Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

acha! acha! Personalna ❤️ ❤️ ❤️ przytulam i dziękuje za piękne tango :D:D:D dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwileczkę tylko! Nie przepraszajcie mnie Bondi i Roberto. Już kiedyś pisałam, ze się nie obrażam, nie mam takiego zwyczaju. Pczułam się po prostu źle i było mi przykro, bo wszystkie źle mnie zrozumiałyście w sprawie lubię - nie lubię. Widać wolę słuchać niż mówić :-p Terterku! Ślicznie dziękuję za podesłany delikatnie link :-). Znam to kochana od podszewki, nuftam w necie, rozmawiam z lekarzami i naprawdę wiem co mogę jeść a czego mi nie można. A nawiasem mówiąc, już kilkanascie lat temu lezałam w szpitalu (wtedy rozpoznano mi chorobę nadciśnieniową) i miałam w karcie informacyjnej - hiperlipidemia :-O. I od kilkunastu lat borykam się z problemem... Dziękuję za wszystkie dobre rady, życzcie mi powrotu poczucia smaków. Całuję wszystkie👄 i już ani słowa na temat mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie jeszcze smacznie..........Bondi kolczyki są na miejscu tzn. w Twoich uszach..nie szukałś? Ja tak jak Zuuzik nie usnę w nawet najmniejszej biżuterii:D. Bondi może Ty będziesz gdzieś blisko mnie? Bechemmotku życzę Ci powrotu poczucia smaków i mocno przytulam do serducha❤️ Ojej...zapraszam na kawusię i herbatkę zostawiam gorącą, pachnącą w termosikach{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}.....i pięknej urody filiżanki i przepiękny kolorowy bukiet cynii:D Buźki dla wszystkich kobitek i miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy przepięknej urody filiżanki a nie zwykłe kubeczki po studencku :D chłeptam łapczywie kawe - dziękuje ❤️ Napisz czy lepiej sie czujesz Personalna ❤️ Bechemotku - a ja do tej pory nijak nie potrafiłam tego trójglicerydowego problemu pojąć. Dlatego szukałam informacji. A w wypisie jeszcze wyczytałam że stwierdzono u mnie MAKROCYTOZE (cholera to jest niedobór witaminy B12 :O nie wiem o co biega) i HIPERCHOLESTEROLEMIE - no to przynajmniej wiem ;) Musze sobie jakoś pomóc bo na lekarzy nie bardzo można liczyć. Jak pójde z wypisem do mojego rodzinnego to wymusze, żeby mi wyjaśnił o co chodzi i powiedział co z tą makrocytozą robić Bechemotku - ❤️ ❤️ ❤️ całuje Cie 👄 Śniadanko Dziewczynki: owsianka (____)? pieczywko twarożek ze szczypiorkiem http://aydhtw.blu.livefilestore.com/y1pm5Ae9oVOfDFHuHiNN_uLcNXyQI28ylCinsAA7R0ewILX8CQ-TKM5nBhKI_TyYRRP08T7yzU9VPaYTRqQEcj5ew/twaro%C5%BCek1.jpg masło dzęm morelowy miód gryczany Pozdrawiam pięknie i życzę udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,już jestem wróciłam:):D Poczytałam troszkę wasze wpisy ale tylko troszkę bo mnie oczy rozbolały,chyba czas kupić okularki ale przestać czytać:p:) Wróciłam do domu i wrócił podły nastrój,chyba ten stan się nie zmieni,dopóki nie zmieni się adres zamieszkania a że nic nie wskazuje aby miało to kiedyś nastąpić,chyba trzeba polubić ten nastrój,lub przynajmniej nauczyć się z tym żyć:( Mamy piątek,lubię piątek hi,hi bo po nim sobota i niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) BYŁO BOOOOOOOOOSKOOOOOOOOOO 👄. Tak mi się nie chce wracać do rzeczywistości ...Buziaczki dla wszystkich, niebawem opisze gdzie byłam i co widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poobiednią porą ❤️ Witaj Wesołku ❤️ Witaj Poetko ❤️ nareszcie jesteście :D ciesze sie bardzo, że wyjazd udany Poetko ❤️ - opowiesz troche oczywiście - damy Ci na to troche czasu ;) Wesołu nic nie opowiadasz ale myśle, że to nadrobisz - też dajemy Ci troche czasu ale nie za wiele bo z ciekawości palce gryziemy :D:D:D A ja za godzinke ide na piwo z moimi emerytkami - piękna pogoda jest poimprezujemy na działce ;) Pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę czas powrotów. Terterek dzięks za wyrozumiałość na wyjeździe było super