Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina pracusiu:) chodź na topik, jutro wolna sobota to mogłabyś dzisiaj posiedzieć dłużej:) ale rozumiem, że po całym tygodniu możesz być zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik...a może pokażesz nam się dzisiaj w nowej fryzurce? Pozdrawiam wieczorowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś był znów nieziemski upał, duchota. Później szła wielka burza, która jak zwykle ominęła M-c i dalej jest duchota :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Bechemotku, zapraszam w moje strony, dzisiaj pogodowo było :classic_cool: Poetko fryzura się nie zmieniła - jakaś taka mało odważna jestem i boję się radykalnych zmian mimo, że włosy nie zęby i odrastają:P tylko kolor, na dokładkę zrobiłam brwi i póki się trochę nie zmyją - wyglądam jak jędza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee....tam, Zuuzik ty jak nie do wieloryba się porównujesz, to do jędzy....a jesteś tylko barwna i piękna ...jak ptaszek :P Bechemootku....czy Chanelka dziś też była ambitna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko życzliwa istoto👄 jędza ze mnie albo czarownica do wyboru:P ciekawe tylko jak to jest, że na żywo podobają mi się pomalowane brwi, a na focie nie:o wrrr dobrze, że mam grzywkę i niebawem się trochę zmyją Poetko a Ty nadal rudości masz na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...to moje naturalne włosy...może zaraz postaram się Wam na chwilkę aktualnie pokazać, bo mam zdjątka na pen -cośtam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko rude naturalne??? nie wierzę:P dawaj w takim razie fotki, czekam cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, Chanelka dziś pilnowała szafek i nic z tego :-O! Ale jeszcze buszuje na zewnątrz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Uwielbiam Anie z Zielonego Wzgórza!!!! Były lata, gdy robiłam się namiętnie na rudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik, Bechemootku...wysłałam Wam @.... Zuuziku jestem naturalnym rudzielcem, podobnie jak Bonitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! Ale jesteś śliczą Anią!!!! ze wzgórza oczywiscie :-) Masz piekne naturalne włosy, oprócz barwy są takie gęste i układają się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko pięknie:) zrelaksowana na spacerku:) włosy masz super, tylko dlaczego je ścięłaś? i chyba ostatnio były w innym odcieniu:) a czyja jest Eryka? ale lawina pytań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz , zaraz ...po kolei....wysłałam wam właściciela piesków...popatrzcie na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim stokrotne dzięki za pochlebstwa :) Po raz pierwszy od kilkunastu lat, nie rozjaśniam włosów a pozwalam sobie na paradowanie w takich jak mnie Pan Bóg stworzył...są rude, gęste i mocne :) Obcięłam je dlatego, żeby się nie poniewierały po nich blond pasemka....a okolice ...to gdzieś niedaleko naszej Tokiny, w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! Nie waż się ruszać pięknej natury tucznymi kolorkami!!!!!!!!! Tak jest:classic_cool: Ale nic nie doszło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...nie mam bladego pojęcia dlaczego nie przechodzą...próbuję i próbuję..... nie otwiera misie też 153 strona...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×