Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pszczółko , ja się załapię na Twoje gołąbki ale zachomikuję je na jutro :D bo teraz też raczej do ust nie wezmę, ale wielkie dzięki. Kosmi, szczepionka doustna to nie wielki problem, najważniejsze teraz skupić się na nauce, nie długo będziesz śpiewać piękną angielszczyzną, nie masz wyjścia , musisz , nie możesz przynieść wstydu dzieciom:D Bechemootku, najlepiej wszelkie kable zamocować w takie plastikowe korytka i zamocować do ściany , wtedy zwierzaki nie będą mogły się do nich dobrać. Przecież nawet nie musiały to być ząbki Mony, nawet polna myszka przyniesiona do domu przez Chanelkę też mogła to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tokina👄 gratuluję zakupu i trzymam kciukaski żeby służyła jak najdłużej:) a słonko jutro podeślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wesołku😭 auć auć auć! Dmucham i przytulam 👄 Tokinko! Gratulejszen nowego zakupu! U mnie leje wciąż, ale już widziałam w prognozie jakieś słoneczko :-). Mona niestety jest niszczycielką, gryzie różne rzeczy i niestety często chowa się i robi to cichutko :-o. Pogryzła klapki, odgryzła wtyczkę od odkurzacza, do kabelków już się kiedyś dobierała. A! i jeszcze wydłubała dziurę w dywanie - Szkodnik !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo. Aleś narozrabiała Wesołku, wspólczuję i przytulam 👄. Dziewczyny, u mnie też już któryś dzień z kolei mży i mży. Ohyda!!! W biurze jeszcze nie palą, na świetlicach mam zimno.... SŁOŃCA chcęęęęęęę. Bonitko, zlituj się...chociaż deko na zdjątkach podeślij... Buziam wszystkie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja tylko pomachami pożyczę dobrej nocki Jestem betka i dętka i dętka i betka...a i jestem jeszcze z figury opona:P taka od ciężarówki!!!:P:P Wesołku👄 tokino👄gratuluję zakupu:))) bondi👄 Personalna👄 Bonitko👄 pszczółko👄 zuuziku👄 beti👄 Poetko👄 Roberto👄 kosmi👄 rowerzystko👄 Małgosiu👄 terterku👄 bechemootku👄 Mariijko👄 Łasiczko Maaluutkka Tulu❤️i buziak👄 Dobranoc💤a jutro miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino no to praleczka już nowiusieńka stoi w łazience :) gratuluję👄 Banderasku odpoczywaj po ciężkim dniu pracy 👄 Zuuziczku nic Ci nie będzie jak w szamasz chociaż malutkiego :) ja się na wpychałam jak gęś :P :D 👄 Tokina tobie też chociaż jeden by nie zaszkodził :( no ale jak nie to nie :( 😭 Kosmi to zaczynasz z córcią odczulanie trzymam kciukaski 👄 Bechemootku to ta Twoja Mona jak szkodnik :P :D 👄 Dziewczynki KAŻDEJ życzę dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki🖐️ Jakas jestem nieswoja, wcale nie wiem co mi jest:O Nie czuje sie dobrze. Niby mam przeziebienie, niby nie:Ale zimno jest mi bardzo caly czas:O Malgosiu nie dostalam zadnych antybiotykow, bo korzen pod koronka wyglada na zdrowy i dentysa powiedzial ze nie trzeba. Chyba ze zaserwuje sobie sama porcyjke pangusty na obiad to bedzie dwa w jednym:P W jednym filecie z pangusty zastapi z powodzeniem cala serie antybiotykow:P Poetko ja robilam jakies zdjecia i cos tam wyszlo ale niewiele. Musze to posegregowac i na pewno wysle. Na razie nie moge sie wyspac i jakos dojsc do siebie:O A i w domu jest balagan.... Teraz przytulam Was wszystkie, chore dziewczynki buziam mocno. Trzymajcie sie, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam powiedzieć DOBRANOC - miałam pracowite popołudnie i wieczór Tokino❤️- nie żałuj - Siemens jest znanym producentem AGD - jak trafiłaś na dobry egzemplarz to Ci posłuży, a czasem i wypasione marki mają buble więc lepiej nie myśleć bo dojdzie sie do wniosku, że musowo 8 pralek w domu trzeba mieć :D Kosmitko ❤️- odczulaj sie - a napisz na co jesteś uczulona - co testy wykazały? Wesołku - współczuje serdecznie - wyobrażam sobie jak łapka boli ❤️ Jestem niepocieszona, że "robie" u