Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi do mnie nie doszly:( Moj plaszczyk juz sprzedany. Az pod holenderska granica mieszka kupiec a raczej kupcowa:) A ja nie bylam jeszcze w tych okolicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :-), płaszczyk chyba wyślesz? A może chcesz osobiscie i zwiedzić okolice? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, nie mogłam być zbyt długo na Dukanie bo zwyczajnie byłam słaba, nie wspominając o problemach w wc:( teraz jem czarny chleb z ziarnami i tak jak w Dukanie mięso parowane, ryby, wędliny chude i sery półtłuste z tłuszczem do 4 % poza tym owoce i warzywa, jakoś się trochę zatrzymało ale powoli zaczęło znów schodzić i mnie wystarczy tak wolno:) Bonitko, ten tort kupiłam po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni, na ten wiśniowy też mam ochotę :D Dobrze że udało się sprzedać płaszczyk, zawsze jeszcze komuś posłuży. Pewnie jeszcze pstryknę fotkę tej kamizelce ale mnie w niej to już problem bo nie ma mi kto pstryknąć :( ,ale na wieszaku pewnie też będzie widać co i jak. Ostatnio mam fotki zrobione 1 listopada jak chcecie to wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dylemat! Jednym okiem zerkam na tańce a drugim na gdański aeropag na tvn 24 - uwielbiam ten program!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołożyłam do kamizelki czerwoną bluzkę i jak widać na zdjęciu jest różowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha teraz rozumie puchy na kafe:) W telewizji tancuja:) Tokina zdjecie doszlo. Bardzo ladnie i dobrze wygladasz. Ta czern w zestawieniu z zywymi kolorami bardzo Ci pasuje. I mocno schudlas. Przyznaj sie ile? Na zdjeciu widze ze jest tylko polowa Tokiny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Bonitko:D:D tylko 11 kg :P więc do połowy jeszcze bardzo dużo i pewnie tyle to aż nie chcę :D no ale ze 20 to jeszcze mogłabym :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuknijcie na @ tam jest jeszcze jedna fotka i jeśli się uda to tak chcę :D wtedy będzie widać na prawdę efekty , teraz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci Tokino wymarzonej wagi. Ale naprawde juz teraz wygladasz bardzo, bardzo dobrze. 11 kilogramow to jest bardzo duzooo!!! Wyobrazam sobie ile samozaparcia kosztowala Ciebie ta dieta. Warto bylo efekty sa zaskakujace. Pisze prawde Tokina. Kurcze trzeba sie wziasc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się jeśli tak uważacie, bo ja tak za bardzo to nie widzę , tyle że nogi mi schudły i spodnie lecą, musiałam wyszukać spodnie z lamusa i kupić na razie jeden rozmiar mniejsze :D ale mam nadzieję że będę mogła kupić jeszcze mniejsze :D No ale dziś najadłam się bardzo, bardzo ciasto, tort, nawet nie chcę myśleć ile to kalorii i jak długo będę za to pokutować , ale to nic, nie martwię się tym wcale, jak pisałam wcześniej przyszedł dla mnie czas na dopieszczanie :D więc się dopieszczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, wzruszyłaś mnie ostatnią fotką. Nie tylko ty dążysz do wymarzonego ideału..........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....Tokina chcesz wygladac jak na tej fotce:):) Ja rozumie Ciebie doskonale:) Jest tylko jedno malutkie ale:) Ile lat temu bylo robione to zdjecie? A zdjecie bardzo piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się będziesz śmiała Bonitko bo nie tak dawno, no tylko 12 lat temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat temu wygladalas bardzo, bardzo... Tokina. Probuje sobie przypomniec co bylo ze mna 12 lat temu:O Chaba tez bylo znacznie lepiej jak dzis:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 7 lat to było właśnie nabieranie, nabieranie bo hormony jedne i drugie, poza tym leki na żołądek i brak pracy, brak ruchu i efekt jest taki jak dziś ale kiedyś było całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku może to nie ideał, no ale chciałabym ......trzeba wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożegnam się bo widzę że jesteście zajęte a ja jutro idę znów na 7 i będę w pracy do 18 więc muszę się już położyć. Dziękuję za pogaduchy i zmykam na poduchy:) Trzymajcie się cieplutko, spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Tokina. Dieta wymaga tyle samozaparcia dlatego trzeba mocno wierzyc i dazyc do idealu. Moze nie masz jeszcze swojej wymarzonej wagi ale juz mozesz byc dumna. I pewnie jestes. Ja dziewczynki bede sie na dzisiaj odmeldowywac. Przelece jeszcze szybciutko wczorajsza gazetkei poloze sie wczesniej. Kurcze martwie sie, cos ostatnio jestem za czesto zmeczona:( I wlasciwie bez powodu. Nie wiem czy to zima? przeziebienie? Zycze dobrej nocki🖐️ Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×