Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gdzie na wakacje w Polsce

Gdzie w Polsce spędzić fajne wakacje?

Polecane posty

Gość Wejherowo123
Wybierz Wejherowo. To malownicza miejscowość położona na Kaszubach. Jest cicho i spokojnie, więc z pewnością odpoczniesz. Skorzystaj z pieszych wycieczek po szlaku Puszczy Darżlubskiej oraz odwiedź Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Jest też wiele innych atrakcji, zobacz na www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczyną jeździłem w tamtym roku do Chomiczówki. To było na przełomie lipca/sierpnia. Całkiem sensowne ceny. Mikrofalówka była na miejscu, sztućce i inne bajery, więc sobie coś tam po taniości robiliśmy. Kilka razy rybkę jedliśmy w restauracji, która jest obok pokojów praktycznie. Moja dziewczyna była większość czasu w strefie odnowy biologicznej. Dużo dzieciaków, ale też imprez dla dorosłych. Nie nudziliśmy się, miło wspominam i polecam ze względu na obsługę. Do niczego się nie czepiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udał nam się wyjazd do Zatora, już dawno mieliśmy ten park odwiedzić ale nie było okazji. Spaliśmy niedaleko Energy bo w Western Camp-ie (ich witryna http://westerncamp.pl/ ). Ośrodek jest zbudowany na podobę miasteczka z dzikiego zachodu czyli tak westernowo. Są konie, jest łowisko, domki do spania, albo jak ktoś woli bardziej poczuć klimat to są też wozy i namioty w których można pomieszkać sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomidorekGruntowy
Polecam polskie morze! Jest pięknie i jest wiele ciekawych miejsc! Jako bazę noclegową polecam apartamenty Sun&Snow. Na bank każdy znajdzie coś dla siebie! Przy rezerwacji przez stronę 30& rabatu https://www.sunandsnow.pl/apartament-nadmorzem-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja polecam okolice jeziora Rożnowskiego w małopolsce, piękne rejony i jeszcze nie oblegane turystycznie.
Wynajmowałem tam duży dom w bardzo dobrej cenie na airbnb, dla naszych dwóch rodzin- w sumie 8 osób i bardzo polecam,
wakacje w pięknym sielskim klimacie i blisko wszędzie, byliśmy w Krakowie, w Energylandii i w Popradzie,
a na miejscu relaks, spacery, kąpiele w jeziorze i pogoda murowana, nie to co nad morzem...
Jakby ktoś chciał skorzystać to dom nazywał się Rożnowska Chatka- https://www.airbnb.pl/rooms/16609527?guests=1&adults=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Polecam Sopot! Warto zajrzeć na ta stronę https://esopot.pl/pl/ Sa wszystkie ciekawe miejsca wymienione, aktualne informacje o tym co się dzieje w mieście. Przydatne dla turystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Polecam Sopot! Warto zajrzeć na ta stronę https://esopot.pl/pl/ Sa wszystkie ciekawe miejsca wymienione, aktualne informacje o tym co się dzieje w mieście. Przydatne dla turystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazapalka

w Polsce? nigdzie.. no chyba, że lubicie tłumy ludzi 😉 chociaż ja jestem zdania, że lepiej trochę dopłacic i mieć genialnie wakacje za granicą np. na Kubie z Konsorcjum Biur Podróży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Polecam serdecznie wypoczynek w górach. Ja w ostatnie wakacje zatrzymałem się w Jurgowie w pensjonacie u Tekieli i naprawdę było super. Okolica piękna do długich spacerów, wygodne dobrze wyposażone pokoje  oraz fajna cena ponieważ już od 35 zł. Jeszcze raz zachęcam. Pojedź raz a na pewno wrócisz tu z powrotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja również jak Pan Adam byłam w tym miejscu i  bardzo sobie chwalę. Doskonały wypoczynek z moimi dziećmi i przemili właściciele. Życzę dalszych sukcesów oraz dużooo zadowolonych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

ja spędzam wakacje w Kścielisku lub Zakopanem i korzystam z rezerwacji na moutain apartments. Wakacje udają sie wybornie i zawsze świetnie bawimy się calą rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana z rodziną

Jak jechać na wspaniałe wakacje to tylko w polskie góry. Piękne krajobrazy i dużo ścieżek na piesze wędrówki. Doskonałym miejscem dla  minie są okolice Białki Tatrzańskiej a dokładnie Jurgów i  pensjonat Tekieli. Polecam szczególnie dla osób, które chcą zmienić klimat ze względów zdrowotnych. Wspaniałe powietrze i doskonałe warunki wypoczynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Jusiak
Dnia 12.11.2019 o 11:20, Gość Adriana z rodziną napisał:

Jak jechać na wspaniałe wakacje to tylko w polskie góry. Piękne krajobrazy i dużo ścieżek na piesze wędrówki. Doskonałym miejscem dla  minie są okolice Białki Tatrzańskiej a dokładnie Jurgów i  pensjonat Tekieli. Polecam szczególnie dla osób, które chcą zmienić klimat ze względów zdrowotnych. Wspaniałe powietrze i doskonałe warunki wypoczynku. 

Zgadzam się Tekieli to wspaniały ośrodek z dużymi, czystymi pokojami i przemiłą gospodynią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunek Mazury! Pensjonat Stara Szkoła. Świetne miejsce, można wypocząć, ale także aktywnie spędzić czas, co kto lubi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska ma tak ogromną ilość ciekawych miejsc, ze jest w czym wybierać. Na spokojny wypoczynek warto wyjechać nad morze, np. do Trójmiasta lub Łeby. W przypadku osób szukających aktywności świetny będzie wyjazd na jachty po szlaku żeglownym Wielkich Jezior Mazurskich płynąc trasą przez Niegocin, Dargin, Tałty, Łabap, Bełdany itd. Dla najbardziej wytrwałych dobre będą wędrówki po Tatrach. Jeżeli natomiast ktoś podobnie do mnie sobie ceni historyczne zabytki architektury, to polecam polskie zamki. Pałac w Mosznej jest moim ulubionym, aczkolwiek piękny jest tez Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie i Zamek Książ w Wałbrzychu. Z kolei fajnym weekendowym wypadem dla całej rodziny może być Farma Iluzji, Aquapark Reda lub Park Linowy w Skarbce Bałtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×