Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Roberto👄🌼 Pszczółko👄🌼 Wszystkiego Najlepszego w dniu imienin:):) Kciuki za maturzystów. Zimno diabelnie u mnie,nic się nie chce ino jeść,jeść,żreć i przekąszać.Jednym słowem jak krowa chodzę i ciągle coś żuję,szkoda że jak mućka nie mam dwóch żołądków to może hi,hi tłuszczyk tak łatwo nie odkładał by się na boczkach. Pozdrowionka wsiem👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! kochane koleżanki serdecznie dziękuję za życzenia karteczki ,prezenty itp. jest mi bardzo bardzo miło 👄 dla każdej z osobna 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄 Mama moja przywiozła mi ślicznego takiego prawdziwy tort z prawdziwą masą pieczony przez teściowa mego brata 86 letnią ,więc stawiam go na stole bardzo proszę częstujcie się jest wyśmienity :D oraz koniaczek Napoleon . Pszczołeczko ...kochana ziomalko życzę ci dużo zdrówka uśmiechu na każdy dzień 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 🌼🌼 bondi ..czekamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszych maturzystów koniczynki na szczęście posyłam a kciukasy obowiązkowo trzymam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm......Roberto! mniam mniam :P:P:P ale mi dogodziłaś tym tortem ❤️ Pycha! piję lampeczke napoleona: na zdrowie! YYYYY czisssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki, wpadałam na moment a tu widzę piękny tort się panoszy na naszym magicznym stoliku i w dodatku butelka Napoleona na rozgrzewkę więc ja czym prędzej częstuję się takim nietypowym cudnym tortem o koniaczku też nie zapomnę :D Dzięki Roberto , jeszcze raz wszystkiego co najlepsze👄👄👄 U mnie dalszy ciąg zakupów remontowych, nawet dla siebie też coś kupiłam, bo postanowiłam zmienić kolor ścian w swoim pokoju. Oczywiście proszę nie mylić z pomarańczowym:P tylko w moim pokoju w którym mam dwa odcienie żółcieni :P a teraz kupiłam fiołkowe lato:D ciekawe jak się będzie prezentować na ścianie, zacznę malowanie od ściany za szafą :P Małgorzatko, oczywiście u mnie nie ma możliwości zakupu gotowej kuchni, bo kuchnia jest malutka i trzeba wykorzystać każdy wolny centymetr. Szafki będą do samego sufitu i nawet nad lodówką, okap zabudowany i zmywarka też pod zabudowę.Na razie młodzi zastanawiają się jeszcze nad kolorem frontów, bo o ile wcześniej podobały się ciemne fronty , teraz jest zmiana koncepcji. jeszcze mają trochę czasu na zastanowienie,ale sprzęt już trzeba wybrać by wiedzieć jakie ma wymiary. Dziś kuchenki są i 60 i 50 cm szerokości , lodówki od 55 do 65 i większe, więc te rzeczy muszą być dopracowane bo jak już dokładnie wymierzy wolną przestrzeń to już nic się nie da zrobić. Dziewczynki, mam nadzieję że dzieci już wróciły z matur bo palce mnie już bolą od trzymania kciuków, mam nadzieję że pomogło i napisali na 6 :D Teraz znikam bo tupot małych nóżek na klatce schodowej daje mi znać że zbliża się mały tajfun:D:P i muszę się nią teraz zająć. Mam nadzieję wpaść tu jeszcze wieczorkiem👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wieczorkiem🖐️ja już po pracyczęstyje się torcikiem Roberty przepyszyn jest ja lubie słodkości ale za dużo nie mogę bo mi się przytyje a waże już tylko 63 kg jeszcze troszkę bym musiała schudnąć a i kieliszeczek też wypije coś ostatnie za dużo pije chyba muszę przestać żeby w jakiś nałóg nie wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał a to ci dopiero tort:):):) no i nie wiem co bardziej podziwiać,czy tort czy umiejętności w tak pięknym wieku.Najpewniej i jedno i drugie,więc jeszcze raz Łał,łał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberto 🌻❤️ Pszczółko 🌻❤️ wszystkiego najlepszego Poczęstuję się kawałkiem prawdziwego tortu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Roberto i Pszczółko!!! Wszystkiego najlepszego drogie Solenizantki🌻🌻🌻 a przede wszystkim zdróweczka👄👄❤️❤️! