Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki malinki która ma dzisiaj niebo czyste i widać księzyc to biegusiem na podwórko zobaczyć ,dzisiaj księżyć jest najbliżej ziemi i warto na niego kuknąc więc i ja idę dalej oglądać .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracać od lampienia się na księżyc, trza pomachać łapką koleżanusiom. Napiekłam dziś paterę pączków, proszę się częstować.....:P OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Jak ja mam dziś komp. na wyłączność, to was niet :( Małgorzato .... Poczekajmy na wyniki i opinie lekarzy. Tak jak pisze Roberta, NIE PANIKUJMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio Roberto uśmiałam się setnie z tego szczania:D:D:D:D:D:D:D pięknie to opisałaś:) a powiedz, masz czasami nerwa jak on tak robi? Małgoś odpisałam Ci na nk, trzymam kciuki. Tokina a jaki syntetyk łykasz na hasimoto? a u mnie stwierdzono gravesa-basedowa, ładne nazwy co:P Wesołku faktycznie bobry śliczności zwierzątka, ale jak napisała Tokina ich działalność może być szkodliwa, robią nory w wałach ppowodziowych i te po nasiąknięciu rozmywają się:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto...a on może szcza ze strachu??? Zresztą, Ty wiesz lepiej, bo go dobrze znasz [usta} Acha......zegarecek w mosiądzu pucio :) Tez se idę, dobranoc , papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele i pozdrawiam na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatka też jest (__)? (__)? (__)? (__)? inusia (__)? (__)? (__)? (__)? Wczoraj mnie nie było bo miałam dość długie zajęcia w mojej grupie "Pa..ta" a potem orałam w kuchni bo dla dziecek zapaski małe szykowałam żeby zabrały ze sobą jak pojadą. Poczytam potem co na cafe a tymczasem śniadanko małe: dzisiaj śniadanie malinowe: http://cukierniczekreacje.blox.pl/resource/malinowe_sniadanie_001.jpg musli nie będzie bo Rowerzystka musi cosik innego chociaż przy niedzieli wszamac :P ale żurawinka jest i to w nieograniczonych ilościach Dzisiaj wraca moje dziecko z Holandii i młodsze wyjeżdża do Czech - istna zawierucha :D A ja żyje na kartonach i mysle że już niedługo :P POZDRAWIAM Cmokasy niedzielne posyłam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Beti! :D:D ❤️ my dzisiaj w dueciku - pozdrawiam Cię - fajnie jak śniadanko zjada sie z kimś miłym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie Dziewczyny na zdjęcia księżyca jaki wczoraj świecił - był najbliżej ziemi - istne zjawisko. Ja kieyś taki księżyc zastałam w górach -zwieszał sie nad Koniakowem jak płonąca zimnym światłem kula i czułam sie jak mały paproszek w Kosmosie. http://deser.pl/deser/51,111857,9287153.html?i=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście linki z portalu "Gazeta" zawsze sie rozłażą - trzeba skopiowac, wkleić w okno wyszukiwarki, usunąć spacje i dopiero "enter" Albo po prostu wejść na portal Gazeta i znaleźć artykuł w dziale "deser"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato👄👄 Witam i ja w ten niedzielny chłodny(żeby nie napisać zimny)dzień:) Oglądania księżyca u mnie nie było,niebo przykryte szczelną warstwą chmurniesprawiedliwe taki księżyc raz na 20 lat a ja nie mogę tego zobaczyć. Odnośnie bobrów to ja wiem ze to małe szkodniki a ich tamy powodują podtopienia ale w sumie tam szkody raczej niewielkie(na razie).