Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja dokładam swój bób :-D, jż od 3 dni z M żywimy się bobem :-p nie mam czasu na zabawy w obiadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie szmiecie bób, a ja dopiero ze dwa lata temu po raz pierwszy spróbowałam i łaskawie zaakceptowałam ten smak;) bo zapach powala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuziku:-), napisałam 4 cząstkówki, będę kończyła w weekend. No i dojdzie mi jedna kobyła kryminalna z prokuratury :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku Zuuziku , ale ja kupiłam pierwszy raz w życiu :D i jadłam też pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Bechemootku jak postępują prace przy projektowaniu ogrodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, bób jadam od dzieciństwa! Nigdy co prawda nie jadłam z masełkiem :-D, tylko z wody lekko osolony - w moim przypadku duuużo osolony :-p. A zapach dla mnie nieprzyjemny tylko w momencie, gdy zaczyna się gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄 bechemootku👄To Wy z M tak jak ja!Uwielbiacie bobik:)))) No to w te pędy szamię sobie dalej...;)))) Ale ze względu na to,że padam wiadomo na co:Pidę już lulu💤 Skradłam troszkę bobiku i spadam... Dobrej nockia jutro chłodnego,przyjemnego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, ogródek po Bożym Ciele! nic szalonego nie będzie...cóż można zrobić na 6x6 m ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak gorąco że nie ma mowy by coś grzebać w ogródku, tym bardziej byłam zaskoczona kiedy synowa przyjechała i zabrała się do pielenia pomidorów :D no ale wzbraniałam , chce niech pracuje, no , ale mnie zaskoczyła, bo byłam pewna że jej też nie będzie się chciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, dziewczyna ambitna:) podjęła się zadania i dotrzymuje słowa, a jaka będzie dumna jak wszystko obrodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się cieszę Zuuziku że taka chętna do pracy, jak mówię jest to całkowitym dla mnie zaskoczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wieczór masuję Małżę w okolicach kręgosłupa , wyciągiem z jałowca i o dziwo, skutkuje, tyle że potem trudno wymyć ręce ale najważniejsze że pomaga, podobno jest to skuteczne na wszelkie bóle reumatyczne , mięśniowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codzienie masuję swojemu nogę tę z prętem w środku, mam ręce które leczą;) ale czego się nie powie, by być masowanym;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , robiony w domu, jałowiec w ziarenkach kupiony w markecie, wsypany do półlitrowego słoiczka, chyba ze dwie torebki , już nie pamiętam i zalany spirytusem, maceruje się jakieś dwa tygodnie i już można smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może masz taki dar uzdrawiania, szkoda że wypróbowałaś kiedy Personalną bolała głowa :) a co tej mikstury to może spróbujesz do tego masażu, nie drogie a naprawdę skuteczne, zresztą możesz poczytać o właściwościach jałowcach w google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często leki z domowej apteki są lepsze niż te kupione w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda,z tymi domowej roboty preparatami:) ale jak brudzi łapki to nie chcę, szlag trafi moje pazurki;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lubię też smarować niczego amolem, robi się tak jakoś dziwnie chłodno w ręce i to mnie drażni bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×