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki👄 Pszczółeczko❤️👄 i Roberto❤️👄 Dla Was mam wiązankę życzeń Imieninowych długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w całym życiu, miłości Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów. Pogody ducha, nadziei w lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności życzę Wam Kochane 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Małgorzatko❤️ byłam u lekarza biorę zastrzyki ale to jest pikuś...pan Pikuś:D gorzej dokucza mi gardło:( boli często chrząkam i doktórka moja powiedziała , że na tle alergicznym, przepisała leki i kazała wyprowadzić się z domu w czasie remontu:( a na to nie mogę sobie teraz pozwolić i siedzę w tym kurzu , muszę to przeżyć. Kuchnia - ściany - tydzień roboty, a później podłoga.....myślę, że wytrzymam. Pozdrawiam z zakurzonej chałupki Przepłukam gardziołek miksturą imieninową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kochane dziewczęta❤️ bardzo, bardzo dziękuje za przepiękne życzenia, prezenty, kartki i kwiatki👄👄👄👄👄 MOOOOCCNOOOOOOOO WAS ŚCISKAM mmmmmmmmm I CAŁUJĘ {USTA} Kochana ROBERTO ❤️ życzę CI w DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA SPEŁNIENIA MARZEŃ MIŁOŚCI SZCZĘŚCIA I ZDRÓWKA🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Przytargałam ;) ciasto rafaello (@@@@@@@@@@@) miodownik )################( i koniaczka Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y YY Y Y Bardzo proszę się częstować :) Dopiero teraz wróciłam do domciu, bo miałam zebranie u syna a wcześniej byłam u kardiologa także prawie cały dzień na nogach :( Jeszcze ras SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJE ZA CUDNE ŻYCZENIA I PAMIĘĆ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że tort smakuje ,może to śmiesznie z tym prawdziwym tortem ale wiecie ja mam lewe łapki do pieczenia a zamawiane w cukierni to dla mnie nie torty :D dlatego pisze prawdziwy nasączony spirytusikiem to jest to :D:d proszę się częstować poleję jest okazja bondi :D ciesze się że jesteś :D Nie wiem czy jeszcze dzisiaj się pokaże więc jeszcze raz dziękuję za życzenia . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka częstuje sie słodkościam wszystko pyszne a pić narazie nie będe bo samej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo Pszczółko, Roberto kochane solenizantki przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia imieninowe, moc zdrowia, szczęścia, pogody ducha, pociechy z pociech:)i wszystkiego wszystkiego co najlepsze🌻👄🌻 🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻 Pszczółko dziękuję za przemiły telefon👄 Bondi dziękuję Ci za kartkę i piękne życzenia, Personalna Tobie również buziaka ślę za pamięć👄 wczoraj jak przekazał Bechemotek (dzięks) byłam odcięta od netu:( operator jak zawsze w takich przypadkach tłumaczy, że przerwali kable:o pies ich drapał:P nie ma tego złego, dopiekałam jeszcze ciasta, bo dzisiaj świętowałam w pracy, gdzie przewinęło się ponad 30 osób i z 4 blaszek nic nie zostało:D:D:D pierwszy raz robiłam ciacho bez pieczenia, ono zrobiło największą furorę, sama załapałam się na kawałeczek i faktycznie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku a może spróbujesz alertek jest bez recepty Roberto podziwiam autorkę tortu:) Beti zazdraszczzam Ci tych 63 kilosków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam służbowy wyjazd do miasta, do kórego Robercika nasza jeździ czasami na zakupy:) właściwie jedzie nas cały autokar hehe, mamy święto i z tej okazji dostajemy różne wyróżnienia, niestety nie przekłada się to na kasiorkę, a jedynie na blachy;) albo dyplomy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku[czesc nie ma czego zazdroscić musze nowe ubrania kupować bo mam wszystko za duze i nie mam co ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł wieczorowo Kochane Pszczółko❤️ i Roberto❤️ Z okazji imienin składam Wam serdeczne życzenia: Zdrówka przede wszystkim,do tego szczęścia,radości oraz samej pomyślności w życiu i 100 lat!