Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki Małgosiu👄 ja kleję tak jak piasałam Oesclim 25...jestem ,,zadowolniona,,:OWystarczają mi w zupełności :(((choć mój gin twierdzi,że powinny być ciut większe Do tego świetnie się trzymają!Z poprzednimi(Fem 7)miałam nie lada problem:Oi jeszcze jedno ja chodzę na wizytę co pół roku,a recepty wypisuje mi doktorek :)))na zapas bez daty;))) beti👄super!!!Nie było najgorzej i to jest najważniejsze :D tokino👄proszę nie rościc Sobie prawa do ,,odstraszania,,:P ja to czynię nieustannie;)))) bechemootku 👄brawo!!!!!!:)))))...Naprawdę wcześniej się nie dało???;))))) Cieszę się :))))ze szkolne wyprawy się udały! Idę sobie lelum-polelum 💤 bo rano mus wstać :P:O Życzę dobrej nocki💤a jutro udanego dnia:D Pai buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄no pochwal się proszę nowym zapachem;)))...Jestem ciekawa;)))bo ja mam zapachowe zbiczenie ostatnio;)))) No buziak👄 bo rano o zgrozo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len mnie puszcza:) Posprzatalam w szufladce:) Robie sie zawsze pilna jak mroweczka kiedy zbliza sie noc i normalni ludzie ida spac:P Zuziku barwy ochronne to znaczy wszelkie odcienie zolci ( przelamanej), ugru- zlotego , tak mam od 13 lat. Te kolorki nawet mocno poddymione wygladaja dobrze:P Teraz zdecyduje sie na bez, ale z domieszka ciut zoltego. Kolorek zawsze mieszam sama, nigdy nie kupuje gotowych. Bechemootek przykro mnie ze glowizna peka. Mnie pekala wczoraj. Pewnie z pogody. Dzisiaj jest juz lepiej. Personalna, pewnie bardzo jest zajeta remontowaniem domku. No nic, ide i w poduchy Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Wam tylko łapką pomacham, jedną, bo drugiej ze zmęczenia nie mogę podnieść.:P. Ostatnio pracuję do 10 godzin zawodowo, bo nie wyrabiam, a po 19 mam próby zespołu ludowego, w którym śpiewam i udaję, że tańczę, bo tak naprawdę brakuje nam facetów i jeśli wywijamy jakiegoś obertasa, to prawie same kobitki.... Wracam do domu grubym wieczorem, gdzieś po 21.....aż misię marzy, żeby coś porządnego upichcić...tylko kiedy???? Buziam wszystkie, trzymta się, paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mocna kawusia czeka i inusia i herbatka U mnie dalej leje,zimno ,nawet wczoraj w piecu rozpalił małza im było zimno bo mi nie wcale. Zuuziczku jesli masz objawy to przed wizyta u gina zrób estradiol i FSH Sa to i tak pełnopłatne badania przynajmniej u mnie.Ja miałam bardzo duże FSH o duzo za duze i bardzo niski estradiol niestety. Objawy to brak snu,pocenie sie a do tego doszły nagle zasłabnięcia można powiedziec ,ze z dnia na dzień.A morfologia była dobra o dziwo.I tak jak lekarz powiedział Terterkowi po pierwsze zapobiegnie sie starzeniu to wymienił na pierwszym tez miejscu,nie wiem moze się i postarzałam szybko pewnie tak.Ale dla mnie najważniejsze to samopoczucie bo ile można ,Ja już się bałam czasem byc sama w domu bo robiło mi sie słabo ale przytomności nie straciłam nigdy jeszcze.Zganiałam troszkę ,ze to wina moze leków,antybiotyków bo przecież brałam tonami można powiedzieć.Ale lekarz wytłumaczył co innego jednak.Ty tez cos pisałaś o zasłabnięciach wcześniej.Moze sprawdz.te badania u mnie kosztują jedno około 30 zł,zależnie w jakim laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku napisz dlaczego byłas niezadwolona z FEM 7 )ja własnie ich mam i widze poprawę z każdym dniem)Kleje cały raz na tydzień.Tylko mam obawy z kapaniem sie w wannie.Na razie prysznic i staram sie nie lac wody na plaster. Wesołku szukajcie ,nie wiem może nawet jeszcze jedna dziewczynka by doszła do Twojej córci bo tez szuka stancji z kierunku mojej