Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ale to już pewne z
tutaj są zawszr w miarę świerze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
o tak a te informacje, że widziano gdzieś i tam itd. to może chyba nie na miejscu trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a na jakim
dzięki Abraja za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ktoś się wypowiadał wcześniej, że pilot zrobił wszystko co było w jego mocy na pewno i było nad nim ciśnienie, że leci z prezydentem i musi zdążyc na czas, że wcześniej już była taka sytuacja kiedy pilot się sprzeciwił bo warunków nie było i powstały jakieś niesnaski na tym tle między prezydentem a pilotem, oczywiście facet, który to gadał został zaraz uciszony, że mówi o zmarłym, który nie może się bronić więc ma sobie darować. wszystko zwalą na pilota niestety pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21321321321321145321
jakto co? prezydentem zostanie Komorowski i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie wyborcy głosujcie
będzie trzecia Irlandia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
chyba coś się zmieni bo to nie tylko komorowski, muszą zmienić cały rząd, właściwie wszyscy zawsze gadali, że najchętniej to by wywalili cały rząd i nowy by się przydał, polska ma teraz pole do popisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
o co chodzi z tą walentynowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichhhh
a rodziny katyńskie tyle razy prosiły by bez polityków odbylo sie spotkanie ale nie politycy zawsze pchaja sie tam gdzie ich nie chca pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupier leon
No i bym przegrał kase gdybym zagrał u bukmachera bo byłem pewien że Wałęsa pierwszy kopnie w kalendarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA Cz( z zapomnianym haslem
OK POMOWMY O HIERARCHIACH 70 LAT TEMU KTOS WYMORDOWAL POLSKA INTELIGENCJE W KATYNIU . MY WYMORDOWALISMY INNE INTELIGENCJE W BEREZIE KARTUZKIEJ NASZA EKIPA JECHALA NA OPLAKIWANIE NASZEJ TRAGEDII I JUZ W TV MIEDZY WIERSZAMI W SKROTACH MYSLOWYCH NIBY NIECHCACY I W OGOLE O TYM NIE MOWIAC , ALE JESLI KTOS DOBRZE CZYTA MIEDZY WIERSZAMI , TO JAK KILKU POPRZEDNICH ADWERSARZY WSPOMNIALO , TO WINA RUSKOW DAJMY SPOKOJ Z TYM WSPOLCZUJE RODZINIE OSOB KTORE ZGINELY ZALUJE ZE NIE ZYJE 2 JEDEN Z DWOCH PASOZYTOW JAK POWIEDZIAL PAN NIESIOLOWSKI ALE ...MOZE JUZ DOSYC ROZDRAPYWANIA STARYCH RAN , WYPOMINANIA SOBIE BLEDOW I WYPACZAN PRZESZLYCH POKOLEN ZADANIA PRZEZ POLSCE CZOLOBITNOSCI ZA TO CO BYLO 70 LAT TEMU.MOZE JEST TO SYGNAL WSZECHSWIATA ZE NALEZY ROSPOCZAC NOWA ERE, BEZ WASNI ,SPOROW I WYBACZENIU .A MY DALEJ TKWIMY W KATYNIU I MAMY JESZCZE JEDEN POWOD DO OPLAKIWANIA I OBWINIANIA RUSKOW ZA WYSOKIE DRZEWA.TAKI JEST MOJ POGLAD I MYSLE,ZE POWINNISMY POMEDYTOWAC NAD TYM CO SIE STALO 70 LAT TEMU , CO SIE STALO W BEREZIE KARTUZKIEJ I ZASTANOWIC SIE , CZY NIE JEST TO WINNA NASZA ZADNYCH CIAGLE CZOLOBITNOSCI RUSKOW ZA TO CO NAM WYRZADZILI . MY TEZ MAMY NIE JEDNO NA SUMIENIU PAMIETAJMY O TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludzie ludzie... dziwi mnie, że co niektórzy z was nie maja zupełnie świadomości społecznej a w szczególności politycznej... przecież żyjecie w tym kraju,interesujcież się trochę tym co ważne, a nie tylko jakimiś pustymi silikonowymi lalami z pierwszych stron gazet np. zginął PREZYDENT a nie pan Mietek z warzywnego,który za mocno zapił pałę... nie zastanawia Was co teraz będzie z naszym krajem??? zostaliśmy bez przywódcy i ludzi kierujących siłami zbrojnymi w Polsce?? teraz na serio myślę,że na kafeterii 80% to nastolatki chyba,to by wszystko tłumaczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes itd
Jolka, to Ty czy znow Twoje corki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wina pilota-najłatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, zginęli ludzie, czyjaś mama, czyjś tata, kogoś brat i siostra...... ja też czuję się jakby umarł ktoś bardzo bliski... może dlatego że ja pisówka jestem... a może po prostu w moim sercu jest Polska... łzy mi lecą... haotycznie to napisałam ale w sercu też haos... Boże pomóż być silnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggfddgfgf
tez mia lam dziwny sen o smierci. Snilo mi sie, ze male moze 2letnie dziecko stalo na krawedzi balkonu. Chcialam je zlapac, zeby nie upadlo, ale ono przestraszylo sie, spadlo i rotrzakalo sobie glowę. Dwa razy w ciagu nocy snila mi sie ta scena. A jeszcze wczoraj pomyślalam sobie, ze kaczynski wcale nie byl takim zlym prezydentem jak go maluja. I wtedy zlapalam sie za jezyk, ze mowie o nim w czasie przeszlym, a on wciaz jest prezydentem. a dzis rano dowiezialam sie, ze nie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak Tusk leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem wam jedno. Na każdej obcej telewizji takiej typu tvn24 mówią o tym i mówią cały dzień. Z rana na Aljazirze nie mówili, ale teraz też i tam to temat numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak Tusk leci
a niech leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×