Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Widzę że jesteście zajęte , więc też lecę na podusię , trzymajcie się cieplutko , miłych snów , spokojnej nocy 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Banderasowa się szkoliła. Ale Bondi? Coś mi łazi po łbie jakieś sanatorium ale umknęło mi - planowała? wyjechała? czy się mi śniło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki Bondi owszem planowała sanatorium, śledziła listę, ale na bank nie wyjchała, jakiś czas temu była na garnku, a poza tym pożegnałaby się z nami na czas wyjazdu. ona się obraziła...na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! Co ty opowiadasz??? Jak to obraziła się? A nawet jeśli...to dlaczego nie odzywa się do reszty??? Przecież nie ma 12 lat - obrażają się przecież dzieci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusia jest zodiakalną panną - a one czasami tak mają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam Bechemotku👄 Bonita haloooooo kiedy do nas dołączysz wieczorkiem, tęsknię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spię. pisałam @. Zuuzik. Uważam tak jak Bechemoot. Bondi się nie obraziła. Ja też tak często mam, że po prostu wszystkiego misie odechciewa i nie chcę Wam psuć humorku. Pewnie myślisz o tym spotkaniu w K -wie i innym spojrzeniu na sprawę przez Ciebie i przez Bondi :) Bondi nie owija w bawełnę. Potrafi i w sklepie, i u doktorów powiedzieć co myśli, nie mówiąc o kiepskich fachowcach jeśli coś naprawia w domu. Myślę, że Bondi wkrótce się odezwie :) Dobranoc dziewczątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze P.S Zuuzzik. Na Ciebie nie można się obrazić. Jesteś fajną babką :P Buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też p.s. Nie rozumiem czegoś takiego jak obrażanie. Jeśli odchodzę, zawsze wyjaśniam dlaczego. Nawet jesli miałabym zerwać z całą grupą, wyjaśniam. Jeśli ktoś mnie urazi - mówię. Jeśli ktoś znika bez wyjaśnienia - zawsze się boję!!! Że coś się stało :-o Myslę, że wszystko jest w porządku, też mam dołki ! Całuski przesyłam👄, przytulam❤️! Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.upominek24.com.pl/index.php?k=5&pk=41&s=1&p=1329&b=1 🖐️ dziewczynki malinki to mój poranny zakup :D Ja juz buszuje od 4 .Mwysłałam do pracy po kawce już na 4.30 teraz zabieram się do prania dywników już nie pada deszczysko . A jest i kawunia pachnąca zostawiam w termosie .:D wiecie ja bardzo lubię rzeczy z mosiądzu i mam kuku na ich tle no ale cusz każdy coś tam ma ja mam to :D Dla wszystkich bez wyjątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem że dywaniki mam coraz mniejsze i po remontowniu dywanik zostanie tylko w saloniku ,Orsi oszcał mi dywanik na przedpokoju bo jak wybywam z domu bez niego to ze złości i zazdrości szcza ma upatrzony jeden maly w przedpokoju bo na szczęście zamykam wszystko on zastaje w kuchni i przedpokoju ,mała jedna więc tokinko wiesz teraz dlaczego te panele z przedpokoju muszą iść bo mi zaszcza je i będzie fetor :D a tak na płytki nie bo wstyd pańcia zobaczy i klapa mądrala wredna :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko ..święta racja dobrze że działki takie małe bo ja już nie daje rady przy tej a co dopiero jeszcze raz tyle :D..tylko te palenie mnie dobija nadal 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roberto jak miło że czekasz z kawusią, zapach przepiękny , o tej porze marzę tylko o kawie 👄 Widzę że od rana a właściwie od nocy:P jesteś na nogach , nie dość że wyprawiłaś Małża do pracy to jeszcze zakupujesz się nie całego :) Piękny ten zegar , ciekawa jestem gdzie go powiesisz , czy masz już upatrzone miejsce dla niego? Co do chodników to ja niestety mam inaczej, nie mogę stanąć bosą stopą na coś zimnego i dlatego chodniki czy dywany mam wszędzie, no ale ja domowego psa, kota nie posiadam , więc nie muszę się obawiać posikania :) U Ciebie chyba wiosna że chcesz prać dywaniki a u mnie niestety nawrót zimy, za oknem jest biało, w nocy spadł śnieg i nadal sypie :( Smutne to jest bo przecież za dwa dni pierwszy dzień wiosny. Nie mam jeszcze planu na dzień dzisiejszy , ale ponieważ mieszkanie mam posprzątane to tylko machnę jakiś obiad i będę się łikendować :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nadal śpicie, chyba muszę krzyknąć jak Poetka - wstawać śpiochy !!!:D Śniadania nie ma bo Tereterek zapewne obraziła się że nikogo wczoraj nie było na śniadaniu , więc może ja zapodam ,rogaliki maślane ( najlepsze w