Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku zawsze możesz znami pogadac ja też lubie gadac a nie am z kim dobrze ze chociaż do pravy chodze do mam do koga gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, dzięks 👄❤️ - choć nie wiem dlaczego? Zuuziku! Dobry, dobry - kochają go syny a najbardziej teściowa :-D. Kochają go klienci i naciągają na co się da...bo dobry, ale taki "miętki". Coś bym chciała zrobić, dokonać, wybudować - on ucieka od wszystkiego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mam szczęście, że nie miałam styczności z tą chorobą Wesołku Twój milczek, mój zrzęda, niestety z wiekiem coraz gorszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta z przystojniekiem mnie rózniło on mało gadał ja za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie on inaczej bierze zycie ja tak nie umiem zyć z dnia na dzień ja musze mieć poplanowane pewne sprawy a nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on yje innym zyciem niż ja ja nie potrafie tak jak on on bierze wszystko na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku "miętki" jak mój ojczym, odda ostatnią koszulę, co cwańszy koleżka z działki to wykorzystuje - przykład opryski pomidorów, ojczymowych jest 30, koleżki 70, a składają się na pół na preparat:p plus za samą czynność koleżka każe sobie zapłacić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku! To w słuzbie zdrowia już od dawna traktowane jest jako choroba. Dawno temu naciskali na mnie, zebym zajęła się taką terapią - wolałam skazywać na przymus leczenia :-p - może jako prawnik byłabym lepsza ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ale przeciwieństwa się przyciągają:), a z gadaniem spójrz na Wesołka, ona gaduli - małżyk słucha, albo... udaje że słucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, no to wiesz o czym piszę, mój to by się nie dzielił. On by zapłacił za wszystko - ale jak coś do domu to tragedia antyczna!!! właśnie pada wszystko i na nic nie ma pieniędzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale on mi kiedyś napisał że powoli staje się to nudne dużo by pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się zamyka,prask i cisza:p:) Odnośnie alkoholików cieszę się że przynajmniej Tobie tego oszczędzono,ja jestem w tej materii ekspertem,hi,hi pochodzę z rodziny o bogatej tradycji.Oj sporo by pisać ale nie ma co. Bechemootku Jak miękki to można go ulepić po swojemu Beti Czasem aby żyć,trzeba życie traktować z lekką doza lekkomyślności i szaleństwa.Jak się jest za poważnym,za poukładanym to jest nudno i nieciekawie.Pozwól sobie na odrobinę młodzieńczej lekkości,odłóż plany na bok,pozwól by rzeczy działy się same,czasem warto rzucić się śmiało w nurt rzeki i popłynąć z jej biegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadamy o życiu a Beti otworzyła 600 stronkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Wesołku ale nie wiem czy to dla mnie nie wiedzieć na czym stoję wszysto moge zrozumieć wolny związek też bo przeciez nie chce się wiązac z nikim na satałe ale nie to ze jak mnie nie ma to on się będzie zkim innym spotykał i że ma czekać na jego telefon kiedy moge pzrzyjść do niego bo on ma ochotę zię ze mną spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisała, że ciekawą otworzyła - myślałam, że z przekąsem, że o alkoholikach :-D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Beti rozpoczęła klawa stronkę,odczytujemy to jako znak że teraz i w życiu Beti będzie fajnie. Beti odłóż na bok plany zamiany płci a pomyśl o zmianach w życiu,na początek nigdy nie zapominaj o uśmiechu na ustach:):):).Jak się tak dobrze przyklei do twarzy do i w sercu robi się radośniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :-), co mogłam, to urobiłam. Ale jestem dętka w kuchni, tylko raz próbowałam robić pierogi :-P. I urabianie i ugniatanie jakoś mnie mierzi...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku wiem doskonale, aa jak jemu coś mama chce kupić to musi tylko sposobem, bo jemu nic nie potrzeba:P Beti nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, nie ten to inny, gorzej, że z wiekiem człowiek robi się wygodny, mniej skłonny do kompromisów, lub inaczej już tak ślepo się nie zakochuje, że z miłości oczy ma zarośnięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti i masz rację,nie pozwól by Cię lekceważył,nie będzie on ,będzie inny.Jesteś jeszcze młoda,teraz wylaszczyłaś się ponad miarę będzie dobrze. Bechemootku,bez przekąsów proszę ,bez przekąsów bo ja niekumata jestem:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiąc o zakuach domowych i nie tylko o zakupach, o wszystkich ważnych decyzjach - moja matka w tym związku nosi spodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ładne słowo zakochuje, a durny cenzor mi je wykropkował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! 600 stronka niech ci da powera!! Ty masz dawać warunki!!! Ty musisz decydować co, jak, kiedy. ale musisz być na to gotowa! Jesli nie jestes, nie zaczynaj nawet nowego! To ty masz stawiać warunki - z mozliwoscią negocjacji oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak to będzie masz rację Zuziczku nie ten to inny jest jeszce to ze on na wszystko ma odpowiedz jak napisze ze mi mi żle czy coś w tym rodzaju to on pisze ze jestem za nerwowa mom wuluzować itp nie ma zadnego w sparcia wnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie moge pozwolić na to zeby on mi stwaił warunki i tak nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak pisałam kobitki noszą portki;):),może to i lepiej bo chłopy to dzieciaki jak nimi nie pokierujesz to i w piaskownicy ugrzęzną:):) Bechemootku pomyśl o tym ugniataniu artystycznie,nie gniecenie ale takie modelowanie,hi,hi.Wyobraź sobie to dzieło powstające pod wprawnym okiem i dłonią artysty,nie pierogi,hi,hi tylko jakiś na ten przykład posąg. A jak chłopy nie chcą by im kupować to dobrze,nam kobietom trzeba więcej,zawsze więcej.Chcą abyśmy wyglądały ładnie,niech płacą:p:):) Ale pierniczę,pomyśleć by można że nie wiadomo co wymagam a prawda jest taka że jestem bardzo tania w utrzymaniu,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, że bez przekąsów :-) Ale naprawdę nie lubię międlenia :-p - w zadnej dyscyplinie! :-D Nie robię pierogów, makaronu. Nie tykam rękami żadnego ciasta ;-) Chyba nie mam natury "kobiałki" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh łatwo powiedzieć, trudniej wykonać:o ale nie ma co się męczyć, jeśli nie masz w nim wsparcia Beti - facet nie wart jest Twego poważniejszego zainteresowania i dobrze, że już teraz to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×