Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku zamiast kulek molowych, goździki włóż do szafy, albo specjalne saszetki są różne (ładne) zapachy, a najlepiej wywal na cały dzień wszystko z szafy na słońce, moliska nie lubią takich przeciągów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna nabrałaś sił, wyśmiałaś się za wszystkie czasy więc zakończenie remontu powinnaś przeżyć;) czekamy na fotki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywam się, dopiero wtorek, a ja już mam dosyć:o a tu jeszcze trzy intensywne dni pracorowe i jeszcze tylko ostatni poniedziałek miesiąca i powiem uff, na chwilę bo na chwilę, ale przynajmniej wakacje zostaną oficjalnie zamknięte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja w sobotę jadę na cały dzień na wycieczke z rodzicami corką od corki z kolegom brat z małą była bratowa i jej mama jedziemy na dwa samochody do Złotego Stoku będziemy kopalnie złota zwiedzać tylko ja z mamą do tej kopalini nie wejdzemy hi hi hi my sobie pójdziemy na kawkę bo myśmy są strachliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się zmywam bo nie ma nikogo a rano jadę do O,,,,la miłej nocki buziaczki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no Zuziku - zapomniałam o tym gwizdaniu w uszach wspomnieć: moim skromnym zdaniem i karuzela i gwizdanie w uszach to naczynia. Zbierz sie w kupe Zuziku i idź na badania. Jesień i powakacyjny czas sprzyja takim remanentom. Posprawdzaj wszystko - strzeżonego pan bóg strzeże. Z wynikami albo do zaprzyjaźnionego lekarza jak macie takiego albo do swojego lekarza "ostatniego" kontaktu :P :D i oprócz tego zgłosić mu gwizdy uszne i zmierzyć ciśnienie. Lekarz od przeglądów niestety odcina się od tych spraw (przynajmniej mój gin nie chciał wchodzić w sprawy ogólne i odesłał mnie do rodzinnego) i jemu możesz wspomnieć o dolegliwościach. Spytaj go czy jego zdaniem mają te dolegliwosci związek z operacją OK? mój gin niestety zlekceważył i zbagatelizował temat. Laryngolog też. A ja mam przekonanie, że to ma ścisły związek ale nie mam wykształcenia medycznego i nie potrafie tego udowodnić Personalna! :D:D miło Cie widzieć - ciesze sie, że wycieczka z Sa..sią się udała :D Bondi - mądrą Dziewczynką jesteś i emanuje z Ciebie taki spokój, ze aż Ci zazdroszcze - choć wiem, że to pozorny spokój. Ja jestem troche egzaltowana być może za uczuciowa i zawsze sie odkryje niestety :O Pszczółko - uśmiałam sie z Twojego "śmierdziałem" hi hi :D Beti - ja przetrwałam w zeszłym roku rezonans głowy i klaustrofobia mnie spalała a pod koniec badania płakałam na głos i trzęsło mi sie wszystko i z przykrości i z zimna bo nago tam leżałam. Teraz już wiem jak to jest i chyba wezme zatyczki do uszu - też postanowiłam wytrwać Wesołku? a nie masz tam u siebie lawendy? albo innych mocnych ziół? ja mam kilka płóciennych dyżurnych woreczków i co roku wpycham na kazdą półke i kazda przegródke woreczki z suszona lawendą - nie tylko pachnie szafa ale i mole sie jej nie imają Bonito - super gulasz :D rozbawiłaś mnie jak zwykle też :D hi hi Dziewczynki Moje - nie wiem jak to będzie - jak mi ktoś zatrzaskuje drzwi przed nosem to troche trace zaufanie (nigdy nie wiadomo czy mi znowu tego nie zrobi...) no i mam wielki żal ale cholera uzależniona jestem i pewnie skończy sie na pogodzeniu jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nocne marki:) Beti tam wcale strasznie nie jest byłam a tchórz do wiwatu jestem;( wiec moja rada wejdzcie a nie będziecie załowaly jak tam nie wejdzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja też ma cos takiego i tracę zufanie do tych osób,dziś wiem ze te osoby załują,ale może dziwną drogę obrałam i nie ma powrotu,dlatego że się porządnie kiedys sparzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam żal do dobrej koleżanki,bo sie nieodzywa,ale ja