Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hejka Ja też czekam na pierożki Rowerzystki i majstra, który ma mi dach robić i ani pierożków ani majstra:( Ale naleweczkę wychylę z największą przyjemnością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ U mnie też chłodniej :) Banderasku :) słodycze bardzo lubię więc się po częstuję mniam,mniam 👄 Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ U mnie też chłodniej :) Banderasku :) słodycze bardzo lubię więc się po częstuję mniam,mniam 👄 Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że puściutko więc ja też idę się pluskać :) może jeszcze zajrzę :) Dobrych snów dziewczynki ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że puściutko więc ja też idę się pluskać :) może jeszcze zajrzę :) Dobrych snów dziewczynki ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Ale jestem umordowana:( Dzisiaj cale popoludnie spedzilam w sklepach. Z ubrankami naturalnie z czym by tam. Znowu dalam sie zwariowac i nakupilam glupot. Z cekinkami, koralikami ach! Powinnam przestawic swoje myslenie i kupowac rzeczy praktyczne dla pan kolo 50-tki. A mnie wydaje sie ze ja ciagle jestem mloda. A takie piekne i zwariowane sa rzeczy dla mlodych:( Ale coz lat nie zawoce:( Bede dalej mierzyc.... Milego wieczoru zycze Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was raniutko Zapraszam na kawusię, herbatkę i inusię świeżutko zaparzoną. Zostawiam również sok pomarańczowy i wodę mineralną niegazowaną UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU oraz bukiet pięknych i pachnących różyczek.🌼 Miłego dnia Wam życzę i przesyłam buziaczki👄 Pszczółko nic nie dostałam od Ciebie:(prześlij raz jeszcze bardzo proszę👄 A teraz zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Personalna dziękuje za kawusie - dopiero teraz pije bo byłam na badaniu krwi - cholesterolek sobie zmierzyłam bo w czwartek do kontroli ucha do O...jca. Pszczółko - ❤️ fajne torebusie :D - pasują do Ciebie szczególnie ta z kwiatuszkami ❤️ Śniadanko dzisiaj lekkie bo i temperatura za oknem rośnie: musli z jogurcikiem dla Rowerzystko - będzie robić fure pierogów :P:D trzeba zadbać żeby siły miała - bo do wykarmienia stado łakomych dziewcząt :P:D ❤️ a do tego dla wszystkich rogaliki z masłem i dżemem malinowym, miseczka twarożku (____)? koszyczek wiśni I____I? Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ nigdzie dzisiaj nie ide - będe zaglądać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie świeci słoneczko już nie pada ja ma l4 do soboty w pątek idę do kontroli olał ich wszystkich wczoraj stwierdził szef że nie wie gdzie mnie ma dać i dał mi trzy dni bezpłatnego naraziea za trzydni miało się wyjaśnić co dalej a ja dzisiaj rano do lekarza i dałam l4 i tyle dzewczynki podaje obiadek gołąbki 222222222222222222@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ i sos pomidorowy (__________) smacznego pozdrawiam Wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ U mnie jeszcze ani sladu obiadku,dlatego zjem jednego golabka od Beti. Pewnie nic nie bedzie bo zaraz wyjezdzamy do kontroli do lekarza z malzowinka. Pogoda u nas w sam raz, nie jest za goraco. Beti kochana, rozgladaj sie pomalu za czyms innym. Teraz wiesz juz na 100% ze trzeba szukac czegos innego:( Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️🖐️ Personalna 👄 dzięki za herbatkę i napoje no i za cudny bukiet różyczek❤️ Coś nie mogę Ci wysłać :( jakby się zacięło :( Może któraś z dziewcząt by podesłała do Ciebie :) bardzo proszę. Terterku👄 śniadanko lekkie ale pyszne mniam, mniam👄 Tertereczku torebusia jest jedna tylko fotka zrobiona z tyłu i z przodu :P :D fajnie że Ci się podoba buziammmm mocno👄 Beti 👄 gołąbki takie jak lubię z sosikiem pomidorowym pychotka :) dzięki❤️ Bonitko u mnie też pogoda w sam raz taka jak u Ciebie :) Wczoraj się tyle do Ciebie napisałam i wszystko mi wcięło :( Wiec w skrócie :) Mi też się wydaje, że jestem młodziutka :P :) i mam mniej lat i kupuje sobie ciuszki tak jak dla nastolatki :( Ale nie da się ukryć, że czas nie stoi w miejscu :( Bonitko to chyba my wszystkie tak mamy, że ciągle czujemy się MŁODE i tak trzymaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko hi hi hi :D ale dałam plame :D:D:D ja na prawde