Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokino! Moi rodzice, kiedyś w dziecięctwie moim, pewnie parę razy by mnie zabili - za moje jedzeniowe fanaberie :-p. I powiedz mi, dlaczego jestem taka gruba :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogę się pochwalić że lubię jakieś stare zespoły :( ostatnio uwielbiam Piaska:D Kosmi, gratulacje dla córci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ja jadę we wrześniu na stare śmieci. Kosmi lubi witaminę CH w kawałku, bo inne jej szkodzą:D Tokina trochę widać na dwóch że nasz bardziej wycieniowaną górę, ale długość jednakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko , gdzie mi tam do Ciebie :( Bechemootku nie mam pojęcia o czym Ty mówisz ,jaka gruba ? kobieto, jesteś w sam raz i basta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapatrzyłam się na tvn style o wstrzykiwaniu w twarz wypełniaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi z czym podpadłaś teściowej ??????????????? Zuuziku botoksowi mówimy -STOP i PRECZ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko :-D, ja tak jak sinusoida. Raz byłam kochana, raz wredna. Teściowa ma być u nas w wakacje - ciekawe jaka będę teraz ;-). Teraz mam wrażenie, że jestem bee! córka, obiecałam pochować tatuśka :-o - i jest dziwnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku dlaczego ty sama się dołujesz, masz taką przemianę materii a nie inną i trudno, ja też wiecznie jestem na diecie cukrzycowej i ostatnio przytyłam 5 kg. Już przestałam się przejmować. Kosmi gratulacje dla córci i mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko , piosenka fajna z przesłaniem , wiele mówiąca ale muszę przyznać że to nie te klimaty mnie kręcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-) La lal la - kocham, mimo, ze ta madame jest w kirach :-p. Przynajmniej dla mnie, ale jak miło się myśli o ostateczności :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkie jesteśmy piękne na swój sposób i już!!! Tokina......nie grzesz. Cera i skóra lux. Ja juz mam duuuzo zmarszczek, pewnie przez prawie 30 - letnie palenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ciekawe czy teściowa ma być na dłużej u Ciebie czy tylko przejazdem , bo jeśli na dłużej to kto będzie gotował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko nie rozśmieszaj mnie na noc bo nie zasnę długo przez Ciebie:D:P Ty masz zmarszczki chyba na pupie :D:P wyglądasz ostatnio więcej niż świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, fakt , jest dziwnie z tym pochówkiem. Ale w końcu to przecież ojciec, geny, krew itd....tez bym nie miała moralnej siły, żeby odmówić ostatniej przysługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się czym przejmować Bechemootku, pociesz się tym że jak widzisz każda z nas ma ten sam problem bo po tej operacji wszystkie przez to przechodzą, jedne w większym stopniu inne w mniejszym jedny pomaga dieta, innym nie pomaga nic i nie jesteś sama z tym problemem, więc głowa do góry. Niedawno na TLC pokazywali faceta który ważył 350 kg , to nie żart, pomyśl jaka jesteś przy nim chudziutka i niech ta myśl na dłużej u Ciebie zagości a nawet niech się zagnieździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, chyba to jest taka moja natura - od zawsze brak akceptacji :-(. Nawet nie wiecie, na co zwróciłam uwagę, ogladając miejsce z biurkiem Tokiny... tam były dwa lustra 😭!!!!!!!!!!!!!!!! Jako dziecko, własciwie do ślubu miałam posturę anorektyczki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co powiem wam jedną moja mam sie też przejmowała,ale teraz inaczej reaguje,a ma cukrzyce,dne moczanową,alergię i tarczycę naczyność,wży raz 100kg,raz 98.Jak jest jakieś święto i wie ,że u mnie ciacho będzie to się śmieje ,ze to lekarstwo na cukrzyce,a i zapalenie żył,a jako dziewczynka przeszła operacje otwartym sercu.dziewczyny życie jest krótkie i korzystajmy z niego,bo zawsze będziemy sobie mówić,a tego nie spróbowalam,tem nie powiedziałam,ale takie jest nasz życie,śa chwile raodości i łzy smutku,ale my musimy trwac dalej. A też myślie o moich dzieciach by wyszły na ludzi,by nie zeszły na złą drogę.I wy też sie martwicie o swoich bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi gdzie Twoje marudzenie ? pytałam i nie otrzymałam odpowiedzi, co przeskrobałaś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, co złego w lustrach ? a czy zauważyłyście że to lustro wiszące na ścianie nie ma ramy tylko wisi w szaliku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie przybywalo w kilogramach przez ładnych kilkanaście lat...nawet po operacji. A teraz w ciągu kilku miesięcy (odkąd nie mam stresów w pracy) trzy kilo do przodu i nie dopinam się w żakietach 😭. I szamam wszystko jak Wesołek , wszystko mi smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ja mam na drzwiach garderoby zamontowane duże lustro i lubię się w nim przeglądać ale nie lubię małego powiększającego bo widać wszystkie zmarszczki. Na mnie już czas. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa Tokinko będzie jakieś 2 tygodnie, szwagierka jedzie do Holandii opiekować się wnuczkami-bliźniaczkami. Teściowa prawie nie chodzi i nie ma się kto nią zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak naprawdę nigdy nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu, no może w okolicach 40 kiedy wiedziałam na 100% że dobrze wyglądam ale trwało to krótko jakieś 5 lat a potem to już .....dooopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×