corki.Powiem Ci jest problem,moja wczoraj co pojawiło się nowe ogłoszenie to znikalo za chwile i nieaktualne.Mówi,ze sa mieszkania tylko musi być ich kilka Takze niech Twoja corcia ma na uwadze i moją.Bo jednak pójśc z całkiem obcymi ludzmi to tez na nic.Pojawiło się ogłoszenie wczoraj pokój jednoosobowy.Tylko musiała pojechac dziś raniutko ale dowiedziała sie,ze studenci ktorzy wynajeli mieszkanie robia casting i tyle.Napisz ile chetnych jest z Twoja córcia ? a ja dzisi poslę Ci numer tel i gg córki,Ty tez napisz dane kontaktowe swojej Bo my juz naprawde mamy pietra ze stancja.Najgorsze jest to ,że moja znalazła tyle stanji koleżankom i kolegom a teraz sama została na lodzie. Oj Tokino moze my z Wesolkiem spotkamy się dzięki naszym coreczkom,wiesz młodym do jakoś spotkanie szybciej wychodzi. Bonitko czyli niedlugo bedizesz się pakowała ,fajnie Ci a moze to i prawda gdybys nie paliła odeszloby malowanie palarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino napisz jeszcze czy nie przeraził Cię szum i gwar wczoraj w pracy.wiadomo wielu uczniów ,krzyki?Dajesz radę? Terterku napisz jeszcze czy tak jak nadchodzi 1 września nie ciągnie Cię do szkoły?Czy juz przywykłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziewczynki wczoraaj już mi się podobało jest fajnie znów obierałam paprykę i chyba narazie tam zostanę może być te babki co ze mną pracują jeszcze dwie są fajne idzie z nimi pożartować cały czassię się śmiejemy Tokina musiałam już coś zrobić zrobić boi dłuzej już nie dałam rady a przez moją pracę narazie nie bede chodzić na terapię pozdrawiam Was WSzystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Małgosiu dziękuje za kawusie ❤️ nie tęsknie za szkołą absolutnie. Szkoła to moi uczniowie ale oni są już dorośli i ich w tym gmachu nie ma. Spotykamy sie czasem na mieście i przy innych okazjach i to wystarczy. Nie mam sentymentów. Dziewczynki - jeśli macie problemy z odklejaniem sie plasterków to stosujcie benzyne. Być może to robicie - kupuje czystą benzyne (taką kosmetyczną) w aptece ( jak nie mają to zamawiam i przywożą mi z hurtowni ) i przed założeniem plasterka zwilżam wacik benzyną i przecieram skóre w miejscu klejenia. Skóra czysta, odtłuszczona świetnie trzyma plasterek. Tym samym wacikiem zmywam klej po odklejenie starego i jest gut :D Kąpie sie z tym, szoruje gąbką i jest idealnie. Piszesz Małgosiu o estradiolu - wystarczy wklepać "estradiol" w google i wikipedia podaje za co odpowiedzialny jest ten hormon. Włos sie jeży na głowie jak sie czyta bo jego niedobór to po prostu WSZYSTKO: skóra, ciśnienie, nerki, wątroba, tkanka kostna, układ nerwowy. Zrozumiecie dlaczego cały czas przynudzam, że jesteśmy kobietami "specjalnej troski" i musimy o sobie myśleć i o siebie DBAĆ - ja bym nawet powiedziała ROZPIESZCZAĆ Zuziku - moim skromnym zdaniem ta dieta proteinowa nie jest wcale restrykcyjna. Jeśli ktoś lubi mieso i chudy nabiał to jest OK - może te produkty jesć bez ograniczeń. Nie trzeba liczyć kalorii, bardzo skutecznie obniża wage i swoja filozofią zapobiega efektowi jojo. Faktycznie - trzeba pić duże ilości wody ale to powinni robić wszyscy :D nawet ci którzy sie nie odchudzają. Ogólnie przyjmujemy za mało płynów - wiem po sobie - nieraz musze sie zmuszać żeby wypić szkalnke wody fuj ;) Ale uważam że dieta ta jest chyba najsensowniejsza i najłatwiejsza z diet i nie trzeba sie katować np pszenicą jak ja kiedyś zrobiłam :P:D Mśle też że jest bezpieczna i nie utrudnia życia. Beti - ciesze sie, że wreszcie do pracy chodzisz z przyjemnością ❤️ Sniadanko podaje: bułeczki grachamki masełko twarożek jajka na miękko musli z owockami sałatka