Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Cześć dziewczynki jestem dopiero wieczorem,bo oczywiście znów nie miałam.....netu normalnie już głupieję ale wiem że to dla mojego dobra,paradoks :P Mój dostawca netu ciągle się modernizuje, przyjmuje więcej odbiorców co za tym idzie wciąż rozbudowuje swoje stacje i przekaźniki, więc czasem muszę pocierpieć by później .... oby... było mi lepiej. Dziś miało byc załamanie pogody a u mnie słoneczko, tyle że trochę wiało ale dało się wytrzymać. W pracy po dniach wolnych( łącznie z sobotą i niedzielą aż 4 ) ciężko mi było jakoś się zabrać za cokolwiek i wróciłam do domu bardzo zmęczona:( ale odpoczęłam trochę i już jest lepiej,nawet głowa przestała boleć :) Mamy dziś jubilatkę, choć dziś z nami jeszcze nie obecna ale przecież o niej pamiętamy więc życzenia dla Bondi - z okazji urodzin samych szczęśliwych chwil w życiu i wszystkiego najlepszego na co dzień a przede wszystkim zdrówka.🌼🌼🌼 Tereterku ,oczywiście pełne zrozumienie dla Ciebie , gość w domu to zawsze więcej obowiązków,ale mam nadzieję że nie tylko, więc życzę Ci mile spędzonego czasu w miłym towarzystwie👄 Małgorzatko,ale szalejesz :D podziwiam, bo mnie jakoś w tym roku żadne prace ogródkowe nie cieszą a już zupełnie zapomniałam o kwiatach:( Zapewne trochę z tym pracy jest ale efekty będziesz podziwiać w przyszłym roku na pewno. Pomyślałam że kiedy już Twój ogród będzie w pełni ukwiecony to zaprosisz Personalną ze swoim aparatem,aby mogła napstrykać fotek do woli i pewnie nie wyszłaby zbyt szybko z Twojego ogrodu :D Bonitko, świetny fortel z tym omijaniem łukiem:D ja na szczęście nie mam takich niewygodnych znajomych,ale kto wie co się w życiu jeszcze może przydarzyć, dobrze znać takie sposoby:D Co do przygotowań do świąt, to muszę przyznać że mnie zaskoczyłaś, jakoś jeszcze nie zauważyłam szczególnych przygotowań w sklepach ale jak pomyślę że to jeszcze tylko 100 dni ....to nie wiem czy się cieszyć czy martwić czy zdążę ze wszystkim:) Myślę sobie że teraz takie pustki będą na topiku, Bondi jeszcze w Zakopcu, Bechemootek w Szczawnicy, Tereterek ma gościa, Kosmitka będzie miała kogutka, Bonitka leci w ciepłe rejony, Poetka pewnie znów wyjedzie na Szlak Orlich Gniazd, Banderasek pewnie pojedzie za Małżykiem, Roberta do rodziców i tym sposobem zostanie nas garstka :( Eh przestanę już smęcić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo to ja, ta garstka uzależniona od topiku:P Bonduś najlepsze urodzinowe życzenia dla Ciebie - zdrowia, zdrowia i zdrowia reszta sama się ułoży👄🌻👄🌻👄 Terterku no jak to tak, a gdzie zastępstwo? nie ma zastępstwa - nie ma urlopu;):P chyba coś z wredoty na mnie przeszło:P a propos - dziś znów do mnie przylazła (ło matko, a to dopiero środa:o ), ale obyło się bez scysji Wesołku kupuj akwarium i oswajaj szkodnika;) mówię Ci, że to jedyny sposób na gadzinę;) Bonita kiedy zaczynasz się pakować? i jeszcze powiedz czy chodzisz do jednego/jednej fryzjerki, czy na chybił trafił? Tokina dzisiaj w pracy byłaś w szoku pourlopowym;) ponoć wtedy trzeba stopniować sobie zadania zaczynając od tych najłatwiejszych, żeby dodatkowo się nie dołować:P Małgosiu to leży w naturze kotów, że z dumą prezentują właścicielowi upolowaną przez siebie zdobycz, a później ją... pożerają:o masz zucha:) i może to nie zasługa straszaka z Nomi, że nie masz niszczycieli ogródka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku jak widzisz jutro już czwartek więc tylko dwa dni i znów będzie wolne,ojej ale odkrywcza jestem:D chodzi mi o to ze jeszcze dwa dni a po wolnym może już jędza odpuści a swoją drogą, ile można ustępować, no przecież nogą tupnij powiedz żeby się od Ciebie odchrzaniła:D Mówisz że byłam