Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku - pamiętam, ze Zuzik pisała, że zajęcia ma dopiero następnego dnia. Tzn zakwateruje się z grupą w środe i następnego dnia czyli w czwartek jest na zajęciach od rana. Przypuszczam, że w środe rozstaniemy się po południu - każda z nas oprócz Zuzika będzie chciała być w domu na wieczór. Bechemotku - jeśli tylko możesz to wpadnij choć na godzinke - to i tak będzie super ❤️ Będziemy czekały - adres znasz a jak nie to telefonik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Szerokiej drogi i bezpiecznej!!!:))))) Wspaniałych wrażeń🌼 bondi👄fajnie,że się pokazałaś:)))) Spokojnej i dobrej nockiDziewczynki❤️ Miłego dnia jutro:classic_cool: Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana! :O może ktoś jeszcze nie śi :O zapomniałam że nie mam numeru telefonu do Zuzika - miałam w starym GG i odinstalowałam - zniknęło mi archiwum :O Poślijcie mi ktoś mejlem - jeszcze nie śpię - proszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki wpadałam na moment a że nie było jeszcze kawusi to zapraszam na kawusię , herbatkę i inkę a także żurawinkę . Śniadanka dziś nie będzie bo Tereterek w drodze a ja też za chwilkę wyjść muszę , dlatego zapodaję do kawusi rogaliki drożdżowe. Dziewczynki numer do Zuuziczka wysłałam SMSem do Tereterka więc już prośba o numer nieaktualna . Nie smućcie się proszę , bo kurcze to spotkanie ma być radosne i ta radość wszystkim powinna się udzielić , nie tylko obecnym ale i nieobecnym, dając im nadzieję że kiedyś jednak się spotkamy wszystkie👄 Teraz już się zbieram, bo czas pędzi a jutro o tej porze będę juz w drodze do K ... O dziwo , mimo prognoz, u mnie słoneczko za oknem , no ale jest przysłowie- nie chwal dnia przed zachodem słońca....... mam jednak nadzieję że tym razem nie sprawdzą się prognozy a nie przysłowie. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, co tu tak pusto ? Przesyłam wieści od Tereterka , jest na miejscu, spaceruje odpoczywa , czeka na Zuuziczka. Pogoda w K... i u mnie też , była słoneczna jeszcze do godziny 12 jak rozmawiałyśmy z T , niestety nie wiem jak jest teraz w K ... ale u mnie zaczęło padać :( i schłodziło się do 15 st a było juz 20 . Zuuziczek jedzie pociągiem już jest przed K ... w okolicach Miechowa , czyli nie cala godzinka i będzie na miejscu. Obie dziewczynki wszystkie Was serdecznie pozdrawiają i przesyłają moc uścisków i całusków👄👄👄 Mam nadzieję że dziś wieczorem będą się dobrze bawić :) Rowerzystko , machnęłaś łapką ale nie piszesz czy będziesz jutro czy nie, bardzo Cię proszę daj znać co i jak :) Mam nadzieję że nas nie zawiedziesz bo obiecywałaś że będziesz. Jeśli o mnie chodzi to byłam w UP i posiadówka trwała godzinę. Nic nie wniosła do mojego życia a zabrała mi czas :( Obecnie produkuję się w kuchni, część prac już mam skończonych a jeszcze część się piecze. Na końcu machnę jakieś ciasto , najlepiej to z przepisu Pszczółki , bo ostatnio u mnie robi furorę :D - szybko, łatwo i smacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ pozdrawiam wszystkie dziewczyną życzę udanego spotkania i miłych wrażeń. przepraszam ostanio mnie mało,ale za dużo rzeczy w moim życiu się dzieję. a dzieki za trzymanie kciuków za córcię,egzamin poszedł jej dobrze i był łatwiejszy od próbnych. Dzisiaj syn pisał częsc humanistyczną w 4/5 był z historii,prosze o dalsze trzymanie kciuków jutro piszę mamtma -przyroda,a pojutrze angielski narazie tyle🖐️ buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 