jarzynowa POZDRAWIAM i życze miłego słonecznego dnia. Upałów długotrwałych też nie lubie ale słońce mogłoby nam poświecić troche w tym naszym trudnym zabieganym życiu ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ja tylko na momencik bo trafiła mi się fuszka i okazja zarobienia paru groszy i choć pogoda okropna to żal było by nie skorzystać.Machnę więc Wam tylko łapką ucałuję serdecznie i już mnie nie ma.Pomyślcie o mnie dzisiaj ciepło bo przyda mi się ciepełko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertrku poszukam takowej benzyny w aptekach,choc przyznam sie pierwszy raz o tym słyszałam.Terterku najgorszy jest tez ten przyrost wagi ciała..Choć pytałam sie lekarza to mi powiedział,że nic by sie nie stało gdybym przytyla.Chyba ma jakies on nie takie oczy albo widzi w nich wszystko mniejsze ten lekarz. Ale zdrowie najwazniejsze i tyle. A u mnie ciąg dalszy jesieni a pomysleć,ze narzekałyśmy na upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - klejenia i odtłuszczania benzyną nauczył mnie mój lekarz ginekolog. Najpierw dał mi recepte, poprosił abym sie nie obraziła poszła ją wykupić i żebym koniecznie do niego bez kolejki wróciła. Ja to zrobiłam. On wtedy wziął plasterek, wziął wacik i benzyne. Pokazał mi na moim brzuchu gdzie i jak moge kleić. Zademonstrował mi jak to robić aby nie dotknąć palcem kleistej strony. Potem posmarował skore benzyną, przykleił plaster tłumacząc mi dlaczego ma podzieloną na połowe folie, przytrzymał kilkanaście sekund ciepłą ręką tłumacząc, że ciepło dłoni świetnie "wiąże" klej ze skórą. Na koniec jeszcze pokazał mi na moim ciele gdzie moge sobie kleić: na brzuchu, na udach, na pupie. Z początku kleiłam na tyłku ale najlepiej trzymają mi sie na podbrzuszu. Ten mój lekarz sensowny bardzo jest w niektórych sprawach. A jeśli chodzi o przybieranie na wadze w niektórych miejscach - to Ciebie w tej chwili to nie dotyczy ale każda z nas kobiet - obojętnie czy ma jajniki czy nie - z czasem produkcje hormonów ma ograniczoną. Jest to naturalne starzenie sie. I wtedy przybiera sie na wadze na brzuchu, udach, biodrach (niektóre babki to nawet takie kwadratowe biodra z tego powodu mają-to jest typowe menopauzalne sadełko) no i w talii. Jak sie ma tę świadomość to można sie ustrzec od takiego "efektu" - wystarczy w tym trudnym okresie menopauzowym pilnować stałej wagi, zażywać zdrowego ruchu i zdrowego trybu życia. Jak to jest ważne - przerobiłam na sobie i mam prawo radzić. Bo po operacji miałam problem z utrzymaniem stałej wagi aż zrozumialam, że to nie moja wina i że moge mieć na to wpływ i sobie pomóc. No i mam :D Nie katuje sie broń boże - ale świadomie kontroluje wage i staram sie ruszać. No i to wszystko co jeszcze wcześniej pisałam. Daje to jeszcze jedną korzyść: poczucie wartości nie spada - a z tym w okresie menopauzy jest różnie bo mamy rozchwiany system nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Witam w zimny i deszczowy dzień :( Małgosiu byłam u dentysty ale nic mi na razie nie robił skierował tylko na prześwietlenie całej szczęki :( górnej i dolnej . Małgosiu córcia jeszcze nie idzie na prawko, bo dopiero w październiku będzie miała 18-tkę dopiero myśli zrobić po maturze:) teraz ma zbyt dużo obowiązków zaczęła się szkoła jeszcze będzie jeździła do szkoły muzycznej no i jeszcze do Domu Kultury tam śpiewa i jeszcze gra w kościółku no i jeszcze kółka szkolne :( nie wiem jak z tym wszystkim sobie poradzi twierdzi, że TAK :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki, witam wieczorkiem u mnie Wisła opada więc mam nadzieję że już nie będzie więcej spustoszeń, dużo ostatnio mówią i