tylko powrót tradycyjnie przygnębiający.Córce udała się niespodzianka bo nie ważne w sumie gdzie wyjazd,grunt że wyjazd.Jak wiecie ja do tej pory prowadziłam dosyć osiadłe,hi,hi życie dlatego teraz w sumie uczę się cieszyć życiem i wyjazdami. Córka pamiętała że nie udał mi się majowy wyjazd do Krakowa i właśnie tam zabrała mnie na wyjazd niespodziankę.Było super bo udało jej się wykupić grupona i miałyśmy cały apartament w centrum Krakowa dla siebie.Lokalik pierwsza klasa z pełnym wyposażeniem kuchnia łazienka nawet z pralką,suszarką do włosów,solami do kąpieli i całą resztą.Nawet w kuchni była kawa herbata i podstawowe środki do gotowania typu,mąka,kasze,pieczywo napoje.Jednym słowem można by siedzieć choćby z miesiąc i by się nie znudziło:p:) .Jedyny minus zero snu nocą,centrum miasta i imprezujący do białego ranka skutecznie uniemożliwiały spokojny sen.Kraków nocą 100 razy cudniejszy jak dniem więc w sumie nie ma się co dziwić że wielu woli spać w dzień i oczywiście byłam oczarowana,tym bardziej że pogoda była cudna.Łaziłyśmy całymi dniami no i jednej nocy hi,hi i bawiłyśmy się obie wyjątkowo dobrze apotem powrót do domu i lądowanie płasko na pysk:( Poetko No i mi rozbudziłaś ciekawość więc czekam na więcej. W sumie nie mogę narzekać kurtka sezon jak na mnie miałam bardzo aktywny,tyle zobaczyłam,dlaczego więc człowiekowi tak smutno?! .Może dlatego ze miałam okazję zobaczyć jak żyją ludzie i jak blado na ich tle wygląda moje życie?! .No ale jak się nie ma tego co się lubi trzeba lubić to co się ma,hi,hi w moim przypadku to niewykonalne.Kończę już z tym marudzeniem,jakoś się pomalutku pozbieram do kupy,mam przynajmniej taką nadzieję :p:).Jesień zawsze na mnie wypływa przygnębiająco a niestety czuć ją bardzo,oj bardzo nie tylko w powietrzu ale i w kościach:p:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wesołku :-), cieszę się twoją radością, bardzo!!! I ciesz się swoim skromnym królestwem, mimo złych, gorszych i nienajlepszych momentów - ale jakże wielu cudownych, nawet najmniejszych!!! Moje dziecię mieszkajace w K-wie twierdzi, ze to wielka wieś, dobra własnie na jakis wypad, rozrywkę ale cięzka do mieszkania :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość o wczorajszej 5 rocznicy Bondi bardzo była radosna :-D! Bondi 👄❤️!!! Pozdrawiam radosną Poetkę :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Zaczynałam pisać rano a będę kończyła wieczorem. U mnie dzisiaj nie było światła, co zaczęłam pisać , wyłączyli i tak trzy razy wkurzyłam się i pojechałam na działkę, wróciłam godzinę temu.Personalna dzięki za kawę w przecudnej urody filiżance👄 Dzisiaj w nocy nie szukałam kolczyków:D Na pewno będę w Krakowie, tylko jeszcze nie wiem kiedy, mogłabym dać ci znać ale nie mam twojego nr telefonu:( Terterku dzięki za twarożek ze szczypiorkiem👄 Terterku dzięki za linka, przeczytałam w całości. Autor tego artykułu jest z Olsztyna, po powrocie na pewno się z nim skontaktuję. Wesołku ciesz się teraz wspomnieniami, miałaś w tym roku dwa udane wyjazdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Na poczatek gratulacje dla Bondi, ciesze sie razem z Toba! Wszystko zle juz za Toba kochana Bondiuszka:) WItam tez bardzo uroczyscie kolezanki urlopowiczki Poetke i Wesolka:) U mnie stress wielki. Zrobilam pranie i powiesilam w piwnicy bo u mnie pada:( Ale mysle ze zdazy wyschnac. Zreszta i tak zabiore stare sprawdzone ubranka w ktorych czuje sie dobrze, chociaz sa juz przyciasne:( Poza tym bylam na zakupach i w banku. W banku przezylam nastepny stress jak obejrzalam sobie moje wyciagi z konta:( Mialam niezly plus a teraz okazalo sie ze jakos to szybko stopnialo:O No tak ostatnio mialam duzo wydatkow. Urlop, ubezbieczenia, nowy komputer, reperowanie auta, czeste wyprawy do knajpek i cala gora nowych drogich i niepotrzebnych mi