Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Powitać kumoszki....👄 Tokina...wyciągaj jakąs nalewkę, bo strasznie ziiiiimno w kieleckim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek...słabeusz...niech idzie spać, jak jest lichej głowy.....damy jej spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandersku tak mi przykro że boki główka :( położę kompres może Ci pomoże. Śpij spokojnie odpoczywaj, może przejdzie👄 Bechemootku torba super, baaardzo lubię takie duże torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek, Maszeruj na podusie, moze przestanie bolec glowizna.. Pewnie sie przemeczyles dzisiaj:( Dobranoc. Bechemootek, taszka fajna i najwazniejsze ze uszy sa dlugie i mozna nosic przez ramie. Ja takie lubie. A kolor to jest czarny czy ciemny lilak? Tokina masz racje.Media trzeba wymieniac co 10 lat. Decyzja podjeta. Kupic no name. Zadna droga marka.Bo pozniej szkoda wyrzucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też dużo płace za prąd,260zł,ale płaciła o 140zł wiecej zmieniłam licznik zrezygnowałam z drugiej tarfy,placę mniej aże córcia da radę to ja wiem,może być,że nie będzie chciała jechać do domu:):Pjak sie zgraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko no pewnie wszędzie zimno i nalewka by się przydała ale ja w tym roku niestety nie mam :( a z zeszłorocznych zapasów nic już nie zostało :( mam za to w barku bardzo dobry koniaczek więc bardzo chętnie poleję Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja grzańca, dziewczęta...mam prawdziwego JABOLA własnej produkcji...chyba z 15 litrów, mogę wrzucić na gaz, u mnie nie taki drogi jak u Bonity...co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku bardzo ładną torebkę kupiłaś i w jakim kolorze, mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz niezupelnie.Moja kuchenka ma 20 lat i jest lepsza jak te nowe. Ma zamontowana w piekarniku mikrofalowke. Teraz juz takich nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, miałam troszkę większą, bo zależało mi, żeby akta sądowe się mieściły. Ale zepsuł się zamek. Zanim wszyją nowy nacieszę się nową, tym bardziej, że nigdy takiego koloru nie miałam - w rzeczywistości jest zdecydowanie ciemniejsza śliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To grzejemy!!! ja mam wino z Polskiego Festiwalu Win - z polskich winnic!!!! Prawdziwe wytrawne i półwytrawne. Białe i czerwone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Bonitko ciekawa ta Twoja kuchenka ,z mikrofalą w środku, takich u nas nie spotkałam. Bechemootku, niezależnie czy to czarne czy mocna śliwka , torebusia świetna i żywcem odpatrzę od Ciebie i takowej będę u nas szukać, może trafię na coś podobnego, właśnie te długie i mocne uszy są bardzo cenne, nie lubię nic nosić w rękach a na ramieniu mogę nosić całe tony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę mam jabola....starłam w pażdzierniku jabłuszka na grubych oczkach w tarce, wsypałam cukru, przegotowanej wody i drożdży winnych, zrobiłam extra winko, niedawno poczęstowałam sąsiadkę...myślała, że wino z białych winogron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się też skuszę na tego grzańca, skoro nie chcecie koniaczku:D będzie mi się lepiej spało:) a że już 21 dochodzi a ja cały dzień narzekałam że jestem zmęczona a teraz dosiedziałam to tej godziny to już i tak sukces :D Jutro pewnie mnie nie będzie bo po pracy odbieram małą i będzie u mnie do soboty więc są nikłe szanse że tu zaglądnę ale teraz jak patrzę to 200 stronka się zbliża i pewnie się obejdzie beze mnie :( szkoda ale cóż. Jak znam życie to migniecie ją dziś wieczór :D Życzę wszystkim spokojnej nocy, miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi lulaj spokojnie o w tym ferworze wpisów dobiero teraz doczytałam, że Banderasek ma globusa:o Banderasku buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku zdjęcia doszły , jedyne co powiedziałam patrząc na nie to.....ale jest laska :) super Zuziczku, modelko Ty nasza👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę popatrzeć na zdjątka... Bechemootku...trza by pomyśleć o jakimś realu.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miedzycasie bylam w piwnicy:O Zdjecia doszly:) Zuziku wygladasz jak zawsze dobrze. Chociaz nie w tej kiecce prezentujesz sie super dobrze:) Nawet nie myslalam ze w Twojej pracy jest tak przestrzennie. To znaczy ze sa tez takie duzeeee pomieszczenia do zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorkiem ❤️ Najpierw Tokina: ❤️ najprawdopodobniej Tokino nie zainstalowali Ci w serwisie Windows Media Player a to jest systemowy odtwarzacz i przez to Windows nie uruchamia Ci plików video i audio z sieci. Ja miałam to samo i skończył sie problem jak zainstalowałam WinMediaPlayera. A pliki dźwiękowe z Twoich zasobów odtwarzasz? bo jeśli nie to: prawy przycisk myszy i "otwórz za pomocą" i wskaż program do odtwarzania z listy Zuziku - :D dziękuje za fajniste fotki - śliczna Pani B......a to tylko ta jedna jedyna ❤️ inne mi sie nie podobają ❤️ Pszczółko ❤️ współczuje Bechemotku - ❤️ dobrze Ci Tokina radzi - poślij pojedynczo a my sobie już z tym poradzimy Poetko ❤️ rzuciłam szybko okiem i tylko do mnie dotarło JABOL :P O matko kochana! jak mi sie chce jabola! :D:D:D całe szklankie !! :D Bonito ❤️ a ja z Tobą chętnie na drugi fotel, druga paczka chusteczek i herbatka + jabol jak Poetka poleje :D Tokino - zgadłaś - wszystko wróciło do normy - od wczoraj są to spokojne rozmowy a dzisiaj to już było wstyd przyznać: w południe 2,5 godz a po południu 1,5 to razem ile? 4 godziny - a cho le ra ja to bym najchętniej przeniosła sie tam gdzieś i nic innego nie musiałby istnieć :D:D:D ale to utopia, wiem o tym i ciesze sie tym co mam. Dziewczynki - moje kontakty z .... wróciły do normalności a jak we wtorek ktoś uważnie słuchał to mógł uslyszeć jak cosik walnęło głośno - a to mi ciężar z serca spadł...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×