Łąka jest w lekkim zagłębieniu,domu w znacznej odległości i jedynie nieliczni rolnicy nie mogą kosić traw.Jak się pewnie domyślacie już jeden się wyrwał podpalił trawy,dzięki temu można iść obejrzeć żeremia,pewnie kilka bobrzych zadków się zjarało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie-obiadowo-rosołowo-kurczakowo u mnie słonko pięknie świeci, co jakiś czas biała chmurka je przesłoni, ale jest oki:D dziś na cmentarzu bylo już sadzenie bratków, wybrałam pomarańczowe, mam nadzieję, że już nie zmarzną:) Beti po góralsku znaczy z czym? oświeć mnie plisss Wesołku hehe nie wszystkie bobry to szkodniki;):P, prawda? Terterku u Ciebie ruch jak na centralnym:) księżyca wczoraj nie obejrzałam, Robercika przypomniała, a ja zapomniałam:o mus lecytynę łykać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ rosołek pychota i drugie danko też ❤️ u mnie toże rosołek, i kurczaczek ;) kapustka czerwona i surówka z pora z jabłuszkiem. Zuzik - boberki warte hołubienia :P strzyżenia i pielęgnowania ;) U mnie ruch, małżyk próbuj narzekać bo on chciałby zebyśmy już sami we dwoje sobie byli a ja mu mówie: ciesz sie chwilą bo to ostatnie podrygi - wyfruwają z gniazda - może kiedyś zatęsknisz za tym harmiderem :P:P:P Syn wyregulował mi okno w kuchni, lampe nad piecem. Kota wymiział na całe następne 3 tygodnie bo dopiero wtedy przyjedzie :D A dla mnie najprzyjemniejsze jest jak dzieci jedzą - dla moich dzieci można gotować i zmęczenia nie żal - jedzą z wielką radością i entuzjazmem :D - to najlepsza zapłata po długim staniu przy piecu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄 Masz rację,przyjemnie jak jedzonko znika z talerza choć moi rozpieszczeni i rzadko pochwalą.Jak tak sobie myślę że jakby raz na jakiś czas ugotował coś dobrego to wtedy byłyby ochy i achy a tak,zjedzą i tyle.Człek chciałby usłyszeć jakiegoś komplimenta;p:) Zuuzik👄 No w moim klimacie sadzenie bratków raczej nie wchodzi w grę,łapki by bardzo zmarzły.Przed chwilką byłam z Buffy na spacerze i jest strasznie zimno.Myślę że dzisiejszej nocy będzie sporo poniżej zera. Apropo bobrów to jednak większość szkodniki jedynie własny nie,hi,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie u mnie już po obiedzie a robiłam go w ekspresowym tempie bo wróciłam do domu już po 14 i startowałam prawie od zera. Siłą rzeczy musiałam posiłkować się gotowcami i oto co wymyśliłam na szybko Ziemniaczki tłuczone , karkówka pieczona w piekarniku {kiedyś } więc odmrożona , sos z torebki - 4 sery i surówka z pekińskiej robiona dziś, wiem ze Wy już po obiedzie ale jakby ktoś jeszcze był głodny to zapraszam. Roberto ubolewam że nie wiedziałam nic o tym księżycu wcześniej, zanim ukradli mi net:( tym bardziej że i tak nie spałam prawie do 2 w nocy co dziś odrobiłam rankiem:P ale wielka szkoda:( poszukam tego artykułu w Gazeta. Tereterku , nie dziwię się Małżusiowi że już z lekka zniecierpliwiony bywa ale , no ileż można patrzeć na kartony:P Masz rację kiedyś wspomni ten rozgardiasz ale czy zatęskni, wątpię, do spokoju i wygody szybciej się człowiek przyzwyczaja. Beti , mam nadzieję że po wczorajszym dniu jesteś odpowiednio zrelaksowana i dziś masz dużo lepszy nastrój i tak trzymaj👄 Zuuziczku , wstyd się przyznać jeszcze nie byłam na cmentarzu by po zimie zmienić wystrój , no ale ja nie mogę tam nic posadzić. Mama postanowiła na całości położyć płytę, więc zostają tylko donice i kwiaty do wazonu. Pytasz o leki na tarczycę,więc biorę euthyroxN 120 i 100 na zmianę co drugi dzień. Jeśli chodzi o nazwę choroby to muszę Ci powiedzieć że kiedy