Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki kawka i herbatka zaparzona,zapraszam Bechemotku gratulacje dla syna za odwagę i prawdziwe podejście do zycia,prawo jazdy jest bardzo potrzebne.Czyli mamy nastepnego kierowce w gronie naszych dzieci. Teraz czekamy na zdanie córci Beti i Kosmitki. Tokino ja już wczoraj powyrzucałam z jednego balkonu surfinie ,w tym roku były krótko na naszym terenie.Jak jechalismy do Cz tam ludzie na balkonach mieli piekne surfinie aż mi było szkoda,takie miałam co roku ale w tym roku niestety deszcz ich zniszczył.Teraz zastanawiam sie nad sprzatnieciem mebli balkonowych.Nie lubię tego robic potem jak jest zimno. Bechemotku nie wiem czy uda Ci sie przeytrzymac surfinie przez zime ,one tak długo chyba nie wytrzymaja.Ale moze próbuj. Wesołku Ty robisz przetwory a ja juz mysle zamknęłam spiżarkę i basta. Roberto i co byłas we Wrocku na jakiejś konsultacji? Poetko jestes taka zabiegana i do tego taka szczęśliwa.Fotki dotarły. Tererku Twoje zdjecia też zobaczyłam,wyglądacie wspaniale razem i dobrze,ze pomagacie córci w mieszkaniu,któro nabiera kolorów.Czekamy na finał. Dziewczynki wczoraj byłysmy z córka u alergologa(czekałysmy na wizytę na fundusz 6 miesięcy)Kazała córce powtórzyc testy ale od pazdziernika do lutego)leki itd,natomiast u mnie nic nie wyszło na testach,doktorka była bardzo zdziwiona u mnie z testów bo nie powstała nawet jakis odczyn nigdy jej sie to nie zdarzyło w praktyce jeszcze.Nie widziała czy to powód żelu który stosuje(estradiol) i stwierdziła ,ze ciagły katar u mnie(czasem wyglądam jakbym miała okrpna grype) to nie wynik alergii tylko ma to związek z wczesniejsza jednak nasza operacja,ze tez tak moze sie zdarzyć)sa takie przypadki(widocznie jestem taka i tyle) i jest to nie do wyleczenia ,gorzej jak alergia. Także leki do końca zycia następne.Co prawda leki stosowane w alergii.Takze wczesniejsze usuniecie ma wpływ na cały organizm i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Dziękuje Małgorzato za kawusie Pogoda siadła całkowicie i zrobiło mi sie smutno :( nienajlepszy mam koniec lata a i całe lato było kiepskie :( szpital, nerwy, długotrwałe stresy a Przyjaciel mój odwrócił sie do mnie plecami. Ta huśtawka nastrojów jest dla mnie tak trudna że obawiam sie o swoje zdrowie. Coś musze postanowić. A póki co zaczynam działać jak automat. Żyć przecież trzeba - nie ma innej opcji. Dzisiaj ide do Dermatologa bo kłopoty z cerą muszą być zbadane i leczone. !6 września na wernisaż w mojej grupie "Paleta", a na początku października jade na plener do Międzybrodzia - pobęde troche w górach i nad jeziorem Żywieckim. Kontrolną kolonoskopie mam wyznaczoną na 6 grudnia. Musze jeszcze zaliczyć wizyte u okulisty z badaniem dna oka. No i tak pomalutku pomalutku życie się wypełni - choć cały czas mam poczucie, że ono toczy się gdzieś poza mną i że mnie jakoś mało obchodzi. Dzięki Małgosiu za komplement ❤️ ❤️ - dziewczyna moja idzie jak burza, po zdobyciu uprawnień awansowała ma niezłe dochody jak na młodą osobę i powinna szybko pospłacać kredyty. Mieszkanko będzie finiszować jednak nie tak prędko bo wszyscy w rodzinie wyznajemy zasade, że mieszkanie rośnie i pięknieje razem z jego mieszkancem. Nie chcemy kupić, i wstawić jak w szablonie. Funduszy nie za wiele więc powoli powoli. Ale cały czas coś sie dzieje:D Jesienią będzie malowanie. Poetko - ciesze się ze zdjęć jakie posłałaś - Twoje Szczęście podoba mi sie bardzo a najbardziej Ty - radosna i kobieca ❤️ ❤️ ❤️ Masz racje Małgorzato - nasze operacje rzutują na nasze kondycje i teraz rozwija sie cały wianuszek dolegliwości. Więc nie mamy wyjścia tylko dbać