Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hihi faktycznie kanapka z bananem to fuj:P chyba tylko Małysz tak lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam patelni do grilowania, czy faktycznie nie trzeba używać na niej tłuszczu i się nie zjara;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nic się nie stanie :-), tym bardziej ze miąsio marynuje się w ziółkach z ciutkiem oliwy, oleju. Przed rzutem na patelnię zeskrobuje sie ziółka bo przypaliły by się :-). Potem na chwilkę ziółka na patelnię, zagrzać i na cycuszki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo więcej a dzis powinnam postawić wam jakiegoś kielonka, od jutra posucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku mam gazową kuchenkę więc odpada, prędzej kupię patelnię:) machniom we dwie za powodzenie Twojej dietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dozwolony jest od czasu do czasu kieliszek dobrego, czerwonego, wytrawnego wina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę advocata, piwka niet:P Bechemotku za Ciebie i Twoją dietkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucam okiem na tańce łamańce, coś czuję, że dziś odpadnie Staliński:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż kibicuję Pyrek, my szczecinianki musimy się trzymać :-). Ale z ręką na sercu, podziwiam ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na pana Gołotę nie patrzę, bo mnie denerwuje jest taki nieporadny i nie widze w jego występach nic zabawnego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Monika rozkwita z odcinka na odcinek:) a ona chyba taka przeflancowana Szczecinianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów mu słodzą:o zresztą Gróniaczkę też jakoś tak faworyzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to przeflancowana :-D. Ale widzisz, ja urodzona w Szczecinie, najlepiej czuję się w Gdyni a mieszkam niestety wiesz gdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku mój czas na dzisiaj się skończył, jeszcze raz życzę wytrwałości i... czekam na oficjalne ważenie;) za czas jakiś - zapisałaś chyba stan wyjściowy? - buziam Cię serdecznie 👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie pada i nie za ciepło :O Zapodaję kawkę (_)>(_)>(_)> i inusię (__)>(__)>(__)> i herbatkę |__|}|__|}|__|} :)):)):))) Rozpaliłam też w kominku:D Jak,, przyjdziecie ,, na topik to będzie Wam cieplutko;)))) bechemootku👄powodzenia!!!🌼 zuuzik👄i bechemootek👄się wczoraj odchudzały;)))a terterek👄 i beti👄wcinały serniczek ;))) Hi,hi,hi:))):)):))) Bonitko👄upiekłaś nowe ciacho???Po tamtym nie ma śladu;)))) Dziewczynki❤️spokojnego dnia:D Całuski👄👄 Pierwsza zmianaa jutro wyjazd:P...Jadę na wsparcie do Zgorzelca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ❤️ dzięki za inusię👄 U mnie nie pada i nawet jest ciepło...... Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki malinki . Bandersku wspaniale ciepełko kawunia czego więcej chcieć tylko zdrówka :D Persoanlna ..🖐️ Bonitko...serdeczne dzięki 👄👄👄 A ja od samego rana podzwaniam po serwisach piec u rodziców padł miesiąc temu wymieniono mu jakąś płytkę ,teraz pan serwisant nie ma ochoty przyjechać choc dal na płytkę gwarancje :(Dugi chętnie wymieni ale trzeba mu zapłacić nić nie rozumiem ,podzwoniłam do lodzi do kierownictwa jak to ma być dzisiaj ciąg dalszy rozmowy mial być ale kierownik będzie o 10 tej a w domku u rodziców zimno krew mnie zalewa na pieprzoną sprawę .Dla wszystkich miłego dnia 👄oby tydzień nie zaczął się tak jak mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×