w szoku:D no może a ja myślę że mnie totalne lenistwo ogarnęło bo Cię przecież posłuchałam i się leniłam wczoraj na całego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki No tak to jest ,ze troszkę nam towarzystwo sie rozjechało ,ale zawsze ktos zaglądnie. Zuziczku tez teraz myslę,ze brak szkodników ogrodkowych to moze i zasługa mojego szkodnika kociska.Wszystko wybaczę ale tego mu nie dam rady wybaczyć ,ja sie tego dziadostwa boję ,brzydze nie wiem jak to nazwać.Nie smiejcie sie za mnie ale gdyby małza nie było w domu to nawet na balkon bym nie wyszla.I nic nie poradzeana to . Tokino u mnie tez sa często problemy z netem ale jakoś zawsze mysle o zmianie jak jego nie ma ,potem jak jest nie zmieniam.Choc nie powiem ostatnio nawet jest czesto. tokino odnośnie ogrodka to boje sie tego by nie zrobić tego co miałam wcześniej,wiosenne kwiaty mozna powiedziec rosły jeden na drugim a potem ile było scinania.i powiedziałam koniec męki.Nawet przez myśl przeszło mnie posianie trawy ale potem bukiety na wiosne tez trzeba miec. Ale postanowiłam więcej nic nie dokupie.Dzisiaj w carfurze kupiłam ostatnie cebulki o dziwo na wage i taniej wychodzi. Bonitko to kiedy wyruszasz na dalekie kraje?Fajnie Ci ,odpoczniesz troszczkę na pewno choć zdjęcia zobaczymy wkrótce. Pewnie lecę dziewczynki na telewizornie,Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina hehe wiedziałam, że to moja wina - to lenienie się;):P a z tym tupaniem nogą to można sobie pomarzyć, ona nawet konstruktywnie kłócić się nie umie, łapie za słówka, odwraca kota ogonem;) i sama sobie zaprzecza:o no ręce opadają, wszystko bierze za osobisty atak na siebie, a wszystko przez to, że zadałam jej jedno pytanie (nie ze zwykłej ciekawości, ale za dużo by o tym pisać) dotyczące pracy jej działu i zaczęło się... dowiedziałam się, że " ją atakuję, wchodzę na nią z butami i to po raz drugi, a to już recydywa;), jestem agresywna, należę do kliki i jestem... kwiatem strategii - to a propos tych warsztatów, na które jeżdżę itp, itd." brak słów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zanim napisałam Tokina poszła lulu:( a ja ziewam, bo w nocy spać nie mogłam - w głowiźnie za dużo się kotłowało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik Ty moj kwiatku strategii:)))No, no niebanalnie:O Ja chodze do zakladu fryzjerskiego tego samego od chyba siedmiu lat. Czasem mysle ze czas juz zmienic salon:P bo obcinaja mnie juz tak troche z pamieci a nie na zyczenie:O Pracuje tam wiecej fryzjerek, czesto sie zmieniaja. Ja daje sie obcinac tylko takiej mocno czarnej jak kruk:P pani fryzjerce, albo szefowej. Dzisiaj wlasnie obcinala mnie szefowa:P Ta jest z kolei mocno wytleniona korpulentna blondynka:P Jednym slowem moje fryzjerki maja okropne fryzury:P Pewnie fryzurki ktore wychodza spod ich nozyczek tez:P Malgos ja lece w poniedzialek:) I nie moge sie juz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem, jestem. Przeziębiona jak wszyscy diabli. Miałam problemy z kompem, chłopcy go przeinstalowali i coś tam jeszcze robili.....nie siedzę długo, bo nogi mam po wymoczeniu w solance, nie chcę ich wyziębić. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuziam, paaaaa. BONDUSIU ------wszystkiego, czego sobie sama życzysz....a przede wszyski, szlachetnego ZDRÓWKA. Bądź jak zawsze sobą, 100 całusków..