Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

widze, że link jest aktywny - zjedź w dół o obejrzyj te leginsy - naprawde - jeśli ich nie kupisz to podjade do K-c i sprawdze czy są. Warto - są idealne, mięsiste i świetnie leżą - na szczupłe dlugie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - moja pańcia też dużawa i zwykle w tych leginsach chodze do dzianinowej sukienki lub długiej bluzy :D ale są fajniste Podobają mi siei butki i spodenki Twoje - są takie nożki do których pasują fikuśne buciki - na moja prostą dużą łape (41) fikuśnych buteczkow nie ma - ale moge latać w oficerkach i takie zamierzam sobie na tą zime kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O Dziewczynki schaodze do piwnicy :O brrrrrr trzymajcie kciuki - ide zerknąć bo mam schowane dwa fajne fińskie fotele - syn mi wywiózl kanape i mam miejsce na te skandynawskie cuda :D - jak w tej graciarni dosięgne to je przytaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki Podpowiedz dla Bondi w sprawie leginsow dzinsowych. Na "patyki" sa w C&A fajne modele z kieszonkami i na suwaczek. Te z Tschibo sa fajne Terterku ogladalam, ale u nas w sklepach zostaly tylko numery na wielgachne pupy. W internecie niestety juz wykupione:( Wesolku kochany ja wiem ze Ty masz wielkie serce dla zwierzakow, ale u Ciebie sa dwa psy i 3 koty. Czyli w domu masz 5 zwierzakow:O To jest duzo, bardzo duzo, nawet ze wzgledow higienicznych nie mozesz zatrzymac tych maluchow. Wiem ze serce Ci sie kroi ale pakuj je do auta i do schroniska. Musza przyjac. Telefonicznie zawsze odmawiaja, bo schroniska sa beznadzijnie przepelnione:( Jesli zatrzymasz i te kotki to wkrotce znowu podrzuci Ci ktos nastepna trojke. Ludzie sa wstretni i nieodpowiedzialni za swoje zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomnialam zupelnie. Malgos gratulacje dla dzieciakow. Dla corci🌼 z okazji urodzin i synka z okazji zdania egzaminu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robercika a w takich leginsach i liliputy z duza pupa, jak ja wygladaja dobrze. Wiem bo mierzylam w sklepie. Wyglada to bardzo fajnie do kozaczkow i tuniki:) A jakie wygodne. Dupka sie cieszy ma mieciutko i cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrowionka z pochmurnego południa.:(:) Terterku ja w tej bluzeczce sie wychodziłam dlatego moje pytanie czy ktoreś się spodoba ta futerkiem. Dziewczyny hi jak zapytałam babki o rurki dzinsowe czy na takie pulchniutkie sa,dałam mi mówi ,żeby przymierzyła ja popatrzyłam i se :Ppas tak dół tak a referencja to beda jaja:P:) co będzie,ale się zaskoczyłam jak lusterko pokazała wtedy stwierdziłam,ze to wreszcie to czeko szukam:) jutro lesna sadzawkę musze sobie kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku wiem,że masz dobre serce-wygonić na zimno nie można,zatrzymac też nie,bo nie dasz rady jak sama piszesz.A czyli Twój małż ma cos podobnie jak mój,kiedys też moje dzieci dokarmiały maluchy takie ja tez i powiedział ,ze maja zniknąc .I nie wiem chyba dalej ktos ich wywiózł wtedy a też było zimno. Nie wiem czy do schronska ci ch przyjma ,czyli masz problem. Bonitko dzieki.A tak sie zastanawiam dlaczego ty robiłaś prawo jazdy tak daleko,czy tam wtedy mieszkałaś? Jakoś u mnie zimno ,wieje ,jak ja nie lubię takiej pogody Terterku i co znalałas te fotele? Odnośnie leginsów jakos nie są w moim typie,chyba mam za duze 4 litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie Małgosiu córce wszystkie dobrego i zdrowia🌼 Synowi gratulację Bonitka🖐️właśnie ja też mam to dupsko największe,ale jak się wsunęłam to olśnienia dostałąm ja i takie spodnie.co prawda tez 75zl zapłacila ale ja będe teraz biegac,aż same z tyłka spadna:P:) za chwilke opowiem wam histroryjkę co za numer odwaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko syn sie tak cieszy ,juz się nie moze doczekac kiedy odbierze a to potrwa ze 2 tygodnie.Najgorzej zabierze mi samochodzik pewnie.Choc z drugiej strony ,moze wreszcie będę jezdzila jako pasażer a nie jako kierowca.Sam stwierdził,że nie myslał ,ze aż tak ciężko jest zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie w sklepie mierze spódniczkę dzinsowa,ccos mi się przestawwiło włepetynie ,ze ktos zwinął mi torebkę z przymierzalni i bach za ta kotare:P:) zakreciłam się w kolo patrzę torebka wisi a ja w majtach zoriotowałam sie,ze odchyliłam kotarę ciach zasunęłam i jak najprędzej wyleciałam z tamtą ubrana już ,ale mieli ubaw,bo to sklep monitorowany:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos ja robilam prawko w Terterkowym miescie bo wtedy tam mieszkalam. Szkoda ze wtedy sie nie znalysmy. No wlasnie Kosmi, co to jest ta lesna sadzawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze,ale ja odczasu jakis numer wykręce,chyba nie była bym sobą:)inaczej wiecie,że peralignie w czopkach wycowali.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka i Małgosi jeszcze cierpliwość,powiem co to jest,ale nóż zjawi sie jeszcze jakaś nasza syrenka i odganie:P:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Małgosiu ,zawsze miałm gdy dzieci dużą gorączkę miały i po nich i szybko przechodziła i na moje boleści była dobra przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pyralginę a jutro robię na obiadek polne gnojki,podeszwe w piachu,i zielony donosiciel,któraś chętna to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×