Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonitko :-D, jestem dziwożon (cokolwiek to jest) ;-). Deszcz lubię i akceptuję, pomijam te deszcze potopowe, które się zdarzają obecnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nietypową kobietą - nie kocham :-o wrrrrrrrr bywać w sklepach. A co za tym idzie, jest problem z zaopatrzeniem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Tokina poległa na placu boju tylko wy trzymacie fason :D Ja mam też problem ze strojem, bo teraz robią takie powycinane, że ni cholery bym nie założyła. Miałam stary ze spodenkami, ale się nwysłużył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Rowerzystko. Mocno wyciachane sa te kostiumy. Fajnie wydluzaja nogi ale to juz nie dla nas. Te markowe kostiumy maja oznaczenia. Wyciecia A bardzo male, B srednie i C bardzo seksi, czyli dla nas 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko! Mam świeze meldunki z Nowego Targu i dzięki Bogu uspokoiło się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko i Rowerzystko, jakoś nie zapytałam się w onkologii, czy mogę się opalać. solarium - był straszny wrzask, ze jestem niepoważna :-o. A plaza??? nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorki, ja musze sie juz odmeldowac. Zycze wam spokojnej nocy. Spijcie dobrze. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne machniom:D Dopiero wrócilismy z odchudzania:P .....czyli grilla :))))i widzę,ze jutro zapowiada się ciąg dalszy:D bondi👄dzięki za zaproszenie!!! Bonitko👄sukienka na wesele jest czarna z przezroczystymi ,krótkimi rekawkami:))))...jak zrobię fotkę to ja ugotuje;)))) Życzę abyś podjęła trafna decyzje odnośnie wyjazdu:)))) Dziewczynki❤️dzięki za kciukaski:)))))Wynik będzie w poniedziałek... Wszystkim,, wyjechanym,,życzę pogody i radości!!!:)))) Wszystkim nie ,,wyjechanym,,życzę tego samego:D Spokojnej nocki Do ,,zobaczenia,,:D Paaaaaaaaaai buuuuuuzia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki 🌻 Wy kończycie dzień pięknym spotkaniem i marzeniami o podróżach a ja zaczynam ;) U mnie szaro i ponuro więc robie kawe (_)> (_)> (_)> (_)> pachnie pięknie - możecie powoli wstawać.... herbatka też jest I_I> I_I>I_I> i inusia U> U> U> Ja w końcówce pakowania - pilnuje sie żeby nie spakować całego domu :P Bechemotku - fajnie wyglądacie z Małżykiem na zdjęciu ❤️ A ja kupiłam sobie dwuczęściowy strój majtki ma dość wysokie i lekko zmarszczone z jednej strony fajnie zakrywają blizne a mam na brzuchu sporą bo i po cesarskim cięciu była Jest sporo fajnych strojów jednoczęściowych bez wycięć - ale myśle tak samo jak Bonita - trzeba wietrzyć brzuszek - bez oporów - nie przejmować sie niczym troche kanapek na śniadanko I__@@@@@@@@@@@@__I> musli dla Rowerzystki (____)> i jescze bułeczki z dżemem malinowym pozdrawiam i życze miłej soboty ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Terterku dziękuje za kawunią i śnadńko ja już zakupu zrobiłam teraz polatam troszkę na miotle ogarnę chałupkę ityle jutro idę na urodziny mała ma bratanica pozdrawiam życze miłęj soboty Terterku a ty miałaś jechać jak się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie słoneczko:))))ale bez przesadyzmu i tak jest suuuper!!! terterku👄dzięki za śniadanko i kawkę hlip:)))hlip:))))Bardzo doooobrutka:D Ja też posiadam kostium dwuczęściowy...ale tylko posiadam:P:P:P....Nigdzie się w nim nie wynurzam:O:O:ONo chyba,że z wanny:P bondi👄a ja zamiast do Ciebie👄na grilla:Dmuszę maszerować na II zmianęa jutro na I :P:P:P...Jutro koniec okresu rozliczeniowego:Oale jak tylko wszystko porobię to ...................to wychodzę i mam urlop:)))):))):))) Huuuuura:D:D:DHuuuuuuuurrrra:))))):)))))Huraaaaaaaaaaaaaa:D:D:D Udanej soboty🌼 Buuuuziaki👄👄👄 p.s.I proszę mi wszystkiego nie pozjadać;))))u bondi👄na grillu!Hi,hi,hi....