Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Terterku dzięki za pyszności❤️ A ja tez ma cos dla was w garnuszku częstujcie się Milki way i łasuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kochany!!!!!! Wszystkiego co dobre na tym naszym dziwnym świecie :-)!!! Kiedyś być może będę taka mądra, że wyślę kwiaty, melodie piękne, itp. Teraz tyko buziam 👄 i podaję ❤️, na dłoni. Sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku Kochany❤️ Przyjmij najserdeczniejsze życzenia urodzinowe🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sto Lat!!!! w zdrowiu, miłości i wśród przyjaciół👄 Wszystkie Was mocno tulę do❤️ Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! ❤️ Zniknęłam na dłużej bo miałam gości. Dziękuje pięknie jeszcze raz za życzenia ❤️ ❤️ ❤️ Kosmitko - Twoje STO LAT STO LAT przez telefonik super! :D:D dzięki 👄 Kto jeszcze nie śpi i może to zapraszam na wieczorny kieliszeczek:YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY może być czerwone winko UUUUU może być lampeczka koniaku VVVVV może być zmrożona wódeczka YYYYYY co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna :D zrobiłaś mi przyjemność tym gramofonem Bambino :D i Januszem Gniadkowskim ;) Kosmitko - ide zajrzeć na garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm...pyszne ciacha mniam Kosmitko ja dzisiaj robiłam deser pawłowej - czyli bita smietana z pokruszonymi bezami i truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha acha! co z tym spotkaniem we W-iu? skoro Banderasek gotowy to może cosik zadziałamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku to nie ja:D ale nasza kochana Poetka❤️ Bardzo mi się podobała piosenka Gniatkowskiego i Bambino:classic_cool: DOBRANOC*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane 👄a że jestem pierwsza zapraszam na kawunie i herbatki :D Maluttka ...wiklina dobrze znosi ciepełko ale deszczyki nie wskazane :D jesli mogę doradzić to ja mam metalowe ale plecione foteliki i szklany stolik ale można kupić taki pleciony jak krzesełka a wyglądem przypomina wiklinę :D Mój pan płytkarz kończy schody ale zaczyna cenę podnosić czyli samo życie trafiłam na dupka cholera zobaczę co dzisiaj powie kazałam mu żeby sobie dobrze przemyślał tak jak była umowa jesli nie to pożegnamy go i do tych dalszych prac będę szukać kogoś innego poważnego a nie jakiegoś niepoważnego 😠 Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roberto ❤️ dzięki za kawusie - oj postawiła ona mnie na nogi Wczoraj wieczorem jak sie pożegnałam poczułam, że boli mnie gardło, miałam tylko ibuprom zatoki ale wzięłam. Calutką noc czułam przez sen, że gardło mi pęka z bólu - nie wiem czy coś zimnego w upały mi zaszkodziło, czy to dwudniowe ochłodzenie bo wtedy zmarzłam. No i boli to gardełko boli - ale wezme dzisiaj też ibuprom i jakoś może sie uda :O Ważne że kataru nie ma bo to byłaby klęska A poza tym jest OK Na śniadanko zapraszam: dziś bułeczki z masłem i chudą szynka @@@@@@@@@ do tego sałatka z pomidorów soki i woda Ide na targ po świeże jarzynki 🖐️ po Twojej kawusi Roberto przestała mnie boleć głowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - tylko spokojnie - weź faceta na przetrzymanie i bądźcie konsekwentni - nie daj sie wykorzystać - trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ().Dzień dobry.() Którędy bym nie szeła, .......zawsze tu wrócę. Uśmiechem powitam .......miłe słowo rzucę. Bo wasza przyjaźń ....jest taka gościnna ....taka piękna i dobra Jak być powinna. I w sercu zapada tak ........ głęboko do dna Więc wracam......... do Was co dnia... ___$$$$_$$____$$____$$_$$$$ _$____$$$$$$$___$$$$$$$_____$ $____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_____$ _$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$ __$____$$$$$$$$$$$$$$$_____$ ____$____$$$$$$$$$$$_____$ ______$__$_$$$$$$$_$___$ ________$____$$$_____$ _________$_____$$ _(.) ______(.)