Lidlu:D) masełko, kakao, dżem , a jak ktoś nie lubi na słodko to dokładam jeszcze cały półmisek wędlin i chlebuś orkiszowy. Mnie się niestety pogorszyło :( chyba wychodzi dziś to mycie okien, zaczęłam kichać i katar się przyplątał , ciągle mi zimno , chyba pójdę znów pod kołderkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Przepraszam za nieobecność ale miałam awarię netu. Nie mogłam się pochwalić prezentem od Tokiny,sprawiła mi wielka nieopisaną radość. Tokina👄👄👄👄 Od paru dni mam kwiatuszki w sercu,ogródku i pokoju(część czeka na posadzenie w cieplejsze dni) Roberta:) No zakup śliczny w moim domu wyglądałby jak przybysz z innej planety,hi,hi mam skromniutko. Ale Orsi to mnie ubawił do łez,oj mamy się z tymi pupilami.Moja Buffy popuszcza sobie jak się wzruszy,zawsze jak moja córka wraca to jej zaworek nie wytrzymuje i kilka kropelek pójdzie ale ogólnie to przynajmniej piesio u mnie z górnej półki,zachowanie ma nienaganne i istna z niej arystokratka.Nawet je najchętniej z ręki z miski jakoś mniej jej smakuje:p:) Dziewczynki u mnie pogoda paskudna,zimno mokro wietrznie jakoś nie chce się wychodzić.Ja w przeciwieństwie do Tokiny mam co dzisiaj robić dlatego się pożegnam i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf jak dobrze teraz kawka mały odpoczynek :D wyprałam dywan jeden i mam dość . Tokino.. Orsi nie psika w pokojach a w przedpokoju sika ze złości jak mnie nie ma ,w sypialni też coś tam zostanie pod nogi bo tak jak ty nie lubię boso stać zresztą ja wcale nie chodzę na boso .👄 Wesołku Jeden ..twoja dziewczynka z radości mój ze zlości ale jedno mają wspólne nie lubią miseczki Orsi też je z ręki albo na kanapie na ręczniku :D istny szok dla kogoś kto nie ma takich pańskich przyjaciół . U mnie dziewczynki jest +10 świeci słonko ale zawiewa chłodny wiaterek dla mojego dywaniku to super zresztą może wisieć pd balkonem aż do świąt :D ciesze się ze się wam podoba mój nabytek ,Tokino...zajmie miejsce starego mam taki ze skóry i nie bardzo mi pasuje . Wesołku i ja nie mam cudów żyje skromnie ale czysto u mnie pracuje tylko jeden M a ja leń :D:D👄 No spadam coś pomieszać w garnkach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto +10 toż to istne szaleństwo u mnie +2 a z nieba prószy śnieg,na szczęście po zetknięciu z ziemią topnieje ale zimno brr. Słoneczka nie uwidzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie łepetynka,przyjdzie któraś pomasować mi skronie? Pogoda be,dzień wolny a tu takie puchystrajk czy co?! Zaraz mój M wróci z pracy i nie będę mieć dostępu do Was i se pogadałam. Miałam dzisiaj iść z sąsiadką oglądać bobry i ich budowle na pobliskiej łące.Uwierzycie że bardzo blisko mojego domu zadomowiły się te zwierzęta,ja nie dawałam wiary ale ponoć to prawda.Rolnicy zrezygnowali z koszenia traw i zrobił się tam taki mikroklimat,ktoś nawet widział samicę dzika z młodymi,nie wiem ile jest w tym prawdy a ile legend:p.No i muszę iść sprawdzić,hi,hi samicy dzika wolę nie spotykać ale bobra owszem.Jednak jak się domyślacie wycieczka odłożona na:,,nie wiadomo w kiedy,,z powodu pogody. szkoda bo ja lubię takie wypady,he,he na dzikie łono natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam ale czesto jakos teraz nie zagladam do Was,po prostu nie mogę zebrac mysli,nie wiem co pisać do Was,po prostu cały czas mysle o czymś innym. Nie na nikogo sie nie obraziłam ,życie jest za krótkie by sie gniewac zresztą nie ma o co.Też sądzę,ze nie znikne bez słowa. Jest tylko to ,że nie jestem na bieżaco tutaj, latam ostatnio po lekarzach,poszłam w piatek na usg całego prawie czlowieka.Chodzilo mi o zrobienie usg piersi bo miałam jakies dziwne obawy ,badanie wyszło ok ,natomiast zrobilam też usg tarczycy przy okazji i sie nie spodziewałam wykryli mi guzka w lewym placie,jestem zaskoczona i zszokowana bo nawet o czyms takim nie myslałam.Zresztą na korytarzu jak siedzialam i czekalam na badanie po kolei chyba ze 6 osob wychodzilo z takim samym rozpoznaniem ,lekarz wykonujący badanie sugeruje mi biopsje i od tego bedzie zależało dalsze leczenie.W poniedziałek ide do rodzinnego po skierowania na badania i musi mi powiedzec do jakiego endokrynologa mam iśc,najlepiej do takiego co pracuje na oddziale. tez czekam na to co powie mi dzisiaj znajomy chirurg co robic z tym. Nie wiem boję sie robić tej biopsji,napiszcie czy na moim miejscu poszłybyście zrobic? Dlatego dziewczynki przepraszam,ze nie pisze do kazdej z Was ,po prostu nie wiem co pisać ,moje