Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziku! Współczuję pokłutej dupci :-o. U mnie prószy snieżek, w dzień jest beznadziejnie, bo leją głąby solą :-O. Niech leją na głównych ulicach a moją boczną niech utrzymują na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko! jak mi przykro. Wiem co przeżywasz w związku z pracą. I jeszcze gorączka :-O. Mój M od piatku gorączkuje, dziś zamiast lepiej, jest gorzej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi dzielnie szykuje się do sanatorium, ja byłam raz i jakoś nie spodobało mi się :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku to jakieś przesilenie u małżyka? mój już na chodzie, ale jeszcze słaby i kaszlący:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zuuziku👄ja się sama dopuszczam;)))) Ja jestem jakby za to odpowiedzialna:P poetko👄będzie dobrze!Zdrówko najważniejsze,a reszta się ułoży:D Spokojnej nocki Lecę na serialiki:)))) Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!!!! Dzisiaj rano w Holandii siostrzenica i chrześnica mego M urodziła dwie piękne córeczki, Maję i Lenę :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku dziwne to gorączkowanie:o a co właściwie jest m? Banderasku a wiedziałam, że Ty szefowa, ale nie personalna;) ale jeśli tak, to Ty będziesz świeciła oczami;) u nas kadrowa straszy karami finansowymi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wróciłam z pracy i jestem jakaś wypalona :O nie mam weny do pisania:( no ale jak poczytałam co się święci :D no to trochę odżyłam, bo widzę że to naprawdę może być Walny Zjazd ! Cieszę się że wszystkie tak pozytywnie podchodzimy do tematu. Nawet Tereterek planuje nocleg w K ...e normalnie jestem w szoku:D Byłoby super gdyby przyjechały wszystkie dziewczynki, no ale..... nic już nie powiem, bo same wiecie :) Poetko, sama nie wiem co Ci napisać, bo strasznie mi smutno że tak może być jak piszesz i jestem na Ciebie trochę zła , bo przypomnij sobie nasze rozmowy 2 lata temu ? Mówiłam odejdź , kurcze byłaś 2 lata młodsza i dziś pewnie nie miałabyś takich kłopotów. Myślę jednak że nie jesteś na straconej pozycji bo masz wieloletnie doświadczenie, które jest Twoim atutem. Jeśli się nie powiedzie w tej pracy to poszukaj pracy w O.... może tu będzie łatwiej, a do domu będziesz dojeżdżać tak jak teraz do O:) Kuruj się nie daj się grypsku, trzymaj pion i nie daj się 👄👄 Zuuziczku mała czuje się lepiej , była dziś u mnie i będzie do końca tygodnia , tyle że nie wiem czy ją będą co rano przywozić, czy zostanie od jutra do piątku tak jak obie tego chcemy:D no , ale to zależy od mamy. Wybaczcie dziś nie posiedzę , lecą na podusię bo jak pisałam jestem jakaś nijaka , może do jutra mi przejdzie. Trzymajcie się cieplutko , spokojnej nocki i miłych snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, chyba dwujajowe:-). moja mama mówiła, ze skoro jedna była główką na dół a druga do góry, to raczej dwu, .Jednojajowe podobno trzymają się za rączki :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie wiem co mu jest, słowem - infekcja, kaszel, ból gardła, głowy (zatoki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino wypoczywaj co do spotkania, to nie chciałabym, żeby to był z dużej chmury mały deszcz:P ale, że przeważnie widzę szklankę do połowy pełną;), więc trzymam kciuki i wierzę, że się nam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od razu antybiotyki:o lekarze dają na wszystko, oj słabe te nasze chłopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, antybiol zaordynowała moja mama, po dokładnym wybadaniu ukochanego zięcia :-p. Teraz się martwi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam, że Twój małżyk pmaszerował do przychodni;) a siedział grzecznie w domu cały czas? może banieczki postawić, albo silniejszy antybol zaordynować, bo może to oskrzela, albo płuca, jak u mojej mamy:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na oskrzela, M nie da się wyciągnąć do przychodni. Ale obiecałam, że jutro nie popuszczę :-o. A na bańkach się nie znam, ja bym sobie nie dała. Raz Teo mały miał stawiane i był to dla mnie koszmar.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki👄 U mnie również posypało trochę śniegiem,ale to dobrze,bo zaraz zrobilo się jaśniej i czyściej:) Zuuzik,może i masz podobną wagę do mojej,ale Ty jesteś smukłą ,wysoką i długonogą dziewoją,a ja to kurdupelek więc u mnie to widać. Dziewczyny z moimi włosami to ja cuda wyprawiam,żeby je odżywić i jakoś przywrócić do życia,stosuję różne balsamy,maski,odżywki.......Terterku tego jedwabiu też używam i muszę przyznać,że po nim włosy są jakby ciut miększe.Niestety juz postanowiłam i w czwartek idę do fryzjera na radykalne cięcie😭muszę się pozbyć tych piórek😭:O bo inaczej same mi się wszystkie wykruszą:( Wkleiłam Wam link do obejrzenia przepięknych sladów z nie mniej cudowną muzyką-w sam raz do nacieszenia oczu kolorami wiosny-lata,taka koloroterapia. http://www.marolex.pl/relax/video/Keuke ... olland.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę czasu mi zabrało oglądanie slajdów,a w tym czasie pokazało się tu tyle dziewczyn:D Bechemotku Poetko Zuuzik Banderasku Tokina Poetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku też bym sobie nie dała postawić baniek:o Marijko dobrze napisałaś jestem dziewoją:P tylko jeden przymiotnik mi tu nie pasuje: smukłą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że wszędzie jakieś przeziębienia,grypska i niedyspozycje..niestety,mamy teraz taki okres sprzyjający zachorowaniom.Ja już przeszłam trzydniową jelitówkę,a teraz mój mąż z tygodniowym poślizgiem przechodzi to samo. Mnie sie to nawet przydało,bo fajne przeszłam oczyszczanie jelit:P,ale mój mąż to chudzina i jego to okrutnie wymęczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś mi z tym linkiem nie wyszło:( miały być slajdy a wyszlo jakies forum mariolexu....bu..bu ..sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotu podałaś już lekarstwo małżowi?chyba daje Ci poaplić co?chory facet w domu to masakra:O wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×