Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina chłopy już takie są i nic nie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a moja mama ostatnio mnie rani okropnie ale co zrobić musze jakoś z tym sobie poradzić a nie chce wybierać między mamą a kimś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tokina,hi,hi te chłopy z nimi źle,bez nich jeszcze gorzej.Mój się obraził i zaszył w drugim spokoju,nie mam czasem dla niego cierpliwości a on wrażliwy jak motylek:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku , pożyjemy zobaczymy czy z analizą czy bez bylebyś przyjechała, każda dołoży swoje i wyjedziesz odmieniona :D Beti, Ty dziewczyno to masz urwanie głowy, jak nie brat, to znów mama, dobrze chociaż że były Cię nie nachodzi, bo to już byłoby za dużo:O A teraz idziemy na jednego...... a teraz idziemy wódzię pić :D Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gul,gul,gul gul,do ryja tak wódzię wypija:p:):) Beti nie myśl już dzisiaj o kłopotach,na bok je i do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tokina na jednego YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Tokina teraz brat z mamą na mnie naskakują z kolegowali się i on jest dobry a ja jestem ta zła ale nie będe o tym tu pisać pogadamy kiedyś to ci powiem w czym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś pisałaś Wesołku że Twój Małżyk z gatunku mimozowatych ale muszę Ci powiedzieć że większość jest taka, najlepiej puścić focha i nie odzywać się a w rzeczywistości chodzi o to by mieć spokój , już te gierki przyjrzałam na wylot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Betuś, siła złego na jednego:( nie daj się i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, miałam telefon. Poczekajcie chwilkę, bo się zgubiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mój chłop mi nie dziamdzia,nie ma awantur ani pyskówki on się obraża,czasem nawet nie wiem za co muszę się domyślać,bo za diabła nie powie.Zamyka się w sobie i tyle,spokojny bardzo w obejściu:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina brat był wczoraj ale nie wychodziłam z pokoju coś tam pod nosem marudził sam do siebie posiedział chwile i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie ja nie moge miec spokojnego życie zawsze coś musi być nie tak jestem jakaś inna taki już mój los już jeden czas byłam spokojna a teraz nie jestem cały czas jestem w nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, spokojnie doczytasz :) my tu omawiamy sobie portrety naszych Małżów :P Wesołku no właśnie , taki jest najgorszy, lepiej byłoby gdyby czasem krzyknął a takie obrażanie się nie wiadomo o co to jest gorsze ale z drugiej strony przynajmniej nie marudzi i masz spokój, przynajmniej pozornie bo w środku Ciebie i tak wszystko wrze , bo wciąż się zastanawiasz o co mu chodzi i co znów zrobiłaś nie tak i czujesz się jak na cienkim lodzie :O:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tokina to nie mój chłop,on nie z takich znam go dobrze od pieluch,hi,hi niezły był z niebo kotlecik notabene:p:):) Jedni w nerwach krzyczą,rzucają krzesłami on się zamyka,ja wolałabym jakby się darł,przynajmniej wiedziała bym o co mu chodzi.Ja jestem zwolennikiem dialogu,jak mi coś leży na wątrobie to o tym mówię i nigdy nie stroję focha bo to dla mnie dziecinada.On odwrotnie nie powie o co mu chodzi tylko zamknie się w swojej skorupce i tam siedzi dopóki go z tamtąd nie wyciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to mój tato taki jest on nigdy się z mama nie kłóci idzie do drugiego pokoju i tam siedzi a mame wtedy rozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , rzuca mi się na palce :P pytanie czy przypadkiem nie dzwoniła Bonitka , bo tak nagle znikła , kurcze co się u niej dzieje że tak rzadko tu bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiihiiiihiiii! Psychoterapia internetowa Wesołku, to coś takiego, co my uprawiamy ;-). Profesjonalna...to ryzyko, nigdy nie wiesz na kogo trafisz :-p. A psychoanaliza to dla mnie psychiczna rzeźnia...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, ona rzadko bywa, ale co z Bondi??? Wróciła z Ciechocinka i ...............kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Beti, taka postawa może człowieka rozerwać na strzępy :P no ale na tym sztuka polega kto mocniejszy w nerwach ten wygrywa. Wesołku a nie znudził Ci się jeden facet od pieluch, wciąż ten sam ? to prawie jak kazirodztwo tak się znać od pieluch to jakby bardziej Twój brat :O eh, przepraszam plotę głupoty, chyba za dużo tych drinków już wypiłam:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku mi czasami pomagaja rozmowy z wami i wiem że tu mnie ktoś zawszew ysłucha mojego marudzenia i narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja chyba też już za dużo wypiłam bo literki zjadam ale nalej po jednym YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Bechemootku, Bonitka jeszcze czasem kuknie ale Bondi zupełnie o nas zapomniała , choć otrzymałam od niej świąteczne życzenia, jednak nie pokazuje się wcale. Sądzę że jest to celowe działanie a brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! i dobrze,po to jesteśmy! Aby wysłuchać, czasem dać radę, czasem opieprzyć, czasem nic nie mówić - ale słuchać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że jest celowe działanie a nie brak czasu :O Beti, widzę że wreszcie się rozochociłaś :D i teraz pijesz drinki jak smok :D ale nie ma sprawy polewam, polewam Y Y Y Y Y Y Y Y Y na zdrówko, nasze wasze i ich a przede wszystkim Zuuzika 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze że jesteście i za to wam dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Bechemootku, pewnie za bardzo czym się różni psychoterapia od psychoanalizy ale zawsze chciałam by ktoś mnie zdiagnozował analitycznie :P pewnie mogłabym się dużo o sobie ciekawych rzeczy dowiedzieć :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×