wlasciwie ubran:O Po urlopie zawieje u mnie inny wiatr. Zaczne wydawac pieniazki rozwazniej:O Tak zeby nie ruszac oszczednosci z ksiazeczki. Malo tego, postanowilam jeszcze ze co miesiac musze troche odlozyc. Zobaczymy:P Banderasku kochany dobrze zrobiles ze rozgladasz sie za nowa posada. Wlasciwie w starej pracy osiagnelas juz wszystko. Szukaj pomalu cos nowego i niekoniecznie bezposrednio w handlu. Tam zawsze jest harowka. Teraz dziewczynki bede robic sobie porzadki w kosmetykach. Zobacze czy niczego mi nie brakuje. Trzymajcie sie i dobrej nocki Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać szkoda dnia!!!! Piękny, słoneczny dzień mnie wita...choć ranek chłodny już. Zapraszam na kawusię, inusię i herbatkę....pycha......zostawiam też miodzik, cytrynkę , a kawkę mam jeszcze zaparzoną i dodany kardamon, imbir i cynamon.........wyśmienita, {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} Witam nasze podróżniczki👄 I pomyśleć, że Wesołek był ode mnie rzut beretem....i ja nie miałam okazji się z Nią choć na 5 minut spotkać:( Bondi ...już wysyłam telefonik ( tylko kiedy będziesz w pobliżu? ) Tokina co tam u Ciebie skarbie? Idę na zakupy a później byczyć się na działkę...a co :P Zatoki ciut przeszły, ale i tak muszę do innego lekarza się wybrać...plecki to coś takiego jak u Zuuziczka...nerwobół....chyba.... Kobieta po czterdziestce, jak wstaje i ją nic nie boli to znaczy, że nie żyje...a ja mam już duuużżooo więcej:D Bonitko❤️wyluzuj i odpoczywaj i mam nadzieję, że i nas oprowadzisz po pięknej Ch.wykonując fotki tego uroczego miejsca na świecie👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, przepraszam że mnie nie ma ale od wczoraj walczę z ciśnieniem, wciąż jest wysokie i bardzo boli mnie głowa :( Teraz trochę się poprawiło jest 150/100 ale nadal nie jest dobrze:( Życzę wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 dziękuje Personalna za kawusie ❤️ Wypijam - jade w południe z małżowiną do córki - piecze ciacho, podejmuje nas kawą ale przy okazji tata jej co-nieco przykręci i przestawi ;) :D No szkoda Wesołku, że nie spotkałaś sie z Personalną - byłyście o krok od siebie :( Personalna - bycz sie bycz - łapcie każdą słoneczną chwilę bo od czwartku załamanie pogody podobno Moje spotkanie z emerytkami było super udane - było piwko i niezdrowe dodatki :P ale gwoździem wieczoru były przepyszne prażone robione w żeliwnym kociołku na ognisku Były robione fotki - jak mi poślą to podrzuce ;) na śniadanko zapraszam: dzisiaj musli ani kaszki ani płatków nie będzie :P dzisiaj rogaliki z makiem do tego masło plastry łososia wędzonego sardynki wędzone http://3.bp.blogspot.com/_3BnWnuriS3c/TG2DzFFT_pI/AAAAAAAABJY/AOW5h3sY15Q/s1600/w%C4%99dzone+sardynki.jpg pieczone kawałki pysznego chudego dorsza http://4.bp.blogspot.com/_2yXNPBOS1b4/TU1PW19_TsI/AAAAAAAAAzc/PqEUiztnsp4/s1600/dorsz+z+pieczonymi+pomidorami.jpg Pozdrawiam pięknie i życzę udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien doberek. Fajnie Terterku ze wczoraj mialas udany wieczor. Po tylu dniach napiecia nalezy Cie sie porzadny relaks. A ja mam stress chyba pogubilam sie w przygotowaniach. To znaczy wczesniej nic nie robilam a teraz robie wszystko na raz. Pakowanie, sprzatanie w domu, zmiana poscieli Hmmmm wlasciwie nie wiem po co?... W domu krajobraz jak po wojnie. Pranie zrobione wczoraj przytargalam z piwnicy, ladnie schnie na tarasiku bo swieci slonce, Musze jeszcze wyskoczyc krotko do sklepu i apteki po masc. Moze kupie sobie jeszcze podkolanowki uciskowe na droge. Jutro mam czas na pakowanie. Eeee tam wyrobie sie jak nic! Na razie dziewczynki. Tokina, wez jeszcze jedna tabletke i zbij cisnienie, 100 to troche za duzo:O Wszystkie bez wyjatku buziam, sciskam i zycze pieknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dziś nie śpię od 6:o ironia