Tokina👄 Oczywiście że to będzie udane i radosne spotkanie,ja będę z Wami i sercem i myślami.I Wy pomyślcie o mnie bo jutro mam ciężki dzień,nic nie pisałam bo jakoś było mi trudno ale jutro czeka mnie komplet badań,niektóre dosyć przykre i właśnie to jest głównym powodem mojej nieobecność na zlocie. U mnie ciepło ale patrząc na niebo lada chwilka coś lunie,jutro ma być gorzej,mam nadzieję ze Wam pogoda dopisze. Kosmitko👄 Rowerzystko👄 Roberta👄 Pozostałe dziewczynki pojawić się żeby nie było że jak większość pojechała na spotkanie to tu zastój zapanował,spoczywa na nas wielka odpowiedzialność.Podtrzymywanie życia na naszym topiku to nie byle co,wiec dalej kobitki pisać bo klapsy będą na gołe pośladki. Terterek i Zuuzik pewnie już są razem,po tak długim czasie spędzonym razem albo się pokochają albo znienawidzą:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki OczYwiscie podtrzymujemy Wesolku co sie tylko da:P Jestem zla na siebie pokrecilam cos w komorce i nie potrafie przegrac zdjec na komputer.Ale jestem tepa brrrr.... Kosmi kciukasy za ezgaminy syna mocno sa trzymane.Ale to tylko na wszelki wypadek.Na pewno wszystko pojdzie dobrze. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku❤️ Dopiero teraz doczytalam. Bedziemy jutro mysla z Toba. Badania pojda szybko i sprawnie. A co najwazniejsze, wynik bedzie dobry! Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tokina jeszcze kucharzy I kreci ciasto:O Loki krecic i szykowac sie na jutro! Nie wiem co zapostanowil Bechemootek? POjedzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety, nie mogę być na spotkaniu 😭. Chyba muszę poczekać na emeryturę lub na bezrobocie :-o. Teraz niestety praca - a może stety! Zaglądnę później, teraz piszę..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄 Bonita👄 Cieszę się że Was widzę,dziewczyny następnym razem,mam nadzieję że nastąpi to jeszcze w tym roku spotkamy się i My,czyli i nam uda się dojechać. Ja dzisiaj jestem cała w nerwach,bardzo nie lubię wizyt lekarskich a jutro będę mieć dodatkowe badanka takie jakich ani nie planowałam ani jeszcze nie przechodziłam.I tak szykowałam się na wycieczkę a życie zgotowało mi przykrą niespodziankę,po raz kolejny.No ale już nie marudzę,trzeba być dzielną dziewczynka:p:) I ja postaram się,jeszcze zajrzeć tak po 22 jak mój M zwolni komp,to na razie buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:):) Pogoda bardzo u mnie się zepsuła,pada i znowu wieje wielkie wietrzysko.Czy te wiatry już się nie uspokoją nad Lubelszczyzną?!. Mam nadzieje że dziewczynki maja lepsza pogodę i oprócz degustacji dobrego wina w zaciszu hotelowego pokoju będą mogły odbyć udany spacer po mieście.Jak się rozmarzę jestem z nimi....................... Jak widzę na cafe cisza wiec i ja chyba się pożegnam.Dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam jeszcze chwilkę więc wpadłam do Was i zapraszam na kawusię, herbatkę i inkę . Juz za godzinkę będę w drodze ale jak widzicie , swoje myśli wciąż kieruję ku Wam. Jest mi strasznie przykro Wesołku że musisz iść na jakieś dziwne badania , ale może dobrze je zrobić, będziesz spokojniejsza. Myślami będę z Tobą , by choć troszkę umilić Ci te chwile. Wspieram Cię z całej duszy byś przeszła przez wszelkie badania bez strachu i by wyniki były dobre👄👄😍 Też zmartwiła mnie wiadomość że Bechemootek jednak nie przyjedzie :( przypomniałam sobie naszą rozmowę z K>>> rok temu gdzie zapewniała że następnym razem będzie z nami. Życie pokazało