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki. A ja jestem w stressie. Moje drozdzowe nie chce wyrosnac za nic w swiecie:(Normalnie takie ciastko zawsze wychodzi, mozna nawet zamieszac widelcem albo noga:P A tu taki pech! Chyba dlatego ze za bardzo sie staralam. Wymieszalam za dokladnie drozdze z mlekiem jak do pizzy:( Wyciagnelam nawet mikser z dna szafy, zeby dobrze wszystko pomieszac. Ozesz😠 Jeszcze rosnie, moze urosnie. Do grilka jeszcze sa 3 godziny:O Kochany Terterku, nie wiem czy dam rade wpasc jeszcze wieczorkiem. Zycze szczesliwej podrozy, wspanialej pogody. Odpoczywajcie zdrowo i wracajcie wypoczeci do domku. Nie wiem dokladnie jak jest z Pszczolka? Wyjezdza juz jutro czy w poniedzialek. Na wszelki wypadek zycze Ci Pszczolka tego samego. Udanego urlopu. Nie zapominajcie o robieniu zdjec. Duzooo zdjec. A ja lece prasowac koszuline dla chlopa. Tego tez nie lubie robic..😠 Milej soboty zycze wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w przemiłą wolną sobotę :D:P Oczywiście byłam na zakupach, ale małych takich uzupełniających, tyle że kupiłam kapustę młodą i zapodaję z dzisiejszym obiadkiem. Ziemniaczki, kotlet mielony i kapusta zasmażana na boczusiu :P i z koperkiem @@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam. Banderasku no to wreszcie się doczekałaś urlopu,bardzo mnie ciekawi czy zamierzasz gdzieś wyjechać bo w zeszłym roku jakoś się nie złożyło. Może do mnie przyjedziesz , byłoby super 👄 Jeszcze mam pytanie w sprawie wesela, czy to wesele jest w pobliżu czy musisz wyjechać gdzieś dalej, może pisałaś ale jak wiesz ... moja skleroza:O Tereterku , normalnie jestem zaskoczona że mimo nawału prac i pakowania całego domu:P znajdujesz czas by tu kuknąć i zrobić takie pyszne śniadanko👄 teraz jest pytanie kto Cię zastąpi ,kiedy Ty będziesz się relaksować i odpoczywać ? Bonitko i co wyrosło w końcu to ciasto? Może drożdże nie były świeże a może robisz z suszonych drożdży a z nimi to różnie bywa. Mam nadzieję jednak że ciasto wyrosło a jeśli nie to szybciutko ukręcisz babkę łaciatą , zawsze wyrasta, zawsze jest smaczna, zawsze ładnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️]czesc]🖐️ Tokino obiadek smaczny 👄 Ja stawiam pierożki ruskie :) ( &&&&&&&&&&&&&&&)> smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko i co wyjeżdżasz do Kołobrzegu ? widzę, że też masz dylemat jak ja :( Ja też nie wiem co mam robić :( przed samym wyjazdem ten okropny ząb musiał mnie rozboleć :( Stawiam na stoliczku :) kisiel truskawkowy i wiśniowy,bo widzę, że ostatnio na kolację zjadacie :D 👄 🌻 Dobrej nocki życzę dla każdej :) pa, pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku skarbie dopiero teraz przeczytałam Twoją pocztę :( przepraszam 👄 ale ten ząb mnie wykończył. Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko się po układało w dobrym kierunku :) ja zawsze tak mówię - "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" Życzę wam udanego urlopu i szczęśliwej drogi👄🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Kochane moje :D spakowana, ide pod prysznic i spać a o 4 rano wyjazd Pozdrawiam Was serdecznie - na stole zostawiam prośbe o urlop :P Cichutka prośba do Rowerzystki o robienie musli i kanapek raniutko przed pracką albo w pracy :P ewentualnie wieczorkiem i do lodowki :D:D jako i ja robie od 30 lat swojej małżowinie ;) Całuje, ściskam i do "zobaczenia" w drugiej połowie sierpnia - z Podlasia wracam 15-go ale małża ma jeszcze potem tydzień urlopu i pewnikiem gdzieś jeszcze zahaczymy CAŁUSKI ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ...kurna...:O:O:O już tęsknie za Wami....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku pa,pa🖐️ wracaj do nas zdrowa i wypoczęta👄 Pisała do mnie Kosmi żeby wam przekazać, że do środy nie będzie miała neta i was pozdrawia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku! życzę wspaniałego urlopu 👄 I wszystkim wybierającym się też. Tym, które są w domku też życzę spokoju :-) ja na razie ogladam wspomnieniowe fotki i staram się czuć jak na urlopie ;-) - w garnuszku mieszam tylko stare fotki :-( Teraz pilnuję żółwia Malinkę, bo dzieci z wnukiem pojechali na urlop - do Rumuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim zapodaję jak nigdy, niedzielną kawusię, herbatkę i inusię. Dorzucam śniadanie też niedzielne czyli półmisek wędlin przeróżnych na zielonej sałacie sałatka jarzynowa bułeczki kajzerki i grahamki ogóreczki małosolne pomidorki koktajlowe musli dla Rowerzystki no i oczywiście dla każdej która ma ochotę, zapraszam. Wiem, nie będzie pewnie nikogo , dużo wyjechało, niektóre w pracy i trzeba się z tym pogodzić ale od jakiegoś czasu często myślę o Maaluutkiej co u niej, martwię się bo zupełnie się nie pokazuje, choć wcześniej wpadała na niedzielną kawusię. Czy coś się stało ? czy może wyjechała z kraju? ale chyba zawiadomiłaby nas, jak myślicie ? Marijka też wcale tu nie bywa, wiadomo babciuje ale przecież żeby aż tak zapomnieć o koleżankach ? Marijko odezwij się choć że wszystko oki. Pszczółko dziękuję za wieści od Kosmi bo już myślałam że taka pogrążona w rozpaczy po wyjeździe kogucika, że nawet nie ma siły tu kuknąć. Poetko dziś niedziela więc masz trochę luzu, czy znów masz gości w domu a może Ty jesteś w gościach ? Bondi , jak udał się grill ? czy dziś też pojedziesz na działkę ? Bonitko i co, udało się ciasto ? Jak było na festynie ? Beti a Ty jak wykorzystujesz dzisiejszy dzień ? Banderasku, sprężaj się w pracy to będziesz miała szybciutko urlop i wreszcie odpoczniesz. Personalna, co z Tobą ? też wyjechałaś ? Jednak nie doczekałam się :( Bechemootku , miło powspominać patrząc na piękne fotki, nie dziwię się wcale że chcesz je oglądać bo rzeczywiście są piękne i bardzo zachęcają do wyjazdu nad morze. Wesołku , jak u Ciebie sytuacja z dziewczynkami? Proponuję zabrać je do lasu , niech się tam wykrzyczą ile wlezie, może wtedy w domu będzie trochę spokoju:) Rowerzystko, sytuacja opanowana, wody nie będzie, dyżuru też nie ale za to pogoda piękna i możesz spokojnie na skuterku lub rowerkiem do pracy. Dziewczynki na wyjeździe Zuuziczek Tereterek Małgorzatka Pszczółka Roberta Wszystkim życzę wspaniałej pogody 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Tokina ❤️ dzięki za kawę a i za śnidanie ja dzisiaj ide na urodziny do małej mojej bratanicy bo ma dzisiaj 6 lat a jest i moją chrześnicą a będzie brat robił na działce bo ciepło u nie dzisiaj rosołek się gotuje i mięsko smaży pozdrawiam Wszystkie dziewczynki korzystam jeszcze z kompa bo córka jeszcze śpi to mam wolny komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×