o siebie szczególnie. Mam nadzieje, że Twoje Dzieci radośnie wejdą w nowy rok akademicki :) Mamy na cafe sporą grupkę Studentów - będziemy śledzić Wasze sukcesy. ❤️ Dziewczynki na śniadanko nie mam pomysłu - więc stawiam na naszym stole musli dla Rowerzystki pieczywo masło jajeczniczke na masełku (_________)=========o pomidorki papryczkowe POZDRAWIAM pięknie i życzę miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w czwartkowy ranek, u mnie też smutno z wielu powodów a jeden z nich to deszcz za oknem i zimno się zrobiło:( Niby powinnam się cieszyć z takiej aury, bo moje przysady pięknie się przyjmą , no ale ja jestem uziemiona w domu, bo nie lubię wychodzić z parasolem w ręce, no , chyba że muszę. Tereterku, nie smuć się tak, jeśli chodzi o przyjaciela to myślę sobie tak, {może źle myślę a może dobrze }że on widząc Twoje wielkie zaangażowanie, chce byś trochę nabrała dystansu, byś nie czuła się tak bardzo odpowiedzialna za to się dzieje, bo nad tym nikt nie ma władzy. Pewnie sam też potrzebuje takiego wewnętrznego wyciszenia i dlatego się odsunął, ale jak znam życie, nie na długo, tak że głowa do góry, działaj według planu, dopieszczaj siebie, dbaj o każdy szczegół, pamiętaj że Ty jesteś najważniejsza i nikt o Ciebie tak nie zadba jak Ty sama. Za śniadanko dziękuję, skubnęłam trochę z filiżanki Rowerzystki, bo od kilku dni też na śniadanko zajadam musli:D Kawa od Małgorzatki też postawi mnie na nogi, bo dziś długo leżakowałam :D a pogoda nie zachęcała do wstawania, teraz kawa musi mnie pobudzić do życia, też wyciągnąć z jakiegoś letargu , bo dziś mam dzień kuchenny, na bazie cukinii :D Mam w planie bigos z cukinii, cukinia faszerowana, a może zrobię też gołąbki, jeszcze nie wiem. Co do kwiatków, balkonowych to jak pisałam wczoraj, rosną ale z biedą, bo za bardzo o nie nie dbam, najgorsze jednak że w mieszkaniu, gdzie zawsze miałam dużo kwiatów, teraz mam kilka sztuk, a niedawno spaliłam nawozem cissusa i geranium :( storczyk też licho kwitnie, eh coś nie mam ręki do kwiatów. Kupiłam paprotkę w Biedronce, była bardzo przesuszona, ale ambitnie podeszłam do tematu, nawodniłam ją i przesadziłam, zobaczę czy coś z niej będzie. Ciekawe jak nasze dziewczynki się mają , nie wiem jaka pogoda z Zakopcu ale pewnie Bonitka ma pogodę wymarzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitam Wam z uśmiechem bo jak widzę humory raczej kiepskie:):D A u mnie od samiutkiego ranka..................pochmurno,zimno a teraz już deszczowo:):D.Jak ja to kocham:p:):D a około 15 muszę opuścić domowe pielesze bo jak Wam pisałam wczoraj mam wyjście,hi,hi na miasto 19km w jedną stronę z 5km po mieście i parasol hi,hi się przyda.Mówiłam właśnie córce że pogoda pierwsza klasa,bo lubię jak leje,woda ciurkiem leje się po plecach i dalej a w zasadzie niżej:p nogi w przemoczonych butach zbielałe i pomarszczone o glutach nawet nie wspomnę:p:):D.Pogoda wprost wymarzona na wypad bo jak mawia nasza Bonita:,,nie ma złej pogody są tylko złe ubrania,,:p:):D To tyle na razie Terterek i Tokina Raz po raz czepia się nas dół takie życie i nasze wariujące hormony hi,hi jak u nastolatek .U mnie jutro zacznie się totalny dół,przykro to pisać ale tato wraca i znowu zacznie się wolna amerykanka. Idę na pocztę obejrzeć fotymuszę sobie jakoś poprawić humor przed wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na bigosik z cukinii, wyszedł rewelacyjnie, smakuje bosko i w dodatku jest leciutki, dietetyczny@@@@@@@@@@@@@@, jakby ktoś miał mało to jeszcze kładę na nasz magiczny stół cukinię faszerowaną , podobnie jak bigos, rewelacja//////////. Tylko trochę jest to czasochłonne, ale dziś i