Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

mi by się też przydała jakaś dieta ale ja lubię jeść i co mam zrobić chociaż ostatnio schudłam dwa kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Bechemotku, pewnie już Twój żołądek trochę się skurczył więc ta ilość wystarczyła, byś byłą syta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś żle już widzę chyba muszę iść spac ale jeszcze posiedze póki mam laptopa córki przyjdzie za godzinę to mi go zabierze jest u kolezanki na drugiej stronie ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to sa smieszne porcję,ale wiem idzie się do tego przyzwyczajć,a potem jest to wystarczająca porcja dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śniłą mi się dzisaj Tokina i Roberta jak ja z Robertą jestesmy u Tokiny w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi! ja nie zjadam tego wszystkiego, co polecają - myślę, że rygor polega na ilosci użytych tłuszczy, protein itp strasznych słów. I rygor czasowy!!! I zachowanych proporcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no bo ja muszę sobie pojeść a nie na spodku od filiżanki to bym musiała zjeść na 10 spodkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh oglądałam mam talent i wkurzyłam się, że mały Jędrek nie przeszedł, ale to chyba celowe zagranie jury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś przerabiałam diety:-p. wiecie czego najbardziej brakuje mi we wszystkich dietach? Świeżego chlebusia z pachnącym masełkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też próbowałam ograniczać się w jedzeniu ale jakoś mi to nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostanio z dziećmi się uśmiałam a najbardziej z syna,bo jadł szybko i cała buzia on nie umi inaczej jesć,powiedziałam mu,ze jego przyszła teściowa to się przerazi zięcia ,bo on jednego kotleta na raz do buzki wziął:),a ciasta uwielbia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ustawiłam na trzy ale będę musiała zmienić na 4! m wraca z pracy po 16 a chce jadać ze mną. Więc muszę miec jakas przegryzkę do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tez pogawedka z wami humorka porawiłam,niby u nas ładna pogoda jutro ma byc zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz proszę o któej zaczynasz i co może być przekąską? np. marchewka surowa? nie przeszkadza Ci gotowanie dla małżyka? tzn nie drażnią Cię zapachy? i jak sobie radzisz z przyprawianiem potraw dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi zanim Twój synek będzie miał teściową pewnie nauczysz go wszystkich manier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, mam dorosłych synów i wszyscy uprawiają jakieś diety :-D. Sportowe, takie na siłownię a najmłodszy na przytycie :-p. Rozeszły się nam domowe smaki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady Bechemotku ❤️ Kosmi Zuuzik ma rację zani twój syn dorośnie to nauczy się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×