Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja też na chwilkę -jakoś tak schodzi Tokino Ty zawsze pamiętasz o wszystkim a więc Banderasku wszystkiego naj i przede wszystkim miłej zabawy do samego rana Tokino zmartwiłas nas wiadomościa od Bondi,Bondusiu wracaj do zdrowia szybko obyś juz lepiej sie czuła,dobrze,ze jestes pod opieka lekarzy. Zuziczku widze ,ze wróciłas do domu cała i szczęśliwa i wypoczęta. Roberto czy Twoje pelargonie bardzo zniszczone po tych deszczach?Bo ja nie nadążąm zrywać połamanych kwiatów i ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie świeci słoneczko Banderasku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ❤️ 👄🌼❤️ 👄🌼❤️ 👄🌼❤️ 👄🌼❤️ 👄🌼❤️ 👄🌼 Bondusiu wracaj szybko o zdrowia ❤️👄 Tokina dziękuje za wiadomość od Bondi ty to faktycznie naszą mamusi jesteś o Wszystkich pamiętasz ❤️👄 a ja mam jutro świąteczny obiad i gości będzie brat byłą bratowa i jej mama oczywiście i mała też będzie jest u mnie jutro odpust i idę pod budy hi hi hi kupi sobie pierścionek :) pozdrawiam Wszystkie dziewczynki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja pamiętam bo mam wszystko zapisane w kalendarzu :) inaczej to byłabym ślepa i głucha :D Bondusia prosiła by trzymać za nią kciuki, żeby szybko doszła całkiem do siebie, nie było pogorszenia i szybko wyszła ze szpitala. Martwi się też o planowany wyjazd bo przecież we wrześniu miała jechać w góry a jednak taka długa podróż jest męcząca i nie wiadomo czy lekarze zezwolą :( jeśli o mnie chodzi to od czwartku zaczęłam rehabilitację,mam nadzieję że tą ukończę :D Miałam chodzić rano ale ze względu na pracę przeniosłam się na popołudnie. Wracam z pracy kąpię się i mykam na zabiegi , potem do domu a w domu to już nic mi się nie chce tym bardziej że codziennie burzyska nas męczą :( Dziś poczułam się rześka i pełna energii bo wreszcie wolny dzień i od rana wyjrzało słoneczko , nie miało być burzy więc demon porządkowy we mnie wstąpił:D Od rana piorę , sprzątam, wybłyszczam dom, a nóż Banderasek zmieni zdanie i przyjedzie :D przynajmniej nie będę się wstydziła, bo ostatnio nie miałam czasu ani chęci na sprzątanie. Tylko tak po łebkach, byle nie było bałaganu a dziś musiałam solidnie się przyłożyć.Było mi o tyle łatwiej że jak już pisałam wcześniej nie miałam netu więc nie ciągnęło mnie do kompa :D Małgorzatko , Ty chyba ładnie tam płakałaś jak wichura połamała Ci tak piękne wypielęgnowane kwiatuszki :( czytałam że u Ciebie było jeszcze gorzej niż u mnie :( Choć też nie było lekko bo i gałęzie połamane fruwały po drodze, drzewa z korzeniami powalone:( Częstuję się torcikiem i szamponikiem Banderaskowym , bo przecież zostawiła dla nas :D więc nie odmówię. Żeby nie pozostało tylko na szamponiku to jakby ktoś miał ochotę na cuś mocniejszego to zapraszam na titankę i wódkę czystą z sokiem winogronowym ale może być z pomarańczowym lub z colą do wyboru :D Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y zapraszam. Muszę kończyc bo znów zbliża się burza cholera a w pralce wiruje właśnie 5 pranie :D które trzeba powiesić na balkonie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie od wczoraj leję:( Bondi wracaj szybciutko do zdrowka❤️ Banderasowa sto lat🌼 Z okazji przyjęcia kolejnej wiosny na kark wszystkiego tego co jest naj świata w kolorach tęczy niech dobry anioł w trudach Cię wyręczy, niech miłość w serduszku radośnie błyska i niech przy Tobie zawsze będzie osoba bliska... niech wszystkie kręte ścieżki prostymi się staną a nasze uczucia w marzeniach zostaną... powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym i