Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ja farbuje co miesiać chociaż nie zsauwazyłam jeszce siwych u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku ale ja farbuję na jednolity kolor,a Ty chyba coś wspominałaś,że robisz pasemka...to już wyższa szkoła jazdy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku moze masz zbyt duże wymagania, trzeba się kiedyś odważyć, najwyżej na drugi dzień pójdziesz do salonu. Nie wiem jak to jest z jasnymi włoskami ale ciemne jakoś łatwiej jest malować , zresztą, może to nieprawda , tyle że ja może nie przykładam tak dużej wagi do koloru, byle nie były siwe i to jest pewne , na pewno nigdy nie zrobię się na blond czy na platynę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałm jak chodziłam do szkoły obcięłam na krótko tydzień przed ślubem i od tej pory ma cały czas krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku od ubiegłego lata nakładam farbę na całość, tzn pani nakłąda mi najpierw na odrosty jedną, a potem drugą na całość i nie wiem po jakie licho:o jak ja mamie farbuję to kładę jeden kolor - popielaty blond i wsio łapie, no może na siwych jest bardziej popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️cieszę się,że mogłam z Wami dziś pogadulić:)))) Dawno na żywcu Was nie ,spotkałam,,ale czas na mnie:O Muszę kotusię❤️nakarmić:)))i idę lulu💤 Jutro 5:30 pobutka:P:P:P Śpijcie smaczniea jutro udanego dnia🌼 Chłodnego,ale nie burzowego:D Dobranoc Małgosiu❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku do nastęępnego takiego spotkania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę spać coś mnie ta siłownia wykończyła miłej nocki do jutra pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki miłych snów, spokojnej nocy 👄👄👄 też dziękuję za miły wieczór 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się zebrały i poszły:P cześć Wam koleżanki drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie maluje włosów, zresztą Wy mnie do tego przekonałyście :) Dopiero niedawno wróciłam z próby zespołu ludowego. Buziaki, papatki, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki 👄 Zapodaję kawusię (_)(_)(_) i herbatkę i inusię {__}{__} i żurawinkę > Mus teraz zaczekać na śniadanko ...może bondi👄przejęła pałeczkę ;-):-D U mnie pochmurno i wieje lekki wiaterek :-D Super:-) Życzę miłego dnia 🌼 Buziaki👄 Małgosiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki tym bardziej będzie dobry że już od świtu Banderasek zadbała o napoje, Banderasku wielkie dzięki👄 chyba mnie dziś prześladuje jakieś fatum bo juz dwa moje wpisy poszły w las i nie wiem czy dam radę trzeci raz zaczynać to samo. Chciałam Wam zrobić pyszne śniadanie ale jakoś nie potrafię, zapodam tylko bułeczki cynamonowe http://pracowniawypiekow.blogspot.com/2010/08/bueczki-cynamonowe.html rogaliki francuskie http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Banalnie_proste_francuskie_rogaliki,,-10756646,9495.html i omlet http://kobieta.interia.pl/news/omlet-z-warzywami,1222635 na więcej nie starczyło mi weny Mam nadzieję że dla wszystkich będzie to piękny dzień bo przecież mamy dziś piękne święto- dzień dziecka :D Przecież kiedyś byłyśmy dziećmi a dla naszych mam nadal nimi jesteśmy więc bez oporów świętujmy :D U mnie zapowiada się piękny dzień, słoneczko już pięknie lampi ale nie jest jeszcze gorąco, mam nadzieję że tak będzie cały dzień. Wszystkim życzę pięknego, udanego, pełnego wrażeń dnia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr sprawdziłam i otwiera się tylko pierwszy link, chyba naprawdę jakieś fatum dziś nade mną krąży:( Trudno , w takim razie ponieważ to dzień dziecka , niech każda sama siebie dopieszcza smakołykami od rana i zajda na co tylko ma ochotę, bo jak widać moje próby sprostania zadaniu nie wyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jem!!!!! Strajkuję. Mam 58,4 kg (przy lilipucim wzroście!!!!).....pierwszy raz w życiu 😭😭😭..zresztą widziałyście moje okrągłości na zdjęciu na NK. Dzięks za milusie komentarze.....ale ja muszę coś zrobić z brzuszyskiem i doopskiem :) Milusiego dna :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziendoberek🖐️ Juz wczoraj rano wrocilem do domku. Wszystko zakatwione. Ale jestem strasznie polamany i rozbity:( Nie wiem kiedy dojde do normy:( A tu jeszcze dzisiaj malzykowe urodziny:O Poetko jedz cynamonowe buleczki. Masz piorkowa wage. Chyba doloze Ci ze 4 kilo ode mnie. Milego dzionka zycze wsystkim. