Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Droga Bonitko! Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Małżonka z okazji wspólnego jubileuszu! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko zaowiadali ulewy, burze etc. a tu raptem rano i w południe pokropiło jak ksiądz kropidłem i to wsio:o ale chyba ciśnienie trochę spada, bo spać mi się chce łokropnie💤 Terterku halooooooo jesteś już w domku? wiem, że małżuś na pierwszym miejscu, ale szybciutko chodź do nas, czekam z utęsknieniem:) Wesołku apropos weterynarzy, ja mam następujące doświadczenie, zauważyłam, że tylko wet., który dopiero zaczyna swą praktykę nie ma złotówek w oczach, jak tylko okrzepnie, zadomowi się w pejzażu zaczyna się jazda, a wiadomo właściciel zakochany w swym pupilu zrobi dla niego wszystko, czytaj zapłaci każdą, no prawie każdą cenę, by mu ulżyć w cierpieniu. czasami muszę kupić dla swego kota lekarstwo, wet. aplikuje trzy strzykawki, a ja w domu raz dziennie wstrzykuję kocurowi je podskórnie. gabinet prowadzi małżeństwo weterynarzy i jak jest on zawsze najpierw marudzi, że ciężko dostać to konkretne lekarstwo - specjalnie sprowadza je z Francji itp. itd. i kasuje 40, jak jest ona, kasuje 30, za to samo. neistety częsciej jest on i nie robi na nim wrażenia, że wcześniej zapłaciłam mniej - zawsze może powiedzieć, że podrożało, a poza tym, że trudno je dostać:P szkoda gadać, a ja i tak je musze kupić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wieczorkowo U mnie dziś jak codzień padało i przechodziły burze:( z tym że wolę już te burze niż susze jak u Małgorzatki. Tyle że biegam po mieszkaniu i wyłączam wszystko co jest w gniazdkach, bo bardzo się boję przepięcia. Za to lepiej się dziś czułam i dlatego odnowiłam sobie łazienkę :D za bardzo malutkie pieniądze :D Najgorsze były spoiny i nawet choćby nie wiem czym myć to i tak nie będą super białe więc najlepszy na ten problem jest renowator do fug.Działa szybko a efekt jest długi czas, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D Bonitko...Wszystkiego najlepszego dla ciebie i Małzyka 🌼🌼🌼🌼 Zuuzku..to prawda z tymi cenami u weta.u mnie tez tak bylo do czasu az wreszcie pojawiła się kasa fiskalna i to ukróciło huśtawkę cenową :D . Ja dzisiaj byłam u weta mój słodki psiak we czwartek idzie na zabieg muszę pozbawiać go klejnotów ponieważ wet uważa że to jest powodem nerwowego zachowania warczenia jak mu się coś nie podoba itp. więc we czwartek kasy pójdzie pytałam za zabieg 300zl potem antybiotyk niech to s...k U mnie w nocy było burzowo i nawet popadało tak że od dawna dzisiaj nie podlewałam :D Bandaresowa ...toż to od twojej strony ta burza szła 👄 beti ..tak trzymaj i nie daj się 👄 bechemoot.👄 Tokino..jak to odnowiłaś fugi nowe kładłaś a jak wybierałaś stara pytam bo mi się nie podoba w łazience i bym zmieniała ale Małza powiedziała że jak sama wybiorę starą może podpowiesz 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Ty pracusiu:) nawet chora, lub ciut po chorobie nie możesz odpuścić robocie;) a ja mam fugi z kleju, na który były przyklejane płytki:P są szare, nie brudzą się i nie muszę ich odnawiać:P a tak w ogóle to podobają mi się kafle kładzione bez fug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto biedny Orsuś:( ale może i racja, zapowiadają trochę niższą temperaturę, to dobrze le[iej będzie się czuł. a tak w ogóle to skandal tyle kasy, u nas tyle kosztuje sterylizacja suczki, kastracja psa mniej, bo to mniej obciążająca operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto , użyłam renowatora do fug czyli takiej fugi w płynie, w wygodnym aplikatorze. Jest on zawsze w kolorze białym ale można kupić pigment i zabarwić go na dowolny kolor. Po prostu przesuwa się tą końcówką renowatora po istniejącej fudze, wcale jej nie wydrapując wcześniej tylko po takiej jak jest. Smaruje się te fugi a po pół godzince ściera się ostrą gąbeczką i gotowe. Zuuziczku , szkoda że nie mam tak zrobionych fug w podłodze , tylko mam białe a te to już nawet nie próbuję wybielać, klej byłby super bo płytki mam popielato-białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam napisac że oprócz fug, odnowiłam sobie też wreszcie kolor włosów, oczywiście na głowie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mój pomysłowy małżyk tak wymyślił i