pierwszy raz usłyszałam Hashimoto byłam bardzo przestraszona a moja lekarka śmiała się że pacjenci zawsze tak reagują na tą nazwę natomiast jakoś łagodniej przyjmują tą nazwę którą Ty podałaś :D Szkoda że nie było mnie wieczorkiem bo Poetka przytachała całą paterę pączków ,ciekawe czy własnoręcznie wykonanych i czy jeszcze został się choć jeden? Wesołku , to może zrób w domu jakieś dwa tygodnie strajku, gotuj po najmniejszej linii oporu a jak już zobaczysz zniecierpliwienie na twarzach domowników to wtedy wydaj wielki bankiet, ciekawe czy zrozumieją aluzję i wreszcie skwitują to wielkim komplementem. Z tego co nie raz opisujesz to muszę przyznać że dobra kucharka z Ciebie i w dodatku- chce Ci się. We mnie jakoś ostatnio coraz mniej zapału do wymyślania oryginalnych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek :D Przyznać się kto oglądał księżyc ,która widziała UfO :D był bardzo duży i łanie można go było oglądać poleciałam nad Odrę bo tam jest luneta bajeczny widok . zuuziku ..a pewnie że ma nerwa za każdym psiknięciem jak tylko popatrzę na tego gagatka to on łepek obraca i myśli sobie pogadaj sobie to ci ulży a jak pojedziesz do sklepu to ci i tak popsiakm 😠 nie robi tego za każdym razem więc.... Poetko myślę że to nie z nerwów to takie raz na jakiś czas wybryki . Wet proponował by go wysterylizować bo to ma związek zzzzz hormonami . Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie na pocztę i zawołałam wielkie WOW !!! Tereterku dopiero dziś zobaczyłam te Ptaki i Zorba i jestem pod wielkim wrażeniem szczególnie te ptaki wodne powaliły mnie na kolana :D wielkie dzięki za tą przesyłkę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam zapomniałam napisać że Personalnej też bardzo dziękuję , szczególnie ten PPS o szczęściu bardzo do mnie przemawia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wszystkie serdecznie pozdrawiam 👄 Obiadki pyszne mniam, mniam 👄 U mnie nie zbyt ciepło :( Dziękuję za @ 👄 życzę miłego wieczorku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu.. nie denerwuj się i nie zamartwiaj zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze👄 mocno Cię przytulam do ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie cała banda się pytam?;):P byliśmy dziś u znajomych, wybudowali sobie domek, pomalutku go urządzają, a ja robię łał jak fajnie mają;) dom za miastem, na skraju lasu, cisza, spokój, ale żeby nie byo, że strasznie, sąsiedzi w komfortowej odległości, więc spoko. laska ma talent do urządzania, najbardziej spodobała mi się łazienka, a właściwie pokój kąpielowy, tyle miejsca, że stoi w niej wielgachny wiat, a okno ma takie jak ja w małym pokoju:P kafle na ścianach - ciepłe beże, z wzorem, ale odrobinę w innym odcieniu, wielgachne 90x20, kuchnia też ecri, kafle trochę mniejsze, tym razem z wypukłą fakturą, ale cena.... szkoda gadać stówa za sztukę:P reszta jeszcze w trakcie urządzania bo chcą porządnie, więc się nie spieszą, młodzi są to mają czas;) a i podobała mi się podgrzewana podłoga - to jest to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny👄 Zuuziątko...:D ja już myślałam, że w tym kąpielowym jakaś wiata stoi :0 Myślę se "co za piorun" sauna czy czy jak ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Wczoraj byliśmy z M u przyjaciół, wróciliśmy późno. Dzisiaj byłam zajęta rodzinką i pichceniem obiadku:-o. Dopiero jutro poczytam co u was :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×