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki malinki👄 Zaparzyłam kawusię,inusię i herbatkę Bondi i Poetko wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dla WAS 👄👄❤️❤️ Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Personalna dzieki za kawkę Bonduś przepraszam jakaś zakrecona chodzę wszystkiego najlepszego w dniuurodzin dużo zdrówka i jeszcze raz przepraszam 🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Tokina u nie dużo grzybkow rodzice wczoraj przywiezli dwa kosze dzisiaj znów pojechali pozdrawiam wszystakie dziewczynki a jescze nie wiem czy jade do pracy czekam na telefon miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetak wszystkiego najlepszego duzo zdrówka i samych radosnych dniw twoim życiu spelnienia marzń ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼 ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie zawirowań ciąg dalszy.... Brakuje mi czasu...przepraszam:((((( bondi👄Poetko👄 Wszyściutkiego najjjjjjjjlepszego🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dużo zdrówka i marzeń spełnienia :D:D:D Sto lat❤️ Życzę Wam Dziewczynki❤️ miłego dnia:))))) Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko👄👄👄👄 Wszystkiego najlepszego w Dniu Twojego Święta:).No i jak tu pięknie napisać poetce coby plamy nie zrobić:).Oj może lepiej się nie popisywać,hi,hi jak się nie umie pięknie wysławiać zatem prosto i od serca,,Samych słonecznych i pięknych dni,zdrowia i dostatku,nowego większego autka,szczęścia w miłości nie tylko,pociechy z synów i synowych(aby się pojawiły bo smutno samemu iść przez życie).I aby spełniło się to wszystko czego pragniesz i o czym marzysz.No i aby Twoja wena twórcza nigdy nie wygasła,byśmy mogły dalej cieszyć się Twoimi pięknymi wierszami i abyś miała dla nas więcej czasu:):)🌼🌼🌼🌼🌼 STO LAT STO LAT NIECHAJ ŻYJE NAM,NIECH ŻYJE NAM NIECH ŻYJE NAM, STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ŻYJE NAM :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja na chwilke 🌻 wpadłam aby pozdrowić Was wszystkie i złożyć życzenia naszej kochanej Poetce Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek, bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek. Przyjmij życzenia z serca prosto płynące, gorące i ciepłe jak letnie słońce. Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości, stu lat życia oraz bezkresnej miłości. Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają, wszyscy chłopcy niech się w Twej urodzie kochają. Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale, trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają stale. Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego, a na zakończenie coś tradycyjnego: wszystkiego najlepszego. http://www.dfv.pl/gallery/d/7082-2/storczyk.jpg 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam i zmykam do Gościa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie🖐️miłego dzionka życze:) Poetko wszystkiego naj 🌼 Dzień radosny, dzień jedyny dziś są Twoje urodziny, Z serca składam ci życzenia dużo szczęścia, powodzenia gości miłych, kosza kwiatów moc toastów i wiwatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku👄 Brak czasu to jakaś chroniczna przypadłość,która dopada od czasu do czasu każdą z nas. Personalna👄 Ranny ptaszku👄 dziękuję za gorące napoje w dużej różnorodności. Beti👄 I u mnie dzisiaj pojechali na grzyby,mi się nie chciało bo brygada za duża,ja bardziej lubię mniej liczne w grzybiarzy wyprawy ,hi,hi. Tokina👄 Kłopoty z netem kiepski ten Twój dostawca,ale co ja się wymądrzam jeszcze coś wykracze i mi się spierniczy:p.Jednak moja uzależniona od internetu rodzinka(mąż i córka) pewnie by nie przeżyli jakichś zakłóceń:).Im tylko trochę prędkość spadnie i zaraz za słuchawkę i dzwonią:);0 Bonita👄 Nigdy nie byłam w tamtych rejonach i nigdy najpewniej nie będę dlatego tym bardziej się cieszę że Ty tam jedziesz..... będą fotki:):):) Jejku jaka ta jesień jak na razie smutna,mokra i posępna.Trzeba nam Bechemootka bo ona lubi jesień,Bechemootku wracaj i zaraź mnie swoją miłością do tej wietrznej pory!