Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokinko, nie mam problemów z dołączeniem plików. Robię to często, przecież nawet pracy wciąż przesyłam dokumenty. Znikają wasze adresy po komendzie "napisz do zaznaczonych(adresatów)" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti czy dotarła do Ciebie poczta bo jakoś tak wysłałam bez tematu a i tak miałaś szczęście bo wszystko miałam zapisane w zastępczym kompie i zostało mi na pendryvie ,gdyby nie to to już nie byłoby śladu :D eh Ty szczęściara ostatnio jesteś :) A jeszcze poproszę o wieści o grzybkach w Twoim rejonie , czy już jest wysyp , czy można tam jechać czy jeszcze poczekać ? Dasz jakiś cynk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe filmu nie widziałam, ale książkę czytałam i polecam, a jeszcze bardziej 100 lat samotności tego samego autora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz uda sie otworzyc Tokina. A w ogole hiszpanski jezyk jest bardzo piekny. Bardzo bym chciala znac ten jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz mój ojczym przyniósł dziś z lasu 46 prawdziwków i trochę kozaków i podgrzybków:D mówił, że ludzi w lesie było pełno, ale grzybów też - dla wszystkich wystarczyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bechemootku zaskoczyłaś mnie , nie mam pojęcia dlaczego tak Ci wyskakuje. Może wyślij konkretnie do mnie a ja podeślę wszystkim i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino jutro idę zrobić to zdjęcie pantomogramowe (panoramiczne) bo najprawdopodobniej te zęby co były leczone kanałowo to są źle zrobione :( a przecież tyle kasy na nie wydałam, bo robiłam u takiej stomatolog co ma sprzęt już taki profesjonalny za każdego zęba płaciłam po 800 zł. a było ich aż 4 :( Bonitko no to po oglądałaś sobie trochę sprzętu AGD :) a o zęby dbam tak jak piszesz no ale zawsze coś się dzieje :( Bechemootku fajnie że torebusię sobie kupiłaś :) Idę się pluskać i na podusię :) Bo jak sobie pomyślę, że jutro znowu ten fartuch ciężki mi założą przy tym prześwietleniu to już mi się robi ciężko :( achhhhhhh to życie pełne chorób :( Paaaaaaaa kochane śpijcie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku u Ciebie pełny wysyp grzybów ale wcześniej już tam były a w rejonach Beti jeszcze nie ,więc pytam może tam też się rozmnożyły :D Bonitko to nie jest kwestia linka tylko nie mam opcji odtworzenia, czyli nie pokazuje mi się trójkącik i napis odtwórz ,wogóle mam czarne pole i nic więcej, nie pomaga na klikanie na piosenki obok , wciąż jest to samo:( Od przyniesienia z naprawy tak mam :( muszę chyba do kogoś znającego się na rzeczy uderzyć bo sama nie mam pojęcia o co kaman:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, masz ci los z tymi dentystami! Ja mam taką super, że fotki "szczeny" robi u siebie, nie trzeba schodzić z fotela :-D. I na dodatek ma monitor nad fotelem, mogę sobie poogladać "paszczę' :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo P szczolka, Zuzil🖐️ Tokina ja kupie napewno zamrazarke malo-zraca pradu:P Chodzi tylko o to czy dobra marke czy no name:P Co do oplat ja place co miesiac 66 euro za prad i 73euro za gaz. To jest troche duzo...mieszkanie 60 m.... Mam troche starych udzadzen. Zamrazarke 20 lat i kuchenke tez 20 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nawet nie powiem M, bo go skręci z zazdrości! Ale jeśli po pracy idzie na grzyby, to w naszych lasach nic nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pozdrowionka Corę zawiozłam jak narazie jest całą w skowronkach,ma 5 zabiegow,różne inhalację,basen,i co mnie zdziwiło muzyko terapie.juz zapoznała się z innymi.dzwoniłam jest fajnie i to najwazniejsze a najgorzej przezywa kogucik:P:) Zuuzik córcia na rozpoczęcie miała tylko pomalowane pazurki i niestet trzabyło zmyć,oczy ma po tatusiu:P:),a w szkole niewolno im miec pomalowanych i makijażu,ale ona jest naturalna bez makijażu na fotce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pszczółko tak mi przykro , tym bardziej że tyle kasy wydałaś, jednak nie można za bardzo wierzyć tym nowoczesnym metodom, pewniejszy był ten stary sposób, borowanie do bólu ale potem już był na długo spokój. Myślę że powinnaś dochodzić od tej dentystki jakiegoś odszkodowania za źle leczone zęby , ja bym nie odpuściła tym bardziej że to sporo kasy Dobra już Ci nie smęcę , pewnie i tak nie przeczytasz bo przecież poszłaś już na podusię, miłych snów i nie bój się tak bardzo fartucha dasz radę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, my płacimy co 2 miesiąc ok. 180 zł. Ale mamy dużo mediów na prąd. Próbowałam wysłać fotkę do jednej osoby, też nie poszło. Może jakiś wirus. Poproszę Teo, sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam stara lodowke przypomnialo mi sie:P Ma 16lat:P Ale te wszystkie rzeczy byly markowe i dosyc drogie. Moze dlatego sluza tak dlugo bez zastrzezen. Ale pradzik zra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kosmi , dziękuję za fotki dzieciaczków , tyle że to już jakby nie dzieciaczki a dorodna młodzież . Możesz być dumna ze swoich pociech. Córci na pewno będzie dobrze w sanatorium i pewnie też tam trochę będzie się uczyć ,ale na pewno nawiąże nowe znajomości, czasem takie znajomości przetrwają lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko fartuch zakładają na siedząco więc nie jest aż tak ciężko, powodzenia:) Kosmi u Twojej sarnookiej córci zauważyłam tylko malowane paznokcie:P hehe ale widzę, że napisałaś niestety, że trzeba było zmyć:P, a ja mówię - super;) Tokina a skąd wiadomo, że ten stomatolog Pszczółkowy mówi prawdę, że ząbki były źle leczone? może on też chce zarobić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wysłałaś Zuuziku na pocztę? ja może swoje utorbienie ugotuję w garnku a potem skasuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bechemotku na pocztę, teraz poszły, wrzucaj do gara:) Bonita u nas też drogie są media, a i jeszcze opłaty za abonament i przesyły - te wynoszą drugie tyle co za zużyty prąd:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, 180 to sporo, jednak chyba niewiele różnimy się zużyciem , też nas tylko dwoje a rachunki wciąż rosną :( Bonitka , prawda że nie opłaca się trzymać starych sprzętów, marka marką ale świat idzie z postępem i w zasadzie co 10 lat przydałoby się wymienić sprzęt na nowy. Tak mam z lodówką , tylko teraz ta ostatnia ma 13 lat a tak to 10 -11 i do wymiany. Pralka też ma 10 lat więc ja też muszę myśleć o czymś nowym,ale jak tu myśleć o wymianie sprzętu jak ciągle nie mam zrobionego dachu i jeszcze nie wiadomo kiedy będzie i za ile uda się zrobić :( Jednak powoli przymierzam się do wymiany , bo pralka już tłucze,ale lodówka jak do tej pory niezawodna i cichutko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja powiem tylko dobranoc💤 Strasznie boli mnie głowizna😭 Oj baaardzo!:(((( Nie wiem co nasmarowałyście:OPrzepraszam... Małgoniu👄tylko słówko do Ciebie...Nie byłam zadowolona z Fem 7 ponieważ notorycznie mi się odklejały:PPo jednym dniu już strczał i d u p a:P...ale nie zastosowałam benzynki terterkowej👄bo nie wiedziałam... Spokojnej nocki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×