że nie zawsze możemy robić co chcemy :( Jednak to nic, bo przecież to spotkanie nie jest ostatnie , tylko jedno z kolejnych więc na pewno kiedyś się spotkamy. Ucieszyła mnie wiadomość od Rowerzystki że będzie i wreszcie poznamy bliżej naszą panią INCOGNITO :D Teraz dokończę tylko kawę i zbieram się do wyjścia. Myślami , sercem jestem z Wami wszystkimi , całuję Was i życzę miłego dnia👄👄👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino kawusia super. Udanego gawędzenia zyczymy Wesolku a za Ciebie mocno dziś trzymamy kciuki by nic nie bolało.Trzymaj sie i bądz dzielna dziewczynką.Daj znać jak wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkiwitajcie:D U mnie zimno bardzo:O I wieje i leje i leje i wieje:P Brrrr....!!! tokino👄dzięki za kawusię :))))...Podziwiam:))))że przed wyjechaniem znalazłaś chwilkę:D🌼 kosmi👄dzięki za pozdrowienia :))) Spotkanie pewnie bardzo udaaaane:D Git....a!!!!:D Jestem w tyrce niestety:P Buziaki i tulu❤️ Miłego wieczoru:))))) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ I co tam? Dalej mam trzymac kciuki Kosmi? Bo u Ciebie Wesolku mam nadzieje ze jest juz po wszystkim i przestali Ciebie meczyc. U mnie chyba zacznie padac. Zrobilo sie ciemno:( A w poludnie bylo jeszcze tak ladnie. Z tego wszystkiego zachcialo mi sie spac. Czekam, moze jeszcze dzisiaj odezwie sie jakas krakowianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ja dopiero wróciłam i może nie uwierzycie ale jestem bardzo zmęczona,bardzo.Już nie pamiętam w kiedy tak mnie wymęczono,byłam od rana na czczo,dopiero teraz podjadłam co mnie jeszcze bardziej osłabiło:p.Teraz idę wypić meliskę,hi,hi coby uspokoić skołatane nerwy. Bonita👄 Dzięks Małgorzatko👄 Dzięks Banderasku👄 Dzięks Tokina👄 To piękne że przed odjazdem znalazłaś jeszcze dla nas czas,jesteś kochana.Dziękuje i całuję bardzo mocno👄 Może i Roberta pojechała na spotkanie,skoro jej nie ma?,nie odezwała się przez cały dzień i Pszczółka. Idę pic melisę bo mi ostygnie całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam do domu cała i szczęśliwie :D Dziękuję za spotkanie, było boooosko :D Kto nie był niech żałuje, buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduję posłusznie po powrocie do domu:D było jak napisała Rowerzystka , mimo nieoptymistycznych prognoz , pogoda nam dopisała i przez większość dnia było słonecznie. Na zdjęcia trzeba poczekać aż Zuuzik wróci do domu i zweryfikuje, czyli gdzieś w okolicach niedzieli , poniedziałku, no przepraszam ale taka była między nami umowa i tego się trzymam. Wesołku pewnie się domyślam o jakie badanie chodzi :( ale mam nadzieję że wynik już znasz i że jest dobry👄👄. Kosmitko mam nadzieję że Twoje dziecię napisało wszystko na 6 i bardzo dziękuję za telefon👄👄. Za telefon i bardzo miłą niespodziewankę dziękujemy Marijce , która zaskoczyła nas bardzo 👄👄 Banderasku a Ty ciągle w pracy:( szkoda że nie z nami w K.... Bechemootku , byłyśmy tak bardzo nastawione na Twój przyjazd że bardzo przykro było się przyzwyczaić do myśli o Twoje nieobecności 👄👄 Dziewczynki wybaczcie , zmykam już bo jutro mnie czeka ciężki dzień , więc muszę się położyć wcześniej. Wszystkie Was bardzo gorąco pozdrawiam i mocno całuję 👄👄 życząc dobrej nocy😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bardzo się cieszę, ze spotkanie takie udane! I chyba będę miała koszmary nocne, tak przykro mi, ze nie mołam być :-( :-O. Smutasku! Trzymałam kciukasy i wiem, ze jest ok! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×