tak pogoda barowa, więc zamiast siedzieć przy kompie i gapić się na allegro.pl:P to przynajmniej pożytecznie spędziłam czas :D Młodzi i mama bardzo chwalili oba moje wytwory :P bo jak zawsze przepis bazę przeczytałam ale zrobiłam po swojemu i wyszło super:D Wesołku, dziękuję że mi podesłałaś te linki, do tej pory z cukinii robiłam tylko leczo, ale już bardzo dawno temu, na słodko, do słoików jak ananas, i oczywiście jako baza do piernika :D teraz już częściej będę robić taki bigos, bo cukiniowych krzaczków mam chyba z 10 więc będzie i będzie aż się znudzi:D Nie przejmuj się tak bardzo powrotem taty, może przez ten czas, coś przemyślał , może ktoś mu nagadał do rozumu i może wcale nie będzie tek źle. Co do buzujących hormonów, to tak się zastanawiam....Wy dopiero jesteście tak świeżo po operce i jeszcze Wasze organizmy próbują się jakoś do tego ustawić, ja przeszłam ją 20 lat temu, więc w zasadzie wszystko powinno się jakoś ustabilizować ale nie jest tak:( ciągle coś i ciągle coś, no ale w moim wypadku pewnie to spowodowane jest wiekiem, ale Wy jesteście jeszcze takie młode👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Bechemootku gratulacje dla syna za zdany egzamin na prawko. Terterku nie smuć się kochana Tokina ma rację wszystko się ułoży a Ty dbaj o siebie i uważaj na swoje zdrówko ❤️ Tokink bigos z cukinii pyszny👄 bardzo lubię cukinię pod każdą postacią :) często też robię bigosik ;) nie wiem czy robiłyście placuszki z cukinii takie jak ziemniaczane wychodzą rewelacyjne mmmm :) Małgosiu no to dobrze, że testy wyszły ok chociaż z tym masz spokój ;) Banderasku machnij łapka ;) Ściskam mocno i serdecznie każdą z osobna mmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, placki robiłam dawno temu, teraz nie robię, bo nie mogę smażonego na oleju, one choć z cukinii nie są wcale lżejsze na żołądek niż ziemniaczane, no ale co prawda to prawda, w smaku są boskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobry wieczóru koleżanką❤️ Pozdrawiam życzę zdrówka.Bechemotku gratulację dla syna. Parka leży w pościeli, leżą tak dość już długo. W końcu kobitka mówi - Najwyższa pora, żeby któryś z was wstał! Przychodzi baba do lekarza z całym workiem papieru toaletowego: - Po co to pani? - Bo słyszałam, że z pana jest zasrany specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata, Jaś i Małgosia pojechali na wakacje.Kiedy dojechali na miejsce i weszli do pokoju w którym mieli mieszkać, okazało się, że jest tylko 1 łóżko piętrowe.Tatuś więc powiedział, że dzieci będą spać na górze, a on na dole. Kiedy nadszedł wieczór Jaś spytał Małgosię:- Małgosiu zrobimy to dzisiaj w nocy?- Tak! Tak!- OK! Małgosiu to zrobimy tak: jak cię będzie bolało to będziesz mówiła pączek to tatuś się nie kapnie o co chodzi- Dobrze Jasiu.Kiedy nadeszła noc i tata już zasnął, Jaś zabrał się do rzeczy:- Pączek- Pączek, pączek- Pączek, pączek, pączek- Pączek, pączek, pączek, pączekNagle tata się obudził:- E, wy sku*wysyny, jedzcie tam szybciej te pączki bo mi lukier na głowę kapie! Starsza kobieta trzyma kapelusz żeby wiatr go nie zwiał z głowy. Jeden z gentlemanów podszedł do niej i mówi: - Przepraszam, nie chce być niegrzeczny ale czy pani wie że wiatr podnosi pani sukienkę do góry? - Tak, wiem, ale ja potrzebuję obu rąk by trzymać kapelusz. - odpowiedziała kobieta. - Ale czy pani wie o tym że nie ma pani na sobie majtek i wiatr odsłania pani prywatne części ? - pyta pomocny mężczyzna. Kobieta spojrzała na niego potem na spódnice i mówi: - Dobry człowieku, wszystko co pan widzi tam na dole ma 75 lat, a mój kapelusz kupiłam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Dlaczego mężczyźni siusiają na stojąco...