___$$ ( ) _____( )$$___(_.._) Roberta szkoda ,że moj daleko ,bo by ci to juz dawno zrobił:) pozdrawiam :) troche humoru a jaka fajna mapka i nazwy hi:P:) http://www.youtube.com/watch?v=J3nF4TesQFI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=pvlYD0kSzfs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=uGugc-8RPZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzisiaj odpoczywam od działki, za to latam na miotle za cały tydzień. Wstawiłam do garnka ciasto zrobione wczoraj i resztę truskawek. Jestem zadowolona z truskawek:D, bo kupowałam w ubiegłym roku w ciemno przez internet w szkółce ogrodniczej, okazało się że uczciwy ogrodnik(sam doradzał odmianę). Zebrałam już około 5 kg i drugie tyle jeszcze będzie. Kosmi twoje ciasta wyglądają smakowicie i pewnie takie są, poproszę o przepisy (to zielone, trociniak i milky wey). W nocy u mnie lało, teraz od czasu do czasu drobny deszczyk siąpi. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam deszczowo:( U mnie zanosi sie na pracowita sobote. Musze odkurzac mieszkanko i jeszcze zrobic male zakupy. Jednym okiem bede ogladac slub Wiktorii. Nie dostalam zaproszenia:P to sobie przynajmniej w telewizji popatrze. Terterku kuruj sie zeby w zarodku ukrecic lep chorobie. Pewnie jutro przyjada goscie i musisz byc w formie. Roberta wszedzie tak samo:) O uczciwego i dobrego fachowca trudno. A niby jest bezrobocie:O No ja zmykam🖐️ trzymajcie sie🖐️ Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicham , gardełko jako tako i może sie uda. Jutro rzeczywiście mam gości i to na obiedzie już. Zaraz zabieram sie do czarów-marów w kuchni. Bondusiu ❤️ Twój tort ślicznie wygląda i na pewno pyszny mniam :P Bonito ❤️ miłego odkurzania hi hi o ile można mówić że to miłe zajęcie - nie cierpie odkurzania brrr :P POZDRAWIAM wszystkich ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do was i dziś się pewnie już nie pokażę, bo jedziemy na spotkanie ze znajomymi. Wrócimy wieczorem, chyba późnym. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie dziś zimno :( Ja po sobotnim wyczynie też padnięta :( Posłuchajcie A.Jantar :) bardzo Ją lubię .... http://www.youtube.com/watch?v=xy4AB4t2gh4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=MkV9AZRAGm4&feature=related Terterku.. uważaj na siebie i kuruj się co by jakie choróbsko się nie przyczepiło :( ❤️ Małgosiu.. jak się czujesz ? ❤️ Personalna.. mam pytanko do ciebie na NK :)❤️ Pozdrawiam Was i mocno buziammmmmmmm👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko machnę łapką ale żeby nie było,że mnie nie było:):p Terterek👄 Spóźnione ale bardzo,ale to bardzo serdeczne życzenia i bukiet kwiatuszków🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄🌼🌼🌼👄 Ja znowu jestem chora:( W piątek byłam wreszcie u lekarza dostałam skierowanie do neurologa i dodatkowo na badania.No ale oczywiście podłapałam jeszcze jakiegoś wirusa i jestem zdechła. Dziewczynki dzisiaj oddałam trzeciego kotka,została mi już tylko koteczka taka prawie biała,chyba ludziska nie lubią białych koteczków,dziwne bo misie tak:).Nawet była piosenka,biały mis,biały miś itd. No i zrobiło się smutno,mama kotka chodzi i szuka swoich pociech,miauczy żałośnie no i ta maleńka także jest smutna i szuka rodzeństwa.Mi także jest smutno:( Buziam i idę popłakać w samotności😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 No i w pracorze było tak:Pjak się domyślałam...czyli na pełnym dopalaczu:P:P:P Wiem,że ja ciągle marudzę:Oże ciężko,że orka...a to wydawałoby sie tylko sklepik z fatałaszkami:P...Jak bym tego nie ,,zasmakowała,,to też by mi się wierzyć nie chciało:Oże to istne ,,kamieniołomy,,😭 Wesołku👄znam ten rodzaj rozstania😭Kotusia troszkę ,,popłacze,,i dojdzie do siebie...ale to jest naprawdę smutne😭...serducho mi krwawiło dłłłłłługo,mimo,iż wiedziałam,że to mus:Ooddać kocięta👄 kosmi👄ja również poproszę przepisik na Milki:)))))wygląda mmmmm:D Jutro kieratu:P:P:Pciąg dalszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki Terterku zdrówka zycze by gardło jednak przestało boleć Pszczóleczko czy dzisiaj nic nie zakupias nowego do swojej kolekcji? Roberto u mnie kiedyś jak fachowiec przyszedł i zaczął układać płytki na balkonie to po powrocie z pracy mój małz jak zobaczył jak sa położone a było juz póno od razu