Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

bondi👄z Ciebie to pewnie jest ,,skwareczek,,:))))))Na działeczce można strzaskać się na mahoń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko ja z kolei nie umiem posługiwać się zwykłą myszą , też nie wiedziałam jak i co , kurcze musiałam pytać a i tak często z rozpędu ręka sięgała do klawiatury w poszukiwaniu płytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :O jak tu będzie przeżyć :O jak tyle zapowiadają to zwykle jest jeszcze więcej, u mnie zapowiadają deszcze dopiero w sobotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄....zastanawiam się wiem:Owiem:Ojestem głupia:P:P:P....Kiedyś gorzko tego pożałuję:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mów że jeszcze się zastanawiasz no chyba że dadzą Ci tyle kasy ile zarabiają na takim stanowisku w innych sklepach , inaczej się nie zgadzaj za nic. Kurcze jeśli zostaniesz i znów będziesz płakać to Cię własnymi ręcami uduszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uduś;))))Zgadzam się:O.....nic mi więcej nie dadzą:Pnie mam na co liczyć...ale pomyślałam sobie,że odejdę jak znajdę inną pracę...a poruszyłam niebo i ziemię więc wierzę,że sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Banderasku nie wiesz na co się narażasz ,masz jak w banku uduszenie i skopanie przez dziewczynki, zapomniałaś już co przyrzekły?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄a Wam się podobuje??? Zaryzykuję:)))))może się Wszyściutkie do mnie zjedziecie:D Warto by było!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna jest ale ja bardzo lubię Marylkę więc dla mnie każda jej piosenka jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię - niech żyje bal- tego mogę słuchać jak modlitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć nie jestem kibicem ide na mecz bo to ważny mecz. Trzymajcie się cieplutko miłego wieczoru i spokojnej nocy papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszły wszystkie :-( A ja dopiero włączyłam kompa, wcześniej zdychałam :-P. Nalałam sobie wody do miski i moczę obolałe kopytka ;-) Banderasku!!! A ja zawsze płaczę przy tej piosence,bo ja byłam z dziećmi tu a M w usa 😭 - ale dobrze się skończyło, dzięki Bogu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga wjeżdża pocichutku kawa i herbatka :D Niestety ja w pracy, ale śniadanie jak zwykle poda Terterek :D Głodomory muszą się uzbroić w cierpliwość ;) Na dzień dzisiejszy wszystkim moim dziewczynkom buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Heej!!! Rowerzystko 🌻 dziękuje za kawusie 👄 u mnie żarówa jak wszędzie - ide zaraz do pracy ale póki co to śniadanko żeby w brzuchach nie burczało: musli z jogurcikiem (____)? rogaliki z twarożkiem waniliowym sałatka z owoców zostawiam też cały kontenerek soków owocowych zgrzewke wody mineralnej pokrojoną w plasterki limonke i duży termos z kostkami lodu pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ Roberto - śliczny O w nowym kostiumie :D:D:D rozbroił mnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Rowerzystko dzięki za kawusię,Tererku sniadanko super tylko jakos jeść sie nie chce tylko wody i soki. U mnie lepiej i małż ma troszke urlopu to moze gdzieś wyruszymy tylko czekamy do czwartku bo córka złozyła dokumenty na studia ,ma zamiar studiowac dwa kierunki jeśli sie dostanie.A wyniki dopiero w czwartek.Choć przyznam sie mi jest w takie dni najlepiej w domu.Ale moze jakies w tym roku krótsze wyjazdy będą. Pozdrawiam dziewczynki z upalnego wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki u mnie ukrop w domu 30st.na zewnątrz 37w cieniu istny tropik :( Dziękuję Rowerzystko za kawunie i śniadanko teretrku 👄 Małgosiu 🖐️ Nie wiem gdzie się schować chyba pojadę do Makro tam mają super klimę i posiedzę do końca upałów :))) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki rowerzystko👄dzięki za kawkę:)))) terterku👄dzięki za śniadanko:)))))) Małgosiu👄trzymam kciukasy za córcię:)))))...Oby wyjazd Wasz doszedł do finału:))))) Nie cierpię upałów Przytachałam szklanice UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU z wodą Polaną Kwasową:))))jest bardzo zdrowa:Dponieważ posiada duuuuuuuuuuuuużo mikro i makro elementów....Na zdrówko:D Miłego popołudnia🌼 Idę pod wodę zimną:O...masakra!!!!!:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie upał, ale nie narzekam :D Jestem ciepłolubna i ja tam wolę Afrykę ;) Poza tym dzisiaj jestem skuterkiem tak więc wiaterek mnie przewieje i jest ok :classic_cool: Właśnie zbieram się do domu, a więc narzekającym na upał stawiam lody ( wcale nie tuczą ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Gorąco, parno i duszno :( chociaż dziś trochę co jakiś czas zawiewa wiaterek :) Roberto - my też chyba byśmy jechali do Dziwnowa, bo M tam chce a ja z dziećmi do Rewala wolimy tam jest więcej atrakcji:) jechalibyśmy końcem lipca lub na początku sierpnia ale szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce :( jak już wcześniej pisałam nie mam w ogóle CHĘCI na nic :( Banderasku - zrób jak uważasz z pracorką Ty wiesz najlepiej co dla Ciebie jest lepsze czy teraz zrezygnować czy później :) trzymam kciukaski żebyś jak najszybciej znalazła pracę taką w jakiej będziesz czuła się dobrze i dobrze zarabiała👄 Piosenki Maryli R. też lubię :) :) Małgosiu - jedź na urlopik dobrze Ci to zrobi oderwiesz się od codzienności :) Rowerzystka - no to super jak lubisz takie upały a jeszcze na skuterku watr we włosach :) superańsko . Pozdrawiam i miłego wieczorka paaaaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 podaje popołudniową kawe I_I? I_I? I_I? I_I? wode z cytrynką YYYYYYYYY POZDRAWIAM ❤️ i szuram na rower wiiiuuu.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×