Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Terterku :-D, już też się pogubiłam w pierożkach ;-) Też raz w roku uwielbiam pierożki z jagodami, no może dwa razy :-D Może Rowerzystka przeraziła się ilością chętnych? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas upał wyciął w pień :-O - pomijam wczasowiczki! Pustki świecą w nasej czasoprzestrzeni :-p Kiedy wyjeżdżasz na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, pusto............... Idę pod prysznic - jeszcze raz :-) Może jeszcze zaglądnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale apetycznie wygladaja te pierozki Terterku:) Nie jadlam takich juz od lat... Chyba zaczne wypruwac cekiny z nowej tuniki. Wygladam dziwnie i troche kiczowato:O Jak w galabai:P Paraduje w niej juz caly wieczor ale jakos nie moge sie przekonac:O W sklepie bylam przekonana...:O Dobranoc, spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ❤️ Bonito ❤️ ja nie śpie dziś przeca pełnia księżyca :P:D pozdrawiam Was - nie odzywałam sie bo straciłam nadzieje, że ktoś sie odezwie - wakacje rzeczywiście przetrzebiły nasze szeregi :D Cmokam na dobranoc ale jeszcze buszuję po necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... Dobranoc Kochane Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ i tak Was Kocham :D 🌻 wszystkie bez wyjątku i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów się minęły baby ;-) Ale zanim wzięłam prysznic Teo zarekwirował laptopa :-o Pozdrawiam, przesyłam buziaki👄! No i proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :d kawunia i herbatka zapodana :D cosik mi się czkało wczoraj i widzę że nie na darmo :D Oj tereterku ..ja do robienia pierogów mam lewe ręce jak ido wszystkiego co związane z kuchnią :D . U mnie kuchni mogło by nie być :D Dzisiaj upał już w pełni woda w baseniku cieplutka będę się pluskać . Dla wszystkich miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roberto za kawusie ❤️ Wiem Roberto - wczoraj "wrobiłam" Cie w pierożki :D:D ja też nie robie nigdy ;) Ale nasza Rowerzystka chyba całkiem ugrzęzła przy stolnicy :D:D:D Musli dla Rowerzystki - dzisiaj do musli garść owocków świeżych (____)? no i jajecznica na masełku I________I=======o chlebek grachamek pomidory z cebulką soki owocowe Pozdrawiam serdecznie i biegne do pracy ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy i widze, że nikt śniadanka nie tknął :P - po wakacjach każda jak lasencja szczupła będzie :D to był żart - a tak naprawde to przecież wiem, ze to trudny okres dla wielu z nas ❤️ ❤️ ❤️ Roberto - hi hi hi - ja ambitna pani domu jestem ale u mnie też mogłoby kuchni nie być :D:D:D choć zwykle znajduje jakiś kompromis to ani mi sie śni poswięcać w tej części domu :P Robie dzisiaj racuszki drożdżowe z jagodami i wiśniami - a robie dobre ;) już zapraszam - no a z reszty wiśni - kompocik pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Terterku❤️ ja już się wpraszam na racuszki z jagodami i wisienkami :) jak by co to wołaj :D a ja z chęcią z amciam :P :) Małgosiu❤️ machnij choć łapką :) Zuuziczku❤️ co z Tobą się dzieje :( pomachaj do nas :) Miłego dzionka 👄 No i oczywiście czekam na racuszki Terterka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda wakacyjna - jest upalnie ale sporo wiatru i da sie wytrzymać a w cieniu nawet fajnie. Odebrałam cholesterolowe wyniki i są OK jutro do laryngologa Życze miłego popołudnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku Skarbie racuszki pychotka mmmmmm amciu, amciu:) U mnie też pogada wakacyjna :D sporo wiatru ale cieplutko :) Ciesze się Terterku ,że cholesterol masz w normie :) i tak trzymaj👄 A ja dziś