Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

selera nie lubię wcale, jabłka w sałatce nie cierpię:P więc ta słałatka - pewnikiem pyszna - odpada jak dla mnie;) ale ja jestem dziwoląg;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko! Nie wiem, czy to jest komplement?... ale baardzo się cieszę, że powiedziałaś, ze masz tak jak ja :-D. Uwielbiam mieć nieład, wszystko dziwnie poukładane(albo i nie). Kocham mieć artystyczną duszę, nawet jeśli nie jestem artystką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik,bo te gruntowe pomidorki są najsmaczniejsze mniam.......maja taką slodycz w sobie.Wtedy nie muszę robić żadnych sałatek,tak chrupię. A czy wiecie,że 17 lutego przypada święto waszych milusińskich-kotków i to swięto międzynarodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko!!! Ja też uważam, że sprzątać trzeba wtedy gdy się musi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz pozegnam sie na dzisiaj. Dobranoc dziewczynki. Dobrej nocki do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !udało się Bechemotku ja też nie znam przepisu Kosmitki,ale chEtnie go zanotuję ,jak któraś z dziewczyn poda go na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzynarodowy Dzień Kota (ang: World Cats Day, wł: Giornata mondiale del gatto) święto naszych milusińskich obchodzone jest 17 lutego (w Polsce od 2006 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś nam podeśle przepis :-) Ja staram się robić proste surówki, nie przepadam za udziwnionymi przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku,Terterek namalowała portret swojego Ogoniastego -to ma jak znalazł na prezent dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku ja też się pożegnam,dziekuję za miłą pogawędkę,bratnia duszo:P. Dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Marijko kochana🌻 życzę Ci Wszystkiego Najlepszego pomyślności, radości i samych sukcesów a przede wszystkim zdrówka👄 chociaż spóźnione życzenia ale z głębi serduszka płynące Skarbie mocno Cię przytulam i ściskam mmmmmmmm👄👄👄🌻 Dziewczynki kochane bardzo wam dziękuję za tyle wspaniałych i życzliwych komentarzy o mojej córci 👄 aż łezka mi się w oczku zakręciła :( oczywiście z radości :) I tak jak napisała Terterek czas płynie nie ubłagalnie pamiętam, że jeszcze nie tak dawno ja szykowałam się tak jak ONA dziś . Tertereczku dziękuje Ci bardzo👄👄 Bechemootku pięknie ujęłaś "Calineczka" buziammm Cię mocno👄 i muszę Ci napisać, że nie tylko u Ciebie szkło się pobiło ale i ja dziś zbiłam swój ulubiony kryształowy rożek :( ale to chyba na "szczęście"👄 Bonitko pięknie dziękuję za miłe słowa👄👄 A dżinsy też lubię jak są orginalnie podwinięte ale rzadko mi się zdarza, że kupuję bez podwijania :( Zuuziczku dzięki 👄👄 Roberta duży buziak posyłam 👄👄 Beti👄👄 No a teraz lecę na podusię :) Życzę każdej spokojnej nocki i posyłam na dobranoc po BUZIACZKU 👄👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhhh Bechemootku bym zapomniała może w tym tygodniu do Ciebie dryndnę pod wieczór tylko napisz kiedy Ci pasuje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuknęłam jeszcze raz :-) Do jutra, Pszczółko, czekam na sygnał :-) Proszę, aby Anioły czuwały nad nami❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie Kawusia czeka zaparzona i ciepelkow kominku Dziewczynki podeslijcie jeszcze raz ten Kosmitkowy przepis salatkowy,gdzieś mi umknęło Ale przyznaje wyrasta nam śliczna młoda nowa Pszczóleczka,wczoraj nie moglam oczu oderwać,I widze,ze moda na sukienki sie nie zmienia.I chyba bardziej mi sie takie podobaja sukieneczki niż kilka lat temu dlugie,cięzkie i potem nikomu niepotrzebne wiszące w szafie.Taką kieckę przynajmniej kiedyś jeszcze sie załozy. bechemotku gratuluje synowi zaliczeń i ma dlugie ferie widzę,moja to tylko tydzień miała Teterku ja też widzę w inny sposób rozmawiam już ze swoją na bardziej doroslejsze tematy choć nie powiem,że latwiejsze Personalna a czemu synio tak rzadko Cię odwiedza ,daleko ma do domu? Zuziczku czasem trzeba i w domu cos upiec i a wtedy wiadomo sie widzi i zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie świeci słoneczko Małgosiu dziękuje za kawkę z chęciom się napije pychotka dzisisja odpoczywam jutro też w e wtorek ide na rano do pracy miałaom iść na ale ta jedna młoda chce sie zamienić wię się zamieniłąm a dla mnie lepiej rano bo o 14 jestem w domu i mam całe popołudniu wolne pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam rosołek zapraszam (_______________________________________________________) życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje obiadek rosół z amkaronem(________________________________________) drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ pieczeń ######################## kapustka biała i sosik życze smacznego może teraz przejdzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ Beti jak zwykle niezawodna serwuje niedzielny obiadek. Ja bede dipiero zbierac sie do przygtowania obiadu. Dzisiaj u mnie sa szaszlyki:) Lubimy bardzo, zreszta my lubimy wszystko jesc:) Podaje przepis na salatke wedlug przepisu Kosmi Warzywna sałatka 1kg.kapusty-poszatkować 1kg papryki-pokroić w paski 1kg.cebuli-w polksięzyce 1kg.marchwi-zetrzeć na tarce 1szkl.wody 1szkl.oleju 1szkl.octu 3,5 łyżki soli wszystko razem gotować w garnku 15 minut.następnie do słoików i pasteryzować 20 minut (ja osobiscie dodaje duzo mniej cebuli i jeszcze troche cukru do smaku) Warto wyprobowac, salatka jest naprawde dobra. Milej niedzieli zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny dzień🖐️ Bechemootku🖐️ tylko mi napisz w który dzień by Ci odpowiadało👄 Małgosiu🖐️ mi tez się takie leciutkie sukienusie podobają i dzięki za miłe słowa👄 Bonitko szaszłyczki to ulubione danie mojego młodszego synusia :) chociaż ja też lubię mniam, mniam mmmmmmm👄 Przepisik na sałatkę też wypróbuję :) A ja podaję goloneczkę zapiekaną z warzywami (&&&&&&&)> (#######)> no i oczywiści piwko :P :D desperadosa U U U U U U U U U SMACZNEGO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×