Ciebie za wrzeszczącą babe - w gruncie rzeczy jest ze mnie niespotykanie spokojny człowiek - możesz spytać Tokiny. czasami tylko może troche egzaltowana ale chyba nieszkodliwie. Życze Ci szybkiego powrotu do formy - pogoda sie poprawia to i rączki przydatne będą. Poetko :D ❤️pamiętaj o ciepłych majtaskach - coby osłonić te wrażliwe miejsca :P U mnie grzeją na potęge - w domu z krótkim rękawkiem chodzimy, przykręciłam dzisiaj kaloryfery ale na dworze piź d z i jak..... jasny gwint :D:D:D:P Banderasku ❤️ - śpij dobrze a jutro wstanie lepszy nowy dzień ❤️ Bonito ❤️- aklimatyzacja trudna jest - wszystko Twój organizm na nowo sobie układa - daj mu szanse. A póki co rób to na co masz ochote i zamykaj oczy jak widzisz bałagan - on nie taki ważny... Personalna - trzymaj sie i nie poddawaj panice przed podróżą ❤️ Wszystkie Dziewczynki pozdrawiam i życze spokojnej nocy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Zapaliłam w naszym kominku bo zimno jak cholera:( Zostawiam pyszna kawusię I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> herbatkę (_)> (_)> (_)> (_)> inusie U> U> U> Wesołku❤️❤️ bardzo współczuję 👄 Wszystkie mocno przytulam i gorąco pozdrawiam i bardzo proszę podkładajcie do kominka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Personalna ❤️ ❤️ ❤️ dokładam do kominka i siorbie głośno kawe mmmmm.... co za aromat :D Dzięki Kochana zatę poranną przyjemność ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Personalna👄Witaj raniutko:D Dzięki za kawkę i za ciepełko, bo rzeczywiście zimno... Lecę do pracory:P Wszystkie ,,moje,, Kobietki tulam❤️ Miłego dnia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek U mnie podobnie jak u Terterka p i zd z i zdrowo. Nawet nie chce sie wygladac przez okno nie mowiac juz o wylazeniu z domu. Przez okienko nie moge tez kukac, bo przeraza mnie moj zarosniety ogrodek. A wszystko czeka na moje lapki:( Ach przydalo by sie z 11 raczek:P a ja mam tylko dwie i to zmeczone ciagle. I czego nie zrobie, to jest niezrobione. Nikt mnie w niczym nie wyreczy:( Tokina gratulejszyn nowego zakupu. Niechaj pierze brudy i sie nie psuje! Wesolku dmucham Twoja chora lapke. Ze tez przytrafilo Ci sie paskudztwo. I akurat teraz kiedy masz prace w ogrodku przy zbiorze warzyw. Teraz zaczne cos dzialac. Moze pochowam przynajmniej letnie buty. Na pewno nie beda mi juz potrzebne w tym roku:( A pozniej zaczne cos pichcic. Dzisiaj u mnie bedzie na obiad ryba smazona, kartofelki i zielona salata. Milego dzionka zycze wsiem. Trzymajcie sie kochane kolezuchny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Śniadanko Terterka jak zawsze pięknie podane i smaczne👄 Małgosia też w locie z amciała 👄 Już jesteś zdrowa ? Bonitko ząbek boli? ale całe szczęście, że korzeń jest zdrowy i nie musisz leczyć :) bo ja to jeszcze łażę z tym swoim zębiskiem:( nie wiem na co ja jeszcze LICZĘ :( że sam się usunie :P 👄 Dziewczętom pracującym życzę miłej pracorki👄 a tym co w domciu miłych porządków 👄 Lecę teraz pichcić obiadek jak nasz Bonitka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:):) O la boga jakaż u mnie okropna pogoda,mało tego że zimno bo zaledwie 8st to jeszcze ciemno i mgła jakby to był wieczór.Mgła taka gęsta że jak się człek po niej przejdzie to ma mokry łeb,hi,hi i nie tylko:p No i co by tu więcej ciekawego napisać?! Terterek👄 No coś Ty nie mam Cię za wrzeszczącą babę,tylko za taką co ustawia do pionu,hi,hi.Ja cenię takich ludzi więc spoko i główka do góry:):) Tokina👄 Ja mam lodówkę simensa i jestem z niej ogólnie zadowolona ale jest jedno ale na samym początku użytkowania zastrajkował krasnal który wyłącza światełko w środku:p.Otwieram lodówkę jakoś w niej ciepło,podkręciłam więc chłodzenie i myślę będzie dobrze ale nocą włażę do kuchni a coś mi tak lodóweczka jaśnieje,cud