wygrałam 25 zł.hi,hi :) kupiłam sobie zdrapkę za 1zł. i mam 25zł. może to śmieszna kwota ale zawsze coś :P :D 🖐️ Wezmę jeszcze jednego racuszka od Terterka :) bo są naprawdę przepyszne mmmmmmmm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko kochana ❤️ my dzisiaj obie ratujemy honor naszej cafejki i robimy frekwencje :P:D ale czy nam tu źle? mamy co jeśći co pić - wentylatorek dmucha - teraz Ty kochana na kanape i nóżki do góry :D:D:D Na basen do Roberty nie wybierzemy sie bo jej pewnie nie ma Prosimy dziewczynki o podpisanie listy obecności ❤️ ❤️ ❤️ szczególnie te, ktore od dłuższego czasu nie spełniły tego "obowiązku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja chętna na te racuszki :) Tereterkowe ,muszę przyznać że kiedy o nich usłyszałam to od razu miałam ochotę takie same zrobić :D bo bardzo lubię. Jakby na ironię zabrałam się za całkiem coś innego czyli wyprodukowałam właśnie gołąbki, które teraz się gotują , będą na około 21 :) wtedy mogę oczywiście zaserwować ale jak znam życie, żadna nie zechce wieczorem tak ciężkiego dania :( Przepraszam że tak ostatnio mnie mało, ale jak wiecie teraz wszystko u mnie się dzieje z prędkością światła. Sytuacja goni sytuację, wszystko się zmienia, trudno nadążyć ze wszystkim. Wieczorami jestem tak padnięta że nie mam siły siedzieć przy kompie. Tym bardziej że wciąż ciężko mi wstać o 5 30 a budzę się po kilka razy w nocy :( zupełnie nie wiem dlaczego. Martwię się co z Zuuzikiem bo nie pokazuje się też od jakiegoś czasu a czy pisała może o urlopie ? Dobrze że Wy Tereterek i Pszczółka dzielnie trzymacie dyżur, mimo już zaczynających się znów tropikalnych upałów. U mnie w tej chwili na zewnątrz 29 st a jutro podobno ma być jeszcze więcej:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️ wydaje mi sie, że Zuzik mówiła, że może gdzies szurną na odpoczynek. Być może właśnie odpoczywa i chce w to wierzyć Ty dychnij dziewczyno troche i nie martw sie niczym. Te gołąbki to możemy wszamać jutro - bo wiesz jak wszystkie tu lubią :D A ja do racuszków dałam wiśnie tak jak planowałam ale też i dużą garść borówki tej słodkiej amerykańskiej. Super smakowite wyszły - chłopaki zajadali aż im sie uszy trzęsły. Obiad szybki i lekki. Przyszło mi to już pare razy do głowy - że już taki ożywiony ruch na naszej cafe jak kiedyś - nigdy nie wróci i wygląda na to że stopniowo bedą się dziewczyny wykruszać :( a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że czasem tak się dzieje że rzadko się zagląda , sama też mam na sumieniu co nieco :( Od kiedy zaczęłam kursy a teraz pracę to już nie ma tyle czasu co kiedyś i trudno muszę się z tym pogodzić. Tym bardziej teraz w okresie letnim kiedy jest zarąbiście dużo pracy ,jestem zmęczona strasznie :( Mam nadzieję że kiedy zacznie się rok szkolny będzie lepiej choć jakoś wielkiej nadziei na to nie mam:( W każdym razie jeśli wytrzymam te 5 miesięcy to tylko będzie 5 i ani dnia więcej,choćby mieli mnie wykreślić z UP. Poza tym jak wiesz jest u mnie synowa, która jak się okazało , troszkę się pogubiła i trzeba jej poświęcić trochę czasu by doszła do siebie a jutro przylatuje syn , więc kiedy będą razem nie będę taka niezbędna, mam nadzieję. Reszta dziewczynek pewnie tak jak ja też zajęta swoimi sprawami a poza tym jak wiesz ten rok jakoś nietypowo się zaczął i cały taki pokićkany jest ,dlatego nic nie jest takie jak byc powinno ale wciąż mam nadzieję że wszystko wróci do normy i będzie jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pierogi o które tak się wszystkie upominacie u Rowerzystki to mogę ją zastąpić bo lubię lepić pierogi :) Każdej która ma ochotę proponuje