną torebkę, masz fajnego syna, skoro sprawia Ci takie prezenty. A czy ten prezent był z jakiejś okazji ? czyżbym coś przegapiła? Dziewczynki wszystkie Was pozdrawiam, życzę wspaniałego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziewczynki u mnie już 27 stopni grzejąz góry okropnie dziekuje za kwkę tokina u mnie rosołek też się już gotuje i dziękuje za wczorajszą rzmowe ❤️👄 ja narazie do jutra w domciu jutro zobacze co mi rano powiedz ą jakkażą mi iść do tych wariateck an sklep to idę na l4 pozdrawiam i życze miłego dnia o 1 podam obiadek jak zawsze ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam rosołek (______________________________________________) z makaronem ####################################### prosze sobie nakładać pózniej drugie dane smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że na rosołek nie ma chętnych tak ciepło to się nie chce jeść ale podaje drugie danie ziemniaczki@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ kotleciki schabowe $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$4 i mizeria smacznego zjem obiadek i idę na działeczkę się opalać udanej niedzieli buziam Wszystkie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też rosołek , więc zabieram się za drugie danie Beti, co ma tu leżeć odłogiem i stygnąć:D dzięki Betusia, idź opalaj się odpoczywaj. A u mnie nowy wydatek, okazało się że basen małej jest uszkodzony, próbowałam go zgrzać i zrobiłam większą dziurę, więc nie miałam wyboru dziś zakupiłam nowy ,zobaczcie, ciekawe czy Wam się spodoba, bo mnie spodobała się cena:D http://www.allegro.pl/item1129192671_basen_ogrodowy_kapsel_duzy_188x46_cm_intex_58431.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino..i ja dzisiaj kupiłam basen oblatałam sklepy i nić basenów niet .kupiłam jak zawsze na allegro http://www.allegro.pl/item1140120489_basen_easy_set_intex.html Twój dla M...si jest fajny duży nie głęboki podoba mi się :D👄 poczęstuję się waszymi obiadkami dzisiaj nic nie gotowałam jesteśmy we dwoje a upiekłam tylko skrzydełka i tak podjadamy :D mam surówkę z sałatki lodowej pomidora innych śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się mu przyglądałam ale dla M za duży a ja nie preferuję moczenia w basenie , jeśli to tylko nogi do kolan:) Jeśli ktoś ma go gdzie rozstawić i lubi kąpiele na słoneczku ten co kupiłaś jest świetny, głęboki i szeroki. Mam nadzieję że jest z pompką i filtrem, by nie wymieniać zbyt często wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️🖐️ Bechemootku👄 masz rację córka będzie miała dobre doświadczenie :) i praktykę w końcu od czegoś trzeba zacząć i przezwyciężyć tremę i nieśmiałość no i jakiś grosik wpadnie jak piszesz :) mocno Cię ściskam mmmmmmm❤️ Roberta👄 a gdzie nad morze byście jechali ? :) Tokina👄 no to masz teraz co dzień innego pana :) do oglądania dachu. Tokino kochana dziękuję👄 w imieniu córki może Twoje serdeczne słowa się spełnią :) A wracając do ciuszków to piszesz, że nie masz co na siebie włożyć, szafy przeładowane, że nie mogą się domknąć i jak każda kobieta narzeka na ich brak :P :D Tokinko niczego nie przeoczyłaś to był taki kaprys syna :) widział, że spodobała mi się ta torba i zna mój charakter, że i tak bym kupiła no to on mnie wyprzedził i sprawił mi niespodziankę :)👄 Zrobię fotkę to prześlę na pocztę :) A basenik ładny i praktyczny będzie się wnusia M cieszyła, jesteś dobra i wspaniałą babcią :) :) Dziewczynki pozdrawiam serdecznie każdą z osobna ❤️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokinko.. pompa jest i pokrowiec ja lubię moczyć się postawię go pod parasolem :D zasłonimy ściany jak będzie chłodniej :D a dla M...taki w zupełności wystarczy i jest bezpieczny mnie się podoba 👄 Pszczólko ...ja jak pojadę to do Dziwnowa bo jest najbliżej ja tylko na sob.i niedz .zresztą i tak nie wiem czy to obiecane będzie dotrzymane .👄 a ty gdzie i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny ten basenik Roberta. Szkoda ze u mnie krzywo i pagorkowato w ogrodku. Nie postawie bo woda sie wyleje:P. A mnie ""zdechla" mysz. Musze poslugiwac sie laptopowa mysza a nie potrafie:( Malz musi pozagladac, moze cosik wymysli:O Chociaz niespecjalnie mam co pisac:O Chyba tylko to ze goraco. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki No i zacznę od tego co wczoraj:P Uffffffffffffffffffff jak gorącopufffffffffffffffffffffffffffffffff jak gorąco Kurcze!To jest normalnie niewyróbka z niewytrzymką:P:P:P nic nie robię tylko sie prysznicuję;))))a za minutę jest to samo:P:P:P Bleeeeee:Onie cierpię upałów tokino🌼cieszę się,że zakupy się udały:))))))A co do tych znienawidzonych hormonówto masz rację:((((brać muszę....ale tak czy śmak i tak ich nie lubię:P:P:P...a młodziutka:Pto ja byłam kiedyś😭Basenik super! Roberto👄Twój też jest extra!!!!!:))))Popławiłabym się nie powiem;))))))....Wyjazd nad Bałtyk❤️marzy mi się od dawna:DOby wszystko ,,wypaliło,,:))):))):))) beti🌼obiadek jak zwykle niezawodnie przygotowałaś👄 pszczółko👄braaaaaawo dla córci:classic_cool: Bonitko🌼przykro mi;))))że myszka ,,zdechła,,:P:P:P....ja też używam tylko takiej:Dtej ,,przylepionej,,do kompa nie używam:Pno chyba,że w ostateczności;)))))Jak mus,to mus:)))))) Łasiczko❤️kocham Bałtyk:Dpamiętasz???Całuski👄👄👄 Zapodaję oranżadę bez słodzików:P UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:))))) z dużą zawartością lodu:D p.s.Jutro zapadnie ostateczna decyzja w związku z moim pozostaniem w firmie......Ech!:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄zapomniałam dopisać:Oże może to i dobrze,że wczoraj nie pojechaliście;)))))Korki były naprawdę gigantyczne,a przy tej aurze masakra siedzieć w autku nawet wtedy,kiedy posiada się klimę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×