> Kiedy Bóg stworzył Adama i Ewę miał jeszcze dla nich dwie rzeczy,> które chciał im podarować.> Bóg powiedział: Mam jeszcze dwa podarki dla was, ten pierwszy to> umiejętność siusiania na stojąco...> Adam przerwał mu - To dla mnie! ja chcę to! To będzie naprawdę> fajnie, > życie będzie znacznie prostsze i weselsze!> Bóg popatrzył pytająco na Ewę, a ona skłoniła głowę i powiedziała:> Dlaczego nie, to nie jest konieczne dla mnie.> Więc Bóg dał Adamowi tę umiejętność. Adam krzyczał, skakał ze> szczęścia i obsikiwał wszystko dokoła. Obsikiwał okoliczne drzewa, pobiegł> na wybrzeże i na piasku siusiając zrobił przepiękny wzór. Był> dumny z tej umiejętności.> Bóg i Ewa patrzyli na radość Adama a w końcu Ewa zapytała Boga:-> Jaki jest ten drugi podarek, który chciałeś nam dać?> Bóg westchnął i odpowiedział: - Rozum Ewo, rozum!.> Wyślij ten mail do inteligentnych kobiet, żeby uśmiechnęły się> dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia w rajskim ogrodzie, Ewa zwróciła się do Boga: - Mam problem. - O co chodzi Ewo? - Ja wiem że dzięki Tobie istnieję i mam ten przepiękny ogród, wszystkie zwierzęta, tego zabawnego węża, ale ja po prostu nie jestem szczęśliwa. - Dlaczego Ewo? - Jestem samotna i po prostu rzygać mi się chce jabłkami. - Aha Ewo, w takim wypadku stworzę ci mężczyznę. - Co to jest "mężczyzna"? - Mężczyzna będzie wadliwym stworzeniem, mającym wiele złych cech; niezdolny do słuchania i empatii, za to z przerośniętym ego. Agresywny i próżny, będzie kłamał, oszukiwał, tak czy inaczej będziesz miała z nim ciężkie życie. Ale... będzie większy, szybszy i silniejszy, dobry do walki i polowania. Będzie wyglądał głupio, kiedy się pobudzi, ale odtąd nie będziesz narzekać. Stworzę go w taki sposób aby dostarczał Ci fizycznej satysfakcji. Trochę jak dziecko: będzie zabawiał się kopaniem piłki. Będzie nierozsądny i niezbyt sprytny, więc będzie również potrzebował twojej rady aby nie wyjść na głupka. - Brzmi wspaniale - powiedziała Ewa z ironicznym uśmiechem - ale w czym tkwi pułapka? - Hm... możesz go mieć pod pewnym warunkiem. - Jakim? - Będzie on dumny, arogancki, egocentryczny, więc musisz wmówić mu, że został stworzony pierwszy. Pamiętaj, to nasz sekret... Tak między Wami kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam zmarzłam ale nie zmokłam co mnie cieszy ogromnie,jakoś tak się udało że lało jak ja byłam,najpierw w autobusie a potem pod dachem:):D.Wracając kupiłam na bazarku śliwki,mniam bo u mnie w tym roku ani jednej:(.Mam ponadrywane ręce od dźwigania siat i jestem śpiąca i zmarznięta. Tokina👄 Cieszę się że bigosik przypadł do gustu jak mówiłam to :classic_cool: warzywko. Jak chodzi o tatę to jemu już się nie poprawi niestety,mózg zgniły nie tylko od choroby ale od wieloletniego picia.Tak jak powiedziałaś nawet nie chcę o tym myśleć,zacznie się od jutra. Teraz się pożegnam muszę odpocząć przy telewizorku z gorącym kubkiem w dłoni👄❤️🖐️ Kosmi humor w dechę :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 zaparzyłam kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Zrobiło sie zimno Wczoraj byłam u dermatologa. No niestety (A może na szczęście) dotknęła mnie kolejna przypadłość: dermatolog nie ma wątpliwości to jest trądzik różowaty :O 😭 Na szczęście bo wiadomo jak to leczyć i leczenie włączone jest od wczoraj. Byłoby gorzej gdybym miała jakieś uczulenie bo to trudniej zdiagnozować. Ale z trądzikiem bywa tak, że leczy sie długo i ma nawroty. Ja co prawda mam tylko zaczerwienione policzki a niektórzy mają ropne wypryski ale i tak wygląda to nieładnie a nieleczone samo nigdy nie przechodzi