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim 👄 Poetko...Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia 100lat 100lat niech zyje zyje zyje nam ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki mam mało czasu tyle pracochy w piątek wybywam do J>G na uroczystość parapetową do dwóch mieszkań ,powiedzcie co mam ku[pić ? bo nie wiem .to juz nie pierwsze mieszkania ale jak sie jedzie do nowego to do nowego trzeba coś przynieść .Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄👄 Wpis pojawia się i znika,i znika,i znika hi,hi,hi. No i ja nie wiem co poradzić odnośnie prezentu na parapetówkę bo to zależy od gustu właścicieli generalnie dobrze jest go znać:):)(gust właściciela i właściciela samego także).Najbezpieczniej hi,hi kupić kwiatek w doniczce zawsze się przyda na parapet,jednak odpada jak ktoś ma alergię,hi,hi.Kiedyś widziałam w jednym ze sklepów piękną półeczkę z przyprawami piękne z pożytecznym w jednym,ale odpada jak ktoś nie umie gotować:).Już Ci doradziłam hi,hi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....)........( ........((........)) ___c(''''''''')__(''''''''')o___ ( ) )( () .....\......./ ..........(____) ............|...| .......___)....(___ ......(__________) (*) Leci kawka wirtualna- (*) ze smietanka - (*) albo czarna- (*) jak doleci- (*) juz do Was, (*) bedziecie po niej... (*) w siodmym niebie. (*) Dodam jeszcze- (*) garsc slodyczy- (*) by zlagodzic- (*) smak goryczy... _______:::: ________:::: __________ ___________ _________ _________ _______ _____ ____ ____ ____ ____ _____ _______ _________ __________ ___________ __________ ________:::: _______::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleciałam wzrokiem wpisy bo mało czasu i nie chce być niegrzeczna wobec gościa ale mam chwile i stwierdziłam ze zgrozą, że wpisałam życzenia dla Ciebie Poetko Kochana ale nawet Cie nie obściskałam i nie wyprzytulałam więc nadrabiam to szybciutko :D:D:D :P 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️ U mnie poprawiła sie pogoda - zrobiłyśmy dzisiaj z moją "siostrą" długi spacer do Piramidy - wypiłyśmy tam kawusie i jakieś deserki - zrelaksowałyśmy sie na szczycie Piramidy w "Piramidionie" Przegadałyśmy cały wczorajszy wieczór bo mamy duuużo do nadrobienia i jeszcze do niedzieli pare nocek zostało do przegadania :D:D:D Całuje Was Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka kochane, jestem taka wzruszona...JAK BOBRZE, ŻE JESTEŚCIE....BUZIAM WSZYŚCIUTKIE, poczytam co u Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wjeżdżam z szamponikiem....YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY, z serniczkiem /_//_/ /_//_/ /_//_/ /_//_/ /_//_/ /_//_/. Wyobraźcie sobie, że dziś miałam sprawę z ZUS-em o rentę. Oczywiście przegrałam, ale jak to ja...nie poddaję się, będę stawać jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz....może kiedyś się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko wpadłam by wychylić kieldonek za Twoje zdrowieYYYYYYYYYYYYYYYYY.Jeszcze raz Wszystkiego Naj,naj.Musze spadać bo i tak cudem udało mi się wcisnąć,duża buźka wesołej zabawy no i powodzenia w zusie,następnym razem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wesołku, miło, że wpadłaś :) Też machnę i spadam w poduchy, Dobranoc dziewczyny.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na moment bo zawaliłam tak piękny dzień, więc muszę to jakoś nadrobić. Poetko dla Ciebie najpiękniejsze róże , najpiękniejsze słowa , najserdeczniejsze myśli, najcieplejsze uczucia, Wszystkiego najlepszego 👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wznoszę toast za Twoje zdrowie!!! STO LAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×