Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ojejuś ! jak tu dzisiaj gwarno od rana, aż się wierzyć nie chce :D Dzień dobry dziewczynki u mnie dziś parno, choć w nocy o północy przeszła gwałtowna burza. Nie tak gwałtowna jak u Bonitki, Bonitko tak mi przykro że masz straty w swoim pięknym wypielęgnowanym ogródeczku:( . Bechemootku, przyjmij proszę wyrazy współczucia 😍 Banderasku, też Cię przytulam 😍 Taki wczesny obiad zwykle podaje Betusia, a dziś ja wyprzedziłaś więc chętnie skosztuję w Twoim wykonaniu 👄 Tereterku zawsze Cię podziwiam za zorganizowanie i za to że potrafisz pewne rzeczy przemyśleć , zrobisz plan i p o t r a f i s z ! się go trzymać, to naprawdę jest godne podziwu, mnie jakoś tak się nie udaje:( Oczywiście jutro nieodwołalnie wybieram się do lekarza, choć o dziwo dziś noga ma się lepiej , prawie normalnie chodzę, nie powłóczę nią jak wczoraj. Beti, mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia rozmowa spowodowała że aż tyle musisz przemyśleć i sprawdzać :( i nagle nie podajesz obiadku o wczesnej porze Personalnej dziękuję za kawusię, jak wiecie lubię pić zimną a nawet mrożoną więc do kawusi dokładam sporą porcję lodów :D Zuuzik co z Tobą ? obraziłaś się ? przecież sama mówiłaś że nie wolno się obrażać, więc to raczej nie podobne do Ciebie , czyli co ? przepracowałaś rączki ? ale aż tak bardzo ? :( 😭 Też dziś nigdzie się nie wybieram, ale pewnie wszystkie dzieci dziś będą, taką mam nadzieję a jak będzie to nie wiem. Ciągle nie było jeszcze wielkiej parapetówy, wciąż zmieniane są terminy, ciągle komuś data nie pasuje. Powiedziałam wczoraj synowej , by połączyli parapetówkę z urodzinami syna, może wtedy wszystkim spasuje. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wolnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasowa usłyszałam i się melduję :D U mnie dzisiaj pogoda w miarę. Na procesji trochę postraszyło, ale ogólnie było dobrze :D Nie za gorąco i nie za zimno :) Teraz świeci słońce i jest cieplutko :D Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho ? Bechemootku..❤️ wyrazy współczucia👄 Banderesku ..dziekuje 👄 rowerzystko ... u mnie było piękne słonko na procesji ale nogi to mi nie napisze gdzie wlazły :D Wczoraj u mnie też przeszła okropna burza zlało okropnie wszystko za to dzisiaj bylo czyste powietrze i się nie kurzyło :D ,na dodatek była wielka awaria prądu na całe miasto że i wody było brak przez 4godzinki totalny paraliż ,czyli wieczór brudasa :D zuuzik ..gdzie ty jesteś ,wiecie myślę że pojechała nad morze na taki wypadzik tyle wolnego .👄 Wesołku... jak podróż wszystko dobrze daj znać nam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! zjadam pyszne schaboszczaczki i sałatke od Banderaska :D mniam mniam Zrobiłam dzisiaj to co miałam zrobić pół roku temu - czyli doczyściłam swoje kafle z kuchni i w przedpokoju: aż sie prosiły! fugi pociemniały więc potraktowałam domestosem i mam jak nowe :D U mnie wypogodziło sie i popoludnie wygląda pięknie. Beti - pozdrawiam ❤️ Tokino - dziękuje za wspaniałą poczte z PPSkami ❤️ a może wypijemy po kielszeczku czerwonego winka? YYYYYYYYYYYYYYYY wczoraj wypiłam przed spankiem troche pigwówki nalanej przez Tokine ;) - więc rozhulałam sie i stawiam czerwone półsłodkie Portado POZDRAWIAM!