tylko sie zaostrza. Mam przepisane maści, witaminy (np PP) i kremy z wysokim fitrem UV. No i koniec z sauną :O tego mi żal najbardziej - bo lubie i mam nieograniczony dostęp :O 😭 Trądzik różowaty ma podłoże naczyniowe - i tu podkreśle znowu, że jest to kolejny skutek operacji i stosowania HTZ. Ale i tak w ogólnym bilansie lepiej jest terapie stosować niż nie. Dziękuje Wam dziewczynki za poczte, fajniste kawały i prezentacje. Tokino ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 - potrzebuje Twojej rady ale raczej telefonicznie nie potrafie :O:O:O Ja niestety nie jestem "telefoniczna" - po minucie rozmowy zaczynam sie pocić, jest mi niedobrze i mam tylko jedną myśl: jak najszybciej skończyć. O skupieniu i myśleniu w tym czasie nie ma mowy :O:O:O Tak, że w moim przypadku telefon jest bezużyteczny i zwykle leży odłogiem a ja używam go tylko wtedy kiedy już musze coś krótko załatwić. Dziewczynki śniadanie: musli kanapki z pasztetem http://www.smakuje.neostrada.pl/Wege%20kanapki%20z%20pasztetem%20i%20groszkiem.jpg sałatka z arbuza: http://d.webgenerator24.pl/k/r//lv/5v/zorzc4gg0ogg4o80c4csskcw4cs.600.jpg POZDRAWIAM i życze miłego dnia a ja ide do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Tereterku, dziękuję kawusię 👄 Nie jestem przekonana że trądzik jest pokłosiem operki i HTZ, jak wiesz jestem 20 lat po a HTZ brałam przez 11 lat i nigdy nie miałam takich powikłań. Bardziej przypisywałabym powstanie trądziku ,właśnie uwielbianej przez Ciebie saunie. Wiem ekspertem nie jestem ale nie możecie wszystkiego co się dzieje z organizmem przypisywać jednemu bo to nie prawda:( Jeśli potrzebujesz mojej rady a nie chcesz telefonicznie to albo się spotykamy, albo gadamy przez skypa, albo piszesz na @ a jakoś postaram się odpowiedzieć jeśli będę umiała, bo nie mam pojęcia jakiej sfery dotyczy ta porada. U mnie dziś też chłodno, ale na razie nie pada. Dziś odbieram małą z przedszkola, więc nie jestem pewna czy będę mogła się tu zjawić wieczorkiem. Kosmi jesteś zajeb....sta :D:P:D dzięki wielkie za trochę humoru👄 Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja cieplutko choć za oknem ziąb. Tokina masz oczywiście rację że nie można wszystkich problemów ze zdrowiem zrzucić na naszą hi,hi operację(dyplomatycznie napiszę:p ) jednak w tym akurat przypadku Terterek ma rację.Bo bardzo często po właśnie takim zabiegu kobiety dostają trądziku nawet jak go nie miały w młodości.Sauna pewnie potęguje ten problem jednak z całą pewnością nie wywołuje.Ja także nie jestem ekspertem w tej dziedzinie jednak znam parę przypadków że po operacji pojawił się trądzik i mój M przed zabiegiem między innymi nadmieniał że i tego typu dolegliwość może acz nie musi się pojawić. Ja po wczorajszym przemarznięciu po prostu rozpadłam się na maleńkie kawałeczki,z których każdy bolał jak 100 diabłów.Ledwie doczekałam na powrót mojego mężusia z pracy a potem siup w wyro.W zasadzie nie siup,ale pomalutku i z mozołem zawlekłam swoje stare i połamane d u p s k o do łóżeczka,oj jak ja w takich chwilach kocham łóżko:):D. Dziewczynki miłego weekendu,dużo zdrowia,optymizmu i szczęścia po prostu👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc mój M miałam na myśli oczywiście mojego Medyka,doktorka który przygotowywał mnie i kroił na operacji,oczywiście przemilczał wiele rzeczy o których powiedział mi dopiero po operacji ale pal go licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam i ja Wesołku ten ziąb jest i u mnie,dzisiaj wybrałam się po zakupy warzywniakowe na rynek i zmarzłam łokropnie.Postanowiałam dizs pokupic owoce i warzywa bi jutro moc ludzi na rynku. Tyle,ze