se myślę czy co?!.Przyjechali panowie z serwisu siedzieli u mnie chyba ze dwie godziny,powiedzieli ze to wada fabryczna i nie tak zamontowany był jakiś szczególik przy tym oświetleniu,niby odwrotnie.Oczywiście przy ściąganiu obudowy porysowali wszystko naokoło no ale naprawili i powiedzieli że teraz wszystko będzie okej,nie minął miesiąc lodówka znów zaczęła jaśnieć:):):).Dzisiaj wiem że wtedy miałam prawo żądać wymiany na nowy egzemplarz wtedy jednak nawet nie wezwałam ich ponownie bo pamiętając ile się z tym pierniczyli i jak porysowali mi nową lodówę,poprosiłam emusia i sam naprawił:);).Ten stan powtarzał się regularnie światełko działa i przestaje nawet emuś się już poddał i moja lodówka jest bez światła.Nocą się nie da bezkarnie podjadać bo aby coś w niej znaleźć trzeba zapalić światło w kuchni a wtedy pobudzeni wszyscy:p.I to ogólnie nienormalne aby taka poważna firma nie umiała zrobić głupiego oświetlenia w lodówce tak aby działało. Bonita👄 Po takiej podróży nie dziwota że nie możesz dojść do siebie a jak chodzi o prace ogrodowo polowe oj ja mam podobnie.Jak to jest że nawet jak zimno i wszystko przestaje się rozwijać chwasty sobie rosną w najlepsze? Bechemootku👄 Mona zaliczyła kabelek?,hi,hi dobrze że ten od netu a nie jakiś elektryczny:):) Poetko👄 Ja też,ja też ja też chcę słońca Banderasku👄 Jaka oponka,no jaka? na zimę lepiej ciut sadełka zgromadzić wtedy cieplej:):).Ja także nagromadziłam trochę tego tłuszczyku teraz staram się go trochę zredukować,czy się uda zobaczymy?! Personalna👄 Oj uważaj jak będziesz rozpalać w kominku bo to bardzo niebezpieczne przy roztargnieniu:p,wiem coś o tym;):) Rowerzystko👄 Małgorzato👄 Pszczółko👄 Jak tam obiadek co dzisiaj serwujesz na nasz stół?:):)i nie filuj na pocztę po ziemniaki przypalisz:p:):) Kosmitko👄 Oj nie puszczaj kogucika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik👄 I ja poproszę troszeczkę słońca ale i temperatury także,oczywiście tak kilka kresek w górę:):);) Teraz ja idę coś robić,opierniczam się trochę bo jestem jednoręki Joe :):):).Mówiłam już wam że Was kocham?!,pewnie nie raz ale nic to powiem znowu ,,Jesteście kochane baby,,👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku rozbawiłaś mnie swoim wpisem :) :) i tą świecącą lodóweczką hi, hi :) U mnie słoneczko świeci cudnie :) chociaż chłodny wiaterek powiewa :( posyłam do Ciebie promyczki słonka👄 coby Cie ogrzały :) A ja zapodaję gołąbki ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$)> jak któraś ma ochotę to proszę się częstować dziś nie gotowałam chociaż mogłam :P P) ale po co jak mam jeszcze obiadek od wczoraj :) a dziś są jeszcze pyszniejsze mmmmmmmm :P :D :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko piękne zdjęcia :) podziwiam Twoją odwagę sama wśród obcych ludzi nie wiem czy ja bym się na to zdobyła ale muszę przyznać, że cudna z Ciebie dziewczyna pełna uroku i elegancji👄 Przy okazji po oglądała sobie wszystkie fotki są wspaniałe :) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D tokino...gratuję zakupu niech dobrze służy ,ja mam tą nie chwalona amiczkę :P i jestem zadowolona pierze dobrze nie choruje :D bonitko..zaraz lecę do gara :D WesołkuJeden...dmucham na twoją rączkę by nie bolała 👄 kosmitko.. co będziesz odczulać ? bo ja słyszałam od mego alergologa że każdy alergen odczula się osobno w dodatku zastrzykami :D .Zresztą w mim wieku to już się nie odczula .👄 Personalna ...miłego lotu ,choć ja bym też miała pietra 👄 Pszczólko...namiary masz w linku kliknij na kontakt i już :D Ja zapraszam na gołąbki dzisiaj robiłam :D proszę się częstować ,jeszcze parują . U mnie nie ma słonka jest pochmurno i chyba coś wskazuje na to że deszcze będzie padał 😠a ja miałam jeszcze trawę pokosić. Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×