piszą o jednej z dzielnic mojego miasta w której zresztą mieszkam:( Czyli nic nowego, powtórka z maja , na szczęście mnie ta fala ominęła, tym razem nie mam nawet piwnicy zalanej:) Tereterku ,brawo dla Twojego doktorka, przecież nie każdemu chciałoby się tak fatygować i uczyć pacjentkę jak kleić plasterki, ciekawe czy wszystkie tak naucza czy jesteś wyjątkiem, bo np bardzo Cię polubił albo bardzo mu się podobasz. Jeśli chodzi o ten nieszczęsny system nerwowy to na ten temat dużo mogę powiedzieć:( zresztą same wiecie, nie da się tego ukryć. Wiem, że jestem w tym trudnym okresie, bo przecież mija dwa lata jak nie biorę hormonów, jest ciężko , ciągle jest ciężko ale wiem że nie mam już drogi odwrotu:( i do hormonów wrócić mi się już nie da. Była jedna próba zakończona niepowodzeniem, więcej prób nie będzie:) Tereterku, czyżby milczenie się skończyło i rozpoczął się okres spokojnych rozmów ? Cieszę się jeśli tak bo teraz i Ty będziesz spokojniejsza👄 Małgorzatko, na hałas w szkole dziś nie narzekam, wczoraj było gorzej bo młodzi bardzo głośno się witali po długim niewidzeniu, ale dziś w miarę spokój.Zresztą nie ma zbyt dużo dzieciaków w sumie wszystkich jest około 100 więc nie ma źle. Wierzę Małgorzatko że Ty i Wesołek wkrótce się spotkacie, mam nadzieję że to będzie teraz Wasza myśl przewodnia .. gdzie i jak :) oby się udało. Pszczółko, tak sobie myślę że może doktor dobrze polecił , bo może masz chorobę dziąseł i nie pomoże ciągłe leczenie skoro wciąż masz jakieś problemy z tymi ząbkami a tak będzie widział całość i wtedy uzna czy warto leczyć czy może jednak usunąć:( Mam jednak nadzieję że to kwestia tylko jednego ząbka i szybciutko Ci to zrobi na dłuższy czas będziesz miała spokój:0 Bondi ratunku !!! Pomocy poproszę w prasowaniu koszul :( już się cholera zaczął okres koszulowy i już mi ręce z szelestem opadają na samą myśl ile tego diabelstwa mam do uprasowania dziś machnęłam tylko cztery a resztę zostawiłabym chętnie Tobie :D co Ty na to .. plis👄 Beti , szkoda ze przez pracę nie będziesz chodzić na terapię:( zmartwiłaś mnie tym, bo widzę jaki zbawienny ma ona na Ciebie wpływ. Może umów się jakoś z terapeutą na indywidualne spotkania , bo są Ci one jak widać bardzo potrzebne👄 Bandersaku👄 dziękuję 👄😍 Wszystkim życzę miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś głowa mnie nie boli! Ale może wczoraj denerwowałam się przed operacją ;-), dziś właśnie minęło 2 lata od ścięcia :-p. W ramach relaksu poszliśmy z M kupować buty(dla niego) i kupiłam sobie torebkę, dużą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Bechemootku tak trzymać :D jak stres to trzeba odreagować, najlepiej kupując sobie coś fajnego, torebka to świetna sprawa. Przypomniałaś mi że moja też już się sypie i przydała by się jakaś piękna duża tasia :D muszę się rozglądnąć za czymś sensownym, może też mi się poprawi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tokinko :-)! Chciałam wysłać fotkę do was, ale wtórny analfabetyzm mnie dopadł i nijak nie mogę :-(. Kup sobie koniecznie coś nowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Nareszcie dzisiaj wzielam sie w garsc. Zrobilam spozywcze zakupy, bylam na poczcie i naogladlam sie do woli zamrazarek. Zadnej nie kupilam:O Te tanie mi sie nie podobaja, maja jakies dziwne cienkie druciki w srodku, w tych drogich nie widzi mi sie cena. Tym bardziej ze moja zamrazarka stoi w piwnicy i nie musi byc ladna. Podobala mi sie bardzo naszej produkcji z Amiki, tylko ten sklep nie swiadczy uslug transportowych:O i dlatego jej nie kupilam. Beti fajnie ze w pracy da sie wytrzymac:) Tylko szkoda terapii:O Tokina niech woda omija