nie pada ale słoneczko jakoś dzis nas nie dogrzewa Tokino my ekspertami nie jestesmy tylko powtarzamy słowa lekarzy,moze oni sa mądrzejsci w tych kwestiach,ja wiem jedno ,ze strasznie popsuły mi sie oczy ,nos a ostatnio gorzej słysze ale zyjemy dalej i tyle. Terterku odnośnie trądziku ,Ty bierzesz hormony i z tego co wiem ale moze nie wszystkie hormony własnie lecza trądzik.Przecież niektorzy lekarze wypisują hormony na lecenie trądziku. Tererku a kiedy twój przyjaciel ma miec zabieg,moze ten nastrój jest z tym związany własnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie dostałam zaproszenie(wezwanie) na badanie cytologiczne),z tego co wiem to poruszałyśmy ten temat kilkakrotnie i sama nie wiem ale z tego co wiem mnie to nie dotyczy.Dziewczynki jak to jest w koncu robicie te badanie czy nie?Bo jakoś ja nie mam ochoty teraz odwiedzac ?Jetsem na etapie niewidzenia lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U mnie tez zimno :( nawet nigdzie dziś nie wychodziłam córcia tylko wyskoczyła po chlebuś ;) Ja nie bardzo się czuję wysiada mi serduszko :( nie wiem czy to przez tę pogodę aż w plecorkach boli :( Wesołku wygrzej się mocno pij gorące herbatki z cytrynką i miodzikiem i może obejdzie się bez choróbska ;) Małgosiu Ty tez uważaj na siebie ubieraj się cieplej,bo już chłodek się zaczyna :( Tokino 🖐️ Terterku musisz wytrzymać bez sauny to dla Twojego dobra, zobaczysz pobierzesz witaminki maść też pomorze i będzie ok ;) Pozdrawiam gorąco ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko👄👄 Dziękuję serdecznie za troskę,to takie miłe od razu człowiekowi robi się cieplej na❤️.Jakoś ostatnio ja muszę się martwić o wszystkich o mnie nikt a wiadomo jak miło jest być dopieszczanym,dlatego jeszcze raz Pszczółko👄❤️ i dla Ciebie oczywiście zdrówka,szczęścia i dopieszczania:):D Małgorzato👄👄 No właśnie to jest jedna z tych kwestii o których mi mój lekarz skłamał prze zabiegiem.Otóż napiszę Ci wszystko co wiem na ten temat:przed operacją lekarz mówił że cytologia po zabiegu przechodzi w zapomnienie,po operacji zmiana o 180stopni i drugi lekarz notabene nie ginekolog a chirurg onkolog oznajmił że cytologia nadal obowiązuje.Ostatnio nawet sobie na ten temat z nim podyskutowałam i powiedział że rak macicy nie grozi ale jest kilka innych które mogą zrobić się na ściankach czy choćby szwie,mój niedawny bodaj polip jest tego przykładem.Więc jak otrzymałaś zaproszenie to idź,ja także tego nie lubię ale przy takich kontrolach szansa że wychwycą,jakby się coś działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku to mnie zaskoczyłas ta odpowiedzia bo ja juz bylam na nie z ta cytologia a teraz muszę pomyślec co zrobie.Nawet wyznaczyli mi przychodnie a to wezwanie mam z L..na własnie.Mam namieszane w głowie z tego wszystkiego.I musż emyslec .Oj po co to listonosz przyniósł sobei mysle, Wesołku my zawsze juz nam pozostanie bedziemy myslec o sobie.Takze nie mów,że nikt Cię nie dopieszcza a My wszystkie to co? Pszczóleczko chyba wezmę sie za wymiane garderoby na jesiennąBo wieje a ja już powoli chyba bede myślała o piecyku w piwnicy.Tak lubie ciepełko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ziąb okropny brrrrrrrr: Małgosiu ja też kiedyś dostałam takie zaproszenie chodż mnie nie tyczy,i wszyscy lekarzy których byłam powiedzieli,że nie robić i mnie to nie dotyczy,ale mój gin że w szczególnych wypadkach to robią,a ża jestem pusta tylko janiczki w tym jeden pocerowany jak skarpetka. lubicie grochowkę to zapraszam (_______________________________)moje dziecko spytało mam dla wojska na gotowałaś,:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×