do wyboru ; z serem na słono, z serem na słodko, ruskie, z truskawkami ,tyle mam w zamrażarce i nie problem wrzucić na wrzątek ,dla każdej inne :D Tak ze tylko krzyczeć proszę na jakie która ma ochotę i zaraz mogą być gotowe :D Teretereku a czy pamiętasz że nasza Łasiczka ma za dwa dni urodziny? Przygotowałam dla niej piękna prezentację z jej zdjęć z wakacji zeszłorocznych , mam nadzieję że sprawię jej choć troszkę przyjemności a może odezwie się do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Ja oczywiście piszę a wyobrazacie sobie, jak ciężko w tym upale siedzieć, myśleć i tłuc palcmi po klawiaturze :-o. Robiłam sobie badania, cholesterol podwyższony, morfologia raczej słaba. niestety trójglicerydy 875,7mg% - norma do 135mg% 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie, dobrej nocy życzę I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku tak mi przykro że masz takie słabe wyniki:( musisz popytać Tereterka co takiego zajada że ma tak dobre i też Ci się poprawią :) Też życzę wszystkim spokojnej nocy Zuuziczku , szkoda że Cię tu nie ma :( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczynki nie mogę na razie być z wami, sprawy rodzinne wymagają większego zaangażowania z mojej strony. Kiedyś napiszę. Jestem padnięta. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę samych dobrych dni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem, żyję, nawet się urlopuję:) wyjeżdżam dopiero za tydzień. pewnie nie pamiętacie, ale moja siorka z dziewczynami jest u nas i stąd moja absencja na cafe - raz mniej czasu, dwa nie lubię jak ktoś siedzi mi na plecach jak już uda mi się wejść na kompa;) myślę o Was cieplutko, całuję mocno, a jutro życzę (sobie też) wytrwałości w znoszeniu duchoty, pojutrze ma być lżej:) w sobotę powinnam już być wolna;) poodzywam się wtedy, papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Oj Terterku postraszylas mnie mocno bardzo ze topik sie rozpada i dziewczynki sie wykruszaja. Mysle ze to wina upalow. Sama dzisiaj dopiero przysiadlam do kompa. Chociaz mieszkam na parterze i mam rolety, w domciu jest trudno wytrzymac. Dzisiaj po poludniu wlaczylam wentylatorek i polozylam sie do lozka. Udalo mi sie zasnac, przespalam czas najgorszxych upalow. Wieczorem wzielam sie za gotowanie na 2-3 dni, nie mozemy byc ciagle na suchym prowiancie. A teraz juz dosyc tlumaczenia. Bechemootek swoimi wynikami trojglicerydow przebilas wszystkich. Moze laboratorium zrobilo blad:O Troche to duzo:O Bondi przykro mi ze masz klopoty, zycze zeby wszystko jak najszybciej sie wyprostowalo. Jak znajdziesz czas kuknij i daj znac co u Ciebie. Tokina taki pech! Poczatek pracy i akurat taki upal. Uwazaj na siebie i pracuj najwolniej jak sie da. Ciesze sie ze dzieci pomalu sie odnajduja. Pszczolka kochan niezmordowana jestes. Wiem ze masz dzieci i trzeba cos gotowac ale smazenie faworkow zostaw jak bedzie chlodniej. Zuzik, urlopowiczko:). Nad morze pojedziesz juz brazowiutka jak czekoladka:) Wszastkie Was mocno buziam. Za pare dni ma sie ochlodzic. W niedziele bedzie podobno tylko 38 stopni. Tak bardzo juz czekam na niedziele. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...słonecznie. U mnie wszystko OK. Przez kilka dni nie miałam kompa, bo musiałam oddać do renowacji, ale już (odstukać) działa :P. Mam stary nr GG, to wiadomość do tych dziewczyn, którym dałam znać z nowego numeru, ale go zaraz utraciłam.... Poza tym mam brata w odwiedzinach z córcią...i latam jak szalona. Zapodaję kawusię z rana, herbatkę...a do tego wczorajsze, własnoręcznie upieczone jagodniki.... DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×