spełnienia najskrytszych nawet na pozór nierealnych marzeń Tokina to wypijmy za kolezanki zdrowie YYYYYYYYY moze któraś zajrzy hop😭 ja spróbuję coś wam posłać na @ dziewczyny wiecie co ja to bym z mią chęcią spakowała manatki i poleciała do M,ale narazie nie ma mozliwość,ale ma sie to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Was👄 Banderasku wszystkiego najlepszego, zdrówka przede wszystkim i dużo miłości🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bondi wracaj szybciutko do zdrowia...myślami i sercem jestem z Tobą .....mocno przytulam do serducha❤️ Tokinko❤️ dzięki za wieści o Bondi i Banderasku...wybacz, że nie dzwonię ale troszkę mi się pokićkało tak w ogóle i w szczególe i na razie nie bardzo chce mi się gadać...wiem, że mnie zrozumiesz...zadzwonię na pewno...bardzo, bardzo jesteś mi bliska❤️ Beti❤️dzięki za pamięć i smsy...odebrałam dzisiaj...ale nie mogę odpisać bo telefon jeszcze szwankuje ( odbieram wiadomości ale nie mogę odpisać ). W poniedziałek będę miała już inny telefon. U mnie już piaty raz działka zalana do wysokości ponad metr woda stoi tygodniami....bród, smród...szkoda mówić:( ale tak jak już wcześniej pisałam bardzo jest mi żal działeczki ale cóż to jest w porównaniu do tragedii ludzi, którym pozalewało domy:( A teraz chętnie wypiję kielicha za zdrówko Bondi i Banderaska. Kosmitka jesteś jeszcze...bo sama to nie będę przecież piła:( O torcie to powinnam nawet nie myśleć bo kilogramy przybyły...a miałam takie plany względem mojego odchudzania i nawet zaczęłam ale nic się nie udało...w głowie jeszcze nie bardzo sobie to poukładałam:( A od tego muszę zacząć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina tobie nie wysłąm nic ,bo niewiem któej poczty używaz daj znać,to pośle tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł u mnie tylko pada, więc mogę śmigać na kompie bez obaw:P Bonduś trzymam micno kciukasy za Ciebie, wracaj szybko do zdrowia i do nas👄 Banderasku dla Ciebie sto lat w zdrowiu, miłości i szczęściu 🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 dobrze, że nasza Tokina czuwa, bo w życiu nie domyśliłabym się skąd ten szamponik i torcik;) a teraz jak zwykle pytanie;) dostajesz dwa czy jeden prezencik skoro dwa święta w jednym dniu? Kosmi kto Ci tam dopiekł, że chcesz się zmywać do małżowinki? Beti a z jakim oczkiem wybierzesz pierścionek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dzisiaj w kinie na Incepcji z Leo DiCaprio - zmężniał chłopak od Titanica, a film dla amatorów matrixsowych efektów:P jak dla mnie trochę za długi, ale koniec taki jak lubię - niejednoznaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik,ja chodź młoda koza jestem:Pto chwilami mam jakąś trałmę,że ze mnie babcia juz,dzieci coraz starsze ida każde poleci mamie pokaża się ,ze żyją,a ja bez niedźwiadka tlen trace:Pcóz takie uczuciowe ze mnie lwiatko,niedługo kosa mi na kark wskoczy,cholerka jakby sie chciało te 18mieć ::P:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ależ Cię smutki dopadły, pewnie z tęsknoty:o kobieto, nie grzesz mówiąc, że babcia z Ciebie, przyjdzie czas to i babcią zostaniesz;), ale teraz młoda kozo nos do góry, pierś do przodu i będzie ok. mus sobie wytłumaczyć, że nie zawsze będzie tak, że małżyk tam, a Ty tu, prędzej czy później wróci i jeszcze będziesz miała go dosyć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba list gończy za Bonitą wystawię;) Bonita haloooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik powiem ci tydzien można jakoś znieść najgorzej jak przychodzi sobota i niedziela to jest