zerwał te płytki i czyscił z kleju i rano pogonił tego robotnika. ale z dobrym fachowcem jest cięzko a i w lecie kolejki długie. Wesołku ja kiedyś wiele lat temu miałam kotkę no i oczywiscie przychówek.Znalazłam miejsce wdawało mi sie doskonałe dla jednego kotka.oddałam koleżance.Jednak z ta koleżankę codziennie sie spotykałyśmy,jak zobaczyłam,ze kotek jakiś głodny chodził zabrałam kotka do domu.potem miałam dwa niestety bo nikomu nie chciałam oddać.I były to dwie kotki na nieszczęście.A rzeczywiście białe kotki jak sie nie domyją to brudne wygladaja. wesołku tzn dopadło Cie przeziebienie jakieś znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu👄 Przecież białe kotki są piękne:D A!Dla mnie wszystkie zwierzątka(czyt.oprócz pająków:((()są piękne:))) Nawet węże i krokodyle i świnki i ....:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku tylko jak wyjda na dwór a potem do domu na fotel to czasem widać ,ze białe nie jest białe.Ja tez pajaków nie lubię ale sie ich nie boję.Moją zmorą niestety sa plagi wałesających sie psów po moim osiedlu bez kagańców i smyczy niestety.ale to chyba jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmykam już bo obecnie trzy komputery chodza na raz i oby coś wysłac trzeba długo czekać.Niestety już tak będzie przez całe lato bo moje dzieci kuz czują sie jak na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Kochany ❤️ nie smuć sie 👄 Koteczki mają sie dobrze - znalazły rodziny a mamuśka koteczka szybko zapomni - instynkt zwierzęcia jest tak ustawiony. Pamiętam jak mój F płakusiał kiedy go przywieźliśmy. Płakusiał jeden dzień a potem przestał i ciekawusek zaczął poznawać nowy świat :D Dzisiaj jat szlachcicem na swoich włościach i Twoje kociaczki też tak będą miały. Dzisiaj byłam w moim Realu na zakupach i z przyjemnością zobaczyłam kolejną akcje "Adoptuj kota", którą prowadzi nasze schronisko a sklep ZOO w pasażu Reala to wszystko wprowadza w czyn. Zainteresowanie za każdym razem jest tak duże, że po kociaki ludzie stoją w kolejce (kilkuosobowej ale jednak). To sie odbywa tak, że kociaczków nie oddaje sie w ciemno byle komu. Każdy nowy właściciel jest rejestrowany i nie może to byc fanaberia rozwydrzonego "bachora" za przeproszeniem, któremu zachcialo sie kota. Te akcje są często i kotki u nas jak sie tak rozejrzeć to prawie co drugi dom ma :D Jasne, że zawsze może sie zdarzyć jakiś głupi i bezmyslny "człowiek" ale ogólnie można przyjąć, że naród rozsądny jest i wrażliwy na niedole zwierzątek. A oglądałaś reportaż z krakowskiego schroniska dla zwierząt, które zostalo zalane przez Wisłe? Tam ludzie spontanicznie poszli do schroniska ratować zwierzyne z zamkniętych klatek. Uratowali! :D mało tego: pozabierali te biedactwa do domów i psiaki, kociaki mają "rodziców" :D A czekała je niechybna śimierć pod wodą w zamkniętych klatkach - bo opiekunowie schroniska sami nie nadążali ratować. Wesołku kochany - kuruj sie - ale przede wszystkim Kochana MYŚL POZYTYWNIE - bo Ty w swojej wrażliwości nie pomagasz swojemu organizmowi - tak mi sie wydaje. Spróbuj dostrzegąc (choć odrobine) jaśniejsze strony naszego trudnego życia ❤️ Pomyśl w trudnych chwilach, że my tutaj ( ja i cała reszta Ferajny - KOCHAMY CIE - może to Cie jakoś podtrzyma na duchu i będzie Ci łatwiej znieść bóle zbuntowanego ciała ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku! :D ❤️ Małgosiu!:D ❤️ Pszczółko! :D ❤️ ciesze sie, że jesteście :D:D:D ❤️ Małgosiu - z przyjemnością wtrząchnę Twój serniczek :D mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄 Świetna akcja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Popieram i jestem cała heppi:))):))):))))skoro mówisz,że jest takie zainteresowanie:D Są jednak jeszcze dobrzy👄ludzie na tym świecie:)))) Ja też już papusiam serniczek mniam!!!:D Idę tradycyjnie na podusię ...kierat spędza mi sen z powiek...mam nadzieję:)))że już niedługo porzucę te kamieniołomy:P:P:P:P:P Ślę CV ile wlezie;)))))...może gdzieś się się w końcu ,,wyrwę,,:D Dobrej nockii miłej niedzielki życzę🌼 Tulu-tulu❤️ Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×