losu, jak mogę to... nie mogę ale poleżakowałam na maxa do 10:P Personalna pozwól, że pomasuję Ci plecorki - ponoć mam coś w łapkach;) troszkę się odprężysz:) i dziękuję za herbatkę z cytrynką i miodzikiem:) zaintrygował mnie kardamon, nigdy na żywo nie wąchałam i nie próbowałam, czy ta przyprawa pasuje tylko do kawki? Terterku czyli tym razem spotkanie zaliczasz do udanych, tak trzymaj:) a dziś przyjemności w gościach u córci:) Tokina pewnie to ciśnienie na tę pogodę, na dworze jest ładnie i sucho to przekłada się na wysokie ciśnienie atmosferyczne i pewnie dlatego Twoje ciśnienie szybuje w górę, chyba, że przyczyna tkwi w czymś innym:o życzę Ci aby ból głowizny poszedł precz👄 Bonita spokojnie zdążysz, jesteś mistrzynią w pakowaniu walizek więc zajmie ci to chwilkę, a cała reszta nieważna, wrócisz i tak będziesz musiała posprzątać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam obiad i od samego wąchania już mi się nie chce jeść:P teraz zastanawiam się czy upiec ciacho ze śliwkami? ale tyle roboty, a i jak zrobię to zjem i znów dupsko urośnie... hmmm ale mam dylemat;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, Wesołku witajcie na pokładzie urlopowiczko-wycieczkowiczki;) Poetko powiedz ile złowiłaś rybek, jesli łowiłaś ofkors;) Wesołku zaintrygowałaś mnie, opowiadaj gdzie bawiłyście się z córą jednej nocy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja sobotnie,słonecznie cieplutko👄 Personalna🌼 Ja nawet nie wiedziałam że mieszkasz bliziutko K choć to pewnie i tak nic by nie zmieniło bo bo gdzie jadę,dowiedziałam się dopiero na dworcu.Myślę jednak ze jak będziemy dążyć do kolejnego spotkania to pewnie w końcu uda nam się wszystkim spotkać.Mnie jeszcze bardzo ale to bardzo posmakowały Krakowskie obwarzanki,jak masz blisko możesz się nimi objadać i tego Ci zazdroszczę. Zuuzik🌼 Hi,hi a cóż to za kudłate myśli lęgną się w Twojej ślicznej główce?!.Po prostu spacerowałyśmy,spacerowały,jadły lody i rozkoszowały duchem tego pięknego miasta,jesteśmy bardzo grzeczne dziewczynki:p:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio dopiero teraz niedawno wróciłam z pracy a córka od wczoraj chodzi na kurs barmanski jest u niej wszkole praktycznie dla 4 klas ale było0 jedno miejsce i ten pan co prowadzi kurs przyszedł do córki klasy i pytał czy nie chce iść jest opłacany przez nasze starostwo i ona się zgodziła 25 września będzie miała egzamin ja od poniedziałku jestem kierownicą w pracy przez dwa tygodnie z bratem nie rozmawiam wogóle nie odzywamy się do siebie na tak latam między jednym a drugim domem już nawet jak się zbudze w nocy to nie wiem gdzie jestem w którym domu teraz jesetm u rodziców ale za godzinę idę do drugiego domu nie wiem kiedy będe tu pozdrawiam Was serdecznie❤️👄 a zostawiam sałatke z makaronu którą z robiłam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciacho w piecu, jednak uległam pokusie i ukręciłam jakieś ciacho:P jakieś, bo po raz pierwszy je robiłam, zobaczymy co i czy w ogóle wyjdzie:P Wesołku hehe a już myślałam, że gdzieś zaszalałyście na jakiejś imprezce;) a Wy tylko lody i spacery;):P;):P Beti hihi kierownico urocza:D kurs barmański hmmm, cięzka to praca, ale niewiadomo co się w życiu przyda, jak za darmo można zrobić:) a Twój brat to już stały mieszkaniec w domu rodziców? i masz rację jeśli jest wobec Ciebie wulgarny to go ignoruj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko i córko;), a Wy wszystkie gdzie???? rozumiem bondi i Bonitę, bo się pakują, Beti, bo w innym domku, Roberta odmeldowała się na kilka dni, a gdzie reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ciągle nie czuję się najlepiej :( a jeszcze trochę czasu musiałam poświęcić w kuchni, do południa byłam całkiem do niczego , tak że dopiero usiadałam przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×