Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

z tym sprawozdaniem, a właściwie opisem tego czym zajmuje się mój dział to dopiero początek drogi przez mękę, ale oddałam zobaczymy co redaktor naczelny;) popoprawia, będę dalej myśleć:P pazurki jak pazurki, najbliższe grono mówi ok., reszta z pracy za smarkata;) by mi coś powiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti w takim razie czekamy cierpliwie:D Bondi jesteś w lepszej sytuacji - umiesz sama zrobić ładne pazurki, więc jeśli znajdziesz chwilę rób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą 🌻 wróciłam z gimnastyki :D dzisiaj inauguracja i tak nam dała w du pe że jak przyszłam to tylko prysznic i już więcej nic :D Tokino - super - od razu na sercu lżej. Taki stan spokojnie zniesiemy ❤️ Bondusiu! :D wypijam winko za Twoje zdrówko YYYY jesteś juz rydzuś zdrowiutka poza zasięgiem szczypców tego chodzącego tyłem ❤️ Zuziku - nigdy nie zapomne tego śniadanka i tego pokoiku :D ❤️ a Twoje pazurki obejrzałam przed chwilą w garnku :D fajne :P Beti - tylko spokojnie tylko spokojnie - najważniejszy spokój no i pilnuj pracy Ok? ❤️ Banderasku :D pracujesz za dużo - wierze w to, ze kiedyś zmienisz firme na lżejszą ❤️ mmmmmmm.....YYYYYY Bondi winko pucio :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepadłam trochę, szukam znaczenia snu, śniłam że zgubiłam kolczyk i nie mogłam go znaleźć. Sen był tak realistyczny że zbudziłam się w nocy i szukałam w łóżku kolczyka, zamiast najpierw sprawdzić. M się zbudził i mówi czego szukasz a ja kolczyk zgubiłam, który przecież masz dwa:D Zdenerwowałam się i nie mogłam zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - moja kota już doszła do siebie i nosek obtarty nie wygląda tak źle. Jest spokojniejszy i na razie sie nie naparza i nie wychodzi na polowanie. A mordka zrobiła mu sie taka gapowata bo przez obolałą bródke język wyślizguje mu sie na zewnątrz - jest rozbrajający i rozczulający - moja małża przemawia do niego jak do dziecka :D:D:D chyba cza na wnuki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku już sobie dajesz w kość:) fajne jest takie zmęczenie, prawda? Bondi przypomnij mi na ile wyjeżdżasz? ile godzin spędzicie w podróży i macie jakieś przesiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi :D:D:D a mnie niedawno śniło sie że sie śmieje i obudził mnie mój wlasny głośny rechot :D:D:D hi hi hi no i co Twój sen oznacza Bondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku 🖐️ oj przydałoby się wam trochę rozrywki:D milusiej, rozkosznej i kochanej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi ja dziś też miałam b. realistyczny sen, ale ze smutnymi wieściami i pewnie dlatego się obudziłam niespokojna bardzo:o Terterku hehe czyli wstęp do czułego przemawiania do wnusiów zaliczony u małżyka;) ciesze sie, że Filuś ma się z każdym dniem lepiej, urwipołeć jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pracy pilnuje a nie wiem czy się chwaliłam córka zdała testy z prawa jazdy bez błędnie a egzamin ptraktyczny ma 15 września Tokina w pobliżu K.....wa będe w listopadzie tylko nie wiem kiedy dokładnie jedziemy na impreazkę mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło że to jakieś strapienie. Zuuzik wyjeżdżamy o 6.15 bezpośrednio do Krakowa, po drodze 3 postoje, po kilka minut, jeden dłuższy w Wa-wie. Na miejscu będziemy o15.30. Wracamy 15.09. wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja się ostatnio obudziłam u mnie w domu i nie wiedziałam gdzie jestem dopiero jak córka powiedziała do mnie mama jak weszła do jej pokoju to wiedziałm że jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku śmiech to kłopoty i zmartwienie. Beti a na jaką imprezkę się wybierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti gratulacje dla córy i trzymamy palce zaa egzamin praktyczny:) śpij dobrze Bondi to trochę się potelepiecie, ale dobrze, że tak mało przesiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Beti ;)- pewnie te ostatnie dni mocno przeżywasz a i rozdarta jesteś na dwa domy - no i rozdwojenie jaźni maleńkie zaliczyłaś :D:D Bondi - nie martw sie - z pewnością będzie to jakiś drobiazg - nastaw sie na fajne spędzenie dwóch tygodni w bajkowym miejscu :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja też już pożegnam się. Przez to szukanie kolczyka nie wyspałam się, obym dzisiaj nie szukała drugiego:D Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz Bondusiu - mialam zmartwienie i kłopoty ostatnio - ale już sie skończyły ;) W czwartek ide do dermatologa z buzią bo wspominałam Wam, ze mam jakieś czerwone wykwity - takie naczyńkowe. Brzydko to wygląda, myslałam ze to tradzik różowaty ale w szpitalu powiedzieli ze raczej to nie trądzik - zobaczymy co powie dermatolog. Licze na jego pomoc bo mi sie takie różowe poliki nie podobają :O:O:O Beti - będziemy za Córcie trzymak kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie wierzę ani w sny ani wróżby ani też żadne przepowiednie:D Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ja też nie ;) Ale te kolczyki to lepiej wypnij na noc i połóż blisko koło podusi :P:P:P szybko znajdziesz i wyśpisz sie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi spokojnej nocki, bez poszukiwań złota;) ja nawet nie szukam znaczenia snów, nie chcę się denerwować jak coś złego znaczą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ide zrobić mojej małży kanapki na jutro 🖐️ Zuziczku - Ty też do podusi bo jutro ostatni w tym tygodniu ale jednak dzien pracy mamy ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do snu zawsze ściągam kolczyki bez względu na ich wielkość, nawet te maleńkie wkręty, naczej nie mogłabym zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszły se;) wszystkie:P Terterku dobranoc a ja od 4 stron mam farta do ich otwierania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi :D jak będziesz pakować to sie nie przejmuj walizką Małżyka - to co wystaje z walizki po prostu poobcinaj nożyczkami ju spoko :D:D:D Tylko swoją walizeczke dokładnie pozapinaj i posprawdzaj ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku- jestem jeszcze choć przebieram nogami bo powinnam te kanapki zrobić i położyć sie spać - też jakoś kiepsko spałam i baaardzo baaardzo chce mi sie do podusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama powinnam iść spać, by rano nie narzekać:P więc idę, ale czy zasnę? pewnikiem dopiero ok 23:o buziam na dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×