wiem jaki był powód niedałam rady upiec ciasta jej znajomej,poprostu nieodpowiadał mi ten termin i mnie nie było.I jej to powiedziałąm i o tamtej pory milczy ja się odzywalam i nic,tez troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło, czasami słowo, choć naszym zdaniem najlepsze, użyte w nieodpowiednim momencie, może dotknąć najbliższą osobę. Odczekaj kilka dni i ponownie zapukaj. Mnie się wydaje, że nasze problemy biorą się z milczenia, nie potrafimy wyżalić się, zwierzyć, porozmawiać. Boimy się, że ktoś nas wyśmieje, zlekceważy, nie znajdziemy zrozumienia, dusimy wszystko w sobie. Bo musimy być mocne. I na zewnątrz(na pokaz) jesteśmy, a w środku tyka bomba i wystarczy mała iskierka. Aż dochodzi do tego, że wybuchamy w najmniej oczekiwanym momencie. Siada nam psyche i znów mamy doła, i tak w kółko Macieju. Bechemootku ratuj, co za dzień dzisiaj, dobrze że to tylko parę godzin zostało, jutro będzie lepiej. Dziewczynki dobrej nocki wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment posłać wszystkim 👄, jutro lub pojutrze opiszę, co mi się przytrafiło :-o A teraz proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - było dokładnie tak jak to teraz opisalaś :O Mądra Dziewczynka jesteś ❤️ Bechemotku - czekamy na wieści ❤️ no i Personalna mnie zaintrygowała - coś sie wydarzyło - czekamy ❤️ Dobranoc Dziewczynki Kochane - pewnie dzisiaj nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :D :P jeszcze raz przeczytałam wpis Personalnej i dopiero teraz zrozumiałam :D łoj a to ci dopiero :D:D:D No i dobrze że wie wyśmiałaś i poszalałaś :D ❤️ całuski 👄 - a ja to "coś jeszcze" wzięłam za intrygującą wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zuuziczku ja też już powinnam pójść na pokazik i nie bardzo mi się chce :( chociaż ostatnio dokucza mi jeden jajniczek :( ale jakoś nie mogę się zebrać i jakoś odzwyczaiłam się latania samolotem :P :D Bondi ja mam już nauczkę z wyżalaniem się i zwierzaniem kiedyś to zrobiłam do bardzo bliskiej mi osoby i do dziś tego BARDZO ŻAŁUJĘ :( musimy też wiedzieć komu zaufać i z kim rozmawiać na osobiste tematy, żeby potem nie obróciło się to wszystko przeciwko nam.Do dziś mam żal do tej osoby i pluję sobie w brodę, że zrobiłam ten BŁĄD :( Śpij smacznie Bondusiu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku nie stresuj się i śpij dobrze 👄 Bechemootku czekamy na relację :) 👄 Dziewczynki dobranoc WSZYSTKIM 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i 👄 Personalna ...cieszę się że wypadzik udany 👄 tokino..gdzie jesteś ?👄 Terterku....👄 Bandaresku ...👄 beti..baw się dobrze👄 Małgosiu... miałas zrobić fotkę w okularkach a ja czekam i czekam ,wiesz mam zamiar też zrobić nowe okularki ze szkłami podwójnymi 👄 Bonitko...i ja mam pare takich dobrych rzeczy które kupiłam i nie nosiłam jeszcze a one już przecenione ,jak Małżyk kiedy do domku?👄 Wesołku Jeden ...👄 zuuziku...ja wczoraj miałam coś podobnego 👄 Dziewczyny ...w dodatku moje gałki oczne bolały jakby mi ktoś je wykręcał ,wzrok miałam przecinany błyskającymi gwiazdkami ,widziałam prawie nić :(co to do cholery .Dzisiaj mnie boli nadal łepetyna ale już widzę normalnie :( Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto mierzyłaś ciśnienie? błyski w oku też mogą (choć nie muszą) świadczyć o podwyższonym ciśnieniu w oku. Sprawdź to. Zapraszam na kawusie (_)> (_)> (_)> (_)> herbatke I_I> I_I> I_I> inusieU> U> U> źle spalam Ide zaraz do pracy a wczęsniej podaje lekkie śniadanko: Twarożek dżem malinowy kajzerki z masełkiem pasztet drobiowy ogórki małosolne papryka musli z owocami i półmisek słodkich winogron Może macie racje. Może nie warto sie tak wychylać, włączać, zwierzać, komentować. Może lepiej siedzieć cicho - przynajmniej bez kłopotu Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam cisninko i mam dobrze 117\75 może to