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ktora z nas pierwsza rusza na urlop???? czyżby Zuzik? wiem że Kosmitka w połowie lipca sie szykuje, ja jade 1 sierpnia tam gdzie w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie dziś chłodniej ale wczoraj to była masakra :( w samochodzie nie szło wytrzymać :( gorączka straszna no ale jakoś się dotarło do domciu;) Bechemootku mocno lulam do❤️ i przyjmij wyrazy współczucia. Terterku dzięki za troskę👄👄 i gratuluję zostaniesz "teściową" data ślubu no, no same jedynki . Ja jeszcze nie wiem kiedy będzie wyjazd na urlop, bo nie wiem dokładnie kiedy mój M go będzie miał :( No a teraz idę trochę na telewizornię ;) i po leniuchować :P :D pa, pa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dzięki za przepyszny obiadek👄 lubię schaboszczaki :) i mocno Cię tulammmmmmmmmmmmmm do❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że nie wiem kiedy pojadę na urlop. Uwiązaliśmy się zwierzątkami. Dzięki dziewczynki za wyrazy współczucia - właściwie nie wiem co myśleć. Cały dzień mam dziwny, wspomnienia, różne myśli. Nie było go z nami od 30 lat, miesiąc temu rozmawiałam z nim. Prosił, aby go pochować tutaj. Jeszcze trochę potrwa, zanim prochy dotrą z Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerzystko👄!!!!No nareszcie;))))) pszczółko👄super,że jesteś cała i zdrowa:))):))):))) terterku👄już chlipię sobie wineczko;))))Mmmmmm:))))) Co do daty ślubu to rzeczywiście jest magiczna...już dziś życzę młodym życia magicznego:DWiem,że lubicie listopad:))))Ja nie lubię i chyba na ten miesiąc szczególnie bym sie nie zdecydowała:O...ale przeca to nie ja wychodzę za mąż hi,hi,hi:))):))):))) Roberto👄u mnie wczoraj było podobnie:OStrasznie burzało i lało:O...ale dziś było bardziej rześko(?):)))) bechemootku👄👄👄 Oczywiście tradycyjnie w sezonie bobikowym zapodaję go wielką michę (__________________________________)>>>>>>> Na zdrówko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy słyszałyście Dziewczynki,że taki lipiec jaki będzie w tym roku,będzie dopiero za 823 lata...Będzie miał 5 piątków,5 sobót i 5 niedziel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...mówię sobie sama do siebie:Oi sama musze zjeść tą wielgachną michę:))))bobiku! Dobrej nocki Całusek👄i przytulak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Próbowałam wejść wcześniej ale pożerało mi wpisy, wkurzyłam się i przestałam pisać:( Bechemootku wyrazy współczucia❤️ Banderasku nie jadłam nigdy bobu, jakoś nie było zwyczaju w domu i nie przeniosłam do siebie, od kiedy czytam Chmielewską, to zawsze obiecuję że spróbuję, ale na obiecankach kończę. Terterku dopiero doczytałam, że dzieci zaplanowały ślub, gratuluję. Jestem przeciwna wielkim przyjęciom weselnym(Kogel Mogel-skromnie 150 osób:D)Noc przespałam spokojnie a nawet trochę dłużej do 10. Często miewam bezsenne noce, to pewnie starość, trzeba się z tym pogodzić:O Beti zanotowałam, trzymam kciuki, za pozytywne załatwienie spraw ❤️ Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Bechemotku serdecznie wspolczuje❤️Wyobrazam sobie co dzieje sie teraz w Twoim rozdartym serduchu:( wiem jakie trudne chwile teraz przezywasz. Wlasciwie to jest rozstanie z Ojcem po raz drugi. Tylko ze tym razem juz na zawsze. Pisalas ze zostawil Was 30 lat temu. To smutne bardzo, ale za to juz nie mam ludziom go osadzac. Sprobuj wziac sie w garsc i jeszcze pomoc Mamie. Ona mimo wszystko przezywa to na pewno bardzo mocno. Jak bedzie Ci zle, albo bedziesz miala ochote o tym porozmawiac bo czasami z rodzina trudno sie mowi o tym, my tutaj na topiku mamy dla Ciebie otwarte ucho. Banderasek ja uwielbiam bobik:) To sa smaki mojego dziecinnstwa. W domu mama czasami gotowala bob do czerwonego barszczu i bardzo mi to smakowalo. Teraz nie moge. bo po zjedzeniu:P Jeden bob- jeden ton Ale lakomczuch jestem straszny i skusze sie. Beti Domyslam sie ze chcesz podjac sama jakas wazna decyzje i chcesz cos w spokoju przemyslac. Zycze Ci niech Ci sie wszystko pouklada jak najlepiej. A teraz bede molestowac telefonicznie siostre:) Zycze Wam dziewczynki spokojnego wieczoru.