Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Burz nie bylo, wytrzymalo. Teraz zaluje ze zostalismy w domku:( Jest mi tez duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Uff!Przetrwałam i maraton pracorowy i upał:O Lekko nie było :Pale minęło ...przynajmniej maraton:P Straszyli dziś burzami i nic!Ziro!Strasznie u mnie duuuszno bondi🌼wieeeelkie dzięki za śniadanko(a)pycha!!!:))))) Fajowo:Dże o Nas dbasz!Inaczej lipa by była ;)))) beti🌼niezawodnie zapodałaś obiadek:))))Super:D Gdyby nie śniadanko i obiadek dziś padłabym jak kawka:P ....a tak dałam radę !👄 Bonitko🌼cieszę się baaardzo ,że choróbsko Cię nie rozłożyło!:)))) Ja odpoczywam:)))) Zakończył się ,,mój,,serial na TVN i pozostały mi ,,Zagadki...,, Dobrze,że choć ich emisji nie kończą przed wakacjami...Nie lubię,kiedy telewizje robią sobie wakacje Życzę chłodnej i spokojnej nocki Jutro miłego dnia:classic_cool: Buziak👄i tulu❤️tulu❤️ tokino👄jak zdrowie????????? Personalna👄a Twoje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dobranoc, jakie dobranoc??? Banderasku wszak czerwiec najdłuższymi dniami się sławi, szkoda marnować takiego fajnego czasu:) u mnie też dziś przysmażyło, ale wiał wiaterek, więc spoko - można było wytrzymać:D Bonita ufff, że jesteś zdrowa:) Bondi odpukuj odpukuj;), malwaniem nie zarobiłabym na życie:P Beti hihi tajemniczo miało być, nie wyszło;):P Banderasku o teraz ile wolnego? a w pracorze pewnie masz klimę, więc choć pod względem temperatury jest ok, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszemu Terterkowi jeszcze dwa dni labowania zostały, w środę będziemy ją witać:) trafiła na świetną pogodę opalona pięknie wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Bechemotku:) robię sobie pięty i zerkam na x faktora, trzymam kciuki za Adę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D, zerkam na X, za nikogo nie trzymam, bo są wszyscy wspaniali i kazdego już kocham ;-). Piętki miałam dziś w planie, ale teraz cieszę się z powiewu wiaterku i odkładam na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz jak się ze stópkami nam złożyło, prawie idealnie:) a u mnie jakaś cisza przed burzą:o wracając do faktora, dla mnie Gienek to wykonawca jednego stylu, Szpak przerysowany, śpiewa poprawnie, ale dla mnie tylko poprawnie, a jego wizerunek tylko mnie rozprasza:o Ada ma najlepsze warunki wokalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się sprężę - jutro nie idę do pracy - to jeszcze piętki dziś obrobię :-) jeśli chodzi o X - to słucham muzyki, nigdy nie mialam jakiegos idola, nawet chyba stylu ulubionego :-). wiadomo, nie znoszę chałtury. To, co słucham, zależy od mojego nastroju :-). I uczestników X traktuję w zależności od nastroju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to kocham Freediego Mercurego, M dziwi się, ze nie kocham The Beatlees :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdraszczam Ci wolnego dnia jutro, u mnie ma być 31 stopni, w pracorze tak do 13 jest w miarę, ale ostatnie 2,5 godziny to masakra:o u mnie też idoli brak, a lubię to co... lubię:P nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślałam Bechemotku, ale jako naiwniak miałam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ pozdrawiam i tule do serduszka❤️❤️ Zuuzik ten ogrodek z tunelem to siostry a bez gdzie widac ścieżkę to mojej babci. a to na dobranoc😴 Chop w wieku: 20-30 letni: jest jak pociąg towarowy, stoi przy każdej okazji 30-40 letni: jest jak pociąg osobowy, kursuje regularnie, stoi według rozkładu jazdy 40-50 letni: pociąg pośpieszny, staje rzadko, jeździ szybko 50-60 letni: pociąg okolicznościowy. Kursuje tylko 2x do roku, staje bardzo rzadko 60-70 letni: pociąd luksusowy z parowozem. Kursuje tylko na specjalne zamówienie, staje tylko do pobrania wody (albo jej zdania). Dzwoni koleżanka do koleżanki: - Jola mówiłaś, że lubisz ptasie mleczko. - Tak, nawet bardzo. - To wpadnij do mnie, mam tu dwóch orłów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi czyli siostrunia ma rękę do uprawiania działeczki? Bechemotku wejdź do gara, zobacz jakie sobie sandały zapodałam, jak nie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na stronce z mego miasta są fotki ze spotkania z Palikotem - jest tam moja synowa, żąda z innymi dostępu do morza :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku znalazłam tylko 4 foty, ale nie umiem w tym tłumie na jednym dojrzeć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! W poprzednim życiu używałam tylko butów na obcasie - jak beżowy! Później...tylko takie paseczki :-p. Teraz najlepiej czuję się boso lub w bamboszach 😭 - ostatnie moje zakupy poszły w bekę. Jedne sandałki kłaapaczki przejęła Mamcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zipię 👄. A ja sobie kupiłam fajne kłapeczki w necie. Na wysokachnym koturnie. I wszystko by bylo dobrze, żeby paseczki nie upijały :(, bo stope dobrze wymierzyłam. Całą noc mroziłam w nich woreczki z lodem żeby rozciągnąć i okazało się, że dziś nawet mogłam ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×