cińnienie wewnątrz gałkowe kiedyś mierzyła lekarka i miałam w jednym oku dość wysokie .Błyski jak błyski ale tak linia przełamywała mi oko i nic nie widziałam :( Jutro pójdę do okulisty chyba najlepiej będzie :(i zobaczymy co to jest ,szkoda że nie pojechałam na odział w tym momencie teraz może być po rybkach do następnego razu :( Dziękuję za kawunie i śniadanko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie koleżanki ja już byłam w O..lu jechałam o 8 a już o 9 byłam powrotem załatwienie sprawy zajęło mi 10min teraz ide na 13 na masaż a o 17 na terapie podaje obiadek gulasz z żołądków @@@@@@@@@@@@@@ do tego kasza############### albo makaron $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ i ogórki kiszone %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% życze smacznego i miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki U mnie dzisiaj jest bardzo ladnie. Siedze plackiem w domciu i czekam na telefon ze szpitala. Musze przywiesc pacjenta do domu. Nie wiem tylko kiedy:O Jeszcze nie jest zrobione wszystkie koncowe badania, potem trzeba bedzie czekac na koncowy wypis. Zeby nie bylo tak ze jest za duzo wolnych lozek.... Dobrze dzien dluzej, kasa zaplaci:O A ja siedze i sie denerwuje. Po poludniu na rondzie bedzie duzo autek a ja boje sie tego ronda:( A w ogole to ze mnie Kubica nie bedzie. Terterek zadzwon, przeciez dobrzewiesz ze ON czeka na Twoj telefon. Nie wiem dokladnie co mialas na mysli piszac ze nie watro sie wychylac. Warto i trzeba. Poza tym Ty inaczej nie potrafisz, taka juz jestes. Ja postepuje podobnie. Bondi madrze napisalas. Robercika nie wiem od czego moga byc te gwiazdy w oczach. Slyszy sie nie za dobrze:( Mnie czasami migaja w oczach czarne plamki:( Kosmi nie przejmuj sie. Po czasie pewnie kolezanka zrozumie. Beti, dobrze ze sprawy zalatwione. Teraz sie wymasuj.:) A w niedziele moze skus sie na zwiedzanie kopalni zlota. To moze byc ciekawe, a przy odrobinie szczescia moze znajdziesz samorodek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Beti dzięki za obiad, wymienimy się, ja podaję zupę pomidorową z makaronem, klopsiki drobiowe, ziemniaki, mizerię z ogórków(jeszcze własne) Roberta czy daleko masz do ZG, często tam jeździsz, wycieczki czy zakupy? Personalna piękna wycieczka i Sar... bardzo dzielna, nie mówiąc o pańci, a na to coś jeszcze polecam "tena lady" - wypróbowane, sprawdzone:D Zuuzik jak oddaję się w ręce fachowca, staram się nie komentować, chociaż bez małych uwag się nie obejdzie, ale znamy się tak dobrze, że mogę sobie pozwolić. Pszczółko masz rację musimy wiedzieć komu można zaufać, ja jestem raczej z tych nieufnych:O Miłego popołudnia🖐️ A jeszcze odnośnie pogody to byłaby wymarzona gdyby nie wiało jak w kieleckim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna fotki z wyprawy w gory doszly. Piekne widoki gor, a Ty najbardziej podobasz mi sie na tym zdjeciu w pomaranczowej bluzce i dzinsach. Byla to wyprawa rodzinna z bratem chociaz na zdjeciach widze samych mlodych chlopakow w wieku poborowym.:):) Grazka taterniczka mala na szczyt gory sie wdrapala az ja noga rozbolala (prawa i lewa w kolanie) Oj bedzie mascia smarowanie:) Koncowka sie nie rymuje bo cosik mnie tworcza wena opuscila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do malzyka. Tez nic nie wie, trzeba czekac..... O...zesz Dalszy ciag poezji Bonity Dla Zuzika:) A Zuzik nasz kochany ciagle chodzi niewyspany czeka tylko do soboty to sie pobawi z kotem wyspi sie tez do woli jak jej kot na to pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita 🖐️ nie denerwuj się, poradzisz sobie, więcej wiary we własne możliwości. Poezja niewyszukana ale miła:D Bonita pisałaś coś o opłacie za wyżywienie w szpitalu, czy to dodatkowa opłata, bo pobyt w szpitalu chyba bezpłatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×