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zuzikowi to trzeba chyba zloic ten zgrabny tylek! Juz z tydzien nie melduje sie na topie! Zuzik hop hop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze przynajmniej winka trzeba sie napic. Dzisiaj jest przeciez noc swietojanska, noc Kupaly. Znalazlam na Wikipedii "Święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości, obchodzone na obszarach zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie, bałtyckie, germańskie i celtyckie, a także przez część narodów wywodzących się z ludów ugrofińskich, np. Finów (w Finlandii noc świętojańska jest jednym z najważniejszych świąt w kalendarzu) i Estończyków. Noc świętojańska, Lgo, na Łotwie jest świętem państwowym, a po odzyskaniu niepodległości 23 i 24 czerwca stały się dniami wolnymi od pracy. Również na Litwie dzień 24 czerwca, od 2005 roku, jest dniem wolnym od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł melduję się posłusznie wystraszona złojeniem tyłka;):P chociaż Bonitko byłoby po czym lać oj byłoby;) a tak poważnie ajm sorry za nie pojawianie się przez czas jakiś, moja absencja nie była spowodowana wyjazdem ani przepracowaniem tylko nielubieniem siebie ostatnio:o Wesołku Ty..... łobuzie, dołączam do dziewczynek i robię wielkie nununu za gadanie o grubym dupsku;):P zgrabniacho:D:D:D:D i wielkie dzięks za fotoniespodziankę:) Terterku gratulejszyn:) czy termin ślubu wyłacznie taki ze wględu na te jedynki? Roberto biedny psiaczek Twój, jak to możliwe by spieprzyć w sumie prosty zabieg wyłuskania jąderek??? co za durny wet Tokina współczuję bolesnego kolana:o nie wiadomo gdzie je włożyć jak doskwiera:o aaa na urlop idę dopiero od 18 lipca i oczywiście jazda nad morze, ale kiedy to zależy od aury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie z garnka ogródkową koleżankę moich kociaków, prawda? odkąd urosła (a ma dwa lata) wygnała swoją matkę i ta zamieszkała kilka ogródków dalej i tylko od czasu do czasu można było ją spotkać po drodze. jakieś dwa tygodnie temu przyszła na ogródek teściowej, ta dała jej parę chrupek do jedzenia, ja wygłaskałam i ok poszła sobie. minęło kilka dni i co???? ta małpa jedna przytargała do nas swoje potomstwo: cztery maluchy, tym razem są trzy rude i jeden czarny z rudymi przebłyskami. piękne kociaki (na razie zdiagnozowałam jedną koteczkę, reszta ucieka więc nie wiem kto zacz;) ), trochę dzikie, ale kłopot nowy:( bo co z tym zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik🖐️ gratuluję powiększonej rodzinki. Kicia wie komu może zaufać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia dziewczynki ta rodzinka to teraz 6 sztuk:P a mamuśka nie jest nasza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak się nią opiekować w ogrodowych warunkach po zabiegu? u kotek jest to jednak trochę większe przedsięwzięcie niż u kocurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka wspaniała! No, jest problem, skoro to nie wasza kotka. Trzeba byłoby sfinansować zabieg i kilkudniową opiekę w lecznicy, niestety:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne kociątka. Mam podobny problem. Najpierw na starej oborze kociaki urządziły sobie dom schadzek, teraz tam siedzą dwie mamy z dorobkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka 🖐️ Zuuzik możesz zgłosić problem do schroniska. Może podadzą coś w jedzeniu, albo coś doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano taki urok bezpańskich koteczek, że co i rusz z przybykiem chodzą:o Bechemotku a i teraz ja mam "swojego" cudaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×