Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku może warto się skusić? a doktorek nie polecił Ci żadnych leków na ten cholesterol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam 3x, zawsze oszukane, bo rodzicom lekarzom nie należało się. Raz mama była learzem kolonijnym a tata był przy poborze i na wojskowej byłam, drugi raz ciocia załatwiła, więc nawet pod cudzym nazwiskiem funkcjonowałam i raz myślę, że przez jakieś układy na zakładowej ze słynnego WSK :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek a moze warto sie poswiecic. 2 tygodnie rygoru i masz dobre wyniki. Bez lykania dodatkowych tabsow bo pewnie i tak sporo tego bierzesz. Nie musisz brac udzialu w takich imprezach jak wieczorki, wspolne wycieczki. Wolny czas poswiecisz na spacery, czytanie. Pokoj koniecznie jednoosobowy. A w weekendy moze odwiedzac Ciebie malzowinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Bondi ❤️ na nk dałam fotki na poczte prześle wam w wolnym czasie ja wrociłam z ogródkowej urodzinowej imprezki:P:) powiem wam 17.07 u nas padał grad wielkości ptasich jajek narobił duzo szkody wszystkie warzywa i kwiatki był pociete jak na sałatkę,zal bo nic nie będzie,ja na taras musiałam kupic nowe kwiatki tak mi strzaskało.\ jakoś nie moge dojśc do siebie po tym urlopie. pozdrawiam i życze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latem wyjezdzalam zawsze na obozy harcerskie. Ja jestem harcerka. I to sa najpiekniejsze wspomnienia z mojego dziecinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! Leczenie mam oczywiście!!! I to nie pierwszy raz, mam tendencje do tej cholernej trójglicyrydemi. I nie pierwszy raz jestem leczona. Tylko po raz pierwszy mam tak potężne :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi🖐️ Fajnie ze kuknelas do nas. Urlopowe zdjecia zaraz bede ogladac. A kwiatkami sie nie przejmuj. Moje kwiatki tez nie maja sie lepiej: czesc usechla, inne zmarnialy z czestego podlewania:( Kwiatkom tez trudno dogodzic. Dobrze ze burza nie narobila wiekszych szkod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli ten wyjazd byłby na wspomożenie kuracji jeździłam na kolonie, raz byłam też na obozie harcerskim, pamiętam, że niechętnie wyjedżdżałam, ale później nie chciałam wracać - tak było fajnie:) Kosmi no pewnie, z tak udango wyjazdu ciężko wrócić do rzeczywistości;) o znów zaczęło lać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, ja muszę niestety brać leki, to już za duże wartości. Kochany Terterek nawet dziś radził co mam brać - dzięki Terterku, mam nawet więcej niż ty. Ale jak mówię, nigdy takich wyników nie miałam. I cholesterol jet w miarę ok, tylko ta 3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku nie mam kwiatów na balkonie - szamanka jestem więc wiedziałam, ze będzie koszmarek tego lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a myślałaś o chodzeniu z tymi kijkami? ponoć ruch też sprzyja obniżaniu tych 3glicerydów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pnące pelargonie i to całkiem niezłe:P odpukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam przyznać, że jesli mam jechać gdzieś, to tylko z M. zawsze wyszukuję coś na wysokim poziomie i korzystamy z dobrodziejstwa ciszy, spokoju i czasem jakiegoś szaleństwa. Tylko nam zakłóciła grafik Mona :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje trojgicerady to 173. Nie jest dobrze ale nie jest tragicznie. Pewnie dlatego ze kijki stoja w kacie i trojglicerydy boja sie podskakiwac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to życzyłabym sobie schudnąć, a za cholerę nie mogę:o ile razy zacznę ograniczać żarełko, za chwilę sobie poluzuję i dupa:P jestem beznadziejna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam Zuuziku o kijach. Niestey, upały nie dla mnie. Przecież mam też rower. Poza tym moje okolice są koszmarne, nie ma gdzie tego robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku musisz od razu pytać, czy można z psem, niektóre ośrodki idą na rękę za małą opłatą za czworonoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, zależy jakie normy są stosowane. Ja mam w mg%. norma dla kobiet jest /33 - 135/ moje 3glicerydy to 875,7m%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, surfuję po internecie i zawsze trafiam w 10, jeśli chodzi o wybór miejsca wypoczynku. I zawsze szukam miejsca, gdzie można przywieźć pupila :). Tylko nie wiem,czy Mona wytrzyma drogę nad morze :-o, tzn. jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a może ten wynik taki trochę przez to, że łykasz sporo leków p.zapalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie powinno byc mniej jak 150. Tak przynajmniej jest napisane na wynikach badan z laboratorium:O A u Ciebie nie ma pomylki w badaniach Bechemootku? Moze za 2-3 tygodnie sprawdz jeszcze raz wyniki. Troche duzo Co wyszlo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeździ Mona czasami autem i jak się wtedy zachowuje? ma chorobę lokomocyjną? wiem, że od Ciebie nad morze szmat drogi i nie mam co się porównywać, ale kiedyś kota wieźliśmy nad wielką wodę i wytrzymał. bez pojemnika, leżał i chodził po półce, trochę pomiałkiwał, zwłaszcza, że nie wychodził na siusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musicie calej trasy pokonywac w jeden dzien Bechemootku. Mozna zaplanowac 1 dzien przerwy w podrozy i przy okyzji cos zwiedzic. Psinka sie nie umeczy i kierowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ja wyniki konsultuję z kilkoma specjalistami, wiesz przecież, ze jestem rodziną lekarską :-p. A leków przeciwzapalnych nie biorę na co dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×