jest oki, przynajmniej jedna robota odpadła, ale za to mam inny problem jak usunąć warstwę sidoluxu? w miejscach gdzie się nie chodzi, przy ścianach jest taka brudna warstwa, której niczym nie można wyszorować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina na taki jak poprzednio? a ja idę jutro malować głowiznę:) nie byłam 3 miesiące i 5 dni dłużej nie dałabym rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk Zuuziczku na taki sam... ciągle ten sam, pewnie byłby czas na zmiany ale pierwsza zmiana jaką zrobię to zetnę włosy na krótko bo te jakie mam teraz doprowadzają mnie codziennie do szału Nie wiem jak usunąć sidolux ale pewnie warto spróbować jakimś rozpuszczalnikiem, nie wiem, moze na początek wypróbuj zmywacz do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wannę tego zmywacza musiałabym mieć:P ale czytałam o jakimś strpierze - środku do usuwania polimeru czyli tego z czego składa się sidolux, muszę poszukać i kupić a włosów nie ścinaj, daj im szansę, chociaż z drugiej strony jak się źle w nich czujesz... tnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dziś załatwiłam jedną sprawę... zadzwoniłam dziś od Ochrony Srodowiska w związku z tymi smrodami które nas ostatnio atakują i okazało się że sprawa już jest w toku. Rzeczywiście ktoś nas truje, ciekawe jak długo będą szukać sprawcę tego smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czym Was podtruwa? coś produkuje i może to efekt uboczny? i ciekawe jak długo będą szukać i jak? na węch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli małą próbkę tym zmywaczem:D a nie całe zmywanie :D jeśli poskutkuje na malutkim kawałki to zwykły rozpuszczalnik do farb półlitrowy myślę że by wystarczył. Co do włosów, to kurcze nie umiem się posługiwać szczotkami:( w dodatku co rano każdy włos w inną stronę :( a poza tym strasznie gorąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mieszkam w takim miejscu że jestem otoczona trucicielami:( no ale to co się teraz dzieje to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jeszcze w zeszłym roku zdarzało się to kilka razy ale teraz to już ciągle napływa a są dni że da się wytrzymać. Dziś jakby trochę spokojniej bylo choć też zajeżdżało przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieję się tylko z tego zmywacza;) kiteczkę zepnij ładną klamerką tuż nad karkiem, fajnie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakim sposobem będą go szukać ale pewnie zaczną od zakładów w których używa się chemii , bo zapach jest strasznie słodko duszący, nie wiem czy pamiętasz kiedyś była taki syrop na gardło nazywał się guajazyl - obrzydlistwo- to ten smrodek jest podobny tyle że sto razy mocniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do czego ten smród podobny? coś przypomina? a może jakiś firmę w chałupie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ale ja nie mam takich długich włosów bym mogła je spiąć. Co miesiąc chodzę do fryzjera i ona ściana mnie ciągle na Boba ale zawsze wycina ten tył. Problem polega na tym że ogólnie włosy są dłuższe od góry i jest ich znaczenie więcej przez to a co za tym idzie .... gorąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaką Ty masz mieć fryzurę docelowo? myślałam, że wszystko zapuszczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dostałam zaproszenie z ministerstwa zdrowia do zrobienia darmowej cytologii w ramach projektu jakiegoś tam:P przedział wiekowy - 25- 59 lat, dostałaś może też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziekuje Wam wszystkie kolezanki za zyczenia z okazji 20 rocznicy slubu. Swiatujemy hucznie i z pompa jak przystalo na taka rocznice. Wlasnie wrocilismy z knajpki z uroczystej obiado kolacji:) Z tortu wyszedl placek ale mimo to przekroilam i przelozylam wisienkami w takiej galaretce i bita smietana. Tylko ubilam troche za malo smietany chcialam zeby bylo dietetycznie i juz nie wystarczylo na przybranie bokow. Ale co tam. Czorcisko jest moze malo urodziwy ale za to jaki pyszny! Stawiam, czestujcie sie dziewczynki. Do tego prawdziwy szamponik i truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam takie badania Zuzik. U nas tez cos takiego praktykuja. Nawet nie bolalo. Te nowe aparaty Simensa nie sa takie zle, jak stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×