myśli są nie wiem gdzie,siedze i wiecie co robie ,chyba psychika siadla mi do konca. także trzymajcie sie dziewczynki do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napiszcie które z nas mialy problemy z tarczyca ,wiem,że nasz Zuziczek i kto jeszcze,chce sie poradzic a nie bardzo wiem ktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku szkoda że poszłam na podusię ( czytaj - oglądałam serial z płyt) i dopiero wstałam kiedy Małż wrócił do domu, czyli godzinkę temu. Nie wiedziałam, że będziesz miała czas pogadać bo w zasadzie ciągle jesteś zajęta. Z tymi bobrami to ciekawa sprawa, wiem, że to atrakcja ale taka atrakcja może uprzykrzyć życie, kiedy zbuduje tamę na strumyku czy rzeczce a ona nagle zmieni bieg i zacznie płynąć na budynki. Tak że lepiej mieć te budowle bobrów na oku a dzikom lepiej schodzić z oczu , czy to locha czy stary dzik. Małgorzatko, po pierwsze bardzo się cieszę że wreszcie się pokazałaś, szkoda że nie dzyndznęłaś do mnie na skypa to opowiedziałabym Ci swoją przygodę z tarczycą . Też jak Ty, o tym że mam jakieś guzki i o tym że w ogóle mam tarczycę :P dowiedziałam się przypadkiem. Jednak z takim wynikiem usg należy najpierw iść do endokrynologa. To endokrynolog decyduje o tym na jakie badanie Cię wysłać. Myślę że w pierwszej kolejności powinnaś mieć zrobione TSH i wszystkie badania z krwi dotyczące tarczycy. Dopiero te badania wskazują co należy robić dalej. Ja miałam guzki około 2 cm , ale nie robiono mi biopsji, ponieważ po rozpoczęciu leczenia hormonami guzki zniknęły. Wyniki z krwi potwierdziły że mam Hashimoto i do końca życia muszę zażywać leki ale nie będę miała żadnej operacji , może w Twoim przypadku też tak będzie. Nie ma co panikować , tylko spokojnie porobić wszystkie badania i zanim na biopsję , udać się do endokrynologa. Wiem że w tym wypadku może być utrudnienie bo terminy są straszne ale często specjaliści przyjmują szybciej pacjentów pierwszorazowych, może Tobie też się uda. Roberto, ja to Cię podziwiam , ciągle coś zmieniasz , poprawiasz , przerabiasz , skąd na to bierzesz energię ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak się spieszyłam ze zapomniałam o masowaniu obolałych skroni Wesołka, daj Wesołku główeczkę, pomasuję, pochucham, podmucham, na pewno pomoże i przestanie boleć 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku dzieki za @ Tokino rozmawiałam przed chwila ze znajomym chirurgiem bedize pewnie jednak biopsja ale to na podstawie usg a zdjec on nie widział od poniedziałku dalej zaczne chodzic,tez powiedizał mi,ze musze ze zdjeciami do endokrynologa a na podstawie zdjec a nie tylko opisu sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ..ja miałam problemy z tarczycą ale ja nie mogę ci doradzić nic bo moja tarczyca rozrosła się wewnątrz ,jak pisałam leczona byłam jodem i moja tarcza stanęła w miejscu . A na biopsje lepiej iść bo zobaczą czy są to guzki zimne czy gorące jesli gorące należy intensywnie leczyć o tym zdecyduje endyk. tokino.. TSH nie zawsze jest miarodajne bo można mieć w normie a tarczyca jest chora niektóre leki fałszują TSH ja tak miałam .👄 Wrzuciłam fotkę do gara jak to sobie dzisiaj poszalałam na podwórku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto wiem pójde uświadomił mi to chirurg ,ze muszę tylko mam dziwne uczucia bo podal mi tez nazwisko oprócz endokrynologa lekarza chirurga onkologa by sie z nim w poniedizałek jak bede miała wyniki z laboratorium skonsultowac i to mnie całkiem tez dobilo.Poza tym czytam jest to zmian rozsiana to tez coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto, chyba mnie skręci dlaczegóż to u Ciebie już wiosna w ogrodzie i na tarasie a u mnie znów zima i śnieg w koło??? Poproszę o dmuchanie w moją stronę tego ciepełka, bo jak też chcę mieć tak pięknie na balkonie jak Ty 😭 Było kilka dni cieplutko a teraz znów zimno i śnieżyście i nad wyraz mokro, od moich łez też :( Co do tarczycy to wiadomo że trzeba zrobić wszelkie badania a nie sugerować się wyłącznie wynikiem USG. Dla Małgorzatki teraz jest ważne by się uspokoiła bo stres bardzo niszczy tarczycę a nic jej nie pomoże. Trzeba podejść do sprawy , spokojnie z rozwagą ale bez przesadyzmu, bo przecież jeszcze nic nie wiadomo. Dopiero endokrynolog może się dokładnie na ten temat wypowiedzieć a póki co to nie ma co panikować. Małgorzatko, przepraszam za przerwaną rozmowę, mam nadzieję że do niej jeszcze wrócimy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×