pomyślałam że to dwie torebki i nie wpadlam na to ze to tył i przód :D:P No to tym bardziej torebusia fajnista i pasuje do Ciebie Pszczółko ❤️ Beti - ❤️ dziękuje za gołąbki - mniam mniam - skąd wiedziałaś że mi sie marzą? jeszcze długo nie zrobie gołąbków...chyba dopiero wtedy kiedy upały na dobre odejdą... Bonito - a mnie sie podoba takie "zapominanie" o wieku ❤️ tzn że marzysz, że jesteś prawdziwą Kobietą, ze potrafisz być troche "szalona" i pomimo twardego stąpania po ziemi potrafisz też po babsku być "słaba" No i o TO chodzi!!:D:D:D jak wejdziesz w te sukieneczki, falbaneczki i spódniczki to noś bez obciachu - jesteś bardzo atrakcyjną i seksowną Dziewczyną - nic nie bedzie raziło. Spoko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio! alio :D Czy Rowerzystka wróciła już z pracy? czy założyła seksowny fartuszek i wzięła do ręki wałek? czy wałkuje już ciasto na pierogi? czy farsz już gotowy? czy mamy pomóc? (ja moge listki wydłubywać z jagód :P) czy nastawiona woda na pierogi? i ostatnie pytanie: czy śmietana jest w lodówce czy mam sie kopsnąć do Reala? Dzisiaj będziesz naszą Królową - możesz nami dysponować - czekamy na pierogi! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku a ja dziś smażyłam faworki :) może masz chęć ? jak jeszcze nie ma pierożków :) bardzo proszę częstuj się i reszta dziewczynek hop, hop zapraszam na faworki ( chrusty po mojemu:P :D ) ( $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ )> 🌻 smacznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuuu! :D:D mogą być faworki! :D Pszczółko - ❤️ nigdy by mi do głowy nie przyszło teraz smażyć faworki! :D jesteś WIELKA!!! :D:D:D 👄 ❤️ mniaaam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się :) Terterku❤️ że przyszłaś na moje faworki👄 dostawiam jeszcze jeden półmisek ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> Ja już sobie pojadałam z mleczkiem :D i teraz idę się pluskać :) Później jeszcze zajrzę :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Przed godzinka wlasnie wrocilismy z miasta. Troche sie powalesalismy po wizycie u dochtora. Jest ok, tzn zadnej nowej choroby nie wynaleziono:P Teraz ze spokojem moge sobie pojechac na pare dni nad morze najlepiej do Kolobrzegu. Zaczne planowac i podzwonie po hotelach, moze znajdzie sie cos wolnego. Pszczolka faworkiem sie poczestuje, popije mlekiem tak jak Ty:) Zostawiam jeszcze troche miejsca na pierozki z jagodami. Nie wiem tylko czy chlopaki Rowerzystki zostawili nam pare sztuk na sprobowanie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWÓDZ
KAŻDY KTO MOŻE POMÓC FINANSOWo PROSZĘ WPŁACAC NA KONTO: NUMER KONTA BANKOWEGO: 50 2490 0005 0000 4000 1986 4062 Z DOPISKIEM POMOC DLA JADWIGI PAŹDZIORA POWÓDZ 2010 Z GÓRY DZIĘKUJE WIECEJ INFORMACJI NA STRONIE: http://nk.pl/profile/34396968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ja myśle Bonito że Roberta jeszcze klei te pierożki - bo chłópaki wszystko z pólmicha zjadają na pniu :D - ale mogła dać jakiś cynk - pomogłybyśmy kleić hej heeej!! Rowerzystko1!! tak myśle sobie i marze.... o tym Kołobrzegu.... eeehhhh.... będe w Wigrach... - biore sztaluge i farby i czas sie dla mnie zatrzyma... po cichu tylko powiem, że magazynuje odpowiednią ilość trunków...bo bez tego ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką! Jeszcze żyję :-p. W niedzielę i poniedziałek miałam wizytację teściowej i szwagierki, jakoś poszło ;-). W poniedziałek złapaliśmy oddech po nocnej ulewie. Było cudnie - chłodno, mokro i pochmurno. Dziś oszukali nas, miało być też pięknie a znów zaczął się upał i duchota. Wczoraj nie pokazałam się, bo cafe nie wchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana!!! co ja napisałam! ło jejku ! :P przecież to Rowerzystka klei pierożki a nie Roberta :D widac w podświadomości o Robercie było - bo tak mi sie cosik wydaje, że Roberty dawno nie widziałam. Może nad morze pojechali jednak? Witaj Bechemotku kochany ❤️ ciesz sie że Cie widze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Rowerzystka nie dała rady z pierożkami :O:O:O poczekamy..może jutro będą :P:P:P :D no dobra :D juz nie będe sie pastwić nad jagodami w pierogach - jak będą to będą ...ale kurna...:O tak mi sie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×