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek👄👄 Bonita Witaj,witaj,witaj kochana:):):) Życzenia dla małżyka,sto lat w zdrowiu,STO LAT W ZDROWIU. W fajnym dniu się urodził miała jego mam fajny prezent synek na dzień dziecka,on ciut gorzej.Zgarniał tylko jeden prezent i z okazji urodzin i z okazji święta dzieciaków.Miałam nadzieję na jakieś opowieści ale trzeba nam poczekać z racji Twojego zmęczenia no i uroczystości rodzinnej. Dziewczyny wczoraj robiły masaże pośladków,depilację wąsika,malowanie włosków i wścibiały wścibskie nosy do bocianich gniazd:p:):) A ja miałam czytania i kocham Was za to,całym serduchem❤️ Małgorzato:( Bardzo mi przykro,tragedia wielka. Melduję że u mnie przed południem pogoda rodem z tropików,teraz jednak już doszedł chłodniejszy front bo po grzmiało,popadało troszkę i zrobiło się chłodniej,sporo chłodniej.Melduję ponadto że i mnie upały męczą,nie wiem z kąt ta zmiana skoro w minionym roku słoneczko było mi rad,temperatura powyżej 30 także:):). Może mnie menopauza będzie mijać?,pomalutku?,hi,hi ależ mam marzenia:):) Jutro będę zaczynać pieczenie na wesele,jak ja to uwielbiam upał a tu jeszcze piekarnik operuje,nic tylko zrzucić gatki i na golasa pichcić:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko doszło,kwiaty piękne. Ja w tym roku nie mam kwiatów w donicach,jakoś kasy zbrakło:p:) Poetko A ile Ty masz wzrostu bo waga nie wydaje się być wysoka. U mnie weselisko hi hi planuję dobrze podjeść,zważę się więc za miesiąc jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ u mnie od rana padał deszcz i była burza teraz też pada ja n ajutro gotuje krupniczek cobym jak przyjde z pracy miał co jeść chociaż ja jutro idę na 6 i wracam o 13 ale przyjde i zupka gotowa Poetka gdzie ty masz za dużo wagi ja jeszcze bym musiała parę kilo zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️🖐️ U mnie dziś było tylko 16 stopni i cały dzień pochmurny :( troszeczkę polatałam po sklepach ;) :P i nic nie kupiłam niby towaru od groma a nie ma nic porządnego :( Personalna zajrzyj do nas :) i machnij łapka, że wszystko ok ❤️ Bonitko Najlepsze życzenia urodzinowe dla Małżyka🌻🌻🌻 Pozdrawiam i tulam, tulam, tulam każdą z osobna do❤️❤️ Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Bonitko👄fajnie:))):)))że jesteś cała i zdrowa:D Dla Małżyka duuuuuuuuuuużo zdrowia🌼🌼🌼 Tokino👄za śniadanko👄 bondi👄gdzie się podziewasz???;))))Liczyłam na wsparcie śniadankowe:Drano...:)))) Małgosiu❤️❤️❤️ Jestem zła Słyszę przez okno,że moja kotusia❤️warczy i warczy:Pwięc zaglądam przez okienko...patrzę i widzę jak się czai na coś...i nie odpuszcza tylko udaje się w stronę zaparkowanych nie opodal autek...więc myślę sobie,że jakiś wielgachny kocur jest w pobliżu...a,że ona jest straszna zadziora więc wskakuję w łaszki i pędem biegnę jej na ratunek:OWychodze i wołam,a tu spod samochodu wychodzi malutki kotek👄bardzo przestraszony(nie dziwię mu się,jak zobaczył taką bestię:P)Śliczny biało-czarno-rudy:)))Zadbany więc pewnie kogoś...Bohaterka wielkaWstyd:P:P:P....zabrałam ją naturalnie do domu,niech sobie maleństwo odycha spokojnie na dworku...Mam tylko nadzieję,że nie jest bezdomny,bo baaardzo mi go żal:(((((( Koniec opowieści...:))))ale zła i tak jestemWredota czarna!!!!:O Zapodaję truskaweczki oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ze śmietaną (______________________)>>>>>lub bez:)))) Jak lubicie:D Smacznego! p.s.U mnie dzis chłodek:))))a to jest to,co lubię bardzo!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×