Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No nie, tego już za wiele . WSTAAAAAAAAAAAWAĆĆĆĆĆĆĆ!!!! WIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSNAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ❤️ tu zgłasza sie księżniczka terterek :D zaprasza na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? troche chyba napale w kominku bo temperatura spadła do minus trzech stopni http://www.chazelles.eu/obr/fontenille.jpg Zostawiam śniadanko: pieczywko http://www.cenyskupu.pl/Photos/rozne-rodzaje-pieczywa.jpg masełko http://cokupic.pl/i/c_big2513786.jpg wędlinki http://bluszszcz.blox.pl/resource/P1050300.JPG musli żurawinka Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko - spokojnie - waruje tu już od 7.00 ale zanim zaparzyłam kawe, zanim pokroiłam te wędlinki zanim nakryłam do stołu to troche zleciało :P:D:D POZDRAWIAM Cię! ❤️ myślałam żeby drapakom samochodowym jakoś ulżyć ale Ty już to zrobiłaś :D:D:D Miłego dnia! - śmigam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawusię, inusię też, herbatusię z cip:Ptrynką lub bez, żurawinówkę, miętówkę ...i czego tylko duszyczki pragną. Tylko się obudźcie :D:D: Filiżanek nawet nie próbuję wstawiać, bo mi się wszystkie poprzekręcają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku :D 👄...ja w wolnej chwili w pracy robiłam napoje....dzięki za pomoc, bo bez przerwy ktoś mi za czymś wpadał do biura. Dziewczynki, pijcie podwójnie. Na nerki dobrze :D:D:D Tylko nie sikać potem gdzie popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertertek👄 Poetko👄 Wiosenne heloł🖐️ No i ja myślałam że na środku łazienki wiata stoi i se myślę cholibka jestem sto lat za murzynami skoro nie mam zielonego pojęcia że takie cóś się teraz stawia w łazienkowni,masakra Kafelki za sto złotych,pomarzyć można:):) Dziewczynki u mnie nareszcie słonecznie :):) chyba powinien być w związku z tym dobry nastrój,ostatnio różnie z nim bywało:p:) Miłego poniedziałku i tygodnia Małgorzatko👄 Trzymam kciuki👄👄👄[usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki widzę że tu od rana powiew energii spory i wszystkie jesteście jakoś pozytywnie naładowane do walki ( z mrozem:P) albo wiosennie a ja niestety nie mam siły. W nocy znów nie mogłam spać i o 1 wzięłam tabsa nasennego :O do tej pory jestem nieprzytomna :O boli mnie łepetyna 😭 i już na pewno ------ Nigdy więcej tabsów nasennych No ale myślałam że sobie pomogę bo to juz druga bezsenna noc i co z tego ze zasnęłam jak dzień mam do doooopy przez duże D coś muszę zrobić w temacie:( Kiedyś Bondi pisała o melatoninie , może spróbuję tego specyfiku. No ale by kupić, trzeba wyjść z domu a ja się nie nadaję na wyjście :( Wybaczcie więc że na razie zniknę, może do wieczora mi przejdzie👄 Jeszcze dopiszę że za oknem piękne słoneczko lampi a ciśnienie bardzo wysokie 1035 Hp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki skowroneczki:):) choć niektóre bolą główeczki :p Właśnie wróciłam z dłuuugiego spacerku,było klawo jak diabli choć wyznam że mimo słoneczka chłodek,hi,hi nie wzięłam rękawiczek i mi łapki ciut zgrabiały.Pomyślałam sobie skoro przez okno tak ślicznie to wygląda i ciepło się zdaje:p to widać tak jest!,nic bardziej mylnego.No ale dobrze że ze mnie gorąca dziewczynka i jakoś całkiem nie zatelepało mnie na śmierć. Tokina👄 Dzisiaj Tobie masażyk skroni Bechemootku👄 Fajna wiosna,po co ją gotować:p:) Kosmitka👄 Pokryła się pomarańczowa krasą,pewnie zawstydzona ale dlaczego?!,czyżby myśli nieuczesane:p Ja tak pierniczę jak potracona ale jakiś mam smutek na sercu:(.Już dwa lata jak nie ma Asi a ja ciągle nie umiem o tym rozmawiać i myśleć bez żalu. Małgorzatko👄 Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poza mną trudny dzień,badania w 2 laboratoriach,wizyta u rodzinnego i endokrynologa.Jestem po biopsji wykonał mi od razu prywatnie endokrynolog.Teraz tylko oby wynik był w porzadku.Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku dzięki za trzymanie kciuków,że nawet o mnie pomyslalas dzisiaj.❤️ Pszczółeczko troszkę Twoja rozmowa mnie dzisiaj uspokoiła ❤️ lekarz daje nadzieję tylko czy tak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku masz rację rodzinny daje tylko skierowanie na tsh z tarczycowych badań zrobiłam wszystkie 3 w innym laboratorium bo w moim nawet tsh odsyłają i byłby wynik dopiero w środe.dziwne tylko hormony tarczycowe w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Małgorzatko, już szybciutko pozałatwiałaś wszystkie badania teraz tylko nie wiem kiedy będzie wynik z biopsji. Napisz proszę czy Cię bolało ? Mam nadzieję że jeśli wyniki TSH były dobre to i ten też taki będzie , no ale najważniejsze że już badanie jest za Tobą. Nie myśl proszę że którakolwiek zapomniała o Tobie dziś, nie ma takiej opcji. Ja mimo bólu głowy i fatalnego samopoczucia cały dzień :( o Tobie myślałam od rana i miałam nadzieję że kiedy już wrócisz do domku , napiszesz co i jak. Bardzo , bardzo trzymam kciuki by wynik był dobry i taki musi być innego wyjścia nie ma 👄👄👄 Dziewczynki w związku z tym że w dalszym ciągu jestem bardzo kiepska idę wcześniej na podusię , może dziś uda mi się zasnąć. Trzymajcie się cieplutko , miłej spokojnej nocy 👄 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ❤️ wiem ,ze myślałaś tylko ja tak pisze kawalkami bo kręci mi sie wglowie.Czy bolało nie wiem troche mi znieczulił bo wszystko w gab prywatnym to inaczej wygląda.takie nieprzyjemne jak kręcil igła przez chwilę,ukucie nie było bolesne tylko takie krecenie przy pobieraniu.ale to nie najwazniejsze wazne teraz wynik Musze tylko z morf pojsc do rodzinnego bo kilka parametrow odbiega od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato👄 Mam nadzieję że dzisiaj zaśniesz mocnym snem,którego nie zakłóci nic aż do jutra rana. Tokino👄 Wnerwiają mnie moi sąsiedzi,uwierzycie że nie pozwalają zasypać dziur w drodze żeby samochody nie mogły szybko jeździć?.Nie podoba im się że za szybko jeżdżą,przeprowadzili się nie dawno z miasta i chcą swoje porządki wprowadzać.Już mają na pieńku chyba ze wszystkimi,jak żyć z takimi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobry Małgoś kciuki trzymam non stop, spróbuj się wyciszyć, choć wiem jak się niepokoisz:( na wyniki hormonów tarczycowych też musisz poczekać pewnie do jutra, a tak apropo w czwartek zrobiłam sobie prywatnie tsh, niestety wynik ciut lepszy, ale nadal dużo poniżej normy, buuuuuuu😭, ale udało mi się zapisać do innej endokrynolożki, przyjeżdza do nas dwa razy w m-cu, i w środę do niej podrepczę, za jedyne 90 dych:P zobaczymy co ona powie, wtedy zdecyduję czy się jodować czy nie. Tokina to sobie narobiłaś:o mam nadzieję, że dziś się wyśpisz i jutro będzie o niebo lepiej:) Wesołku głupota ludzka nie zna granic Poetko hehe wczorajszą moją literówkę można było odczytać też jako fiat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik...z fiatem by nie było problemu. Mam maluszka :) Wesołku....ale ci sie trafiło!!!!! :( Powiedz mi co mają sąsiedzi do drogi???? Za jakość drogi odpowiada właściciel (za dziury też). Nie sądzę, aby właściciel drogi pytał się kogoś o jej naprawę (bez względu na kategorię drogi). :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzisiaj skrobałam szybki w aucie, rano było minus 2, a w dzień plus 12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik, dzień najważniejszy. Jeszcze miesiąc i będziemy malować jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×