Twoj domek lukiem!!! Wesolku kochany, mam nadzieje ze w miare przezylas dzien. Podsylam sloneczko w Twoja strone, u mnie bylo dzisiaj znosnie. Na temat plasterkow sie nie wypowiadam, ja lykam pigulki. Podejrzewam ze teraz potrzebuje juz wieksza dawke ( teraz biore Estradiolvaleret 1 mg. Poetka, szkoda ze chlopy z okolicy nie garna sie do tancow:O Sami nie wiedza co traca. I kobitki muszy same wywijac obertasy:( Pszczolka kochana, cosik czesto masz problemy z zabkami. Wiem ze dbasz bardzo, ciagle chodzisz do dentysty i ciagle cos sie dzieje z zabkami. Moze to i dobrze ze zmienilas dentyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek🖐️ Tokinka🖐️ Nowa torebka tak trzymac! I nie celebruj takich rocznic. Nie mysl zupelnie o tym, przejdz nad tym do porzadku dziennego. A fotke zrob, jak sobie przypomnisz jak to sie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Szkoda terapii!! Dowiedz się dokładnie, u nas w Ośrodku jest terapia rano i popołudniu. Dla tych z 1 i z 2 zmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko , fotkę zrobiłam, tylko nie chce się wysłać do was :-(, nie wiem dlaczego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie dzisiaj w telewizji leci film" Milosc w czasach zarazy" Malo filmow ogladam, ale ten musze koniecznie!!!! Ksiazki nie czytalam, jest szansa ze film mi sie spodoba. Juz sie nastrajam i slucham pasownej muzyki, prawda ze piekne? http://www.youtube.com/watch?v=kE7QgPS9vZs&feature=related albo to http://www.youtube.com/watch?v=dyr0pMa3-zc&p=979120DC263C96F1&playnext=1&index=3 Szykuje na wieczor chusteczki, winko, herbate, spedzam meza z fotela i bedzie ogladanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko też mam nadzieję że już będzie spokój z tą wodą , bo z okna widzę że opada więc może tym razem się uda że piwnicy nie zmoczy. U mnie jednak nie mogłaby stać w piwnicy taka zamrażarka ,choćby przez te ciągłe deszcze które spływają kaskadami i wody gruntowe wchodzą mi do środka, za dużo wilgoci, szybko by była zepsuta. Wydaje mi się Bonitko że lepiej dać trochę więcej kaski na dobrą zamrażarkę , bo na pewno ma dobre parametry jeśli chodzi o zużycie prądu a to w końcu najbardziej się liczy, więc raz wydana kasa szybko się zwróci ,kiedy będą mniejsze rachunki za prąd. Właśnie tak się teraz zastanowiłam i chciałam zapytać czy Wy płacicie wysokie rachunki za prąd , czy płacicie co dwa miesiące czy co miesiąc ? Ja teraz płacę 80 zł miesięcznie i jestem wściekła bo kiedy płaciłam co dwa miesiące to płaciłam najwyżej 130 zł a teraz wychodzi 160 znów znaleźli furtkę by podnieść ceny niezauważalnie Bechemootku o takich rocznicach nie pamiętaj ale w tej intencji fajny zakup możesz sobie zawsze zrobić :) Moja rocznica minęła kiedyś w lipcu, nawet nie pamiętam dokładnej daty ale co się dziwić , Ty dwa lata a ja 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego nie mogę odtworzyć żadnego linka, po prostu otwiera mi się strona ale nie otwiera się piosenka, od jakiegoś czasu tak mam i nie wiem jak to zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zaczęłam myśl ale nie skończyłam:( Nie znam tego filmu Bonitko ,chciałam posłuchać muzyki ale jak wyżej:( więc nawet to mnie ominie:( jeśli lubisz takie łzawe filmy to sobie oglądaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , na Twojej poczcie , pod tematem jest spinacz i napis .. załącz plik, klikasz w ten napis i już powinnaś znaleźć tą fotkę i załączysz bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie znam tego filmu, melodii posłuchałam - bardzo ładne, szczególnie piosenka Shakiry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×