wkurzające.:):P:) a napisz mi czy dotarła ta świrujaca poczta odemnie ,jeszcze pare fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi nic nie dotarło a coś o tęsknocie wiem co prawda nie mojej;) - mój ojczym pływał, nie było go po pół roku, wracał na kilka i znowu i tak przez całe zawodowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kolezankę która widz męza 2 razy w roku,to jest okrutne ale chwilę które jest sie razem strasznie szybko upływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi taki los, ale widocznie tak pisane:) nie słuchaj melancholijnych piosenek, po co się nakręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko 😭!!!!! Bondi! wracaj szybko do zdrowia! Wiem, ze będzie ok!!!! już proszę Anioły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czas spać, jutro ostatni dzień laby buuuuuuu Kosmi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem Zuuzik,ale jam mam 2 tygodnie nim dojde ,a później to działam na swoich obrotach. Bonita nasza ma we wrześniu llecieć na wakcję ,chyba ,że już wsiadła do samolotu i poleciała,bo rzeczywiście za nią list gończy trzeba wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski posyłam wszystkim, u mnie wciąż afrykański upał - mam już dość ! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku czy ty jeszcze tlenową pocztę odbierasz ,bo tam wysałam coś,a napisz mi nowa ,bo mi wcięło twoj nową @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi! Nic na tlenową nie dostałam, chociaż wciąż ją odbieram. A ta nowa - beatula57@wp.pl- zapraszam :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny poranek, u mnie po wczorajszej burzy ani śladu, wyszło piękne słoneczko, myślę że będzie cudny dzień. Zapodaję mocną kawę na rozruch , bo choć niedziela ale jednak rozkręcić się trzeba a szczególnie mocną kawę dla Banderaska kiedy się obudzi bo przecież dziś poprawiny więc musi mieć siłę i energię by tańczyć przez kolejną noc, czyli obchodzić swoje święto nóżkami:D :P dodaję jeszcze herbatkę owocową i inkę . Personalna , ja wiem że coś się u Ciebie dzieje i chciałabym jakoś pomóc ale nie wiem jak:O Czekam na telefon , zawsze możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, pamiętaj o tym👄 Bondi trzymam kciuki 👄 Bonitko gdzie się zgubiłaś 👄 Pszczółko miłego wypoczynku👄 Tereterku , odpoczywaj, relaksuj się ale wracaj bo zaczynam tęsknić za Twoimi wpisami , śniadankami. Widzisz kiedyś próbowałam Cię zastąpić to dziewczynki się podtruły:O:P 👄 Marijko hop.hop.👄 Maaluutka dlaczego nie zaglądasz? 👄 Poetko czy ja mam te fotki co wysłałaś dziewczynkom? bo nic do mnie teraz nie dotarło:( 👄 Beti, znów pracujesz, ale nie wiesz co dalej a co z tą obiecaną pracą ?👄 Bechemootku a jak u Ciebie , wróciły już dzieci?👄 Zuuziczku cieszę się że wypoczęłaś i już jesteś na pełnych obrotach. Podoba mi się to zdjęcie na garnku tylko szkoda że widać niewiele więcej od grzywki:D 👄 Roberto czym jesteś taka zajęta ze nawet nie kukniesz od jakiegoś czasu jest Cię tutaj bardzo malutko👄 Rowerzystko , jak pogoda w górach, czy rzeki nie narobiły znów szkód, byś znów nie miała więcej przetargów?👄 Wesołku , gdzie nam zniknęłaś , czy pracujesz i nie masz zupełnie czasu czy opieka nad tatą tyle czasu Ci zajmuje , nawet nie wiem czy dziewczynki są jeszcze u Ciebie ?👄 Małgorzatko , przydała by mi się Twoja pomoc w przetworach, ogórów dużo ,słoi pustych też :D tylko nie ma kto :O👄 Kosmi , głowa do góry ,napisałam do Ciebie@👄 Pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo gorąco i życzę wspaniałego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×