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti oj jak chciałabym kupować sobie mniejszcze ubranka:D a tu coraz większe trzeba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku nie przesadzej ze ty musisz kupować coraz większe ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam się połozyć ciśnienie poleciało mi w dół i łepetyna mnie boli mam 100 na 65 miłej nocki do jutra moje Perełki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zapomnialam tylko wczesniej mialam urwanie glowy dzisiaj teraz kiedy trzeba isc w poduchy zasiadam do komputera 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Kochane solenizanti W Dniu Waszego Swieta serdeczne zyczenia zdrowia , szczescia pomyslnosci i spelnienia najskrytszych marzen. STO LAT!!!!🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[serce🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spierniczyly mi sie wzorkii:( Litery tez wyskakuja mi nie takie jakie wybieram. :(Potrzebuje nowy komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wsiem :D kawunia podana jako że jestem pierwsza to mus :D Zuuziku ...a ty nie mogłaś wcześniej takiej nowiny zapowiedzieć 😠 beti..ja ważę 75 zazdraszczam ci takiej wagi bo to dla mnie marzenie :( tokino...szafki do samego sufitu a czy to będzie wygodnie ,ale co tam młodzi mogą skakać bo my to chyba już nie :D moja córka mówi że ona zupełnie inne by kupiła te lakierowane :D Personalna ...trzymam kciukasy za remont ja zaczynam po niedzieli jak siostra wróci do domku ,w niedziele ja odwozimy :( Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyłączam sie do kawusi od Roberty ❤️ - dziekuje, tak mi sie nie chciało wstać - kawa przepędzi resztki snu Roberto? to zdecydowałaś sie na te jasne mebelki do kuchni, które nam pokazywałaś? czy jakaś inna decyzja jest? Śniadanko: dzisiaj kanapki z pasztetem w wersji luksusowej http://galeria.tipy.pl/zdjecie,b,7524_0, i w wersji dietetycznej http://files.ithink.pl/Image/poskromione-kalorie.jpg musli soczki owocowe i duuużo pomidorowego Pozdrawiam - życze miłego cieplejszego dnia ❤️ ❤️ ❤️ a ja ide do pracy - troche zakwaszona jestem po wczorajszej gimnastyce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapki w wersji luksusowej sie rozjechały - jemy dzisiaj dietetyczne :P:P:P kto ciekawy kanapek luksusowych - może wkopiować link do przeglądarki, usunąć spacje i ...enter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U mnie dziś słonecznie ale wietrznie ;) Zuuziczku no WŁAŚNIE Roberta ma "rację" nie mogłaś wcześniej oznajmić, że będziesz tak blisko nas przecież mogłyśmy się spotkać chodź na parę minutek :( no ale cóż przepadła taka OKAZJA !!!! Chciałam WAM jeszcze raz podziękować za pamięć i przepiękne życzenia 👄👄 WSZYSTKIE WAS MOCNO ŚCISKAM mmmmmmm👄 Personalna życzę zdrówka i nie bolesnych zastrzyków :( 👄 Terterku dzięki za śniadanko 👄 nawet mi pasuje ta wersja dietetyczna:P gdyż jestem chwilowo na dietce ;) mmmmmmmmmm :) A ja to już ważę jak dobry kogut :P ;) te jelita mnie wykańczają :( Pozdrawiam i życzę dobrego dnia ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczóleczko...ciebie jelita mnie reflus wiesz co znaczy bo go masz .Dzisiaj idę do lekarki niech mi da na TK jamy brzusznej znajoma chodziła juz parę razy a mi daje tylko usg mam w nosie usg 😠 Pszczólko w Z-G jest ponoć usg najnowszej generacji jest ich kilka w Polsce muszę zdzwonić obadać co to . U mnie słonecznie ,ciepło bez wiaterku :D bondi ..jak przygotowania do komunii ,synowa sobie poradziła ? tertrku..to co córce się podoba :D to mi nie ,więc ja mebluje po swojemu meble mam zamówione przyjadą skręcone :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko,ciepluteńko👄 W sumie to nie bardzo wiem o czym pisać,jakoś nic się nie dzieje. Udał mi się skontaktować z jakiś czas nie widzianą przyjaciółką i umówiłyśmy się na wtorek,niby nic a cieszy,hi,hi.Swojego czasu byłyśmy papuszki nierozłączki,potem drogi się rozeszły,choć w sumie mieszkamy blisko.No zobaczymy czy jest jeszcze między nami ta chemia,która była kiedyś,czy upływ czasu i życie pozmieniało wszystko. To chyba tyle,buziam Zuuzik udanego wyjazdu,ja nadal siedzę na pupie co mnie bardzo wnerwia ale jak się bez kasy wycieczkować?. Miłego weekendu i na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×